PDA

View Full Version : Проблем с Bluetooth



Francheska_Delera
09-13-2008, 13:23
Zdraveite! Izvinqvam se mnogo za latinicata dnes si kupih bluetooth za kompa i sled kato iskah da izprobvam programata vidqh 4e vmesto dumi ima kvadrat4eta na vsqkyde kakvo moga da go opravq :(


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

MajeStic
09-13-2008, 13:31
Zdraveite! Izvinqvam se mnogo za latinicata dnes si kupih bluetooth za kompa i sled kato iskah da izprobvam programata vidqh 4e vmesto dumi ima kvadrat4eta na vsqkyde kakvo moga da go opravq :(

Какво е името на програмата? Възможно е да е от езика на програмата. Възможно е също, ако менюто на програмата е на български и регионалните настройки не са направени да прави така.

Francheska_Delera
09-13-2008, 14:08
ami da dnes si preinstalirah windowsa i nqmam foneti4nata klaviatura samo.. bluesoleil 3.2.2.8. :(

Francheska_Delera
09-13-2008, 14:14
:grin: opravi se i az nz kak :oops: no sega ne moga da namerq kyde se syhranqvat izpratenite failove.. :-s

amazonkata90
09-13-2008, 15:27
В My Documents трябва да имаш папка Bluetooth, където има още 4 папки. Влизаш в папката Share и трябва да са там.

Аз от своя страна също искам да попитам нещо. Въпросът ми е адски тъп, но ще се радвам някой да ми го обясни. Значи телефонът ми е Samsung E530, с блутуут. Купих си и блутуут за компа и при изпращането на файлове от телефона на компютъра нямам проблеми. Обаче не знам как да качвам от компютъра на телефона. Знам, че някои компютри имат опцията Send to Bluetooth, ама моя няма подобно нещо. Така че моля, който разбира, да ми обясни като на 3-годишно дете какво да правя.. :oops: Предварително ви благодаря за помощта.

Francheska_Delera
09-13-2008, 16:59
В My Documents трябва да имаш папка Bluetooth, където има още 4 папки. Влизаш в папката Share и трябва да са там.

Аз от своя страна също искам да попитам нещо. Въпросът ми е адски тъп, но ще се радвам някой да ми го обясни. Значи телефонът ми е Samsung E530, с блутуут. Купих си и блутуут за компа и при изпращането на файлове от телефона на компютъра нямам проблеми. Обаче не знам как да качвам от компютъра на телефона. Знам, че някои компютри имат опцията Send to Bluetooth, ама моя няма подобно нещо. Така че моля, който разбира, да ми обясни като на 3-годишно дете какво да правя.. :oops: Предварително ви благодаря за помощта.

аз на моята програма и хванах цаката :grin: със същата програма ли си и ти ?

ThEKiNgG
09-13-2008, 18:24
може компа да не ти подържа този вид на езика 8)