PDA

View Full Version : Възможно ли е?



love_enrique
09-13-2008, 18:09
Възможно ли е да ти пратят файл по скайп,да го приемеш,после да го сканираш с антивирусната,която да не ти показва да има проблем с него,после да го изтриеш без да си го отварял и въпреки това да ти е влязъл вирус в компютъра,или пък някаква програма,чрез която да могат да влязат в компютъра ти?
Съжалявам ако въпроса ви се вижда много тъп,но не съм многона ти с този тип техника...Моля ви отговорете ми,но само ако сте сигурни.

lo0s3r
09-13-2008, 18:11
да,но шанса е 0.000000000000000001%

love_enrique
09-13-2008, 18:13
А ако антивирусната ми е надеждна и проблема не е в нея?И ако до сега нищо му няма на компютъра,може ли да е влязла няква такава програма по някакъв начин?

lo0s3r
09-13-2008, 18:31
пич виж какво пишеш... казваш, че нищо му няма на компютъра и същевремено си мислиш, че има вирус :D а и щом ти е надеждна антивирусната и му няма нищо на компа, значи няма вируус 8-)

love_enrique
09-13-2008, 18:33
Първо-аз съм момиче,и 2ро-питам по-скоро не за вирус,а за програма с коятонякой може да ми влезе в компютъра и 3то-казах,че нямам компютърна грамотност,затова питам вас и мерси все пак :)

fire_magic
09-16-2008, 15:39
Възможно ли е да ти пратят файл по скайп,да го приемеш,после да го сканираш с антивирусната,която да не ти показва да има проблем с него,после да го изтриеш без да си го отварял и въпреки това да ти е влязъл вирус в компютъра,или пък някаква програма,чрез която да могат да влязат в компютъра ти?
Съжалявам ако въпроса ви се вижда много тъп,но не съм многона ти с този тип техника...Моля ви отговорете ми,но само ако сте сигурни.
А представи си, че утре може и да не се събудиш :lol:

Maskata
09-16-2008, 22:35
Махаш FireWall и 1 дето чатка повече вече може да влиза,а те са много пярвай!Немогат да ти пратят вирус по скайп и да си го проверила и да му няма нищо на компа!Ако има то ще бъде отчетен ако не от антивирусната,то поне от самия комп...а да ти влизат за са съм виждал само чрез програма която иска Код ама от човека,на който е компа и то само след като и на неговия я има тази програма!!!

UNrealPoWeR
09-17-2008, 13:06
Възможно ли е да ти пратят файл по скайп,да го приемеш,после да го сканираш с антивирусната,която да не ти показва да има проблем с него,после да го изтриеш без да си го отварял и въпреки това да ти е влязъл вирус в компютъра,или пък някаква програма,чрез която да могат да влязат в компютъра ти?
Съжалявам ако въпроса ви се вижда много тъп,но не съм многона ти с този тип техника...Моля ви отговорете ми,но само ако сте сигурни.


ъъъъ да :o AUTORUN и после FUCK YOU :>