PDA

View Full Version : 15-ти септември наближава. (:



Bianca
09-12-2008, 17:49
Как са емоциите? 8-) Положителни, негативни или двете в едно? :lol:
При мен е третото, защото съм заек. :oops: 8-) 8-)
Радвате ли се, че тръгвате на училище? 8-)
П.П. Знам, че има много такива теми по другите раздели, но в този като че ли няма. 8-)

RhytmiX
09-12-2008, 17:51
ti si bila malka bre 8-) po temata: ne se radvam

vivteen
09-12-2008, 17:52
и аз не се радвам въпреки че съм зайче ама има поне 5 теми в раздел училище :?

Bianca
09-12-2008, 17:53
и аз не се радвам въпреки че съм зайче ама има поне 5 теми в раздел училище :?
Е, нали това казвам. 8-) В Козметика и диети още толкова. 8-)
Ритмикс, за колко голяма ме мислеше? :shock: 8-)

Romance
09-12-2008, 17:56
Хич не е за радване.Да вися по цял ден с някви хора,които дори не са ми приятни + още 200-300.Не си е работа просто. Като прибавим ранното ставане и якото разкарване.

RhytmiX
09-12-2008, 17:57
и аз не се радвам въпреки че съм зайче ама има поне 5 теми в раздел училище :?
Е, нали това казвам. 8-) В Козметика и диети още толкова. 8-)
Ритмикс, за колко голяма ме мислеше? :shock: 8-)

e pa ot snimkite mi prilichash na nqkoq 17-18 godishna. qvno mn grim :lol:

denuutu
09-12-2008, 17:58
и аз съм зайче-байче сега ще съм в 9 клас ново училище и ми е много кеф иначе 100 % че бързо ще ми омръзне както винаги :D :grin: :P

AFT
09-12-2008, 17:59
В раздел "Училище и приятели" ( т.е. правилния раздел за тая тема) има достатъчно такива теми, даже прекалено много. Да не би да се опитваш да докажеш, че всички, които казват, че си глупава и досадна са прави?!

scoobydors
09-12-2008, 18:01
Смесено.... :D Тая година съм, както казва една фр, презимувал заек :grin: 2-ра година и нямам тарпение да тръгна :-) Че да си видя приятелките и приятелите на едно място :P

Riot
09-12-2008, 18:01
i az, i az
sega shte sym 5ti klas
kazaha mi
che v noviq mi klas e pylno s picheta
dano mi otkradne devstvenosta nqkoq :oops: 8-)

Bianca
09-12-2008, 18:02
и аз не се радвам въпреки че съм зайче ама има поне 5 теми в раздел училище :?
Е, нали това казвам. 8-) В Козметика и диети още толкова. 8-)
Ритмикс, за колко голяма ме мислеше? :shock: 8-)

e pa ot snimkite mi prilichash na nqkoq 17-18 godishna. qvno mn grim :lol:
ПОГЛЕДНИ ПАК И СЕ УВЕРИ ДАЛИ ПОЛЗВАМ ГРИМ! :shock:
АБСОЛЮТНО НИКОГА НЕ СИ СЛАГАМ ГРИМ, БЕ, ПИЧ! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:АФТ, да, миличка, точно това се опитвам да докажа. :-)
*досад* *досад*

c0rey
09-12-2008, 18:02
А пък аз съм си чист заек ся :P :-P :razz: :oops:

cherinka
09-12-2008, 18:08
Аз съм най-щастлива от този факт!
Много мис е ходи на училище.. така поне ще си изградя някакъв режим на ставане/лягане, ще имам с кво да се занимавам делничните дни, а не да седя и да цикля и да се чудя ква простотия да измисля и да чакам да се посвечери малко да излеза...
Сеа , смисъл, не ми се ходи на училище заради това, че ще мога да си правя квото си искам и по време на училище да ходя по кафета на сам, на там и да се размотавам като муха без глава, а искам да ходя, за да уча, да чета, да пиша, да разговарям с даскали, да разсъждаваме върху разни въпроси и тези, общо взето малко да си тренирам мозъка, че през тва лято толкова съм зациклила и блокирала, е даже оня ден се помъчих да напиша една бележка на баща ми - еми извинявайте.. забравила съм да пиша.. некви супер изчанчени букви, не мога да го напиша на един ред, само на криво, на горе, на долу.......
АААААААААААААААААаз обичам училището :smt007

Deliverance
09-12-2008, 18:10
x

RhytmiX
09-12-2008, 18:10
Аз съм най-щастлива от този факт!
Много мис е ходи на училище.. така поне ще си изградя някакъв режим на ставане/лягане, ще имам с кво да се занимавам делничните дни, а не да седя и да цикля и да се чудя ква простотия да измисля и да чакам да се посвечери малко да излеза...
Сеа , смисъл, не ми се ходи на училище заради това, че ще мога да си правя квото си искам и по време на училище да ходя по кафета на сам, на там и да се размотавам като муха без глава, а искам да ходя, за да уча, да чета, да пиша, да разговарям с даскали, да разсъждаваме върху разни въпроси и тези, общо взето малко да си тренирам мозъка, че през тва лято толкова съм зациклила и блокирала, е даже оня ден се помъчих да напиша една бележка на баща ми - еми извинявайте.. забравила съм да пиша.. некви супер изчанчени букви, не мога да го напиша на един ред, само на криво, на горе, на долу.......
АААААААААААААААААаз обичам училището :smt007

momentno sustoqnie

pilenagril
09-12-2008, 18:18
мъка мъка :D

PsychoPatt
09-12-2008, 18:24
Ходи ми се, защото искам да се видя със съучениците ми (понеже много се разбираме класа), но като знам колко контролни и изпитвания ме чакат цяла година мали мали 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[

xXxScreamxXx
09-12-2008, 18:25
Аз съм леко със смесени 4увства от цялото нещо ...
хем ми се ходи хем не ...
от 1 седмица се събираме ебати яката компания :grin: и ся кат тръгнем на даскало ...няя да е същото .. поне пове4ето сме заедно .. :grin: :grin: :grin:
ии така ... май само зарад тфа не ми се ходи ... :) :)

lost_in_candyland
09-12-2008, 18:31
Пф не ми се почва, тъкмо зе да стаа интересно лятото и ... :?
Пък и ще ходя на 3 вида уроци, сигурно няма да ми остава никво свободно време :(

yozito
09-12-2008, 18:35
Хич не е за радване.Да вися по цял ден с някви хора,които дори не са ми приятни + още 200-300.Не си е работа просто. Като прибавим ранното ставане и якото разкарване.

+111111....

radito0
09-12-2008, 18:37
Ami i az sum sus sleseni 4uvstva, za6toto taq godina 6te sum zai4e i iskam da vidq niviqt si klas i t.n. . no puk kato se zamislq kolko kontolni i izpitvaniq me 4akat ne mi se hodi :?

Dreammy
09-12-2008, 18:38
Еми, смесени...Очертава се тежка година. :(

w0sh
09-12-2008, 18:42
Боли ме бечура. Аз почвам на 1-ви октомври.

Swinkenhoffer
09-12-2008, 18:47
Боли ме бечура. Аз почвам на 1-ви октомври.

:o

не съм щастлива от факта... едно, че почваме супер рано (на 15ти демек), а и колегите ми ще са някви умрели. :D

Skullbreaker
09-12-2008, 18:47
Животът ти в училище е такъв какъвто си го направиш :) .

Аз лично съм си го направил максимално приятел и от страна комуникация ученик - преподавател и от страна комуникация ученик-ученик...

Не мога да разбера тия хора които викат "УФФ НЕ ИСКАМ ДА СЕДЯ С НЯКВИ ДРУГИ ДЕТО СА МИ НЕПРИЯТНИ" ..
Като са ти неприятни кой те кара да общуваш с тях?
Айде вземете се стегнете...

Аз лично предпочитам да проведа готин разговор от който научавам доста неща с учителката по история / физика/ география отколкото да избягам за да пия което така или иначе ще правя в свободното си време....

Лошо било образованието и учителите..И лоши учители има , ама за нивото на образованост НИЕ СМЕ СИ ВИНОВНИ!
Всички изкарват това училище като някакъв вид каторга...Еми каторга е като не си даваш грам зор...

GbSy
09-12-2008, 18:54
Смесени чувства, определено.
Очертава се супер тежка, натоварена, изпълнена с нерви, неприятности, трудности година. Не преувеличавам, трудно ще си е. За излизания вероятно рядко ще излизам. Все ми е едно всъщност, ще се прежаля. Почва ми се, защото в училище си става купон, въпреки, че тази година се махнаха две много печени момчета от класа. Карай, да е весело! :-D

pampers
09-12-2008, 18:55
доста са ми негативни емоциите нито ми се гледат физиономиите на ш*баните даскали,нито да гледам изцепките на лигавите неориентирани зайци, нито пък изгарям от желание да ставам рано и да не се наспивам,нито пък ми се учи.... е каква положителна емоция да имам... 8) :? :shock:

Haunted.
09-12-2008, 19:01
Ходи ми се единствено, заради лафовете, малко разнообразие, и няколко човека.Но честно казано не ми се учи изобщо.Като си помисля, че пак почваме физики, истории, географии и още един куп глупости, цялото ми и без това миниатюрно желание се убива.

tarataika
09-12-2008, 19:26
тъпоооооо, тоя ми е най-омръзният ден...фалшиви хора се правят на мили, целувки, прегръдки..."как ти мина лятото?", все едно, че цяла година им е пукало за теб и не те гледат презрително, като че си по-долно ниво.... но иначе е ок, щото вече ми писна от това бездействие цяло лято..

vesssiii
09-12-2008, 19:32
Ми тъпо ми е ..Свърши свободното време..По цял ден си правих к'вото искам,висях пред компа,разходки,фр всичко и сега изведнъж..ДАСКАЛО..Офф не ми се започва..... :cry: :cry: :cry:

izka
09-12-2008, 19:54
ау и на мене изобщооооо ;(;(;(

LiveFlower
09-12-2008, 20:15
hodi mi se i to mnogo neznam pone 6te ima raznoobrazie,a be veselba si e tam :)

Pliok0019
09-12-2008, 20:17
Аз наистина много се кефя, че почваме даскало. Очаквам го с нетърпение.

Decu
09-12-2008, 20:41
^ Да, и аз се радвам. :Д

psychopath
09-12-2008, 20:42
не ми се ходи..

ULTRA_LEVSKI
09-12-2008, 20:44
Кефете се на даскалото, докато можете, щото, като свършите ще подсмърчате и ще се сещате за безгрижните години.

shadow4e
09-12-2008, 20:47
Не искам да свършва лятото :) Приятелят ми почва на 15-ти, а аз след две седмици. Досега бяхче в един клас, а сега... той в Студентски, аз в Гео Милев :)

Romance
09-12-2008, 20:48
Айде пък ся на 15ти щяло и да вали..кефа е пълен.
Тъкмо си направих перфектната прическа,за която се изисква супер права коса и ся кво - влага. :x
Аз няма да ходя!

kalinapet
09-12-2008, 20:55
Изобщо не ми се ходи. Сега ще съм за последна година и постоянно ще трябва да уча за матурите, курсове и много много неща за вършене. Абе както казах не ми се започва. :?

ULTRA_LEVSKI
09-12-2008, 21:18
Кефете се на даскалото, докато можете, щото, като свършите ще подсмърчате и ще се сещате за безгрижните години.


Така си е...
но и в иниверситета не е зле, даже е доста яко, ама вече и той като свърши си е ебало майката...

Именно ;)

hardball
09-12-2008, 22:18
Аз от началото на август съм на даскало :D Мене ми липсва в бг даскалото, много забавно беше, сега като се сетя и двойки съм имала и какво ли не ама винаги с такъв кеф си ходих на даскало :D Лафовете само на класа, даскалите, различни всеки с фасоните си, даже като са ни мачкали яко беше яко, защото се сплотявахме класа и ги мърморихме :Д
А тея с изпитите да не мрънкат, така е в живота, като ги вземете те ще са ви билет за по- големи препятствия. Това е готиното, ако не ходите на даскало и нямате изпити и прогрес да видите колко по- мъчно е.

ScionOfStorm
09-12-2008, 23:09
Дъноу, яки и неяки неща си има даскалото. Поне ще съм с класО, макар че май няма да ме харесат тая година... :Д

ScionOfStorm
09-12-2008, 23:18
е тва с камерите не беше ли само в едно даскало о.О?

LiveFlower
09-12-2008, 23:20
lele nqmam turpenie napravo tolko mi e kef(moje da mi se smeete :D ),ama sum radostna :)

Spider4eto
09-12-2008, 23:24
И в моето има, ам са само външни(за щастие)

ScionOfStorm
09-12-2008, 23:29
ебаси тъпото...наистина не виждам прекалено дълбок смисъл за камери в даскало. Още повече, че сигурно учениците ще успеят да ги потрошат за нула времЯ ;р

LiveFlower
09-12-2008, 23:39
ебаси тъпото...наистина не виждам прекалено дълбок смисъл за камери в даскало. Още повече, че сигурно учениците ще успеят да ги потрошат за нула времЯ ;рxmm glei sa az mislq 4e ima nujda ot malko red :? vse pak 6te se namali besneeneto iz kolidorite,zvershtinite v staite,boq...i t.n. :)

Kaos_Urbano
09-12-2008, 23:46
^^ В моето даскало има от 1 год. камери на всички етажи и абсолютно нищо не се е променило.Всички,който искат да си беснеят си го правят без проблем.Независимо дали ги снимат или не..

5StaR
09-12-2008, 23:52
Почваме даскало - яко :) малко почивка, то не може само работа.

TheNewReligion
09-13-2008, 00:00
Чакам го с нетърпение. Тази учебна година се очертава да бъде една от най-трудните ми. Няма да имам никакво свободно време, което да мога да споделям сама със себе си. И въпреки това искам да започва училище. Стига толкова свободно време и 14 часа сън. Време е за работа. 8-)

MakeMeLaugh
09-13-2008, 00:05
Пък аз те мислех за недоразвита.. ;д

Дано ти запушат устата с някой морков с пирон :evil:

mariiche
09-13-2008, 00:06
Как са емоциите? 8-) Положителни, негативни или двете в едно? :lol:
При мен е третото, защото съм заек. :oops: 8-) 8-)
Радвате ли се, че тръгвате на училище? 8-)
П.П. Знам, че има много такива теми по другите раздели, но в този като че ли няма. 8-)

Положителни и още как ...дори когато бях за 8ми клас, бях още по-развълнувана и щастлива , не разбирам защо трябва да се притесняваш от това ,че си заек ..поне в нашто училище не са кой знае кви пренебреженията към тях ;d освен ако си нямаш проблеми с някой от по-горните класове ... аз винаги съм се чувствала супер и винаги ходя на даскало с голям кеф :-P :-P най-много да те Замерят с моркови и да питат колко СТЕ момчетата в класа ;)

PiruBloodz
09-13-2008, 01:10
изби рибата с тая тема

kuklichka_bg
09-13-2008, 01:42
Как са емоциите? 8-) Положителни, негативни или двете в едно? :lol:
При мен е третото, защото съм заек. :oops: 8-) 8-)
Радвате ли се, че тръгвате на училище? 8-)
П.П. Знам, че има много такива теми по другите раздели, но в този като че ли няма. 8-)

ne me ebe :?

Bianca
09-13-2008, 07:44
Пък аз те мислех за недоразвита.. ;д

Дано ти запушат устата с някой морков с пирон :evil:
Това пак не ми пречи да бъда недоразвита. 8-)
Марийче, може и да се спреш с нападките, какво ще кажеш? :-)
И има доста големи от това даскало, с които се разбирам. :-) Просто ти не знаеш нищо. :-)

IdiOtKa
09-13-2008, 08:26
koга мина тва лято е маина ...

Madness
09-13-2008, 09:18
Много бързо мина лятото,наистина.
Иначе се радвам,винаги ми се е ходело..обичам си даскалото,ама след два седмици ставане рано вече искам ваканция о.О

nestle
09-13-2008, 09:21
Бахти тва даскало сяка година проваля всичко...тъкмо да ти е кеф да си почиваш и почнеш да се събираш някъде и ти е некво мн яко ии ааайййдеее 15.09. ПФф тъпо даскало хич неща да почваме пък и кат знам кво ме чака ся...тая по математика още на втория час ше ни дад еконтролно...то да е мао тя....пф пф пф..неискам даскало :? :? :o

mhmhmhmhm
09-13-2008, 09:23
деба не ми се почва :/

krisiiiiito
09-13-2008, 09:54
да искам да започнем училище...омръзна ми да седя по цял ден вкъщи
пък и съм се затъжила за класа ... е поне за част от него :D

prettu
09-13-2008, 10:41
не искам пак училище.Не и 11 клас :-k

mariiche
09-13-2008, 11:58
Пък аз те мислех за недоразвита.. ;д

Дано ти запушат устата с някой морков с пирон :evil:
Това пак не ми пречи да бъда недоразвита. 8-)
Марийче, може и да се спреш с нападките, какво ще кажеш? :-)
И има доста големи от това даскало, с които се разбирам. :-) Просто ти не знаеш нищо. :-)

оф за кво всяка моя дума разбираш като нападка ... човек да не смее да се изкаже :X:X:X

Bianca
09-13-2008, 17:33
Пък аз те мислех за недоразвита.. ;д

Дано ти запушат устата с някой морков с пирон :evil:
Това пак не ми пречи да бъда недоразвита. 8-)
Марийче, може и да се спреш с нападките, какво ще кажеш? :-)
И има доста големи от това даскало, с които се разбирам. :-) Просто ти не знаеш нищо. :-)

оф за кво всяка моя дума разбираш като нападка ... човек да не смее да се изкаже :X:X:X
Ами това "Колко момчета СТЕ в клас", как да го разбирам? :-)

sexy_baby_originale
09-13-2008, 19:24
Емоцийте са на 6.Тази година ще има яко :::

BlackWings
09-13-2008, 19:52
Ууф , и вие сега ме хвана носталгията заради вас , като ви гледам емоциите и приготовленията и всичкото...
И въпреки че завърших сега ще отида на 15-ти пак на училище , да видя малките 8-) И да се сбогувам един вид , с нещо което е било част от целия ми съзнателен живот. Учениците не можеш да ги накараш , а аз насила се бутам 8-) 8-)

Swinkenhoffer
09-13-2008, 19:58
Утивам да си режа вените...
Не можах просто.. 8-)

babity
09-13-2008, 20:26
В интерес на истината всяка предишна година съм се вълнувала, брояла съм дните до даскало, а тази... Толкова много чаках да дойде септември, но поради друга причина, а и сега съзнанието ми е обвзето само и единствено от Спайки (бебето), по цял ден се притеснявам за него, започнах да си въобразявам за глупости и.... общо взето не ми пука особено, че тръгваме на училище. Тази година ще се учи много, то е ясно, но пък и имам стимул, така че всичко ще си е 6.

stealthyGirl
09-13-2008, 22:02
На много променливи настроения съм като стане въпрос за даскало... Сега всичко ми е ново - града, хората, училището, приятелите също (и старите остават, ама не е същото). Ако бях останала в моя град щях да съм си в съвсем нормално настроение и никакво трептение и вълнение нямаше да има в мен... Обаче сега незнам как да се чувствам (буквално), какво ще правя и как ще се държа в у-ще. Та или се чувствам радостна за новите "придобивки", или съм се отдала на носталгия и страх. Направо ме е страх с какви хора ще се срещна въпреки, че като се замисля няма защо... или ще ги харесам, или не. Ноо се старая да съм позитивна и да си представям хубавите моменти с бъдещите си приятели (ъмм, "Тайната"). Също така се опитвам да изглеждам студенокръвна и незаинтересована, направо кучка. И се получава. :grin: Мразя да изглеждам притеснена, защото всички си мислят, че могат да ми кажат нещо (смисъл да ми се правят на много отворени и крале на даскалото).

AliceSw
09-13-2008, 22:39
пфффффф...а как искам сега да почвам даскало...в старото...а ме очаква тъпо преместване и лекции

и все пак ще ида в училище на 15-ти, макар да ненавиждам хората, които ще бъдат там...и ще имат моя свят, и моето щастие, и моето "всичко"...

yuyuto
09-13-2008, 23:29
Дааа, почва.... И колко нещастна се чувствам от тоя факт... Няма вече море, няма летни флиртове, само даскало... Уффф... :( Но аз какво се оплаквам, аз почвам даскало на 1 октомври (първо Испания, после даскалото)... :P

Madness
09-14-2008, 10:14
^^Не може ли есенни флиртове,после зимни и те така :razz: :razz:

Pedigree
09-14-2008, 10:35
Аз ще съм заек. :(
Като изключа това, че цяла година ще ме тормозят, да, ходи ми се. :) Иии... с нетърпение чакам да дойде утре. И само си гледам кубинките и поличката, и се кефя няква там, че най-сетне ще ходя на училище, и ще мъкна учебници, и ще ми пишат оценки, и знам, че след два месеца ще пея съвсем различна песен, но не ми пука, искам да започваме вече!

BlueAvalanche
09-14-2008, 11:00
Епа то ми омръзна ваканцията, аз обичам да ходя на даскало, то и без това през цялата година за мен е ваканция.
П.С. много зайовци тука бе :D

HatebeeD
09-14-2008, 15:17
И аз много се вълнувам, но като почнем, и вече на 2-та 3-тата седмица ще ми омръзне да ставам рано, и.... ще искам да свършва годината.

sherry
09-14-2008, 15:24
Така им завиждам на тези, които още са на училище!
Тази година ще ми е първа като студентка, но самата мисъл, че няма да съм повече с класа си, ме измъчва. Ужасно е. Всичко ще е ново, далеко от повечето ми приятели, от семейството. Училището е бреме за повечето от нас, осъзнаваме колко забавно и полезно ни е било там, но чак, когато го загубим...
Съветвам по-малките да се възползват от всеки миг, да се радват на компанията на съучениците си, на досадните и печените даскали, по-късно всичко това липсва!

kuklichka_bg
09-14-2008, 15:36
^^Не може ли есенни флиртове,после зимни и те така :razz: :razz:

te flirtovete sa zelogodishno 8-)

SuNsEt
09-14-2008, 15:54
Ъбе...дееба и настроението... 8-) :oops:

zvezdichkaaa
09-14-2008, 16:28
Ооо шегувате ли се?!Да се радвам,хах на мен ми се реве.Утре е ден за траур.Изпращаме ваканцийката :( .Сбогом...

Swinkenhoffer
09-14-2008, 16:34
Така им завиждам на тези, които още са на училище!
Тази година ще ми е първа като студентка, но самата мисъл, че няма да съм повече с класа си, ме измъчва. Ужасно е. Всичко ще е ново, далеко от повечето ми приятели, от семейството. Училището е бреме за повечето от нас, осъзнаваме колко забавно и полезно ни е било там, но чак, когато го загубим...
Съветвам по-малките да се възползват от всеки миг, да се радват на компанията на съучениците си, на досадните и печените даскали, по-късно всичко това липсва!

Да бе... за нищо на света не бих се върнала там. 8-)

Skullbreaker
09-14-2008, 18:00
Тая година ще има доста повече зайци...Следователно доста повече терор :booooomb: .

hgfh
09-14-2008, 18:05
Тая година ще има доста повече зайци...Следователно доста повече терор :booooomb: .

:-# ама въобще не си завиждам ..
кой знае колко моркови ще отнеса ... :lol:

rakiQ
09-14-2008, 18:33
^ ахаха аз кат бех заек един тъпчо ми вика

"зайченцее искаш ли морковчето мии" и ми подава некъф умрел морков

и аз му викам "заври си го некъде!"ама тоя мн го мразя :-x

Romance
09-14-2008, 19:16
бахти как си го затапилаа :shock:

bboy_bunker
09-14-2008, 19:23
и 1-ви октомври наближава... :)

hardball
09-14-2008, 19:52
Ееее, аз октомври имам ваканция поне, хаха :D

hahavteen
09-14-2008, 19:58
и 1-ви октомври наближава... :)

Аз започам на 13ти :P :D

TheGirlNextDoor
09-14-2008, 20:48
утре еееееее...вълнувам се :-D ..пхах//

yuyuto
09-14-2008, 22:03
^^Не може ли есенни флиртове,после зимни и те така :razz: :razz:
То може, ама не е същото... Че къде в Пловдив по учебно време ще си намеря някой як руснак, ще отидем на плажа и ще си говорим на развален руски и английски цяла нощ?? :( Иначе флиртове винаги и по всяко време... :P

Disrespect
09-14-2008, 22:03
кур за тъпото даскало..

Sasha2k8
09-14-2008, 22:24
Аз пък се радвам...

Alco
09-14-2008, 23:27
bat o e 14 pulk az sym bombok tre na dkasloa :D

b0Nb0n
09-15-2008, 01:24
a az sig bqna da spa predi daskalo ebasi 6te zeme da mi stane tradaciq za 3 poredna godina taka am kvo da praq rejim :-D

OtherDimension
09-15-2008, 07:18
ае честито...

да ви кажа честно много ми се иска да съм на ваше място...
и на мен ;[

PiruBloodz
09-15-2008, 09:08
вечерно училище :-o :D

bulgarche
09-15-2008, 09:18
На мен си ми е добре на мое място 8-)

Boot
09-15-2008, 09:37
На мен си ми е добре на мое място 8-)
И на мен ъхъхъхъ

Decu
09-15-2008, 09:56
:grin:

Bianca
09-15-2008, 10:55
8 грамадаааааански моркова и две значки! :grin:
Беше егати якото, новият ми клас е пълен с курви! :grin: Обичам го! :grin: 8-)

PiruBloodz
09-15-2008, 10:56
и ти като тях.. лапай си морковите ся

Decu
09-15-2008, 10:59
При моя клас пък дойде едно момиче и пита "Деси? Има ли тук Деси???" :lol: И ми даде морков от..някой. :Д
После като казаха "8 'а' с еди-коя-си-госпожа" и отнесох един морков в ребрата. :Д
След като си тръгвах обаче една мацка идва и казва "Сори, че те ударих с моркова" :D

Bianca
09-15-2008, 11:04
и ти като тях.. лапай си морковите ся
Аз-курва? :shock: 8-)
Въобще не е вярно. :shock: :oops: 8-)

PiruBloodz
09-15-2008, 11:22
даже и за тва не ставаш, нали?

Bianca
09-15-2008, 11:37
М, че то да не е хубаво? 8-)

PiruBloodz
09-15-2008, 11:40
в твоя случай.. аре нема се занимавам

Bianca
09-15-2008, 11:43
Вие сте много интересни, бря! 8-) :lol:
Както и да е, важното е, че ми е кеф в новото даскало. 8-)

Bianca
09-15-2008, 11:44
8 грамадаааааански моркова и две значки! :grin:
Беше егати якото, новият ми клас е пълен с курви! :grin: Обичам го! :grin: 8-)

курви са щото теб никой нормален не иска да те погледне ;)
Сигурен ли си? Аз не. :oops: Днеска много батковци ми дадоха морковчета. 8-)
Курви са, защото ги знам отдавна какво представляват. ;)

fuckingwhore
09-15-2008, 11:47
8 грамадаааааански моркова и две значки! :grin:
Беше егати якото, новият ми клас е пълен с курви! :grin: Обичам го! :grin: 8-)

курви са щото теб никой нормален не иска да те погледне ;)
Сигурен ли си? Аз не. :oops: Днеска много батковци ми дадоха морковчета. 8-)
Курви са, защото ги знам отдавна какво представляват. ;)
хаха,к'ви морковчета? 8-)

PiruBloodz
09-15-2008, 11:47
резни се

Jack_Sparrow
09-15-2008, 12:25
ае честито...

да ви кажа честно много ми се иска да съм на ваше място...
Мда, моят клас е пълен с интриганти,егоисти,клюкари ,злобари.През учебното време се учи всичко наизуст, ходиш на уроци, за да ти пишат 6, подмазваш се на учителите... Ако ти се иска да си на мое място... :(

yuyuto
09-15-2008, 13:18
^^Не може ли есенни флиртове,после зимни и те така :razz: :razz:
То може, ама не е същото... Че къде в Пловдив по учебно време ще си намеря някой як руснак, ще отидем на плажа и ще си говорим на развален руски и английски цяла нощ?? :( Иначе флиртове винаги и по всяко време... :P Славяните /подчовеците/ са само за доставяне на лична наслада, гавра, секс, убийства смърт.А ти като типичен подчовек се забиваш с тях :razz: :razz: Показателно!! АУШВИЦ ТЕ ЗОВЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕ!!! :oops:
Подчовеци или там както щеш ги наричай, не ми пука, много са яки, особено този от последното ми море си беше просто адски готин... :P 8)
И в българите има славянско, което значи, че се оприличаваш на подчовек...

yuyuto
09-15-2008, 13:20
При моя клас пък дойде едно момиче и пита "Деси? Има ли тук Деси???" :lol: И ми даде морков от..някой. :Д
После като казаха "8 'а' с еди-коя-си-госпожа" и отнесох един морков в ребрата. :Д
След като си тръгвах обаче една мацка идва и казва "Сори, че те ударих с моркова" :D
Еее, неска беше супер гадно... Наредиха ни баш до зайците и покрай тях и ние си го отнесохме с тия моркови... :D

IdiOtKa
09-15-2008, 13:25
не ми се ходи на даскало е маина !!

ScionOfStorm
09-15-2008, 13:50
Скука, поредната политическа лека пропаганда с "бивш ученик на немската-депутат, който има изявление за нас", бла-бла-бла. Поредната тъпа реч на директорката, дето по-изсмукана от пръстите не може да бъде...


...обаче класО ми е як, деба. Или поне по-голямата част. Ся ше ги тормозя и тая година 8-)

Pedigree
09-15-2008, 14:47
АААА, да си заек е ебаси якото. Това беше най-якият ден, който съм имала някога в даскало. Лошото беше, че всички батковци все си изтърваха нещо под полата ми. :x 8-)
Таа... моркови, зелки, такам. :) Събрах 20 моркова, хахах. И всички ми се радваха сууупер много. Постоянно: 'зайчеее, зайченце сладкооо' 8-) Хъхъхх. И да, ебаси якото е. Всички те оглеждат, радват ти се. :)
И се запознах със суупер много хора. И има ебаси яките батковци в даскало. :-P
Сууупер якият 15ти септември. :smt051

Nefarian
09-15-2008, 14:50
Ти акъл в тая глава имаш ли ?!?

Romance
09-15-2008, 14:51
Аз пък само мога да се оплача.Студ, дъжд, простотии, последна година с мега яки хора..
изпих 4 кафета по време на 'церемонията' и си заминах.

babity
09-15-2008, 19:13
Пф... ставам в 7, бъркам манджа на бебенце. Обличам се, оправям се и тръгвам. Студ, рейса закъснява. Рейса идва. Бааааааавен е. Има мъгла. Закъснявам. Кафето ми е изстинало. Церемонията е дълга и мръзна. Новият ученик е грозен, но изглежда криминално... :-) . Отиваме в мизерен ресторант. Бързам за вкъщи. После треперя да не ме разкрият в рейса, че съм с бебето в чантата - ще ме изритат по средата на магистралата, а в тоя студ не е на добре така. Ветеринаря закъснява, а бебчо е с ниска температура, под нормалното. Бебенце ме опика. Другият ветеринар нямал от новата храна, и купички нямал. Таксито ме обрули 10 лв. Ден като ден. Скапана съм както всеки друг ден. Нищо необикновено.

psychopath
09-15-2008, 22:06
станишеф на кафево! :D