PDA

View Full Version : Чувствам се объркана, как да постъпя?



lofer4ee_f
09-12-2008, 23:21
Zna4i moqta istoriq e slednata...
Ot po4ti godina az haresvam edno mom4e.Da toi dulgo vreme ne znaeshe ni6to dori i ne podozirashe no znam li kak razbra ot nqkoi.Az bqh spodelila na mn malko hora no uvi...Kakto i da e
No edna ve4er kakto si sedqh v kashti bez ni6to da podoziram polu4ih sms e ni6to osobeno no beshe ot tva mom4e.Az estestvenno kato go vidqh 6tqh da hvrukna do nebestata :-) :) i zapo4nahme da si pishem...tva sas sms-ite produlji okolo sedmica dokato vaprosnoto mom4e ne sprq da pishe.Po4uvstvah se UJASNO gadno zashtot izpitvah MNOGOOO silini 4uvstva kam nego (imashe momenti dori kogato si misleh za nego nqkoi ako mi prikazva ni6to ne 4uvam mislq si za nego i tolkoz daje bqh zle i v u4ilishte...) no se "primirih" Ne se mina 1 mesec toi pak zapo4na da mi pishe...i se povtori sushtoto koeto se slu4i i parviq pat. I taka okolo 5-6 pati v koito az se mu se vrazvam.vseki put si povtarqm 4e nqma da pravq tazi greshka otnovo i otnovo no.. kogatoi vidq sms ot nego neshto mi stava surceto mi po4va da bie vav vsi4ki posoki i se zapo4va vsi4ko otna4alo vse edno do tozi moment ne sme se poznavali... posledniq pat toi mi pisa no tozi pat v skype pogovorihme si i na sledvashtiq den razbrah 4e me haresva ili pone taka si misleh.. e pak ne bqh sigurna i postoqno pitah my fr-s kvo mislqt po vaprosa no te premal4avaha.
i tka zapo4nahme da se zanimavame vijdahme se navan celuvahme se pisah kakvi li ne sms dri toi mi kaza 4e me obi4a... dokato edin den :booooomb: krai do tam sqkash ni6to ne beshe stanalo...az se po4uvstavh super gadno :( :( :(

No az vseo6te go haresvam kolkoto i da me e naranqval... Spoed vas ima li smisal da produljavam da se nadqvam na neshto mejdo nas ?!?!?!
i do izvestna stepen se strahuvamn 4e ako toi otnovo pshe pak 6te hukna sled nego kato parvata hlapa4ka :smt085 kakvo mislite za moqta "istoriq" vliubena li sum ? i ako da kak da go izbiq ot glavata si ?? ne iskam pove4e da me naranqva ...pomognete mi plss plss

Izvinqvam se ako nqkoi e pisal podobna tema no prosto sam prekalenoi ot4aqna prerovih desetki stranici a ne namerih podobn istoriq i za tova reshih da pisha... Molq vi bez obidi :-D :-) :)




Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

Im_on_the_Outside
09-12-2008, 23:33
Може би това,че всеки път му се връзваш на смс-ите е причината периодично да не проявява интерес към теб.

Дали си влюбена? Ти сама каза,че го обичаш. Дали наистина е любов или поредното увлечение не знам.

Питаш ни дали да продължиш да се бориш за него или да гледаш напред.Личи си,че го искаш и да ти кажем да го оставиш - надали ще ни послушаш. Ще действаш както ти си знаеш.

Той поддържа тръпката в теб. Ту идва,ту бяга. Пробвай по същия начин. Може да не харесва тази твоя вечна готовност да бъдеш негова. Провокирай мъжкия му нагон за преследване.

zaraaa
09-12-2008, 23:37
Според мен е най-добре да спреш да се унижаваш и да го забравиш веднъж завинаги! Той постоянно се появява в живота ти и след това просто се "Изпарява"! Миля, че не знае какво иска, така че е по-добре да не му се хващаш :)

MiMcHeToOo
09-13-2008, 00:05
Като почнете всяко изречение да ми го пишете с "НО" и се побърквам... + тва ква е тая мания като харесваш някой да тормозиш приятелите му? ...

Lysit0
09-13-2008, 05:25
Според мен няма смисъл да продължаваш с него,ако не си забелязала той си играе с теб.Зарежиго.

Baby_girl93
09-13-2008, 06:06
дали си влюбена?-щом задаваш този въпрос значи не си . Това което чувстваш към това момче е просто тръпката от преследването. Докато той се появява и изчезва внезапно на теб ще ти е интересно, но после ще ти омръзне. Вероятно и той чувства същото като теб, но тъй като ти все му падаш в ръцете без да се замислиш ,му омръзваш за около седмица.

anichkaaaa
09-13-2008, 06:34
дали си влюбена?-щом задаваш този въпрос значи не си . Това което чувстваш към това момче е просто тръпката от преследването. Докато той се появява и изчезва внезапно на теб ще ти е интересно, но после ще ти омръзне. Вероятно и той чувства същото като теб, но тъй като ти все му падаш в ръцете без да се замислиш ,му омръзваш за около седмица.
+1

SlYn4iCe
09-13-2008, 08:08
Недей му отговаряй когато ти пише.. След време ще спреш да го харесваш и ще ти е напълно безразличен.Намери някой, който ще те зачита и няма да те оставя когато му скимне...

sexa_na_kompleksa
09-13-2008, 08:27
Ако толкова много го искаш, намери го и поговори с него много сериозно. Изяснете се. Нека всеки да каже какво чувства към другия, защото това, което правите, е доста тъпо и безсмислено. Какво го увъртате? Ако се харесвате - взимайте се, ако ли не - кой от къде е. Супер безсмислено е да се правите на "недостъпни"...

Crazytu
09-13-2008, 08:29
Според мен няма смисъл да продължаваш с него,ако не си забелязала той си играе с теб.Зарежиго.

+1

Whyniser
09-13-2008, 08:43
Изкусен лъжец,зарибвач и айде ела му в прегръдките.Дали го обичаш?Не го обичаш.Ти си хлътнала по него.

HONDA
09-13-2008, 10:01
Няма смисъл. Просто няма. А ти не мога да разбера как си се оставил да имаш връзка с него?! Не ти ли е било ясно от преди това, че само те лъже и мотае. Ако не беше тръгвала с него, вероятно щеше да си спестиш много главоболия. Знам, че е трудно, но спри да му ходиш след задника.

aka6a_vamp
09-13-2008, 10:18
добре защо ние да ти кажем какво да прави6...4овек сам трябва да си взима ре6енията

HONDA
09-13-2008, 10:19
добре защо ние да ти кажем какво да прави6...4овек сам трябва да си взима ре6енията
Всеки във форума пише за проблемите си. Нашата работа е д аизкажем мнение и човек сам да си реш какво да прави. Ние само даваме възможности за избор. Това е целта нафорума.

aka6a_vamp
09-13-2008, 10:24
добре защо ние да ти кажем какво да прави6...4овек сам трябва да си взима ре6енията
Всеки във форума пише за проблемите си. Нашата работа е д аизкажем мнение и човек сам да си реш какво да прави. Ние само даваме възможности за избор. Това е целта нафорума.
да,но колкото и голям роман да изпи6е автора ние пак не знаем ситуацията за тва той трябва да си ре6и...о6те пове4е 4е в тая тема

HONDA
09-13-2008, 10:44
да,но колкото и голям роман да изпи6е автора ние пак не знаем ситуацията за тва той трябва да си ре6и...о6те пове4е 4е в тая тема
Така е, но това се отнася за всяка една тема. Ние не сме тук да взимаме решения, а да изказваме различни гледни точки. Вече автора сам ще су прецени кое е най-подходящо и изгодно за неговата ситуация.

anichkaaaa
09-13-2008, 10:44
да,но колкото и голям роман да изпи6е автора ние пак не знаем ситуацията за тва той трябва да си ре6и...о6те пове4е 4е в тая тема
Така е, но това се отнася за всяка една тема. Ние не сме тук да взимаме решения, а да изказваме различни гледни точки. Вече автора сам ще су прецени кое е най-подходящо и изгодно за неговата ситуация.
+1

aka6a_vamp
09-13-2008, 10:52
да,но колкото и голям роман да изпи6е автора ние пак не знаем ситуацията за тва той трябва да си ре6и...о6те пове4е 4е в тая тема
Така е, но това се отнася за всяка една тема. Ние не сме тук да взимаме решения, а да изказваме различни гледни точки. Вече автора сам ще су прецени кое е най-подходящо и изгодно за неговата ситуация.
да,но автора си знае най-добре какво трябва да направи и мисля,4е на6те гледни то4ки могат само да го объркат

HONDA
09-13-2008, 10:56
да,но автора си знае най-добре какво трябва да направи и мисля,4е на6те гледни то4ки могат само да го объркат
След като се пише в темата "Моля помогнете!", "Кажете какво да правя", а и самия факт, че хората си споделят тук проблемите и не пишат "Няма нужда от съвети", значи има нужда от съвети 8-)

aka6a_vamp
09-13-2008, 10:58
да,но автора си знае най-добре какво трябва да направи и мисля,4е на6те гледни то4ки могат само да го объркат
След като се пише в темата "Моля помогнете!", "Кажете какво да правя", а и самия факт, че хората си споделят тук проблемите и не пишат "Няма нужда от съвети", значи има нужда от съвети 8-)
:D xax е да,но сам 6те си помогне най-добре...

HONDA
09-13-2008, 11:03
Не винаги е така. Понякога човек е толкова объркан и се чувства като в задънена улица. Тога трябва някой друг да му отвори очите. Аз също съм писала теми тук (е бях с друг ник, но както и да е) и знам защо съм го правила. Просто знам колко е трудно и как, когато си в една безисходица просто искаш да чуеш няколко различни вариянта, за да помислиш върху тях и да вземеш решение. Друг е въпроса дали ще е правилно.
А сега предлагам да спрем с тази глупава дискусия (все пак всеки си има лично мнение и има право на него), която е напълно безсмислена :-D . все пак темата е друга.

aka6a_vamp
09-13-2008, 11:12
ммм да прав/а си...peace :D

zaraaa
09-13-2008, 11:33
Не винаги е така. Понякога човек е толкова объркан и се чувства като в задънена улица. Тога трябва някой друг да му отвори очите. Аз също съм писала теми тук (е бях с друг ник, но както и да е) и знам защо съм го правила. Просто знам колко е трудно и как, когато си в една безисходица просто искаш да чуеш няколко различни вариянта, за да помислиш върху тях и да вземеш решение. Друг е въпроса дали ще е правилно.
А сега предлагам да спрем с тази глупава дискусия (все пак всеки си има лично мнение и има право на него), която е напълно безсмислена :-D . все пак темата е друга.

+1 От себе си ще добавя - Любовта Заслепява!

lofer4ee_f
09-13-2008, 20:21
Mn vi blagodarq za savetite :) dobre si pomislih dnes i reshih 4e sam prekaleno glupava dadoh si smetka 4e nqma absoliutno nikakuv smisal da tar4a kato pobarkana sled glupaviq mu zadnik sled kato za nego sigurno ne struvam i 5 pari...dori mislq 4e ve4e ne mi pukaa za nego :grin: 8) :-P :lol:
no mislq 4e se porajda losho jelanie za otmu6tenie :-D tova dobre li e :-k imam v predvid dali ima smisal da go pravq?!?!? :-k:-k:-k

Crazytu
09-13-2008, 20:45
Няма смисъл да си отмъщаваш според мен ... просто се дръж съвсем безразлично към него,това много ще го раздразни :)

vilencetoo_
09-13-2008, 21:09
Според мен е най-добре да спреш да се унижаваш и да го забравиш веднъж завинаги! Той постоянно се появява в живота ти и след това просто се "Изпарява"! Миля, че не знае какво иска, така че е по-добре да не му се хващаш :)

Съгласна съм .. :)

zaraaa
09-14-2008, 11:16
Няма смисъл да си отмъщаваш според мен ... просто се дръж съвсем безразлично към него,това много ще го раздразни :)

Съгласна съм, колкото по-безралично се държиш, толкова повече ще го заболи, от личен опит ти го казвам :):):)

mynichka
09-14-2008, 11:49
Прочетох историята ти и се замислих ...преди 2-3 години ми се случи същото :( ..но послушах приятелите си и спрях да се вързвам на момчето ! Може би го забавляваше да си играе с мен ..и да ме оставя ..накрая аз го оставих и след доста време забравих за него ..сега той е влюбен в мен ..сега на него му е гадно ..но сега на мен не ми пука :D

FreeSpirit
09-14-2008, 11:57
Не се занимавай с него, намери си момче, което да те уважава и цени :)

HONDA
09-14-2008, 14:45
Mn vi blagodarq za savetite :) dobre si pomislih dnes i reshih 4e sam prekaleno glupava dadoh si smetka 4e nqma absoliutno nikakuv smisal da tar4a kato pobarkana sled glupaviq mu zadnik sled kato za nego sigurno ne struvam i 5 pari...dori mislq 4e ve4e ne mi pukaa za nego :grin: 8) :-P :lol:
no mislq 4e se porajda losho jelanie za otmu6tenie :-D tova dobre li e :-k imam v predvid dali ima smisal da go pravq?!?!? :-k:-k:-k
Няма смисъл. Колкото по-малко ти пука за него, толкова по-добре за теб. Него го остави настрана. Замисли се вече за себе си.

Prelude
09-14-2008, 15:01
Mn vi blagodarq za savetite :) dobre si pomislih dnes i reshih 4e sam prekaleno glupava dadoh si smetka 4e nqma absoliutno nikakuv smisal da tar4a kato pobarkana sled glupaviq mu zadnik sled kato za nego sigurno ne struvam i 5 pari...dori mislq 4e ve4e ne mi pukaa za nego :grin: 8) :-P :lol:
no mislq 4e se porajda losho jelanie za otmu6tenie :-D tova dobre li e :-k imam v predvid dali ima smisal da go pravq?!?!? :-k:-k:-k
Няма смисъл. Колкото по-малко ти пука за него, толкова по-добре за теб. Него го остави настрана. Замисли се вече за себе си.
+1 :) btw К'ъф е тоя ник ве ,ако ни цитират ще стане Honda Prelude :grin: