PDA

View Full Version : оФф!Защо го прави?!



puhi14
09-13-2008, 13:43
ММмм....проблемът ми е следният:Една моя мнооого добра фр си пада по метъл/мой не чак толкова любим стил...аз съм си по хип-хопа/.Та така,когато тя ми сподели за някоя песен направена от някоя крещяща метъл банда й казвам,че ми харесва,дори да не е така,защото после ме критикува ...А когато аз се похваля с някоя ново излязла яка песничка на Фърги или Риана ми се отвръща със следната фраза"отврат!" или нещо от сорта... :( или пък да речем един ден хваля се аз с песента на Nelly & Fergie-Party people и ми се отвръща"Ама не е похубава от еди-коя си"Досадно е!Такава добра фр ми е,толкова се забавляваме двете,ама като се започне с тоя метъллл!Не че имам нещо против този стил,просто не ми харесва,а тя като започне и говори само и единствено за него,а и плюс това след като аз се съобразявам с нея й и казвам,че метълските песни,които слушаме навън ме кефят и тя може да направи веднъж жертва!!! :smt108
ПЛС 8-[ Как да спра този кошмар!НЕ искам да се карам с нея! :-#

sexi_06
09-13-2008, 13:52
Когато тя ти казва за някоя нова песен ти не и казвай,че я харесваш прави и ти като нея. Или и кажи какво мислиш,ако наистина ти е добра приятелка трябва да те разбере и не си заслужава да се карате за някакви си песни. друг начин е да не си говорите за музика когато тя започне да говори за това смени темата. Успех.

Seducti0n
09-13-2008, 14:00
Какво искаш да пожертва по-точно и защо го намираш за необходимо?!
Мацката явно е пич, слуша си каквото я кефи и не си пести думи, ако нещо не е по вкуса и..
А ти какво правиш-лицемерничиш за да получиш потупване по рамото когато някоя песен стане хитова...
Глупаво е.Разбираш ли?!
Научи се да бъдеш искрена.
Може би не го правиш с лошо чувство, но не това е начина.
Айде успех. (:

housy
09-13-2008, 14:01
Да ти имам и проблемите...Като ти каже за някоя песен просто си затрай , все едно нищо не си чула и недей да казваш коя песен те е изкефила и т.н..Недей толко се впряга от толкова малки неща...То това ако е кошмар..
Кажи и го в очите , че не искаш да слушаш песните й и готово..Наистина трябва да си искрена , щото ти като казваш , че песните и са яки тя си мисли , че наистина ти харесват..Помисли малко. :)

letilili
09-13-2008, 14:05
Моя проблем е подобен-моята приятелка е луда по Токио Хотел особено по вокалиста им.Дотук добре ама аз ги мразя до костите на мозъка си.Отгоре на всичкото и другите ми приятелки ги харесват и говорят само за тях.На мене не ми беше приятно да ги слушам как говорят само за това и ги помолих да сменим темата ,а те ми казаха "А ти за какво искаш да говориме - за униформата ти ли ?" .Като ми писна да им слушам идиотщините си тръгнах и ги оставих да си живеят спокойно-не съм ги търсила изобщо 8)

letilili
09-13-2008, 14:06
Относно твоя проблем-кажи й всичко - няма смисъл да си добра с нея а тя да ти забива нож в гърба :)

puhi14
09-13-2008, 14:09
Относно твоя проблем-кажи й всичко - няма смисъл да си добра с нея а тя да ти забива нож в гърба :) Даммм,понякога е дразнеща,но чак да ми забива нож в гърбба... :D

Seducti0n
09-13-2008, 14:10
Относно твоя проблем-кажи й всичко - няма смисъл да си добра с нея а тя да ти забива нож в гърба :)


Ама това не е доброта!
Това е нагласяне според ситуацията и човека.
И проблема не е само в девойката дето слуша метъл, а и в авторката.

letilili
09-13-2008, 14:15
Мда имам "свойството" да преувеличавам маааалко нещата :D

srpsko_1988
09-13-2008, 15:01
кЪв метъл къв хип хоб бе...Само чалга! чалга рулззз :P 8)

Lysit0
09-13-2008, 15:23
Просто и кажи,че не ти е приятно,и след като ти не и критикуваш музикалният стил и тя да те го прави.Ако държи истински на теб,ще послуша съвета ти....и най- вече...май си забравила,че в приятелтвото на всяка цена трябва да има искренност. :)

Jumbie483
09-13-2008, 15:35
Всеки си има вкусове, момичето постъпва правилно като не те залъгва, че песните които и пускаш и харесват. Пък и ти като казваш, че песните които тя харесва ти се харесват и на теб, не виждам причина тя да не продължава да говори за това, мислейки че ти харесва 8-) Кажи и истината и поговорете...не ми се вярва само и единствено за музика да говорите :?

sunset_light
09-13-2008, 15:49
Това е абсолютно същото поведение на една съученичка която ми беше добра приятелка накрая се отказах да й обръщам внимание,правеше го нарочно и все още го прави с каквото и да било,все било гадост или било тъпо или имитация и след това го слуша или използва...
Омръзна ми 1 година,а ти си решавай дали ще продължиш да се съгласяваш с държанието й. ;)

puhi14
09-13-2008, 16:45
ЦвЕтИт0 ме накара да помисля....Може би проблемът е в мен...може би не трябва да я лъжа,че песните,които слуша ми харесват... :( може би наистина съм....ЛИЦЕМЕРКА!!! :shock: :-k

cherinka
09-13-2008, 17:57
може би наистина съм....ЛИЦЕМЕРКА!!! :shock: :-k
Не, просто не знаеш как да си извоюваш място и да си го запазиш и да държиш само на него. 8-)
И аз го имам тоя проблем, само дето при мен е, че аз съм повече чалга, а приятелката ми е всички други стилове.
И аз като теб й повтарях за всяка песен, за която тя ми говори, казвах нещо от сорта на "Харесва ми", "Бива я", "Добре е, слушай си е", а с течение на времето стана "Стиа си ми говорила за тва", "Млъкни, че си тананикам еди си коя песен", "Разбирам, че те кефи, обаче с теб сме прекалено различни и айде ако обичаш не ми говори за пънк, мънк и т.н".. с две думи ми дойде до гуша да се правя на добричка и в един момент започнах да си изкарвам керливите ризи на показ.
След това още повече се вбесих и седнах и направих един разговор с нея и й обесних, че просто ни ма кефи да ми говори за песни, за които и на понятие си нямам, нито да ми говори въобще за неща, с които не съм запозната иииииииииииииииииииииии в един красив момент и тя прослуша чалга :shock: дори сега се кефи повече на чалгата отколкото аз :shock:
общо взето беше човек без мнение или по-скоро - влачеше се по мнението на другите и като стана така, че започна да излиза по-често с мен, изведнъж стана бледо мое копие :shock:
и такам, и до ден днешен се дразня, че ми подражава, ама кво да е права.. всеки има нужда от учител 8-)

И така, та с твоя проблем кво да прайш........
само не си втълпявай, че си лицемерка.
Кажи й чисто и просто да СПРЕ да си ти ги хфали некви неистови песни дето въобще не знаеш за кво става на въпрос.

А другия компромисен вариант е да прослушаш част от нейните песни и тя част от твоите и да се опитате да вникнете в смисъла им и да се опитате да мислите като другата и тогава ще осъзнаете коя кво иска, за кво мечтае и за кво живее ХХАХАХ :D

vOdKa_FlIrT
09-13-2008, 17:58
mI prosto i kaji istinata,sledva6tiq p1t i kaji,4e ti vinagi kazva6 tova koeto smqta6 za nai-dobre,(dori da ne e taka :D ),za6toto tq ti e nai-dobrata fr i neiska6 da q zagubi6 zaradi nqkakva muzika,no prosto ne e priqtno kogato ti i kazva6 hubavi ne6ta a tq ti otvr16ta s1s obidi za tvoq stil :) ,ako te razbere zna4i ti e istinska priqtelka,ako li ne zna4i ne te zaslujava :) :P [/b]

nefchi_bs
09-13-2008, 22:20
С моята фрс бяхме така...Скарахме сеи тя ми каза,че неможе да не понася...Аз и казах добре и си тръгнах...На другия ден тя доиде до нас и ми се извини и сега не говорим за музика...Опаа увлякох се 8-) Та искам да каже,че трябва да бъдеш честна с нея и ако те ти е приятелка ще разбере и няма да прави повече така...

AFT
09-13-2008, 22:31
Моята теория е,че е тъпа и предубедена. Ще престане да бъде такава,когато вече не е на мода. Btw, сигурно е 'метълка', колкото и баба ми, ама айде.. :Д

GutCandy
09-13-2008, 22:41
Ем не говорете за музика де...щом сте приятелки,значи има други общи интереси,които ви свързват...

plmn
09-13-2008, 23:54
Кажи и ако не харесваш някоя от песните, които ти е пуснала.Ако ти се разсърди за подобно нещо, ще ти стане ясно какви "приятелки" сте.

BlackaTBW
09-14-2008, 07:40
I aZ s1m mEtALKa :)

тИ аКо сИ мЕтЪлКа, муце, аз съм Супермен. :lol: Научи се да пишеш първо, после се хвали по форумите каква си.


По темата: ако се скарате за музика, значи и двете сте малки заблудени лигли, които не знаят на кой свят се намират. А ако си и избирате приятелите само по това какво слушат сте още по-заблудени.
Казвай й истината, кво ти пука, че ще ти мрънка. И тя и ти трябва да се научите, че не всички сте еднакви и нямате еднакъв вкус.

1994_gabi_94
09-14-2008, 14:52
Когато тя ти казва за някоя нова песен ти не и казвай,че я харесваш прави и ти като нея. Или и кажи какво мислиш,ако наистина ти е добра приятелка трябва да те разбере и не си заслужава да се карате за някакви си песни. друг начин е да не си говорите за музика когато тя започне да говори за това смени темата. Успех.

sasha_90
09-15-2008, 10:17
Прави и ти като нея!Като не ти харесва някоя песен й кажи,а не я лъжи.

Qnchety
09-15-2008, 10:43
Аз имах една приятелка дето като й каза мн ме кефи еди коя си песен и песента ако е стара, веднага ми казва "Ама е стара." сякаш има някво значение. Не й обръщай внимание :)

Bubbly
09-15-2008, 12:29
I aZ s1m mEtALKa :)

тИ аКо сИ мЕтЪлКа, муце, аз съм Супермен. :lol: Научи се да пишеш първо, после се хвали по форумите каква си.


По темата: ако се скарате за музика, значи и двете сте малки заблудени лигли, които не знаят на кой свят се намират. А ако си и избирате приятелите само по това какво слушат сте още по-заблудени.
Казвай й истината, кво ти пука, че ще ти мрънка. И тя и ти трябва да се научите, че не всички сте еднакви и нямате еднакъв вкус.

Точно казано. 8)