PDA

View Full Version : Проблем



biserka_01
09-12-2008, 13:18
Здравейте ! Значи моят проблем е ,че от близо година и половина имам бяло течение . До скоро не му обръщах внимание ,защото не мислех, че е сериозно , но сега разбрах ,че е признак на инфекция ,затова след като ми свърши цикъла ще отида на гинеколог . Искам да ви попитам възможно ли е да е станало хронично и да не може да си махне?Много се притеснявам за това...и също така да питам някакви изследвания ли ще ми правят и колко горе долу ще струват те..

Мерси предварително за отговорите

mrssmith
09-12-2008, 13:48
ами щом си го оставила толкова време може и да е станало хронично. но при добър лекар и правилно лечение ще се оправят нещата. ако си с направление от личния лекар изследванията не би трябвало да струват нищо. попринцип мисля, че се вземаше секрет от влагалището с нещо като "клечка за уши" но по-дълго. успех и не отлагай. :) :-)

LadyDy
09-12-2008, 13:52
Всяко второ момиче има бяло течение и не обръща много внимание на това. Попринцип до някаква степен е нормално, но може и да е признак за инфекция и трябва да се посети гинеколог, за да няма някакви усложнения. Ще ти вземе секрет и ще види какво е положението, може да ти предпише някакъв антибиотик, за да се махне течението.

Попринцип течение се появява от нечистоплътност, предишно приемане на силни антибиотици и т.н.

Iria
09-12-2008, 14:17
Ами и аз имам бяло течение, във вторник ходих на профилактичен преглед и питах личната ми лекарка за някакви хапчета и тя ми изписа едни. Не ме е пращала на гинеколог. хХапчетата вече свършиха, но пък течението още не е спряло :? . Също ми каза да си правя бани с калиев перманганат.

biserka_01
09-12-2008, 15:25
Искам също да попитам дали е възможно заради това всеки месец цикъла ми да закъснява с няколко дни ... Смятам да питам гинеколога за някакви противозачатъчни , за да ми се регулира и ,за да се предпазвам от нежелана бременност ,ама сигурно първо ще трябва да се излекувам и тогава да ги почна .. Как мислите?

harabelka
09-12-2008, 16:11
moq priqtelka beshe taka i pi nqkakvi hapcheta. Parvo i se beshe leko reguliralo, beshe se namalilo techenieto. No tq kato svurshi hapchetata ne hodi na lekar i pak sashtata rabota :? Sega sigurno veche na neq i e hronichno, a to kato stane hronichno... :?

LadyDy
09-12-2008, 16:53
Искам също да попитам дали е възможно заради това всеки месец цикъла ми да закъснява с няколко дни ... Смятам да питам гинеколога за някакви противозачатъчни , за да ми се регулира и ,за да се предпазвам от нежелана бременност ,ама сигурно първо ще трябва да се излекувам и тогава да ги почна .. Как мислите?

От колко месеци/години имаш цикъл?

Ако е от скоро, не се притеснявай. Нормализира се в следващите 2-3 години.