PDA

View Full Version : Q:Подаряване на цветя



Jack_Sparrow
09-12-2008, 18:59
Понеже не съм вещ и разбиращ в тази област, бих искал да ми отговорите как да поднеса букет цветя на една девойка- в целуфан,без целуфан...Такива естетически подробности около външния вид на букета ме интересуват(знам за нечетния брой цветя 8-) ).
Благодаря предварително. :)

П.П. Лека вечер. :)

BaiToq
09-12-2008, 19:02
Зависи от повода,от намеренията ти,
от много неща.
Бай Тоя пада романтик и ги усеща
тея пинизи.
Аз лично на гаджетата ми подарявам
цветя без повод често,
но не букети,не ми допадат..просто така
роза(или друго) само с панделка.
За рожден ден можеш да подариш букет
с картичка вътре,или кошничка...
За имен ден-според сезона...
Ама на първа среща не носиш букети,
ясно ти е предполагам.
Най-много 1 розичка,аз
даже предпочитам отрязана 15 см дръжка.
Айде успех.

evelinka1122
09-12-2008, 19:12
три оранжеви гербер-а с жълт целофан +кафяв, с малко мрежа и още някаква тревичка... нз как точно й е името... :D една такава зелена която се слага за допълнителна декорация.... любимата ми тай наречена "тревичка" е с едни бели цветчета накрая ;] може цветето да не е гербер, ами има едни кичести бели хризантеми които стоят супер с розов и бял целофан... на мен тези букети са ми любимите, надявам се да съм помогнала и най-вече да си ме разбрал :D

MakeMeLaugh
09-12-2008, 19:26
Подарява се живо цвете без целуфани, опаковки и т.н.

Чисто все 1 е откъснато от градината ;)

Пък и като идеш за цветя те лелките щяха да ти кажат ;)

Не се учудвай - розата си върви с бодлите ;д

denuutu
09-12-2008, 19:27
хубавд е да подариш една роза на мацката без опаковки панделки и финтифлюшки ама розата да е купена :D 8-)

tuzaro
09-12-2008, 19:31
мен ме радват повече без нищо, само китката, ама много рядко ми се случва да подарявам...

xxxSnowflakexxx
09-12-2008, 19:35
хубавд е да подариш една роза на мацката без опаковки панделки и финтифлюшки ама розата да е купена :D 8-)

Sladuranka :)
09-12-2008, 19:36
роза или няколко в нечетен брой..аз лично бих се зарадвала много..иии недей слага разни целуфани ,треви или плевели си разни :D или разни панделки че и мрежички ..обикновено цвете е достатъчен жест :-P

MP
09-12-2008, 19:54
Задължително нечетен брой,че иначе ще ви прецака връзката 8-) :D :grin:

CocainCocktail
09-12-2008, 20:01
както казаха по-нагоре зависи от повода.
Ако е за рожден ден(или друг повод) към приятелка (нищо повече) някое герберче е страхотно,или розичка,но да не е червена и да не е букет от три милиона триста двайсет и девет и три лисетца.
Ако е към приятелката ти класика Рози кърваво червени :) без целуфани и такива най добре три...
Ако е към момиче което харесваш и я познаваш до някаде нещо свежо което ще и качи настроението ,и няма да съсдаде впечатление,че си на рали "кога ще я сваля"