PDA

View Full Version : Как да постъпя? Да продължа ли Напред? :(



zaraaa
09-13-2008, 19:53
Както и да е трябва да продължа напред :) макар, че той ми предложи като се прибира да се виждаме, ще видим ако това стане как ще постъпя :)

iiirish
09-13-2008, 19:56
Не мисля, че има причина отново да си с него. Каквото и да е имало между вас, то е вече минало, а както са казали хората: по-доббре да не се ровим в старите рани. щом след него си успяла да харесаш друго момче, значи ще има и второ и трето... просто продължи напред и начисто!

zaraaa
09-13-2008, 19:58
Не мисля, че има причина отново да си с него. Каквото и да е имало между вас, то е вече минало, а както са казали хората: по-доббре да не се ровим в старите рани. щом след него си успяла да харесаш друго момче, значи ще има и второ и трето... просто продължи напред и начисто!

Vichko0o
09-13-2008, 20:00
НЕ много ясно .... Зара мислех че имаш акъл бе момиче .... Продължавай си живота напреде и да не ти пука за разни бивши глупаци дето са те наранили ! Той ще те наранява и ще те кара да страдаш ти ще искаш да ти се обажда .... чиста мазохистка ! Аз ако бях на твое място щях да му тегля една майна и повече никога да не го потърся/погледна/поздравя !

zaraaa
09-13-2008, 20:02
НЕ много ясно .... Зара мислех че имаш акъл бе момиче .... Продължавай си живота напреде и да не ти пука за разни бивши глупаци дето са те наранили ! Той ще те наранява и ще те кара да страдаш ти ще искаш да ти се обажда .... чиста мазохистка ! Аз ако бях на твое място щях да му тегля една майна и повече никога да не го потърся/погледна/поздравя !

И аз мислех, че имам акъл, ама той направо го ИЗПИ! И да Аз наистина съм МАЗОХИСТКА!

mArMaLaDkA
09-13-2008, 20:02
Нее,ти искаш да се съберете.Само ти си се връзваш,че не искаш да сте отново заедно.То така се почва.Нямам нищо против кафето между бивши,обаче ти го обичаш.Чувствата ти пак ше се възвърнат и ако той не ти отговори отново ще страдаш.Ето затова..мисля си,не е добре да го виждаш известно време.Ноо..какво разбирам аз.

zaraaa
09-13-2008, 20:04
Нее,ти искаш да се съберете.Само ти си се връзваш,че не искаш да сте отново заедно.То така се почва.Нямам нищо против кафето между бивши,обаче ти го обичаш.Чувствата ти пак ше се възвърнат и ако той не ти отговори отново ще страдаш.Ето затова..мисля си,не е добре да го виждаш известно време.Ноо..какво разбирам аз.

Права си, само се залъгвам, че не искам отново да сме заедно :(

marmalad4e
09-13-2008, 20:05
на твое място не бих искала да се виждам с него, когато се върне само за няколко дни...както казваш, че имаш чувства още към него, само ще те боли да го видиш, колкото да си кажеш, че още го обичаш..така няма да можеш да го забравиш :? според мен е по-добре да го оставиш да живее неговия си нов живот, а ти твоя...

mArMaLaDkA
09-13-2008, 20:07
Нее,ти искаш да се съберете.Само ти си се връзваш,че не искаш да сте отново заедно.То така се почва.Нямам нищо против кафето между бивши,обаче ти го обичаш.Чувствата ти пак ше се възвърнат и ако той не ти отговори отново ще страдаш.Ето затова..мисля си,не е добре да го виждаш известно време.Ноо..какво разбирам аз.

Прав/а си, само се залъгвам, че не искам отново да сме заедно :(

Ъъ,извинявай за спам-а,ама аз не познавам момче,на което да му викат Рони.Ше ме прощаваш.

*.~*` *~* anaRial *.~*.`*
09-13-2008, 20:08
НЕ много ясно .... Зара мислех че имаш акъл бе момиче .... Продължавай си живота напреде и да не ти пука за разни бивши глупаци дето са те наранили ! Той ще те наранява и ще те кара да страдаш ти ще искаш да ти се обажда .... чиста мазохистка ! Аз ако бях на твое място щях да му тегля една майна и повече никога да не го потърся/погледна/поздравя !
Подкрепям. ;-) Казвай чао и продължавай напред! (: :-$ успех(:

zaraaa
09-13-2008, 20:11
Нее,ти искаш да се съберете.Само ти си се връзваш,че не искаш да сте отново заедно.То така се почва.Нямам нищо против кафето между бивши,обаче ти го обичаш.Чувствата ти пак ше се възвърнат и ако той не ти отговори отново ще страдаш.Ето затова..мисля си,не е добре да го виждаш известно време.Ноо..какво разбирам аз.

Прав/а си, само се залъгвам, че не искам отново да сме заедно :(

Ъъ,извинявай за спам-а,ама аз не познавам момче,на което да му викат Рони.Ше ме прощаваш.

Съжалявам :oops: