PDA

View Full Version : Той ме удря > какво да направя ?



bibonka
09-13-2008, 00:07
Така ще го кажа възможно най-кратко ...
От 3 години сме заедно,напоследък почна да ме удря .. леко,но мен ме боли ... Става все по-често и по-силно ... Какво да направя ?
Твърди,че не ме удря (не иска да си признае ),твърди,че е това не е удар,но за моите 160 и 42кг си е удар ...
Не ми казвайте да го зарежа,защото знам,че ме обича,както и аз него... искам просто да спре ... и да стане предишният човек..
Какво точно да му кажа или да направя,за да спре ?

paranoia
09-13-2008, 00:09
Udrqi i ti we,ne budi putka

Alabalaportokala
09-13-2008, 00:12
1 kolqno v ta6acite 6te opravi problema s udrqneto, no pyk tova moje da sazdade drug problem svarzan sexa. E izbirai si...

mitakkka
09-13-2008, 00:15
Човек -не твоето гадже-а което и да е момче което удря момиче избива комплекси и си успокоява нервите така-не може да се успоко сам-трябва да си излее енергията някъде-дории без повод-защо не на тебе-3 години напразно -язък :o

Im_on_the_Outside
09-13-2008, 00:18
Веднъж позволи ли си да те удари,отиде тя. Казвала си му,че те боли,а той го приема на шега?

Следващият път като го направи го погледни сериозно и му кажи,че е крайно време да престане. Ако и това не свърши работа,няма смисъл да продължаваш да си с този човек,пренебрегвайки себе си.

deiv
09-13-2008, 00:58
Отначало не е било така защото си му била интересна,нещо ново.Но лошото при нас е че винаги нещо ни омръзва,или поне свикваме прекалено много с него и го приемаме за даденост.
Затова на него не му пука как се държи с теб.
Ако мислиш че те обича,следващия път като те удари му кажи че е време да си "вземете почивка" и да обмислиш малко нещата.След като постои малко сам,ще разбере какво е изгубил.Давам ти тези съвети защото ако моята приятелка постъпис мен така при мен ще подеистват.Но аз не бих я ударил...все още (шегувам се естествено :) )
Лошото идва ако след това пак започне с тормоза.Тогава ще е най-добре да го оставяш,защото ако се наложи да живееш цял живот във страх и тормоз,просто ще се погубиш

partychild
09-13-2008, 01:27
Веднъж позволи ли си да те удари,отиде тя. Казвала си му,че те боли,а той го приема на шега?

Следващият път като го направи го погледни сериозно и му кажи,че е крайно време да престане. Ако и това не свърши работа,няма смисъл да продължаваш да си с този човек,пренебрегвайки себе си.

NFW`
09-13-2008, 03:26
Обърни и другата буза. Разправят, че помага. ^^

seksi_kote_f
09-13-2008, 04:34
Кажи му или да спре да те удря или ще го зарежеш но няма да го зарежеш въобще малко да го стреснеш да разбере че така не може :-x :-x

Lysit0
09-13-2008, 05:10
Кажи му или да спре да те удря или ще го зарежеш но няма да го зарежеш въобще малко да го стреснеш да разбере че така не може :-x :-x

И аз така мисля.

Baby_girl93
09-13-2008, 05:57
Кажи му или да спре да те удря или ще го зарежеш но няма да го зарежеш въобще малко да го стреснеш да разбере че така не може :-x :-x
ако това не помогне и той продължи да те удря,значи е време да спреш да си въобразяваш , че те обича :shock:

tarataika
09-13-2008, 06:12
наистина трябва да си дададете почивка един от друг, защото при такава дълга връзка съм сигурна, че е кътните си ги знаете къде са точно. Това пък би и освежило нещата

exclusive__16
09-13-2008, 06:43
Кажи му или да спре да те удря или ще го зарежеш но няма да го зарежеш въобще малко да го стреснеш да разбере че така не може :-x :-x
ако това не помогне и той продължи да те удря,значи е време да спреш да си въобразяваш , че те обича :shock:

++++1 :x :x

HardlyAwakened
09-13-2008, 06:57
Така ще го кажа възможно най-кратко ...
От 3 години сме заедно,напоследък почна да ме удря .. леко,но мен ме боли ... Става все по-често и по-силно ... Какво да направя ?
Твърди,че не ме удря (не иска да си признае ),твърди,че е това не е удар,но за моите 160 и 42кг си е удар ...
Не ми казвайте да го зарежа,защото знам,че ме обича,както и аз него... искам просто да спре ... и да стане предишният човек..
Какво точно да му кажа или да направя,за да спре ?

Ако вярваш че ще се подобри ... щом те удря значи ще продължава .. :?

Entel
09-13-2008, 06:58
Зарежи го. Не те заслужава.

zuzaa
09-13-2008, 07:22
Веднъж позволи ли си да те удари,отиде тя. Казвала си му,че те боли,а той го приема на шега?

Следващият път като го направи го погледни сериозно и му кажи,че е крайно време да престане. Ако и това не свърши работа,няма смисъл да продължаваш да си с този човек,пренебрегвайки себе си.

devil_feel_f
09-13-2008, 07:53
Щом си е позволил да те удари веднъж, ще го направи отново и отново.Ако наистина те обича, ще престане да го прави, ако го помолиш.Но ако и тогава не спре, най-добре го зарежи.

Bellatrix
09-13-2008, 08:00
Веднъж позволи ли си да те удари,отиде тя. Казвала си му,че те боли,а той го приема на шега?

Следващият път като го направи го погледни сериозно и му кажи,че е крайно време да престане. Ако и това не свърши работа,няма смисъл да продължаваш да си с този човек,пренебрегвайки себе си.
+1, не си заслужава. А ако не направиш нищо по въпроса, с времето ще започне по начесто и по - силно. :? :? :?

tItEufFf
09-13-2008, 08:13
Мисля, че колкото и да обичам един човек, веднъж само да ми посегне да ме удари ще го оставя ... Не прави компромиси в това отношение. Ще си провалиш живота ...

hahavteen
09-13-2008, 08:45
Е добре в какви случаи те удря? Е така вместо здрасти ти набива шамарите ли? И ти как реагираш в тези ситуации? Разкажи малко по-подробно.
Веднъж можеш да простиш ако видиш че наистина съжалява но тва системно да те "побиива" защото му в кеф си е чист мазохизъм от твоя страна... :?

wersa4e
09-13-2008, 08:55
Еми той като те удари веднъж и ти го удари ама колкото можеш по силно за да се осъзнае. 8)

AnyLee
09-13-2008, 09:02
Постави му ултиматум, или спира да те удря, или се разделяте, няма такова той ме обича, била съм в твоята ситуация и човека наистина се промени. Пожелавам ти успех :) :-)

bibonka
09-13-2008, 09:53
Била съм го дразнела, в смисъл аз не го разбирам и аз това как го дразня точно ... Аз си говоря,нещо смея си се и той явно се дразни ... Вярно,че и аз не съм света вода ненапита,но не мисля че чак бой заслужавам ...
Значи то засега е някакво леко,наистина не е силно,но мен ме боли ...
Казах му,още снощи преди да напиша темата,че ако до една седмица не се промени няма да съм с него ...
Казвам,че ме обича,защото е така ... Едно на ръка,че е свикнал с мене,това е ясно за 3 години,но просто постоянно е доказвал и доказва,че ме обича ... Незнам росто какво му стана ... от около седмица е така ...

aka6a_vamp
09-13-2008, 09:57
нз или малко преувели4ава6 или той е кретен

HONDA
09-13-2008, 10:05
Аз бих го оставила. Просто удари ли те 1 път, ще повтори (според мен). А ти само потвърждаваш моята теория. Пробвай да поговориш с него щом не искаш да го оставяш (аз лично бих му била шута).

Vladokaaa
09-13-2008, 10:08
hvani ne6to i my go stro6i v glavata kato za na4alo ...

Wrathchild
09-13-2008, 10:12
Е добре в какви случаи те удря? Е така вместо здрасти ти набива шамарите ли?Трябва ли да бъде шамар вместо здрасти, за да бъде достатъчно неоправдано?


Щом е започнал, то няма спиране. Сега може временно да спре, но неминуемо някога ще започне пак.

slun4ice_90
09-13-2008, 10:37
Така ще го кажа възможно най-кратко ...
От 3 години сме заедно,напоследък почна да ме удря .. леко,но мен ме боли ... Става все по-често и по-силно ... Какво да направя ?
Твърди,че не ме удря (не иска да си признае ),твърди,че е това не е удар,но за моите 160 и 42кг си е удар ...
Не ми казвайте да го зарежа,защото знам,че ме обича,както и аз него... искам просто да спре ... и да стане предишният човек..
Какво точно да му кажа или да направя,за да спре ? Щом не искаш да го оставиш и го ОБИЧАШ,търпи а не се оплаквай....лапета.... :? 8) Осъзнай се ,ако ти е останал мозък....,защото утре може да ти направи нещо още по-лошо....Бъркам ли се или обичаш да се държат с теб като парцал???

dreaml1nd_
09-13-2008, 10:46
Така ще го кажа възможно най-кратко ...
От 3 години сме заедно,напоследък почна да ме удря .. леко,но мен ме боли ... Става все по-често и по-силно ... Какво да направя ?
Твърди,че не ме удря (не иска да си признае ),твърди,че е това не е удар,но за моите 160 и 42кг си е удар ...
Не ми казвайте да го зарежа,защото знам,че ме обича,както и аз него... искам просто да спре ... и да стане предишният човек..
Какво точно да му кажа или да направя,за да спре ? Щом не искаш да го оставиш и го ОБИЧАШ,търпи а не се оплаквай....лапета.... :? 8) Осъзнай се ,ако ти е останал мозък....,защото утре може да ти направи нещо още по-лошо....Бъркам ли се или обичаш да се държат с теб като парцал???


Да!!!+ като ти казва, че го дразниш... :x как може да те обича и да го гразниш...осъзнай се малк0 :-x значи му е писнало от тебе след 3 години...

xxxSnowflakexxx
09-13-2008, 10:51
Човек -не твоето гадже-а което и да е момче което удря момиче избива комплекси и си успокоява нервите така-не може да се успоко сам-трябва да си излее енергията някъде-дории без повод-защо не на тебе-3 години напразно -язък :o

sexy_baby_originale
09-13-2008, 10:52
Поговори си с него и ако продължава го режи!Не ти трябва такъв.

BaiToq
09-13-2008, 10:53
Еми шибваш му и ти един
и се почвате да първа кръв,
или до предаване 8-)

zaraaa
09-13-2008, 11:44
Веднъж позволи ли си да те удари,отиде тя. Казвала си му,че те боли,а той го приема на шега?

Следващият път като го направи го погледни сериозно и му кажи,че е крайно време да престане. Ако и това не свърши работа,няма смисъл да продължаваш да си с този човек,пренебрегвайки себе си.

Абсолютно съм съгласна

Sladuranka :)
09-13-2008, 12:15
вдигни му скандал че така не може да продължава..нека разбере че не става с бой..откъде накъде ще те бие :x дано разбере грешката си :x

MajeStic
09-13-2008, 12:43
По някакъв начин трябва да му покажеш, че трябва да те приема като равна, а не като нещо, с което може да си прави каквото иска. Няма достатъчно уважение към теб или избива някакви комплекси... Една приятелка имаше същия проблем. Ходеше с едно момче от 5 години и през това време си я биеше, но по някакъв начин тя порасна от всичко, което ставаше покрай нея... Кажи му това, което мислиш и му кажи да не се прави на ударен от чук, че не те удря. Ако се прави на шматка пред теб, ти и той го виждате и знаете... пълна тъпотия. Кажи си му в очите, че не трябва така да прави и трябва да е мил, ако трябва му се обиди, а чак след това ще разбереш колко наистина те обича ;-)

MiLeNcHeToO
09-13-2008, 13:14
Човек -не твоето гадже-а което и да е момче което удря момиче избива комплекси и си успокоява нервите така-не може да се успоко сам-трябва да си излее енергията някъде-дории без повод-защо не на тебе-3 години напразно -язък :o

Много точно, абсолютно съм съгласна! :? Щом е почнал веднъж не се надявай да спре.Зарежи го колкото и да ти е трудно, само си си изгубила времето с него.Тва не никва любов, не се залъгвай, ако те обичаше нямаше да си го позволи :?

MajeStic
09-13-2008, 13:26
Човек -не твоето гадже-а което и да е момче което удря момиче избива комплекси и си успокоява нервите така-не може да се успоко сам-трябва да си излее енергията някъде-дории без повод-защо не на тебе-3 години напразно -язък :o

Много точно, абсолютно съм съгласна! :? Щом е почнал веднъж не се надявай да спре.Зарежи го колкото и да ти е трудно, само си си изгубила времето с него.Тва не никва любов, не се залъгвай, ако те обичаше нямаше да си го позволи :?

И вярно, и грешно. Щом един път е почнал трябва да се поговори с този човек, да се опитате да го разберете защо прави така и след това да се опитате да му обясните, че това, което прави не е правилно спряло вас.
"Това не е никаква любов"... всеки през живота си преминава през тежки моменти и понякога от нерви преминава границата... ето за това е грешно да НЕ се опитате да оправите нещата, защото този човек може да ви обича, а вие просто да го написнете, защото просто е по-лесно.

Ако въпреки всичко и след това продължи с това отношение... поне се знае, че сте опитали да оправите нещата и после няма да съжалявате толкова :)

w0sh
09-13-2008, 13:27
Бъди добра християна и дай другата буза....

mArMaLaDkA
09-13-2008, 13:52
Ако смяташ,че човек,когато обича,унижава другия и му бие шамари-хм,интересна логика.По тоя начин момченцата в 1 и 2 клас си изразяват интереса.Не вярвам да си си хванала 2-класник.Просто човека е комплексар,а ти се превръщаш в боксова круша.Виж,ако използвате тея шамари в леглото,това е друго. 8-)

malko_kalpazan4e
09-13-2008, 16:24
удари го и ти :o

darla
09-13-2008, 16:34
Nqma ni6to po-dolno ot muj,koito bie priqtelkata si.Neznam za6to ne iska6 da pogledne6 realnostta i tvurdi6,4e te obi4a.TOVA NE E OBI4! 6tom vednuj e zapo4nal,nqma da spre!

cHooOpiHka___
09-13-2008, 16:59
mi 6tom ne iska6..pogovori si s nego..ako li ne sedi si neka te bie i si jiveite...we

Taraaa
09-13-2008, 17:21
Отначало не е било така защото си му била интересна,нещо ново.Но лошото при нас е че винаги нещо ни омръзва,или поне свикваме прекалено много с него и го приемаме за даденост.
Затова на него не му пука как се държи с теб.
Ако мислиш че те обича,следващия път като те удари му кажи че е време да си "вземете почивка" и да обмислиш малко нещата.След като постои малко сам,ще разбере какво е изгубил.Давам ти тези съвети защото ако моята приятелка постъпис мен така при мен ще подеистват.Но аз не бих я ударил...все още (шегувам се естествено :) )
Лошото идва ако след това пак започне с тормоза.Тогава ще е най-добре да го оставяш,защото ако се наложи да живееш цял живот във страх и тормоз,просто ще се погубиш
Напълно съгласна ..