PDA

View Full Version : Антивирусна програма NOD32



Sunny_stz
09-13-2008, 14:01
Hei s kakva antivirusna ste?Az sum s nod32,oba4e edin den mi izpisa 4e komputurut mi e zarazen i se 4udih za6to taka,a taq antivirusna ne bila ot hubavite nod 32,imalo drugi po-hubavi.Ako nqkoi polzva tazi programa,bi li mi pratil to4no link da si q izteglq i da mi o4isti vsi4ki virusi,4e mai i Troqnski imam..Instalirah si edna druga za da si iz4isti Ad-Aware se kazva,no uspq samo malkite virusi da mahne...posle pak izpisva 4e ima o6te..Nqkoi ako moje da mi kaje ot kade da si izteglq po-hubava versiq li.. ne znam.Samo ne mi kazvaite da teglq caspersky ili podobni tejki programi za6toto kompa mi suvsem 6te se bugne.Blagodarq!!Izvinqvam se za latinskite bukvi ,no i flex type mi se bugna,a be6e ot tezi koito ne se bugvat,no qvno i komputera se e sburkal suvsem...


Нарушение на т. 7 от правилата! (от Ruthless)

shady^baby
09-13-2008, 15:56
аз съм с нод32 и Malwarebytes' Anti-Malware, от която съм доволна :)

ThEKiNgG
09-13-2008, 18:43
windows antivirus 2008 ама немога да ти дам линк май се плаща

Sunny_stz
09-14-2008, 11:38
За следващия път: Пиши заглавието на кирилица и по точно опиши това което искаш като отговори от нас.

Аз не ползвам анти вирусна.
Истегли си я от офицялния им сайт. http://www.eset.com/

V momenta ne moga da pi6a na kirilica,za6toto flextype-a mi se precaka i nqmam foneti4en bg..Ako moje6 da mi kaje6 nqkoq po-dobra programa 6te q izteglq.A otnosno antivirusnata- nod32 q teglih to4no ot oficialniq sait,no ne struva ne6to, ili pone ne e ogirinalnata versiq...Sega mi kazaha edna programa SuperAntiSpyware,iz4isti vsi4ki virusi,v momenta daje namira o6te......predporu4vam q na vseki!Predi tova sum bila s nod,no ni6to ne moja da mi iz4isti...

Ruthless
09-14-2008, 11:55
Много ме е яд да гледам глупости....

Sunny_stz
09-14-2008, 17:19
Много ме е яд да гледам глупости....

[quote]
Az sum s nod32,oba4e edin den mi izpisa 4e komputurut mi e zarazen i se 4udih za6to taka,a taq antivirusna ne bila ot hubavite nod 32,imalo drugi po-hubavi.


Засича ти, че имаш вирус и не била от хубавите?!!?! При заразяване с вирус, ако потърсиш ще видиш указания как да се изчистиш:
EAV v3 : Инструкции за премахване на вируси/заплахи (http://www.nod32.bg/forum/viewtopic.php?f=5&t=632&sid=17e0ed633379012d8b7ef07bf8500f27)


Instalirah si edna druga za da si iz4isti Ad-Aware se kazva


Най-големият боклук си инсталирала. От горе на всичкото Ad-Watch нейният модул пречи на real-time защитата на NOD32 и очакваме чудеса.... а?


NE zase4e antivirusnata prograna virusite,a samiq komputer se oplaka , t.e. izleze prozor4e 4e komputera e zarazen i se pokaza security center...pusnah nod32 da tursi za virusi no kaza 4e vsi4ko e nared+tova togava si bqh samo s tazi antivirusna v posledstvie instalirah Ad-aware,no tq mi mahna samo malkite gadini.A tazi s koqto sum sega gi mahna vsi4kite...



Izvinqvam se za latinskite bukvi ,no i flex type mi se bugna


А защо ползваш FlexType?
http://forums.softvisia.com/index.php?showtopic=6641

Probvah da instaliram tazi programa ,no kato ve4e sum izbrala nastroikite mi izpisva ne6to koeto ne moga suvsem da razbera

Please incert the compact disk labeled Windows XP Proffesional CD-ROM drive H and then click OK.
And also click ok if you want files to be copied from an alternate location,such as a Floppy disk or a network server....... :?
Kakvo po-to4no trqbva da napravq?

Sunny_stz
09-15-2008, 12:03
Nqkoi moje li da mi kaje?????

Ruthless
09-15-2008, 17:22
Постави диска с Microsoft Windows XP Professional и избери OK.