PDA

View Full Version : За всички страдащи



HardlyAwakened
09-12-2008, 15:14
Както всички сме забелязали, точно в секция ЛЮБОВ, са "най-сърцераздирателните" истории, и почти всички се оплакват от несподелени чувства на любимите хора, на които очевидно не им пука.Няма да интерпрететирам кой какво написал..Чета всичките тея глупави теми, кои истински, кои измислени..и ми прави впечатление, че повечето от вас са с едно гадно и самонатякващо мислене.
Пример : "Дъра бъра запознах се с едно момиче, ма то не ме харесва, айде да се депресирам със сдухваща музичка, а да си резна вените, да опразня хладилника като запоследно.."

Защо продължавате да се занимавате с хора, на които не им пука за вас, човек който не може да оцени какво има до себе си е боклук, а повечето подрастващи, не спират да хленчат за щяло и не щяло..вярно че сме в пубертет и никой не знае какво иска, ама чак пък толкова да си усложнявате живота.И съм имал несподелена любов, наранявали са ме и продължават, и ми е точно през оная работа вече, защото с времето стигнах до извода, че колкото повече го мислиш, толкова по-трудно е за теб.

Ако мислите позитивно дори и в най-нежеланите моменти, ще получавате положителна енергия, ако ревеш че не ти е вързало, ще получаваш още повече от тая депресия..е къде е смисъла ?

Написах тая тема, защото сметнах че има смисъл, ако на някой съм помогнал - РАДВАМ СЕ !

Sladuranka :)
09-12-2008, 15:20
=D> \:D/ dobre kazano !!!

Stefityyy
09-12-2008, 15:22
=D> \:D/ dobre kazano !!!
+1

mnogo ste sladki s bebcheto :-P :-) :-)

Crazytu
09-12-2008, 15:25
Еее браво ... Много точно го каза ... =D> :)

Vichko0o
09-12-2008, 15:28
Нали съзнаваш, че в момента правиш точно "техните грешки" ! Тебе не ти изнася нещо и ти решаваш да го постнеш, ами и те са така :) Виж ся хубаво написал си я тая тема и аз писах подобна преди няколко месеца все същата история ;) Но погледни от тази гледна точка, че всеки смята, че неговия проблем е "уникален", че само той го има и никой друг не го е преживял и решава да сподели.... Точно за това е този форум за някви тъпи лапета дето коефициента на интелигентност им е равен на годините и търсят някой от тук да им помогне .... Дразнещо е че има 13085629512659265923562956293652935692365 еднакви теми, но няма как всеки търси решение на негов проблем и е далеч по лесно да напишеш собствения проблем от колкото да потърсиш с търсачката и да прочетеш чуждите ;) Иначе за темата евала но нищо няма да постигнеш !

HardlyAwakened
09-12-2008, 15:30
Аз нямам проблеми, а ако има те са за да се решават, просто както гледах една тема..ми дойде вдъхновение да напиша тази, няма нищо комплексарско, няма нищо лошо да изразиш мнение :)! И сто на сто съм минал по този път да, но го преодолях, и се гордея :)

tuzaro
09-12-2008, 15:33
мързи ме да го прочета, ама ше трупна едно мнение :lol:
П.П.KillSwitchEngage-щом казва браво и аз го казвам 8)

Vichko0o
09-12-2008, 15:34
Нито ти казвам, че си комплексар нито нищо ! Но сега ти изразяваш мнение за това нещо, а помисли ли по въпроса че за хората за които пишеш може да не им е приятно ? Еми вероятно няма да ти разберат темата но това са подробности .... Те също си мислят "е да има 1000 като моята тема, но моята ще е по смислена пък и аз само искам да видя на МЕН какво ще ми напишат" и за това се явяват толкова тъпи, безсмислени и безбожно неграмотни теми :) Не се учудвай и по-лошо ще става :-D

HardlyAwakened
09-12-2008, 15:38
:D:D .. Ма това че има А-интелигентни хора, мен не ме бърка, както искат да разбират темата. :)

Vichko0o
09-12-2008, 15:42
Секситка тва е щото не си се запознала с мене за туй живота ти е гаден :grin: :grin: :grin: :grin:
Автора, наистина някои от нещата хората не мога или не искат да ги проумеят аз не знам как така са толкова заблудени но на виждаш има хиляда теми .... Малко повечко хора мислещи като тебе и света ще стане по добро място но уви ... то става по лошо ;)

devil_feel_f
09-12-2008, 15:57
Браво, темата е хубава, но не си мисли, че така ще се променят нещата.Никой не ползва търсачката, защото е по-лесно да пусне нова тема, отколкото да чете няколко стари докато не попадне на тема, която е сходна с проблема, който има.

TrickBG
09-12-2008, 16:03
Има една разлика м/у мен и автора на темата - той го е изживял, минал е през всички гадости и си е направил изводите...мисля че е по-добре всеки да мине това и след него да се съвземе,...не да вярва на някой непознат, че само се мъчи и няма смисъл...а да го преживее, да се научи, да натрупа опит, и вече да си знае и да не допуска грешки ... всяко зло за добро :D

Lysit0
09-12-2008, 16:03
Едно голямо брависимоза темата.Много е хубава,и би помогнала да подрастващите,a пък не само и на тях и на други хора :)

zaraaa
09-12-2008, 16:33
=D> \:D/ dobre kazano !!!
+1

mnogo ste sladki s bebcheto :-P :-) :-)

+2

cord
09-12-2008, 16:41
ужасно си прав...

TheLittleAngel
09-12-2008, 16:47
=D> \:D/ dobre kazano !!!

И аз съм на това мнение!
П.П. Много сте сладки с бебенцето. :grin:

HardlyAwakened
09-12-2008, 16:48
както казах, мога само да се радвам :grin: :grin:

bube7y
09-13-2008, 08:59
Поздравления за темата ! :) Наистина има хора,на които много си помогнал с написаното :) :-)

elabela
09-13-2008, 09:03
Колко е сладка сестричката тии :-) :-P [/b]

wersa4e
09-13-2008, 09:40
Както всички сме забелязали, точно в секция ЛЮБОВ, са "най-сърцераздирателните" истории, и почти всички се оплакват от несподелени чувства на любимите хора, на които очевидно не им пука.Няма да интерпрететирам кой какво написал..Чета всичките тея глупави теми, кои истински, кои измислени..и ми прави впечатление, че повечето от вас са с едно гадно и самонатякващо мислене.
Пример : "Дъра бъра запознах се с едно момиче, ма то не ме харесва, айде да се депресирам със сдухваща музичка, а да си резна вените, да опразня хладилника като запоследно.."

Защо продължавате да се занимавате с хора, на които не им пука за вас, човек който не може да оцени какво има до себе си е боклук, а повечето подрастващи, не спират да хленчат за щяло и не щяло..вярно че сме в пубертет и никой не знае какво иска, ама чак пък толкова да си усложнявате живота.И съм имал несподелена любов, наранявали са ме и продължават, и ми е точно през оная работа вече, защото с времето стигнах до извода, че колкото повече го мислиш, толкова по-трудно е за теб.

Ако мислите позитивно дори и в най-нежеланите моменти, ще получавате положителна енергия, ако ревеш че не ти е вързало, ще получаваш още повече от тая депресия..е къде е смисъла ?

Написах тая тема, защото сметнах че има смисъл, ако на някой съм помогнал - РАДВАМ СЕ ! Е-е hardly_awakened и ти си достигнал до същия извод до който и аз достигнах преди 1г. много добре си го написал брат. ЕВАЛА 8)

Bellatrix
09-13-2008, 09:47
Разгеле! Някой го каза!!! Браво! вярно е, че вече всичко приемат разни дребни несполуки за края на света! :? И се почват 1 ала музиката от "Титаник" и кълцането на вените... А къв е смисала? На тоя, зарад който го правят му е през оная работа... :? Има гадости в живота, ама трябва да се продължава напред с възможно най - малко нерви... \:D/

Whyniser
09-13-2008, 10:08
Еми то какво стана.Все си обещаваме ще сваляме звезди,гледаме филми,плюшени играчки и след някакъв си проблем (защото не можете да си поговорите като хората и гледате много латиноамерикански сериали) айде кръцни,срежи.То "тийнейджърската любов" би трябвала да е забавна,красива,невинна и т.н. , вместо това всички станахме актьори по-добри даже и от сапунките и филмите

BaiToq
09-13-2008, 11:07
С правописа си добре,
дай да видим смятането :lol:

Liglichkb
09-13-2008, 11:08
Една хубава тема която да ми повдигне малко духъТ :D

HardlyAwakened
09-13-2008, 11:35
С правописа си добре,
дай да видим смятането :lol:


:D

vilencetoo_
09-13-2008, 20:46
Наистина много добре казано! .. :twisted:

iveto__91
09-14-2008, 18:37
емии доста оптимистично ми подейства тази тема.мерси!все си повтарям,че трябва да мисля така. :)

Bill
09-14-2008, 21:22
i az stradam ot nespodelena lubov!!
rqzala sam veni!!
no ve4e mislq 4e nqmq smisal..
i znaete li za kogo reja veni i davam jivota si?!!
sas sig 6te vi zvu4i tapo no e taka..za Bill Kaulitz ot Tokio Hotel!!
stra6no mnogo mnogo go obi4am!!
<3
no nali znaete nadejdata umira posledna!
:)

emigranta
09-15-2008, 20:39
Ето една положителна тема =D> ... На мен много ми помогна :grin: ,защото и аз имам някои проблемчета в любовта.Много искам и аз да мисля така ама ми е малко трудно :( ... Но лека по лека се съвземам :) ... Просто едно голямо БРАВО за темата...

LuCiFersAngeL
09-15-2008, 20:49
Всичко написано е много вярно... просто понякога ми е доста трудно да го приложа върху себе си в подобен момент, а трябва!

OnTheEdge
09-15-2008, 23:14
Vzemi malko imai vzaimotnosheniq s daden chovek,budi s nego 1-2 godinki i togava shte te vidim tebe kolko si korav kogato se razdelite!I tova che daden chovek ne ti obrushta tova vnimanie koeto iskash ne oznachava che toi e bokluk....prosto ne iska da e s teb..neshto normalno v lubovta...aman ot razbirachi!

HardlyAwakened
09-16-2008, 17:33
Аман от тапаци! ТИ изобщо вникна ли в смисъла на темата, или просто си драскаш мнения, имал съм достатъчно сериозна връзка за моята възраст, и знам какво е да ме зареже позорно ..искал съм да си я върна толкова много, правил съм какво ли не, само за да я видя за мъничко..да я гушна, да я усетя..беше си толкова хубаво, докато не ме заразя заради друг..е да не ми се живееше, ама го преодолях.Най-хубаво е сам да си намериш начина, а аз споделям просто с хората за да помогна..на който не му харесва или не оценява това което правя ДА ХОДИ ПО ДЯВОЛИТЕ, ХИЧ НЕ МЕ Е ГРИЖА КАКВО МИСЛЯТ, ДА НЕ СЕ МЯРКАТ В ТАЗИ ТЕМА !


I tova che daden chovek ne ti obrushta tova vnimanie koeto iskash ne oznachava che toi e bokluk

Любовта е да се лишаваш, любовта е да можеш винаги да се жертваш за човека, и самия факт че ти казва че те обича..трябва и да го показва, иначе защо ще се хваща на този кръговъртеж ? ..

sm_95
09-18-2008, 16:34
=D> \:D/ dobre kazano !!!

+1

tarataika
09-18-2008, 16:39
не мисля,че ще успееш да промениш хората да бъдат хора...с техните недостатъци, жажда за вниманието на околните...все едно да напишеш анти-чалга тема, изтъквайки всичките й негативни черти...просто никой не го грее... иначе си абсолютно прав, то просто става вече адски досадно...всеки има проблем, отчасти съм и съгласна,че е форум за това, за да споделяме, НО...всичко със своите граници, чак пък толкова драматизиране, ако някой от тия, които ги пишат въпросните теми, си въобразява, че точно тука ще получи компетентен отговор, лъже се

HardlyAwakened
09-19-2008, 08:07
Не се опитвам да накарам хората да бъдат хора..аз просто откривам пътя, пък който иска да си го поема да го поема.. :)

van4encetyYyY
09-19-2008, 18:23
М да донякъде е така защото най лесният вариянт за някои е да се затворят в себе си и да ридаят а от това губим само ние страдащите щото на тоя от другата страна не му пука или се прави че го интересува :shock: Само напред това е решението колкото и камъни да има по пътя ни :-)

anonymous546178
09-19-2008, 18:29
az oprazvam hladilnika samo kogato e pulen s bira :D NAZDRAVE

Lacey_66
09-19-2008, 19:14
Както всички сме забелязали, точно в секция ЛЮБОВ, са "най-сърцераздирателните" истории, и почти всички се оплакват от несподелени чувства на любимите хора, на които очевидно не им пука.Няма да интерпрететирам кой какво написал..Чета всичките тея глупави теми, кои истински, кои измислени..и ми прави впечатление, че повечето от вас са с едно гадно и самонатякващо мислене.
Пример : "Дъра бъра запознах се с едно момиче, ма то не ме харесва, айде да се депресирам със сдухваща музичка, а да си резна вените, да опразня хладилника като запоследно.."

Защо продължавате да се занимавате с хора, на които не им пука за вас, човек който не може да оцени какво има до себе си е боклук, а повечето подрастващи, не спират да хленчат за щяло и не щяло..вярно че сме в пубертет и никой не знае какво иска, ама чак пък толкова да си усложнявате живота.И съм имал несподелена любов, наранявали са ме и продължават, и ми е точно през оная работа вече, защото с времето стигнах до извода, че колкото повече го мислиш, толкова по-трудно е за теб.

Ако мислите позитивно дори и в най-нежеланите моменти, ще получавате положителна енергия, ако ревеш че не ти е вързало, ще получаваш още повече от тая депресия..е къде е смисъла ?

Написах тая тема, защото сметнах че има смисъл, ако на някой съм помогнал - РАДВАМ СЕ !

+1 Темата е мн добра... подкрепям автора... :-)