PDA

View Full Version : Чантааа-мисията невъзможна :D



Seducti0n
09-12-2008, 23:33
Охо, привет, привет :smt003

Леле, хора ще откача.Не мога да си намеря чанта за даскалоооо.Цяла седмица обикалям, слънчасах по тези улици и резултат-нулев... :?

Значи търся чанта, не раница, а чанта.Да побира формат А4 и да не е повече от 50 кинта.
Моля да ме насочите към магазин в София.
Много ви моляяя, че сериозно ми омръзна като гламава да се влача насам-натам :D

s3xy
09-13-2008, 00:02
абе в Orange беше ли? аз като ходих имаше една черна с маааалко червено за към 55 кинта ама мн сладка и побира А4, сичко й е супер :) успех дано си намериш :-)

tarataika
09-13-2008, 06:04
най-добре отиди в Artbox-а. Там е пълно с всякакви. Намира се на графа, по-надолу след библиотеката. Има и чанти през рамо, всичките са многосвежи и не са повече от 30тина лв.

fenkatakrisi952
09-13-2008, 06:18
в Младост 2 отвориха аутлет.аз си взех от там едан много яка чанта за 15 лв.Магазинът се намира на първия етаж(не помня как се казваще,но е много голям точно до Adidas. :) 8)

Bianca
09-13-2008, 06:56
В абсолютно същото положение съм, само дето съм от Ловеч. 8-) И е още по-зле.
Ако бях от София, все нещо щях да си намеря, ама-а де.. :(

exclusive__16
09-13-2008, 07:01
azz moita ssi imam ot min 4e tq beshe mn nova togava i sega pak s neq do nqkolko mesexca posle nova... a spx i ti 6te si namerish ako ne si nameris v sofiq kude drygade :P yspex :P

cHooOpiHka___
09-13-2008, 07:16
mi spored men ima6 golqm izbor moje i v mall da probash.. ade uspehcHiiiiiii :-P

s1NNer
09-13-2008, 07:57
Определено отиди в Артбокса ... аз от там си взех една много яка чанта за 17 кинта май беше .... :]]

mhmhmhmhm
09-13-2008, 07:57
Аз пък толкова чанти си харесах,само че едва ли ще си купя..
щото накупувах 100 чанти и не ги нося :D
и майката нещо недоволства.

Lian
09-13-2008, 08:24
оо аз си взех една черна за... абе под 50 беше, убийствена е и ако знаех откъде си я бях взела щех да ти кажа, ама...

nejnaDROGA
09-13-2008, 08:29
] оо аз си взех една черна за... абе под 50 беше, убийствена е и ако знаех откъде си я бях взела щех да ти кажа, ама...
Ти май помниш като маймуните :razz: По 2 мин. :razz:
Сори ама да не помниш нито колко пари си дала за чантата,нито от къде си я взела ... Това е просто ... СМЕШНО :razz: :razz: :razz:

Dundy
09-13-2008, 08:31
] оо аз си взех една черна за... абе под 50 беше, убийствена е и ако знаех откъде си я бях взела щех да ти кажа, ама...
Ти май помниш като маймуните :razz: По 2 мин. :razz:
Сори ама да не помниш нито колко пари си дала за чантата,нито от къде си я взела ... Това е просто ... СМЕШНО :razz: :razz: :razz:
е що бе,явно не се интересува толкова.Иначе не мога да помогна.Една приятелка беше зи взела мн готина чанта такава ама от Кюстендил

krisiiiiito
09-13-2008, 08:33
+ за Артбокса
:)

nejnaDROGA
09-13-2008, 08:34
] оо аз си взех една черна за... абе под 50 беше, убийствена е и ако знаех откъде си я бях взела щех да ти кажа, ама...
Ти май помниш като маймуните :razz: По 2 мин. :razz:
Сори ама да не помниш нито колко пари си дала за чантата,нито от къде си я взела ... Това е просто ... СМЕШНО :razz: :razz: :razz:
е що бе,явно не се интересува толкова.Иначе не мога да помогна.Една приятелка беше зи взела мн готина чанта такава ама от Кюстендил
:shock: Абе колкото и да не се интересува как няма да помни от къде долу-горе (поне) си я е взела и колко долу-горе (поне) лв. е дала :shock: Е вярно,че каза,че е под 50 лв. ама ... Нооо както и да е :) Не ми се спори ;)

Lian
09-13-2008, 08:44
] оо аз си взех една черна за... абе под 50 беше, убийствена е и ако знаех откъде си я бях взела щех да ти кажа, ама...
Ти май помниш като маймуните :razz: По 2 мин. :razz:
Сори ама да не помниш нито колко пари си дала за чантата,нито от къде си я взела ... Това е просто ... СМЕШНО :razz: :razz: :razz:
е що бе,явно не се интересува толкова.Иначе не мога да помогна.Една приятелка беше зи взела мн готина чанта такава ама от Кюстендил
:shock: Абе колкото и да не се интересува как няма да помни от къде долу-горе (поне) си я е взела и колко долу-горе (поне) лв. е дала :shock: Е вярно,че каза,че е под 50 лв. ама ... Нооо както и да е :) Не ми се спори ;)
еми кво толкова да ме интересува, настина.Не гледам името на всеки магазин в който влезна , иначе беше 20 там некъде..И кво ме наричаш маймуна?Изобщо си мн зле, ама карай...

nejnaDROGA
09-13-2008, 08:48
]



] оо аз си взех една черна за... абе под 50 беше, убийствена е и ако знаех откъде си я бях взела щех да ти кажа, ама...
Ти май помниш като маймуните :razz: По 2 мин. :razz:
Сори ама да не помниш нито колко пари си дала за чантата,нито от къде си я взела ... Това е просто ... СМЕШНО :razz: :razz: :razz:
е що бе,явно не се интересува толкова.Иначе не мога да помогна.Една приятелка беше зи взела мн готина чанта такава ама от Кюстендил
:shock: Абе колкото и да не се интересува как няма да помни от къде долу-горе (поне) си я е взела и колко долу-горе (поне) лв. е дала :shock: Е вярно,че каза,че е под 50 лв. ама ... Нооо както и да е :) Не ми се спори ;)
еми кво толкова да ме интересува, настина.Не гледам името на всеки магазин в който влезна , иначе беше 20 там некъде..И кво ме наричаш маймуна?Изобщо си мн зле, ама карай...
Казах,че МАЙ помниш КАТО маймуните ...
Освен това не е казано,че трябва да помниш името на всеки магазин ама да кажеш,че не знаеш от къде си я взела ... Дори да не можеш да обясниш ДОЛУ-ГОРЕ къде е ...
Извод:Не аз съм зле,а ти ... Нооо както и да е :) Както казах не ми се спори ;)

Seducti0n
09-13-2008, 11:03
Знам го Артбокса къде е.Вчера ходих до този, който е в една от първите пресечки на Витошка но са го направили като магазин за вкъщи с някакви порцелани, завивки, покривки и т.н.
Ще отида до другия.Направо в чудо съм се видяла. :-D

Благодаря на тези, които писаха.
А оринч къде беше, че нещо не мога да се сетя... :oops:

g1rl4eto_
09-13-2008, 11:57
и аз не мога да си намеря вчера обиколих всички възможни магазини :( ама в град като моя какво да очаквам

gabi_94
09-13-2008, 12:19
в града, в който живеем в момента - Перник - няма абсолютно никакъв избор на чанти, исках нещо като торба с къса дръшка или дръшки, черни, да побира формат А4 и никъде не мога да намеря :-x :-x :-x ех, добре че сега като ходя на даскало в София ще пообиколя, та кажете ми някакъв магазин ако се сещате, не много скъп на Алабин, Графа, Витошка, Славейков, Люлин също, ако някой се сети да ми пише плсс...

ger4e7y
09-13-2008, 12:28
хей провери в мола има един щанд за раници, чанти, несесери и такива глупости аз мойта от там си я взех ;) само че нз на кой етаж абе ти провери все пак ако искаш и ако живееш на близо ;)

TheNewReligion
09-13-2008, 12:29
Отиди в Rip Curl, Board Shop... :-o

Seducti0n
09-13-2008, 12:31
хей провери в мола има един щанд за раници, чанти, несесери и такива глупости аз мойта от там си я взех ;) само че нз на кой етаж абе ти провери все пак ако искаш и ако живееш на близо ;)

Мола ми е на 1 спирка от даскало и на 2 спирки от нас, така че не ми е проблем.Аз го знам гози щанд къде е, на първия етаж близо до аптеката, обаче ми се струва че няма да успея да си намеря нещо по мой вкус за по-малко от 50 лева... :?

kuklichka_bg
09-13-2008, 12:32
Охо, привет, привет :smt003

Леле, хора ще откача.Не мога да си намеря чанта за даскалоооо.Цяла седмица обикалям, слънчасах по тези улици и резултат-нулев... :?

Значи търся чанта, не раница, а чанта.Да побира формат А4 и да не е повече от 50 кинта.
Моля да ме насочите към магазин в София.
Много ви моляяя, че сериозно ми омръзна като гламава да се влача насам-натам :D

kfo tolkova edna 4anta moita e 4erna za 18 lv ;D ema az ne sam ot sofiq sry :)

Seducti0n
09-13-2008, 12:33
Въпроса не е просто да си взема някаква чанта, а да е такава която да ми хареса и да ми върши работа..

mhmhmhmhm
09-13-2008, 12:58
Има хубави спортни чанти през рамо в спортните магазини ...
може да провериш в някой такъв.

Lysit0
09-13-2008, 13:52
Здравей Цвети ,понеже съм ходила доста по София,и знам един магазин ,продават много готини чанти.Та сега обяснявам,къде точно се намира:Булевард Левски,от страната ,която вървят тролеите,но не от страна на (НДСВ),а от другата.Там точно под колонитe,срещу бившия хотел ''СЕРДИКА'',който го бяха запалили.Дано да ти свърши работа.Айде дано го намериш и дано ти свърши работа.Успех от мен ;) :)

lisi4ety
09-13-2008, 15:27
Охо, привет, привет :smt003

Леле, хора ще откача.Не мога да си намеря чанта за даскалоооо.Цяла седмица обикалям, слънчасах по тези улици и резултат-нулев... :?

Значи търся чанта, не раница, а чанта.Да побира формат А4 и да не е повече от 50 кинта.
Моля да ме насочите към магазин в София.
Много ви моляяя, че сериозно ми омръзна като гламава да се влача насам-натам :D

Ох и аз съм така.. леле егати мъките..

Decu
09-13-2008, 15:58
Да, и аз..
Егати ужаса. :/

LadyCarameL
09-13-2008, 17:07
И аз така.. :?

Vincitore
09-13-2008, 17:20
az si vzex ot ccs ot 1 sporten magazin oxbow se kazva tq e za prez razmoto i ima dosta djob4eta i sabira mnogo ne6ta i be6e namalena ot 80 na 40 ! ina4e oringa se namira na grafa sre6tu magazina danaya ako go znae6 : )) uspex !: )

marilyn
09-13-2008, 17:48
Мислех че съм единствената която има проблем с намирането на чанта. Но наскоро си купих една за 25 лв от магазин за обувки на Красно село. Мн е удобна, има и къси дръжки и една дълга, побира А4 че и малко повече :D абе хубава си ми е харесва ми. Та из магазините за обувки има хубави чантички а и зависи ти какво си търсиш. Аз мисля даже и една мешка да си купя в близкото бъдеще...

Seducti0n
09-13-2008, 19:56
az si vzex ot ccs ot 1 sporten magazin oxbow se kazva tq e za prez razmoto i ima dosta djob4eta i sabira mnogo ne6ta i be6e namalena ot 80 na 40 ! ina4e oringa se namira na grafa sre6tu magazina danaya ako go znae6 : )) uspex !: )

Знам го къде е.Ще проверя-благодаря (:

Vincitore
09-13-2008, 21:08
Molq-dano si nameri6 4anti4kata koqto tyrsi6 : ))

j_adore2
09-13-2008, 21:16
По Пиротска и Ботев има много магазини за различни чантички и не са скъпи :P