PDA

View Full Version : Имам чувството, че съм в сянката му



eirol
09-13-2008, 09:50
Здр на всички. Ще ви раскажа моята история за да разберете какво ми е и да мога да получа отговорите които търся. Преди бях от така наречените господа които се контят секи ден ходи по курви пуши боклуци и пие като насран. Това ми е точното описание . Но след време срешнах едно спр добро и красиво момиче . Тръгнах с него и след време се влюбихме (и все още сме). По принцип съм много ревнив и ... Преди мен тя е ходила с момче около година и скъсали . След това тръгнах с нея .
Проблема ми е : Имам чувството че стоя в сянката на това момче . То е мой познат . Имам чувството че аз съм резервата или и аз нз . И от там идват адски мн проблеми . Непрекъснати караници и темподобни глупости . Дори като я видя с него на снимка и откачам и ми става адски тъпо. Плс даите ми някакви съвети . Какво да правя . Много ви моля няма към кого да се обърна . Благодаря предварително.

т.7
krem4et0

anichkaaaa
09-13-2008, 09:52
Ами тя дава ли ти някакви поводи за тази ревност или ти просто се вкарваш в тея филми сам ? Защото ако е така просто трябва да спреш! Все пак сега е с тебе , не с него нали ?! Когато спреш да бъдеш толкова ревнив, тогава ще спрат и скандалите :)

HONDA
09-13-2008, 09:55
Просто преглътни тея неща. Ако тя не ти дава поводи за тези притеснения,няма защо само да се терзаеш.

Bellatrix
09-13-2008, 09:58
Донякъде те разбирам. И аз се дразня понякога на бившата на моя. Ужасно е досадна... Той я мрази и така нататък, ама все се чудя дали не е била по- добра от мен. :? Много неприятно усещне. Ама чак да се карам с него... Спокойно, тя е с теб, значи те харесва теб. А те имат ли още някакви отношения (приятелски например) двамата с оня тип?

xxxSnowflakexxx
09-13-2008, 10:33
Ами тя дава ли ти някакви поводи за тази ревност или ти просто се вкарваш в тея филми сам ? Защото ако е така просто трябва да спреш! Все пак сега е с тебе , не с него нали ?! Когато спреш да бъдеш толкова ревнив, тогава ще спрат и скандалите :)

slun4ice_90
09-13-2008, 10:48
Здр на всички. Ще ви раскажа моята история за да разберете какво ми е и да мога да получа отговорите които търся. Преди бях от така наречените господа които се контят секи ден ходи по курви пуши боклуци и пие като насран. Това ми е точното описание . Но след време срешнах едно спр добро и красиво момиче . Тръгнах в него и след време се влюбихме (и все още сме). По принцип съм много ревнив и ... Преди мен тя е ходила с момче около година и скъсали . След това тръгнах с нея .
Проблема ми е : Имам чувството че стоя в сянката на това момче . То е мой познат . Имам чувството че аз съм резервата или и аз нз . И от там идват адски мн проблеми . Непрекъснати караници и темподобни глупости . Дори като я видя с него на снимка и откачам и ми става адски тъпо. Плс даите ми някакви съвети . Какво да правя . Много ви моля няма към кого да се обърна . Благодаря предварително.

т.7
krem4et0 Е май прекаляваш...така само ще я задушиш с тази ревност...Тя ако е искала е щяла да бъде с него...Важното е,че е с теб. :)

HONDA
09-13-2008, 10:49
Е май прекаляваш...така само ще я задушиш с тази ревност...Тя ако е искала е щяла да бъде с него...Важното е,че е с теб. :)[/quote]
+1

5StaR
09-13-2008, 10:50
Гах, те снимките са от преди .. кво се нервиш баси пича :>

BaiToq
09-13-2008, 10:54
Ами тя дава ли ти някакви поводи за тази ревност или ти просто се вкарваш в тея филми сам ? Защото ако е така просто трябва да спреш! Все пак сега е с тебе , не с него нали ?! Когато спреш да бъдеш толкова ревнив, тогава ще спрат и скандалите :)
Аха... 8-) :-P

zaraaa
09-13-2008, 11:43
Е май прекаляваш...така само ще я задушиш с тази ревност...Тя ако е искала е щяла да бъде с него...Важното е,че е с теб. :)
+1[/quote]

+2

Sladuranka :)
09-13-2008, 12:04
както казаха и другите:сега е с теб защото те харесва и тези снимчици са отпреди а не отсега..не се нерви за глупости :wink:

Lysit0
09-13-2008, 12:10
Не бъди толко ревнив,така само и даваш поводи да те напусне и да се карате.Пусни я на свобода,ако истински я обичаш,тя сама ще дойде при теб,ако те обича още ;)

Crazytu
09-13-2008, 12:33
Нали сега е с теб?!Няма за какво да се притесняваш ... А скандалите ще спрат,когато и ти спреш да я ревнуваш така

sexa_na_kompleksa
09-13-2008, 12:44
Нали по твоите думи сте влюбени един в друг?! Тогава защо се тревожиш?!

Prophecy
09-13-2008, 12:59
Ако се постараеш малко повече да не ревнуваш , нещата ще се оправят ;)

MajeStic
09-13-2008, 13:07
Е за това не тръгвам с бивши приятелки на мой приятел... никога ;)

malko_kalpazan4e
09-13-2008, 14:04
стига си се тормозил за минали неща бъдещето ви е да сте заедно така че се наслаждавайте един на друг :)

NFW`
09-13-2008, 14:40
Но след време срешнах едно спр добро и красиво момиче . Тръгнах в него...

Мии ти доста си напреднал, гледам. Колко е широко там? ^^

eirol
09-13-2008, 20:32
Донякъде те разбирам. И аз се дразня понякога на бившата на моя. Ужасно е досадна... Той я мрази и така нататък, ама все се чудя дали не е била по- добра от мен. :? Много неприятно усещне. Ама чак да се карам с него... Спокойно, тя е с теб, значи те харесва теб. А те имат ли още някакви отношения (приятелски например) двамата с оня тип?
Не . Само здр и толкова . да уточня ние не се караме а аз почвам да си търся причината да изплуе камъка който не е лапнала . Нз и аз не искам да си вкарвам тези психарии но ...

eirol
09-13-2008, 20:35
Нали по твоите думи сте влюбени един в друг?! Тогава защо се тревожиш?!
Защото лятото бях подлошен на 12 -часово напрешение всяко денонощие и психариите почнаха сами да си влизат... Повярваите ми и аз не бих искал да ми минават подобни мисли през главата но явно не определям това :(

NeLLy_BaBy
09-13-2008, 20:41
Ако не ти е дала повод за ревност недей да се притесняваш толкова. Радвай се връзката ти и контролирай ревността, защото лесно е да се развалят отношенията, трудно е да се върне доверието.

hooliganka89
09-14-2008, 18:30
Ако искаш момиче без минало трябва да си вземеш за гадже някое бебе.
По-добре да вземеш жена с минало отколкото с бъдеще.

sasha_90
09-15-2008, 10:47
Всичко става,защото ревнуваш.Спри да си втълпяваш.Нали казваш влюбеНИ,а не влюбеН?Това означава,че чувствата ви са взаимни,което пък означава,че тя иска да е с теб,а не с бившия.Имай и доверие.Защото една връзка се гради,преди всичко,на доверие.

MoHuTo
09-15-2008, 10:57
Сам казваш, че чувствата ви са взаимни. Стига си се сравнявал с другия..щом момичето е с тебе, значи иска да е с тебе! Радвай се на връзката ви и не я проваляй заради тази болезнена ревност. Помъчи се да се владееш, преди да си прекалил :?