PDA

View Full Version : Разбих му сърцето, какво да правя?



F_CK_all_I_need_is_U
09-13-2008, 16:58
Хора хелппппп!!!ПЛСС!!!!На вас разчитам.
8-[ 8-[ 8-[ Знчии..има едно момче... таа накратко .. аз се държах ужасно с него,разбих му сърцето и живота,но не беше нарочно...не съзнавах какво му причинявам. :-k :-k :-k :-k Сега искам да му се извиня.Разбирам каква глупачка съм била и ккава огромна грешка направих.Ние не си говорим,но сме от един квартал и много често се виждаме и погледите ни се засичат и като го погледна просто....... :smt007 :smt007 :smt007 преди го обичах обаче нещата се объркаха и го нараних...сега осъзнавам,че още го обичам :-# .Всички приятели ми казват,че съм си изпуснала шанса,но аз не мисля че е така....мисля че между мен и него още има нещо.А дори и да няма искам да му се извиня за всичко.
Моля ви кажете ми как точно да му обясня...не мога да намеря точните думи за извинение..адски трудно ми е .. плс помогнете!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[




Нарушена т.7
moderated by oth_fenka

cHooOpiHka___
09-13-2008, 17:07
Zna4i po s16tiq na4in s1m bila i az...yjasno mn naranih edno mom4e...i sled kato go izgubih os1znah 4e vs16tnost d1rja na nego... izvinqvah mu se .. no s1ka6 ne stiga6e.. toi si hvana fr i zapo4nahme da s eotminavame a kogato se zasi4ahme toi samo mi go natqkva6e i mi stava6e mn po0ujasno...izvini mu se po nai-iskreniq na4in i tva e zabravi go ... s vremeto os1znah 4e nikoi nqma pravo da si igrae s 4ove6ki 4uvstva... zabravi go.. ti si si vinovna ...kazvam go ne kato uprek a za6toto i az s1m go prejivqla... nz dali s1m ti pomognala ...no iskrenno se nadqvam.. ade USPEH!!! :-)

Lysit0
09-13-2008, 17:10
Като го засечеш някъде,просто го спри и му се извини за всичко.Пък той дали ще ти прости,вече си е негова работа.Успех.

Taraaa
09-13-2008, 17:16
Няма да се притесняваш,ако не ти прости,защото може би така и ще стане.. Не е хубаво да се подиграваш с чувствата на другите,но като не го осъзнаваме не можем да го спрем нали?Най-добре ще е да отидеш при него да му се извиниш,да му кажеш че не си го мислила всичко това което си му причинила,просто не си осъзнавала какво правиш .. Извини му се пък ако не ти прости,просто забрави за него - недей да му се молиш или каквото и да е там.. все едн о не сте се познавали,недей му пада на колене както се казва,няма смисъл да падаш на такова ниво

BaiToq
09-13-2008, 17:33
Да се греши е човешко,да се прощава-божествено.
Надявай се на това 8-)

malko_kalpazan4e
09-13-2008, 18:01
да си мислила кво правиш!!!!!

CuRly_Doll
09-13-2008, 18:21
да си мислила кво правиш!!!!!
Има нещо вярно ... Разбираш кога обичаш някой,едва когато го загубиш.Научи се първо да цениш това,което имаш!!!

HONDA
09-13-2008, 18:25
Има нещо вярно ... Разбираш кога обичаш някой,едва когато го загубиш.Научи се първо да цениш това,което имаш!!![/i]
+1
И все пак наистина трябва да му се извиниш. Просто го спри и му кажи как се чувстваш. Не си измисляй някакви реплики или нещо такова. Просто му кажи какво усещаш.

MTV
09-13-2008, 18:44
Аз наистина разбирам как се чувстваш,защото и аз съм в такова положение сега!Нараних някой,на когото много държа.Усетих,че той се възползва от чувството ми за вина.Знам,че съм сгрешила,но той направо прекалява.Съвета ми е да не го оставиш да те кара да правиш някакви неща,а в замяна той да ти прости!

tuzaro
09-13-2008, 18:49
обясни му как седят нещата, той ше прецени кво да прави

MajeStic
09-13-2008, 19:12
"разбих му сърцето и живота" - той да не живее за теб бе :razz: 8) Сърцето може, но живота няма как да стане. Ще се оправи и без теб 8)

ПП:
Точните думи за извинение трябва да ти идват от вътре и на момента. Аз, ако ти кажа какво да кажеш ще се спечеш на момента. Сама ще измислиш как и с какви думи да се извиниш. Това е твоята част от цялата работа, а за това дали той ще ти прости или да направи нещо е неговата. Ние тук може да ти бъдем само публика... нищо повече. С такива неща сами трябва да се справяте. Ако питах за всяко нещо във форума или който и да е форум, да не съм стигнал до никъде.

zaraaa
09-13-2008, 19:16
Има нещо вярно ... Разбираш кога обичаш някой,едва когато го загубиш.Научи се първо да цениш това,което имаш!!![/i]
+1
И все пак наистина трябва да му се извиниш. Просто го спри и му кажи как се чувстваш. Не си измисляй някакви реплики или нещо такова. Просто му кажи какво усещаш.

+2

ThePowerOfLove
09-13-2008, 19:44
Наистина трябва сама да прецениш какво да му кажеш. Не знаем какво точно се е случило,така че... Но просто следващия път като го видиш му кажи Здравей,може ли да говорим и се извиняваш и така ..

anichkaaaa
09-13-2008, 19:50
Купи му "капчица" и му я подари ,че да си залепи сърцето ... Най удачния вариант :D :D

П.П " С капчица го залепи после ти не му мислиииии" :D :D :D :D

Alabalaportokala
09-14-2008, 00:28
Купи му "капчица" и му я подари ,че да си залепи сърцето ... Най удачния вариант :D :D

П.П " С капчица го залепи после ти не му мислиииии" :D :D :D :D

:D :D :D :D :D :D :D


Виж ся. 1 момче мн трудно прощава такива работи особено когато става въпрос за гордост и достойнство. И ферман извинения да напишеш и изкажеш файда йок. Все 1 да те натупам на улицата и след това да с мил поглед да ти се извинявам. Не стаа....Извинението не оправя настроението. Понякога е излишно даже... 8-)

WithLove
09-14-2008, 20:04
Хахахахаха,да бе,ей сега ще седнем и ще ти напишем писмена реч,която трябва да си принтираш и таиничко да си я поглеждаш,ако си эабравиш думите.Ти луда ли си?Ако искаш да се иэвиниш на някого,не е толкова трудно.По-яко ще е ,ако кажеш това,което искаш,което ти идва отвътре.Не схванахте ли,че нещата е много по-готино,когато станат от самосебе си?Чувствата трябва да се иэраэяват.Трябва да чувстваш как,а не да искаш някои си,който дори не поэнаваш,да ти направи един сценарии,който ти просто да представиш.Тъпоооо еее!Аэ мога само да ти кажа,че ще е добре,ако си вэемеш някаква поука.Имаше едно лафче да броиш до 10 преди да кажеш нещо.Мисля,че важи и эа действията-брой до 10 преди да правиш тъпотии и може и да ти се раэмине пумията после.Ето това е,научете се да мислите навреме,а не после,эащото ще има някой път,когато ще е късно и връщане наэад няма да има.

DJ_Mrav4o
09-14-2008, 22:49
Познато ми е до болка..... :-# Точни думи за извинение не мога да ти кажа, но колкото и банално да звучи, просто бъди себе си! Покажи му, че си осъзнала грешката си! Просто играй по схемата "Всичко се връща" - винаги действа! Ае успех!

KypBap
09-14-2008, 22:50
Хора хелппппп!!!ПЛСС!!!!На вас разчитам.
8-[ 8-[ 8-[ Знчии..има едно момче... таа накратко .. аз се държах ужасно с него,разбих му сърцето и живота,но не беше нарочно...не съзнавах какво му причинявам. :-k :-k :-k :-k Сега искам да му се извиня.Разбирам каква глупачка съм била и ккава огромна грешка направих.Ние не си говорим,но сме от един квартал и много често се виждаме и погледите ни се засичат и като го погледна просто....... :smt007 :smt007 :smt007 преди го обичах обаче нещата се объркаха и го нараних...сега осъзнавам,че още го обичам :-# .Всички приятели ми казват,че съм си изпуснала шанса,но аз не мисля че е така....мисля че между мен и него още има нещо.А дори и да няма искам да му се извиня за всичко.
Моля ви кажете ми как точно да му обясня...не мога да намеря точните думи за извинение..адски трудно ми е .. плс помогнете!! 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[ 8-[


Много странно как си намерила точните думи да му разбиеш сърцето и живота пък сега неможеш да измислиш поне един елементарен начин да се извиниш както имаше в един от по предните постове посто като го видиш му кажи "Здравей" ако и тои ти отговори и се спре кажи му да се видите и от там вече всичко каквото имаш да му казваш му го казваш и каквото е писано ще стане ...

П.С. Ако седиш и чакаш нищо няма да спечелиш а и невиждам какво имаш да губиш само може да спечелиш :oops:

BulgariaZaBulgarite
09-15-2008, 07:12
разбих му сърцето и живота,

такъв изрод грозен като теб не може да разбие сърцето на човек... по скоро на някои хамстер
:D :D :D

sasha_90
09-15-2008, 08:29
Случва се да допускаме грешки,важното е да ги осъзнаем и поправим.Ти вече си осъзнала твоята,но не знам дали можеш да я поправиш.Опитай да говориш с него,обясни му това,което и на нас каза.Не знам дали това ще ти помогне кой знае колко,но поне ще знаеш,че си опитала.

F_CK_all_I_need_is_U
09-15-2008, 12:53
LELEEEEEEEEEEE NE znaex,4e v toq sait ima takivaxora i sujalqvam,4e pisax i vi molix za pomosht :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Nqma da se povtori pove4e 8)

sasha_90
09-15-2008, 13:59
LELEEEEEEEEEEE NE znaex,4e v toq sait ima takivaxora i sujalqvam,4e pisax i vi molix za pomosht :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Nqma da se povtori pove4e 8)
Ти какво искаш?Ей така с магическа пръчка да го накараме да се върне отново при теб ли?Казваме ти истината,а ти започваш да се цупиш и не знам си какво още.

radoslav40
02-08-2012, 12:27
Ima mnogo prosti hora momi4eto iska pomosht vie se gavrite s neq

Glamour92
02-08-2012, 12:45
Има и още по-прости хора-изравят теми,датиращи от ерата на динозаврите и спамят вътре... http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSWHkROP7QUtfQbEK6x4BNoCTWS-YASKxCQh7C0LLb-8KOF_qsw6-xUPzfL

nepowtorima
02-08-2012, 12:54
Ima mnogo prosti hora momi4eto iska pomosht vie se gavrite s neq

Не стига, че не спазваш правилата да пишеш на кирилица ами и възстановяваш тема от 09-13-2008, 17:58 ... пфф

mirrchho
02-10-2012, 18:08
Ако очакваш да се съберете със сигурност се лъжеш .. Той трябва да е невероятен мазохист , за да се събере с теб с надеждата , че ти отново няма да мислиш за действията си .. Мога да ти гарантирам , че те е намразил , можеш да опиташ да се бориш за него обаче ще адски болезнено за тебе . Постъпила си глупаво наранила си го и той 100 % още ти е бесен .. Поплачи си 1 / 2 месеца прежали го и продължи напред когато той е готов и ти е простил сам ще потърси поне приятелството ти ; )