PDA

View Full Version : Просто искам да излея това което ме мъ4и



Rapara_boy
09-13-2008, 18:20
Първо искам да се извиня много за тъпата тема и не пи6ете тъпи коментари плс.Така-доскоро имах едни приятели с които се уважавахме стра6но много.За мен са много добри приятели оба4е напоследък по4нах да разсъждавам над това 4е има много слу4аи в които са показвали уважение спрямо мен,а в други двули4ие и тн.н.И вървим по съвсем разли4ен път в смисъл те са не6то като деца на улицата и вобще не ги интересува за у4ението от там разбирате за какво ви говоря,имат доста проблеми с полицията, и имаме много малко общи интереси.Напоследък един от тях ми наговори пълни глупости 4е много съм го дразнил 6тото съм се хилил, и 4е не му давам пари за цигари или тн.н.И даже маиката на един от наи добрите ми приятели ми разказа много не6та за тях 4е са се прославили като хулиганите на махалата и си викам да се взема в ръце и да дружа с такива хора с които мога да се разбирам и да не съм сред ло6а среда,макар 4е тогава ми бе6е много тъжно все пак това са приятели изпитвах някакфа приятелска любов към тях,до днес когато видях какфи са.Първо ме обвиняват 4е на 15септември ще ходя там на кафе с един приятел които те мразят,а не с тях.Пък там нали се запознах с едно друго мом4е и като отидохме в парка тои по4на да се набира и те по4наха с подиграфките оба4е те бяха дале4е.Викнаха ме при тях и питат кои е той,може ли да се бие,и дали едно от мом4етата там може да го набие.Аз им отговарям 4е нз дали може,и съответно им казах 4е пак нз дали тоя пи4 6те го набие.После стана въпрос за един дето е много неприятен и само приджобва хората,и им казах 4е не е със много добро отно6ение към него.И те веднага веднага отидоха при него, да дрънкат глупости,та факти4ески се опитаха да ме скарат с този нов приятел :(.После единия ме пита насаме дали е отворен,да го набие 6тот много му се биело да го набие аз му викам 4е е то4ен 4овек и да не му прави ни6то.И ся ве4е се 4удя,и се депресирам дали не сгре6их с мислите 4е са ми толква добри приятели или искат да съм френд само с тях,и се гаврят със всеки мои но не и тяхен френд.Та кажете ми според вас трябва ли да съжалявам за това 4е съм ги зарязал макар о6те да сме фрс но въпреки тва не ходя при тях ве4е.Пък и признавам 4е и аз имам вина за тва 4е се опитват да ме скарат със този 4овек за6тото не ходя при тях.Пък за мен тези фрс от новата компания ги 4увствам като истински.

BlackaTBW
09-13-2008, 18:25
Ами поздравления, че си успял да се измъкнеш, макар и не съвсем.
Защото аз знам, колко трудно можеш да се измъкнеш от хора, на които държиш, а те потъват и предпочитат да потъват с теб.
Така, че щом си сметнал за добре - добре е. Бъди какъвто ти харесва да бъдеш, а не някой, който се води по 'приятелите си'.

slim__shadygirl
09-13-2008, 18:59
Dam bqgai dokato moje6.Te samo te izpolzvat :)

nefchi_bs
09-13-2008, 22:08
Била съм в същата ситуация...Много добре си направил,че си ги зарязал,не си направил грешка...Даже обратното направил си нещо което е много хубаво за теб...Бях като теб и сега като гледам старите си "приятели" колко са пропаднали и че са стигнали дъното изпитвам удовлетворение,че не съм с тях...След време ще проумееш,че си постъпил правилно...Не се обвинявай,че не си с тях няма нужда от още един "изрод"(нищо лично 8-) )

Успех за напред с приятелите :-)