PDA

View Full Version : Към момичетата



jenity_bs
09-13-2008, 09:01
емм..момичета ... :D значи имам едно нещо..не точно проблем , ноо да мина към същността.. проблема е 4е ми дойде на 11ти и по принцип ми е по 6 дни винаги... това означава , че ще ми свърши на 16ти... но на 15ти септември трябва да съм ослепителна и няма да ми е конфортно да съм неразположена... ако някой може да ми препоръча да пия нещо за да ми спре до тогава и това нещо да не навреди на редовния ми цикъл... чувала съм, че по принцип пиенето на витамин "ц" помага , но нз ... знам също, че ако пия противозачатъчни ще ми спре, но няма ли да навреди на редовния ми цикъл... препоръчайте ми какво да правя.. :)

LadyDy
09-13-2008, 09:28
Недей така! Ще си навредиш на организма. Плюс това ще си в последните дни някъде.....така че не си вреди излишно.... :) :) :)

ElisaDay
09-13-2008, 09:30
И защо трябва да си ослепителна ? :lol: И с какво по-точно превръзката ще ти пречи на блестящия външен вид :razz:

Едит: За някви супер тъпи прищявки искате да си разваляте организма.Епа, не ви разбирам :o

jenity_bs
09-13-2008, 09:37
И защо трябва да си ослепителна ? :lol: И с какво по-точно превръзката ще ти пречи на блестящия външен вид :razz:

Едит: За някви супер тъпи прищявки искате да си разваляте организма.Епа, не ви разбирам :o

емиии...ше ми го развали външния вид... щом съм решила значи искам... и даже два пъти съм повторила, че искам безвреден начин щото нямам намерението да си развалям организма заради "прищевките" ми ... [-(

tarataika
09-13-2008, 09:38
витамин ц наистина помага, ако изпиеш 2-3 хапчета и ще ти спре за ден или два, аз като тр да ходя с класа на басейн и бях в цикъл, така направих

haterkata
09-13-2008, 09:44
еми и аз ще съм така на първия учебен ден ама кво да се напрай.

anonimencho
09-13-2008, 10:09
Еми аз съм чувала за витамин Ц, че може за спре цикъла. Аз също ще съм в цикъл на 15 ама кво да се прави и изобщо не се притеснявам! :grin:

zWezdichkaaa
09-13-2008, 10:31
ем тогава като превръзката ще ти пречи, сложи тампон :)

mwniche
09-13-2008, 10:53
Ами на мен ми дойде преди малко и със сигурност няма да ми спре до 15... не е кой знае какво и според мен няма да ти пречи обаче щом си решила пробвай с витамин Ц за др не знам.... надявам се да си ослепителна на 15 :grin: :grin: :grin:

chrison
09-13-2008, 11:32
добре де мацка на теб секи ден от цикала ли ти тече супер много и треа да ходиш през 2 часа да си сменяш превръзките/тампони и да гледаш през 5 мин дали случайно нещо не си се изцапала? боли те корема през тия 6 дена или кфо? айде не се прави на важна и не си прецаквай организма за едната глупост

mArMaLaDkA
09-13-2008, 11:54
Еей,шш,алоо!Противозачатъч ите да не са бонбони,бе ей!Противозачатъчните се пият само ако правиш секс без предпазни мерки!Дете на 12,ше ми пие противозачатъчни,щото една превръзка не може да си сложи!Стига се излага!Какво ще ти пречи една превръзка на "безупречния вид" ?Да няма да дефилираш по бельо?Да не говорим,че последните дни не тече вече нищо толкова фрапиращо,а само колкото да цапа превръзката.За тампони си малка,"Мис Свят". :?

gabi_94
09-13-2008, 12:38
еми и аз ще съм така на първия учебен ден ама кво да се напрай.

+1! сиг и аз :D , а мислих да си обувам новите сиви дънки