PDA

View Full Version : I love you but I can't... "You are the one!!"



ImmortalForever
09-13-2008, 15:12
С бившия ми приятел се разделихме без да си видим за последно очите..Тъпи хора ми втълпиха че ми е изневерил.Аз повярвах и скъсахме..Аз го обидих по всякакъв начин..И той не пожеала да ме потърси и така 3 месеца..Не сме се ВИЖДАЛИ.НЕ сме се ЧУВАЛИ.Не сме си ПИСАЛИ. Все едно сме мъртви един за друг..Разбрах че са го приели в София и че сесията му започва на 15-ти..Стана ми мъчно..и с цлия акъл (който нямам..му звъннах..да се видим..ако не да поговорим поне..)...От 3 часовия ни разговор той каза следното:

1.За раздялата нямаше виновни.Нито ти, нито аз.Времето беше виновно..(изпити...неподходя що време за започване на връзка)..


2.И двамата сме знаели че нямало да бъде дълго..Тъжно, но по-хубаво че е свършило за да не се мъчим.
3.Друга причина било тфа че сме били на светлинни години еидн от друг( аз искам сериозна връзка а тои не може да обича..има страх от обвързване-като жена е!!) :?
4.Пълен контраст в характерите..Аз бяло, той черно..толкова различни..това също причина..
5.Моята ревност..и ярост която ме обвзема когато не мога да конролирам нещата.. (кфо да напрая? Властна съм си?!)

Беше мил, но и нагъл до безумие..


Първо ми казва "Не ми липсваш" след няма и две минути "Имаш ли нов приятел? " и накрая върховото
АЗ: а може би ако след време се срещнем бихме ли повторили тази лудост
Той:времето само може да покаже...ако е след време дори бих те обикнал...

Тфа е ..неподходящи хора на неподходящо място...работата е в тфа че ми е кофти.. и най-вече като каза че сме се задържали по някфо чудо толкоз дълго време..иначе връзката ни била КАТАСТРОФА!!! беше болезнено искрен..
"оставила съм отпечатък, но не и рана?!" What the fuck??? как да го разбирам тфа..

Пишете мнение...Ш се радвам да прочета къфто и да било съвет...
да се надявам ли на тфа че след години.. в друго време в друг свят..

П.С. той е самогъзник...

Lysit0
09-13-2008, 15:18
Прочетох ти историята.Така ,мойто мнение е следното:
Според мен няма смисъл да оставаш с него,още повече,че той не желае това.Ще си намериш друго гаджe. :smt023

Whyniser
09-13-2008, 15:18
Еми ти си го казала.Страх го е да се обвързва.А и по което и да е време не е оправдание (за пример аз кандидадствах преди 2 години влезнах с 5.40 а не съм отварял учебник,камо ли на частни).Не се надявай за "друго време друго място".Стар начин да заобиколиш нещата,че не те иска повече.

aka6a_vamp
09-13-2008, 15:21
както ти каза-той е самогъзник.оставила си рана,но не и отпе4атък-искал е да ти каже,че не е държал особено на теб.....можело да те обикне-е тва ме разби тотално...има два вариянта-прави се,че не му пука,тъй като ти си го наранила и явно е било без при4ина или не се прави,а наистина не му пука....

Crazytu
09-13-2008, 15:36
Според мен въобще не е държал на теб.По-добре е че сте се разделили.Ще намериш някой който да те обича истински ... Сега може да ти е трудно,но с времето ще мине. :)

HONDA
09-13-2008, 15:40
Какви години, какви работи говориш?! Той сега ще започне студентски живот, ще му е до купони и мацки. Да не говорим, че за теб самата не е добре да седиш и да го чакаш. След години се съмнявам и той да помни този ви "искрен до болка" разговор. Пък може би и ти няма да го помниш. Живей си живота!

Ivalinka
09-13-2008, 15:43
ами ето-скъсали сте..КРАЙ!!!!!забрави го или поне не го търси повече :)

Vichko0o
09-13-2008, 15:52
Автореке бъди благодарна че се случва сега, а не след няколко месеца ..... Дойде ли в София той, почне ли да ходи по студентски град, не само че ще те забрави ами и името ти няма да помни ..... Живота продължава бе да не е единствения ? о.О Щом е "самогъзник" не трябва да ти пука ! живей си живота на макс и да не ти пука че него го няма ;) Винаги ще намериш по-добър ! А и според писаното наистина не му е пукало за тебе особено след разговора ви, не се спрягай ами излизай и лудувай ;) Със самосъжаление и теми във форума мъката няма да я преживееш лесно ! Имал е шанс той пропилял го е ! Сега нека някое момче което може да те оцени да бъде с тебе, а той да хване някоя гадна полова болест тука в София :D :D :D

Bellatrix
09-13-2008, 16:06
както ти каза-той е самогъзник.оставила си рана,но не и отпе4атък-искал е да ти каже,че не е държал особено на теб.....можело да те обикне-е тва ме разби тотално...има два вариянта-прави се,че не му пука,тъй като ти си го наранила и явно е било без при4ина или не се прави,а наистина не му пука....
+1, напълно подкрепям. :)

Sladuranka :)
09-13-2008, 16:27
самогъзник :razz: така де..щом сте сложили край - тва е мила.По добре е да не се търсите повече и на подържате отношения и ще ти мине.за кой ли не път го казвам това:"Такъв не ти трябва!"Ще си намериш мн по свестен.Страх го било от обвързване..хахаха - женка :lol: никакви години няма да чакаш.Продължавай си напред и този го изтрий от живота си.С всеки изминал ден се убеждавам какви глупави и превзети типове има .. :?
Айде мацка.Напред само :P :-)

sextazy_baby
09-13-2008, 16:35
Не ти трябва,ще си намериш много по-добър

miss_asi
09-13-2008, 17:30
Той все пак не е единствения на тоя свят?!Така че ... :)

ImmortalForever
09-13-2008, 17:32
леле хора благодаря ви..Адски много...Почвам уроци за кандидатстуденските изпити...и мисля че това ще ми помогне да не мисля за него...Утре заминава..Трябва да изтрием този ден от календара.. :-x :o и ми слага прах в очите с комплименти : "Толкова си красива в гордостта си.Чара ти е в това да бъдеш безпощадна с мъжете..Такава искам да те помняя!" Абе мухльооооо :grin: Ще си намокрям възглавката още няколко дена и после-стой та гледай..Щял да ми се обажда като си идвал..Ма!Сакън!Нидей! Чункиш наистина би го напрайл!До даскалото чак щял да идва!Ма божее..Той по време на връзката ни, не идваше да ме види..Еидн еаж над него бях...Пф!! Тежко ми е не отричам..Но нали и такива неща трябва да минем за да станем по силни..банално, но факт! : "Това което не ни убива, ни прави по-силни!!! Благодаря хора! Който друг има мнение да пише! :) Извинете за излиянията просто..прилив на енергия... :oops: :-P

BaiToq
09-13-2008, 17:34
Чакай големия ядронен колайдер :grin:

mArMaLaDkA
09-13-2008, 18:07
Как може да си ходила с това селско нагло парче? :D Жалък е.Радвай се,че си се отървала от него.Живота продължава.Излизай,забавля вай се..Той е тъпо прасе със самочувствие без покритие!Хващам се на бас,че след няколко месеца той ще ти дудне на главата как иска да се съберете,колко те обичал,ала-бала и подобни.Просто е вирнал носа,понеже си го потърсила и си е казал:"Сега ще ми се извинява,пак ще ми е в краката..".Както споменаваш преди не е идвал да те види,когато си била етаж над него-значии..и толкова му е пукало за теб.Амаа така е..голяма част от мъжете/момчетата се бият в гърдите като видят интерес от страна на жената/момичето.

ImmortalForever
09-13-2008, 18:14
Как може да си ходила с това селско нагло парче? :D Жалък е.Радвай се,че си се отървала от него.Живота продължава.Излизай,забавля вай се..Той е тъпо прасе със самочувствие без покритие!Хващам се на бас,че след няколко месеца той ще ти дудне на главата как иска да се съберете,колко те обичал,ала-бала и подобни.Просто е вирнал носа,понеже си го потърсила и си е казал:"Сега ще ми се извинява,пак ще ми е в краката..".Както споменаваш преди не е идвал да те види,когато си била етаж над него-значии..и толкова му е пукало за теб.Амаа така е..голяма част от мъжете/момчетата се бият в гърдите като видят интерес от страна на жената/момичето.


Ти му изгради истинския образ без да го познаваш! :shock: Евала момиче!!Евала! той може да го боли, да му пука, но как..той е мъж с бицепси..трябва да е силен.. слабост не може да прояви..Ай на белия кон и да гу няя! :lol:

mArMaLaDkA
09-13-2008, 18:21
:lol: С такива индивиди да не си имаш работа.Хич не мокри възглавницата,а хващай някоя приятелка под ръка и отивайте на дискотека.Е тва ме разби
но как..той е мъж с бицепси..трябва да е силен.. слабост не може да прояви..Ай на белия кон и да гу няя! :lol: :lol: Не съм имала много гаджета,малка съм все пак,но съм имала достатъчно време да наблюдавам всякакви "мъжки" постъпки.Изградих образа на тоя лесно,понеже повечето са такива.Сега се сетих:преди няколко седмици леля ми разказва как мама се вайкала,когато съм била на 7:"И какво сега...да й кажа ли(за мен се отнася),че мъжете са гадняри или да я оставя сама да го разбере?" :lol:

ImmortalForever
09-13-2008, 18:30
Мани...тоя човек...се оплакваше че е ЖИВ... остай...освен за биология и химия и бицепси за друго не можеше да говори ... вика.. Няма ли да ставам на 21, да си взема мотор и да се самоубия..не ми се живее..Та..там беше контраста..щото аз съм пълна с живот...на базик нося тфа онова..Той затворен в своята черупка там... Айде... Яд ме че губих времето си почти половин година в свалки и уговорки и 3 месеца ходене..Година ми е отишла с този човек.. и накрая да чуя:


преди да тръгнем всичко беше перфектно.Тръгнахме и всичко се обърка!!
аааааа неее :grin: :lol: :lol: :lol: :lol:

mArMaLaDkA
09-13-2008, 18:34
Бааааа...ревльовците ме отвращават,бе!Вместо да се наслаждава на живота,той ше ми се депресира.И щото е тъпа п*тка си залагам главата,че в тея 6 мес. ти си го сваляла.Ти си му искала номера,ти си го канила на кафе.. 8-) Погледни го от тая страна-вдъхнала си му живот и той е отлетял да прелита от цвят на цвят. 8-) По-тъпо не можах да го измисля. :lol:

ImmortalForever
09-13-2008, 18:36
мамка му, така беше!! :shock:

Сериозно!познаваме ли се? :shock:

mArMaLaDkA
09-13-2008, 18:38
:lol: Ти си от Стара Загора,така че-надали. :)

ImmortalForever
09-13-2008, 18:42
Остай остай..тфа в кръга на шегата. ама наистина така си беше.. само аз бях активната..Бягахме от час взаимно...де... ама аз му взех номера, аз го направих ЗДРАВ И ПРАВ МОНОГАМЕН мъж!!!Всички викат: как успя??Знаеш ли къв женкар беше?!? И ся го гледаш..Самотен си седи.. Баси...и на мен макар и малко ми пука... еми тфа е...награда за всичките ми усислия..да го променя...
извод: След всяка голяма любов има еидн голям КУР!

mArMaLaDkA
09-13-2008, 18:47
Пак ти казвам,като четях как ти е говорил,голямата любов май е била само от твоя страна.Сега като си го направила човек(буквално!!!),той се е отворил и е решил,че вече не си му нужна.Мъжка му работа!

MaMkaMy
09-13-2008, 18:48
Аз само ша кажа, че докато 1 врата се затваря и гледаш в нея (както правиш ти), друга врата се отваря, но ти не я виждаш, защото си съсредоточена в затворената... сама си прави изводите.

tuzaro
09-13-2008, 18:53
пиши с по-големи букви че не виждам

ImmortalForever
09-13-2008, 18:53
въх ти ме хвърли към съвсем нова точка на мислене...Евала! (BOW)

MaMkaMy
09-13-2008, 18:56
кой по-точно и какво измисли пък сега?

ImmortalForever
09-13-2008, 19:00
ми Roni взех го от нищото..от ебати загорелия девственик...мега големия аутсайдер женкар!!! и реших да направя от него човешко същество... и сега тои е мъж..по-точно "МЪЖ" и аз вече съм ненужна! ах..прост!!айде кольо ганчево->софия have a nice път! :-x

ImmortalForever
09-13-2008, 19:01
перифразирано "светлината ми блесна в очите и сега ме болят..заслепи ме направо!"

MaMkaMy
09-13-2008, 19:02
браво! мен не ме слушаш изобщо кви ги дрънкам както обикновенно и нека си пишем тука, че в скайп не може...

mArMaLaDkA
09-13-2008, 19:05
Аз само ша кажа, че докато 1 врата се затваря и гледаш в нея (както правиш ти), друга врата се отваря, но ти не я виждаш, защото си съсредоточена в затворената... сама си прави изводите.

Тя може и да не е,но заради казаното от теб,аз се замислих за моите си неща. 8-)

MaMkaMy
09-13-2008, 19:09
Хахахаха браво и на мен тогава :P А щом като и го казвам аз се надявах да се замисли... ама уви.Отново съм игнориран и пренебрежен.И аз казвам хев а найс път.

zaraaa
09-13-2008, 19:19
както ти каза-той е самогъзник.оставила си рана,но не и отпе4атък-искал е да ти каже,че не е държал особено на теб.....можело да те обикне-е тва ме разби тотално...има два вариянта-прави се,че не му пука,тъй като ти си го наранила и явно е било без при4ина или не се прави,а наистина не му пука....
+1, напълно подкрепям. :)

+2 Аз също

SuperBadSuperFresh
09-14-2008, 10:23
skusahme i ne se vodqhme i sbogom ne mojah da mu kaja ot 3 meseca ne sme se vijdali.ne se polu4i dobre o6te mi e kofti ama kvo da se pravi

zaraaa
09-14-2008, 11:01
Оооо, Авторке, мила, как ми е позната историята, ама направо все едно за мен говориш и за Него - И той така ми обещава, че като си идва ще ми се обажда, Пффффффф за ко ли ми е?! Още повече да се мъча! Обаче Ме Уверява, Че Още Ме Обича! :? :? :? Пффф - Лъжи! Давай да гледаме двете с Тебе Напред и туй ще да му е......Както каза ти - ще намокрим възглавницата още 2-3 дена и после всеки да си живее! Все ще ги забравим, ама аз като го знам оня моя пундьо наистина ще дйде до даскало :? :? :? Ще Умра от срам ако ме потърси пред съучениците ми! :D :D :D

sh3_1s_7h3_0n3
09-14-2008, 11:42
леле хора благодаря ви..Адски много...Почвам уроци за кандидатстуденските изпити...и мисля че това ще ми помогне да не мисля за него...Утре заминава..Трябва да изтрием този ден от календара.. :-x :o и ми слага прах в очите с комплименти : "Толкова си красива в гордостта си.Чара ти е в това да бъдеш безпощадна с мъжете..Такава искам да те помняя!" Абе мухльооооо :grin: Ще си намокрям възглавката още няколко дена и после-стой та гледай..Щял да ми се обажда като си идвал..Ма!Сакън!Нидей! Чункиш наистина би го напрайл!До даскалото чак щял да идва!Ма божее..Той по време на връзката ни, не идваше да ме види..Еидн еаж над него бях...Пф!! Тежко ми е не отричам..Но нали и такива неща трябва да минем за да станем по силни..банално, но факт! : "Това което не ни убива, ни прави по-силни!!! Благодаря хора! Който друг има мнение да пише! :) Извинете за излиянията просто..прилив на енергия... :oops: :-P



:shock: Баси! Т'ва все едно аз съм го писала по повод някой 'мухльо'. :shock:

Иначе... няма к'во да се косиш за глупости. Ще мине време, ще дойде по-подходящият. Само трябва да затвориш тази врата, за да отвориш нова, иначе ще стане течение. Обръщай страницата и напред. Няма смисъл да мислиш за това какво би станало след време с вас. Миналото с един и същи човек никога не се преповтаря, както е било първия път. Може да прозвучи грубо, но песента ви е изпята, и връзката ви е била преходна, една от многото следващи. Ще си остане само споменът за нея и Него, и толкова.
Съсредоточи се върху ученето и ще видиш как без изобщо да очакваш, да се надяваш, да искаш дори, някой друг Той ще се появи от 'нищото' и ще бъдеш много, много щастлива. :)