PDA

View Full Version : Проблем с МР3-то



bug1965
09-13-2008, 20:56
skoro si kupih mp3 , Slu6ah muzika i doide vreme toi da se zaredi.Bateriqte be6e malko sled sredata vklio4ih go i 4akah mn vreme i kato go izklio4ih vedqh 4e bateriqta vaob6te be se e zaredila a be6e vklio4en dosta dalgo vreme okolo 4 5 4asa. Dokato e vklio4en mi pi6e 4e se zarejda apak vsa6nost n6to ne stava :-x :-x molq pomognte mi ... :shock:



Нарушена т.1 и т.7
moderated by oth_fenka

todor92
09-13-2008, 22:29
При мен стана така с MP4 и отидох в магазина от който го купих там една седмица ме вартяха и накрая си взех др мп4 и ми варнаха остатака от парите (взеха си старата мп4 и ми дадаха нова по евтина)

bug1965
09-14-2008, 07:33
ami az vednaj hodih za6toto v na4aloto nemojeh da si ka4vam muzika i men po sa6tiq na4in me artqha okolo 1 sedmica i posle mi e dadoha nqqa6e nikakvi problemi ama posle kato doide vreme da e zarejdam i... 0ohh ako trqbva pak 6te hodq :cry: :cry: :cry:

bug1965
09-14-2008, 09:36
Ami kazvat 4e trqbva da se zarejda ot kompa prez USB kabela ama slet kato go darja okolo 4 4asa kato go izkl ni6to o daje kato go bqh izkl pesnite mi goi nqma6e ??? :neutral: :neutral: :neutral:

bug1965
09-14-2008, 09:38
разбрах как се зарежда мр3-то :когато се сложи да се зарежда се оставя 4 часа и при изваждането трябва да се съхрани хардуера на мр3-то,ако не го направиш той се изтрива автоматично и повече мр3-то не може да се включи. <~~~~ ak0 nqk0i razbira kak da se sahrani hardyera da mi obesni po podrobno .... :-k

Yancheto
09-14-2008, 13:42
^Ами,когато си включила мп3-то да се зарежда или да качваш песни,долу в лентата се появява една иконка,като сложиш мишката в-ху нея пише Safely remove hardware.И натискаш там,после погледни какво пише и ще се оправиш.Ама така на брат ми му се развали мп3-то,не те съветвам да опитваш.

mitzubi6i
09-29-2008, 17:37
По-добре продай този скапан плейър.Не си струва да го държиш.Купи си Diva FX-75.Аз имам такъв и е много добър.Не ми прави такива проблеми като твоя.Ето ти информация за него: http://www.mit.bg/rw/items/DWDIVAFX75-diva-diva-fx-75.html .
ВАЖНО!!!(за всички плейъри)Никога не махай USB-то преди да натиснеш Safely Remove Hardware,както ти каза потребителя,писал преди мен.В противен случай се уврежда паметта на плейъра.Също така не го вади,ако не са се заредили всички песни по същата причина.

mitzubi6i
09-29-2008, 17:43
--------------------------------------------------------------------------------

^Ами,когато си включила мп3-то да се зарежда или да качваш песни,долу в лентата се появява една иконка,като сложиш мишката в-ху нея пише Safely remove hardware.И натискаш там,после погледни какво пише и ще се оправиш.Ама така на брат ми му се развали мп3-то,не те съветвам да опитваш.
_________________


Нищо подобно.Това е единственият начин.Иначе паметта на плейъра се разваля.

liglata13
10-04-2008, 22:36
А това за всички мп3 плеъри ли важи? Защото аз моя го имам вече година и нещо и винаги като свърши зареждането го дърпам от компа и това е.. никога не ми се е трило нищо и не ми се е развалял. А пък и това Safely Remove hardware не съм го виждала :?

Lav40
10-04-2008, 23:11
Никога не махай USB-то преди да натиснеш Safely Remove Hardware,както ти каза потребителя,писал преди мен.В противен случай се уврежда паметта на плейъра.Също така не го вади,ако не са се заредили всички песни по същата причина.
От 6 години се занимавам с компютри и НИКОГА не съм натискал Safely remove hardware и НИКОГА СЪМ НЯМАЛ ПРОБЛЕМ :D Тфа са глупости разни.... :D

slavito007
10-05-2008, 09:45
Щом са ти дали юесби, значи тряа да са ти дали и зарядно за плеъра чрез юесби-то.
А Това, че абсолютно винаги тряа да го кликаш това safe remove е глупост. Важното е да не качваш/сваляш файлове, да не слушаш музика и да не гледаш клипчета от плеъра. Иначе при такова преждвевременно издърпване на кабела може да ти изнасили плеъра
:S
ае със здраве