PDA

View Full Version : Стари теми



MajeStic
09-13-2008, 19:20
Не мисля да се застоявам във форума отново, но все пак... като се регистриграх преди... не знам колко пише ми на профила... беше по-бърз форума. Не знам какво е станало, но като натисна "Прати", за да пусна тема се бави по 100 часа. Вземете да бръкнете малко в базата данни и изтрийте най-малко теми по-стари от 6 месеца... щом никой до сега не е писал в тях какъв е смисъла да стоят?
Голяма работа, че половината потребители ще изгубят по 200-500 мнения... ако са тук за мненията какъв е смисъла да присъстват изобщо.
Bless you (^.^ )

Swinkenhoffer
09-13-2008, 20:37
И аз съм си мислила за тая възможност... и без тва повечето не ползват търсачката, а направо пускат нова тема, дето я е имало преди 3-4 месеца, примерно.
Та такам... подкрепям.

Im_on_the_Outside
09-13-2008, 21:06
Съгласна съм.

Освен това,както каза пор,търсачката не се ползва често. Едната причина за това е,че не винаги намира каквото трябва и често излизат 100-тици страници резултат,които нямат нищо общо с търсената дума. Мисля,че трябва да се обърне внимание и на този проблем.

MajeStic
09-13-2008, 21:24
Тя и да се използва не мисля, че ще има смисъл да се пише в стара тема не за друго, а защото вече всички пускат по много едни и същи. Преди 4-5 месеца писах по-интензивно във форума и сега гледам половината същите теми само, че са нови и направени от различни потребители. Не знам дали това ще подобри по някакъв начин бързината на форума, но мисля, че и това нещо ;]

BlackWings
09-13-2008, 21:25
Съгласна съм.

Освен това,както каза пор,търсачката не се ползва често. Едната причина за това е,че не винаги намира каквото трябва и често излизат 100-тици страници резултат,които нямат нищо общо с търсената дума. Мисля,че трябва да се обърне внимание и на този проблем.
Да , тая търсачка нещо не е доизмислена..
Колко пъти съм търсила тема със всички думи от заглавието и , и резултата е безполезен.
И освен това няма начин да търся потребители по ника им.
И аз мисля че трябва да се поработи по въпроса ако е възможно.

alex
09-14-2008, 06:19
Дори да оставим темите само от тази седмица скоростта няма да се промени. Проблема не е в базата данни или по-точно не е че е толкова голяма а че заявките към нея са много и се обработват бавно а когато една се забави останалите стоят на опашка. Това е най-простото обяснение което мога да дам. Но добрата новина е че съм говорил със системния ни администратор който скоро ще реши проблема.

LadyDy
09-14-2008, 11:39
Да, съгласна съм и аз с автора на темата. Може би им трябва време, за да попречистят темите, да изтрият заключените.. или знам ли. Тяхна работа е това, но пък е вярно, че ще се увеличи скоростта на пращане, ако се махне туй-онуй. :) :) ;)