PDA

View Full Version : Усещам как си отива...



Lacey_66
09-13-2008, 14:26
:-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: Усещам как започвам да губя една от най-добрите си приятелки ... за малък переиод тя просто се промени .... не е същата ... страхувам се да не я изгубя напълно ... беше ми обещала че квото и да стаа няма да се промени по никъв начин ... а става точно обратното.... :-k :cry: КакВо да ПРавЯ ... ?!? :-k :cry::-k :cry::-k :cry: Защо хората на които страшно много държа и обичам ... безкрайно много.... си отиват ... ?!?!?! :-k :-k :cry::-k :cry: ...

Lysit0
09-13-2008, 14:35
Здравей.Знам ,че е гадно мила,но ние не може да ти отговориме на въпроса ''защо се променят и защо така става'',може само да ти дадеме съвети.Моят е,да поговориш с нея,и да я попиташ какво я е накарало да се промени или поне с теб.

Crazytu
09-13-2008, 14:41
Здравей.Знам ,че е гадно мила,но ние не може да ти отговориме на въпроса ''защо се променят и защо така става'',може само да ти дадеме съвети.Моят е,да поговориш с нея,и да я попиташ какво я е накарало да се промени или поне с теб.

Съгластна съм ... най-добра приятелка ти е,поговори с нея за това ... кажи й как се чувстваш ...

xXxScreamxXx
09-13-2008, 14:43
Била ти обещала .. и т.н. и т.н. ..
както се казваше в една реклама : Хората постоянно спестяват истината ...
Сигурно наистина се 4увстваш гадно .. излезте и поговори с нея ... :) :)

Lacey_66
09-13-2008, 14:45
Здравей.Знам ,че е гадно мила,но ние не може да ти отговориме на въпроса ''защо се променят и защо така става'',може само да ти дадеме съвети.Моят е,да поговориш с нея,и да я попиташ какво я е накарало да се промени или поне с теб.

:-k :-k :-k Ами просто от както се регна в един сайт не е същата ... хората които преди неможеше да търпи ся се движи с тях ... немога да е разбера това не е момичето с което се запознах ... и което само тя успя да спечели доверието ми е... скоро когато и се обадих и беше ме притеснило нещо по един въпрос който само тя знаеше .... и започнах да и съкращавам набързо ... и в момента в който спрях е 4ух да си приказва с хората около нея усетих 4е все едно и досаждам и даже не ме беше 4ула кво и говора .... от тогава ... просто не и казвам нищо .... решеих да не я натоварвам с нищо ... и точно тези дни се усети една велика промяна в нея ... която просто няма да е докара до никъде ... :cry: :cry: :cry: даже незнам какво да и кажа... ?!? :-k :-k :-k

Lysit0
09-13-2008, 14:54
Кажи и,че не ти е приятно да те пренебрегвa,и че ,ако още държи на теб и ти е истинска приятелка,да не постъпва така с теб.Но,ако не те pазбере,просто я зарежи,не си заслужава да дружиш с човек,който не държи на теб и му досаждаш.Имаш още приятели най- вероятно,и ще си намериш още нови,млада си.

Lacey_66
09-13-2008, 15:03
Кажи и,че не ти е приятно да те пренебрегвa,и че ,ако още държи на теб и ти е истинска приятелка,да те постъпва така с теб.Но,ако не те базбере,просто я зарежи,не си заслужава да дружиш с човек,който не държи на теб и му досаждаш.Имаш още приятели най- вероятно,и ще си намериш още нови,млада си.

мерси :-) ше се го пробвам тва пък ако не стане и наистина не ме разбере незнам просто :-o :-o :-o

Lysit0
09-13-2008, 15:08
Няма защо :) Дано мойте съвети да ти помогнат ;)

Whyniser
09-13-2008, 15:23
Трябва сериозно да си поговорите.Много станаха манекенките по сайтовете и си дигнаха оборотите.Както се каза поговорете си,кажи й,че не харесваш да те игнорират и ако така продължава те губи като приятел и подобни такива.Успех и дано се получи :-) :)

Lacey_66
09-13-2008, 16:02
Трябва сериозно да си поговорите.Много станаха манекенките по сайтовете и си дигнаха оборотите.Както се каза поговорете си,кажи й,че не харесваш да те игнорират и ако така продължава те губи като приятел и подобни такива.Успех и дано се получи :-) :)

Мерси :-) ше се опитам :) а и сега отново сме в едно даскало така 4е ... няма на4ин да не отворя темата :-D

sexa_na_kompleksa
09-13-2008, 16:08
Хората постоянно се променят, дала ти е глупаво обещание. Съгласна съм, че трябва да поговорите, но според мен тя няма пак да се промени и да стане каквато е била преди...

dreaml1nd_
09-13-2008, 16:17
защото PEOPLE ALWAYS LEAVE
казваме много неща, но колко от тях спазваме...поговори с нея...обаче ако нещо я е променило и тя иска да е така :o едва ли може да се направи нещо [-X

Bellatrix
09-13-2008, 16:32
Всичко хубаво си има край. :( :( :( За жалост това не може да се промени... Ако след като поговориш с нея, нищо не се промени, примири се и се надявай 1 ден да се осъзнае. :(

cHooOpiHka___
09-13-2008, 16:47
spoX mila.. otg e edin 6toto jivota e GADEn... i az imah edna mn best fr`ka.. samo 4e taaka stanaha ne6tata 4e se promenihme i dvete i malko se otdale4ihme ... gore glavata moje bi tva e prosto edin period i posle vs 6e se opravi... spoX.. . :-)

Taraaa
09-13-2008, 17:24
:-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: Усещам как започвам да губя една от най-добрите си приятелки ... за малък переиод тя просто се промени .... не е същата ... страхувам се да не я изгубя напълно ... беше ми обещала че квото и да стаа няма да се промени по никъв начин ... а става точно обратното.... :-k :cry: КакВо да ПРавЯ ... ?!? :-k :cry::-k :cry::-k :cry: Защо хората на които страшно много държа и обичам ... безкрайно много.... си отиват ... ?!?!?! :-k :-k :cry::-k :cry: ...
Ее имах същия проблем,но знаеш ли започнах да се държа като нея,защото ми писна да се отнася с мен като с играчка .. КАто й скимне нещо да става на нейното - минаваше едно време това ,но всичко си има край.. Накрая просто ще дойде време когато ще ти идва да й кажеш не ме занимавай,ще траеш,ще траеш и накрая ще го направиш наистина .. Аз лично така направих и в момента изобщо не съжалявам за това .. Да наистина ми беше приятелка всичко си беше наред но от онзи момент нататък всичко беше в моя полза..НИто се ядосвах заради нея,нито трябваше да правя всичко за да и угодя .. Накрая след 5 месеца тя ме потърси , но й казах че е доста късно да е мислила навреме и че не искам да поддържаме връзка .. Ще бъдеш твърда !

miss_asi
09-13-2008, 17:34
Тряя да поговорите наидтина сериозно!Изпадала съм в същата ситуация и знам колко гадно се чувстваш! :(

BaiToq
09-13-2008, 17:56
:-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: Усещам как започвам да губя една от най-добрите си приятелки ... за малък переиод тя просто се промени .... не е същата ... страхувам се да не я изгубя напълно ... беше ми обещала че квото и да стаа няма да се промени по никъв начин ... а става точно обратното.... :-k :cry: КакВо да ПРавЯ ... ?!? :-k :cry::-k :cry::-k :cry: Защо хората на които страшно много държа и обичам ... безкрайно много.... си отиват ... ?!?!?! :-k :-k :cry::-k :cry: ...
Добре,де,голяма мъка е...
Само не мога да разбера-ние как да
помогнем??? :-o

raia338
09-13-2008, 18:02
Защото наи много болка ни причиняват,не тези които мразим а тези които обичаме :smt022 :smt022 :smt022 :smt022

malko_kalpazan4e
09-13-2008, 18:03
че ние кво да направиме бе уреждай си проблемите с нея

vesssiii
09-13-2008, 18:09
Как к'во да направиме,бе?Ми може да и дадем съвет как да постъпи,чувства се зле и предадена от най-добър приятел,както много от нас са се чувствали и се предполага,че трябва да и помогнем,ако можем,ако не можем просто не се пише безмислени коментари,които няма да и помогнат с нищо.. :x :? :? :? А моето мнение е,че трябва да поговориш с нея,но не да и се умоляваш да стане същата и да е правиш да се чувства едва ли не ВЕЛИКА.Просто и кажи какво чувстваш и ако се променят нещата всичко е ок,ако ли не явно не е вече човека,който си познавал..Успех все пак :-)

HONDA
09-13-2008, 18:19
Ами, скъпа, хората се променят. Глупаво е, че сте си дали едно обещание, което така или иначе е неизпълнимо. Може би все още има шанс да й помогнеш да се поправи, а може би няма. Това не зависи от теб, не се чувствай виновна. Единственото, което можеш да направиш е да поговориш с нея (както са казали доста хора). Ако не се поправи, значи трябва да я оставиш да живее своя живот по начина, по който тя иска, дори и да не е правилен. Това е. Колкото и да ти е болно и тежко, друго няма какво да направиш.

NeLLy_BaBy
09-13-2008, 20:55
Обещанието не е като даването. Понякога се случва просто заради живота да се променим, от обстоятелствата. Понякога хората поемат по своя път и колкото и да ни е тейко трябва да продължим напред. Гадно е , но е така. Бъди силна. Успех!:)

zaraaa
09-13-2008, 21:00
Здравей.Знам ,че е гадно мила,но ние не може да ти отговориме на въпроса ''защо се променят и защо така става'',може само да ти дадеме съвети.Моят е,да поговориш с нея,и да я попиташ какво я е накарало да се промени или поне с теб.

Съгластна съм ... най-добра приятелка ти е,поговори с нея за това ... кажи й как се чувстваш ...

Съгласна съм и с двете мнения

mynichka
09-14-2008, 12:06
Била ти обещала .. и т.н. и т.н. ..
както се казваше в една реклама : Хората постоянно спестяват истината ...
Сигурно наистина се 4увстваш гадно .. излезте и поговори с нея ... :) :)

много си права :lol:

samoubiika
09-14-2008, 12:18
:-k :-k :-k :cry: :cry: :cry: Усещам как започвам да губя една от най-добрите си приятелки ... за малък переиод тя просто се промени .... не е същата ... страхувам се да не я изгубя напълно ... беше ми обещала че квото и да стаа няма да се промени по никъв начин ... а става точно обратното.... :-k :cry: КакВо да ПРавЯ ... ?!? :-k :cry::-k :cry::-k :cry: Защо хората на които страшно много държа и обичам ... безкрайно много.... си отиват ... ?!?!?! :-k :-k :cry::-k :cry: ...

Споко!
И с мен е така ;д
Най-добрата ми приятелка отиде да живее в Испания,по-точно Палма Де Майорка...стана една надута(в смисъл,чувства се по-готина иии самочувствието и е до 7мото небе!)...започнахме да се караме често...спорехме постоянно за неща,които тя не разбираше,но твърдеше че е права...отдалечихме се...когато и признах какво ВЕЧЕ мисля за нея и че ми е дошло до гуша,тя ми призна колко ме е мразела през всичките тези години(6 по-точно)...но постоянно се влачеше след мен нали??...нямаше НИТО 1 ПРИЯТЕЛКА...предложих и да съм до нея винаги...успеха ми в 8ми клас спадна значително,защото все се размотавах с нея...да и покажа колко много я ценя,че я обичах като сестра...направих я да прилича на човек...аз я направих човек,за да ми се отблагодари по подобен начин...най-хубавото нещо в живота и аз и го подарих(котарака и Хари Потър)...и какво?в момента се мразим,защото има прекалено много гордост заседнала в гърлото и за да я преглътне и да признае,че е била виновна много пъти и че ако не бях аз тя може би нямаше да бъде това,което е!! :-x но вече всичко свърши...липсва ми!да!но живота е гаден...и е такъв какъвто ние си го направим!ние правим хората да ни обичат и мразят...ние си създаваме приятелите и ние ги губим...но сме такива каквито сме и не е нужно да се променяме...просто трябва да сме себе си и един ден ще осъзнаят какво са загубили,защото такива сме ние хората...осъзнаваме колко сме обичали някого,ЕДВА КОГАТО го загубим и няма връщане назад!!
Извинете за дългата изповед ;д;д просто наистина имах нужда да споделя и аз ;д

Ninanka
09-14-2008, 18:22
Разбирам те много добре, защото аз бях в същата ситуация. Бяха ми обещавали същото, а в един момент се оказваш БЕЗ НЕЯ! Незнам при теб как е , но при мен веднага имаше заместителка....Въпреки това аз продължавам да си я обичам, защото просто не мога да мразя! Останаха ми всички хубави спомени и с времето се старая да свиквам и все по-малко да се натъжавам, когато се виждаме! :)