PDA

View Full Version : Microsoft Office PowerPoint



draki4ka
09-13-2008, 18:45
здрвейте искам да си напрая клип с тази програма и нали към нея да сложа някаква музика когато направя всичко стигам до слайдшоуто (нали да си стане клипа) работи идеално картинките варвят една след друга но когато сложа някаква музика слайдшоуто спира да работи и си стои на слайда кадето съм сложила мелодията ако някой ем рабра можели да ми обясни как да го направя :? :(

П.С моля ви не ми се смейте токущо започнах да работя с тази програма :D

PsychoPatt
09-13-2008, 19:05
Къв Поуер Пойнт те гони пак тебе... Ако ще правиш клип направи го с Уиндоус Мууви Мейкар... :-P

draki4ka
09-13-2008, 19:41
Къв Поуер Пойнт те гони пак тебе... Ако ще правиш клип направи го с Уиндоус Мууви Мейкар... :-P


ам може ли малко инфо как да го инсталирам и линк4е за изтегляне :oops: :oops: :oops: :lol:

BeYourSelf
09-13-2008, 19:49
трябва да го имаш инсталиран на компа ,виж в старт иии после всички програми,поне при мене е там :)-не съм я ползвала и не съм запозната с програмата :)

draki4ka
09-13-2008, 19:56
същност и аз търсих там ноя нямам :-o

An4eSsS__
09-13-2008, 21:30
Защо бе хора, с Power Point стават страхотни клипчета (но не са точно клипчета а презентаций) ии после МАЙ не можеш да ги отваряш с др програма освен Р.Р.
аа за проблема ти..
това е така защото слагаш цялата песен на един слайд
сложи го така че да се сменят през 2-3-4-5 сек (колкото искаш де :) )
(Но не съм 100% сиг. :? ) ама пробай се пак :)

draki4ka
09-13-2008, 22:20
Защо бе хора, с Power Point стават страхотни клипчета (но не са точно клипчета а презентаций) ии после МАЙ не можеш да ги отваряш с др програма освен Р.Р.
аа за проблема ти..
това е така защото слагаш цялата песен на един слайд
сложи го така че да се сменят през 2-3-4-5 сек (колкото искаш де :) )
(Но не съм 100% сиг. :? ) ама пробай се пак :)


lкак така да се сменят пробвам по най ттпите начини и нищо не правя :lol: :lol: а до колкот др програма какво да я правя тегля я инсталирам я и след това зацепвам малко хепл тук плс :oops: