PDA

View Full Version : Малък проблем :S



Froz
09-12-2008, 21:20
Здравейте на всички. Значи имам един проблем, който много ме глозга постоянно. Значи с мойта приятелка сме от 2 месеца през които месеци сме го правили 7-8 пъти като за 1-ви броя момента в който я "отворих" и онзи ден ми се оплака че не свършва. Не сме малки аз съм на 18 тя на 17 и се чудех дали няма да ми дадете някакъв съвет какво да направя, защото си мисля че проблема е в мен :? Попринцип при другите ми приятелки не съм имал такъв проблем, а си падам по по бързия секс не бавенето по 3 часа. Дали в това не е проблема?? Ако ми помогнете черпавам камион с бира :grin:

Taraaa
09-12-2008, 21:22
Не всички момичета все пак свършват толкова бързо .. Но щом ти го е казала значи и не стимулира оргазъм .. Може да увеличите любовната игра и да се пробваш за нещо повече в време имам предвид и също така нещо различно .. Виж тогава как ще е или просто я попитай тя как го иска ..

Froz
09-12-2008, 21:27
Не всички момичета все пак свършват толкова бързо .. Но щом ти го е казала значи и не стимулира оргазъм .. Може да увеличите любовната игра и да се пробваш за нещо повече в време имам предвид и също така нещо различно .. Виж тогава как ще е или просто я попитай тя как го иска ..

Ми да ти кажа тя е неука все пак съм и първия. Попринцип я навивам за нещо по различно ама няма голям успех :(

PerfectByNature
09-12-2008, 21:34
ми недей бърза толкова от към нови пози .. все пак за нея й е било за първи път с теб докато на теб с нея не ... и може тук да има пръст самата възраст и това че й е за първи път....с приятеля ми го правим от 1 година но едва в последните месеци и двамата бяхме готови да опитваме нови неща и да си доставяме удоволствие по по различен начин от мисионерската поза....за мен това е причината,а и все пак момичетата не се възбуждат толкова бързо колкото вас момчетата да не говорим за оргазъм ... наистина трябва много да я предразположиш с пред-любовна игра ;)

n0Lcho
09-12-2008, 22:30
разбрах, че сте правили и други неща преди да я отвориш.. според мен.. опитай пак да се насочиш на юг :D .. може би така ще свърши, а също така наистина мисля, че трябва да удължите момента преди същинската част - целувки тва-онова, за да успее и тя да се възбуди
успех =]

Rebirthing
09-12-2008, 22:33
Не всички момичета все пак свършват толкова бързо .. Но щом ти го е казала значи и не стимулира оргазъм .. Може да увеличите любовната игра и да се пробваш за нещо повече в време имам предвид и също така нещо различно .. Виж тогава как ще е или просто я попитай тя как го иска ..

Ми да ти кажа тя е неука все пак съм и първия. Попринцип я навивам за нещо по различно ама няма голям успех :(

С времето ще се оправи :)

him4e_f
09-12-2008, 22:38
Задоволи и нея ..не само себеси.. може да направиш няколко изкючение.. вмисал.. някой път да правите секс.. по 3часа, но пък тя ще е щастлива.. и доволна :)

SpOrTs_GiRl
09-12-2008, 23:21
Тц тц .. не се получава оргазъм от първия път .. Някои жени не успяват да свършат с години, твоята приятелка го е правила няма и 10 пъти, а ти се притесняваш .....
Има време, няма да стане веднага. И не е в теб проблема.

HardCandy
09-13-2008, 19:02
бая тренировки и трябват, за да свърши.Лично аз свърших за първи път 6-7 месеца след като бях започнала да правя секс, така че спокойно :)