PDA

View Full Version : Защо го правите?



gree_girl
09-13-2008, 21:04
Искам да попитам всички, които често пускат темички против метълите и рокаджиите ... какво сме ви направили, че толкова ни мразите и пускате такива теми? Защото ние не го правим ...

DimovB
09-13-2008, 21:08
смърдите

gree_girl
09-13-2008, 21:14
смърдите
Ами моите познати, коита са метъли, включително и аз не смърдим ... използва ме си хубави парфюми :)

slavito007
09-13-2008, 21:16
Аз не пускам подобни теми, но има видни съфорумци, които прескачат границите на добрия тон (абе кви глупости говоря - направо псуват и хулят :-x ) и очевидно преобладават слушателите на тази музика. Не говоря за всички, а за единични "персони".
На мене лично такива хора са ми смешни, без значение какво слушат :lol:

water loo
09-13-2008, 21:20
шото сме грозни и ограничени! и най-вече комплексирани! 8)

Irrepresible
09-13-2008, 21:30
това че някой слуша рок или метъл не означава че смърди-зависи от човека а който е против рока и метъла-на смърт :booooomb:

Swinkenhoffer
09-13-2008, 21:47
смърдите
Първото нещо, което си помислих, когато отворих темата.. :D

Та такам... доста смръдливо животно е метълското. По концерти се носят кви ли не зловония.

То и висшето общество във Франция е ползвало яко парфюми, ама се е къпало 1-2 пъти в годината. :D

Im_on_the_Outside
09-13-2008, 21:52
Искам да попитам всички, които често пускат темички против метълите и рокаджиите ... какво сме ви направили, че толкова ни мразите и пускате такива теми?
Така е,защото всеки се опитва да наложи своите вкусове на другите.


Защото ние не го правим ...
Не бих се съгласила.

Shadow_Walker
09-13-2008, 22:36
То и висшето общество във Франция е ползвало яко парфюми, ама се е къпало 1-2 пъти в годината. :D

вярно е...


ам... и те не знаят защо пускат такива теми.

gree_girl
09-14-2008, 09:56
смърдите
Първото нещо, което си помислих, когато отворих темата.. :D

Та такам... доста смръдливо животно е метълското. По концерти се носят кви ли не зловония.

То и висшето общество във Франция е ползвало яко парфюми, ама се е къпало 1-2 пъти в годината. :D
Немърливостта не зависи от стила музика, която слушаш. Ако не се къпеш, естествено е, че ще миришеш. Но музиката не определя хигиенните навици на хората. А и защо всички лоши неща се свързват с този тип музика?! Това е направо ъпсурдно ..

kuklichka_bg
09-14-2008, 10:18
Искам да попитам всички, които често пускат темички против метълите и рокаджиите ... какво сме ви направили, че толкова ни мразите и пускате такива теми? Защото ние не го правим ...

mi i vie puskate temi protiv housa 4algata fe6anite tei 4e TIHO! :!:

krisscha
09-14-2008, 10:44
Ха.Отговорите са много и,всички до един,са ужасно простички.Всеки слуша каквото му прави кеф и всячески се старае да наложи своя вкус и на другите.Не знам защо е така,явно си е в човешката природа :D Въпросът е,че има хора,които не му мислят кой знае колко и решават да попържат някой човечец,който всъщност си слуша доста качествена музика (субективно казано).Ми няма да се изцепвам с крайности като "тъп","идиот" и "селянин",ама няма как-всеки със своя характер и почти всички с еднакъв манталитет-българите сме доста мистериозно племе.Не знам вече дали има нужда изобщо да преглеждам теми със заглавия,включващи "съкс" и "рулз".Нали това тук е форум,бе-нека всеки да изкаже собствено мнение и да дава свободата и на другите да го правят!Има няколко потребители,които (макар да съм още нова тук) са ми направили особено впечатление.И само за протокола-недобро.Но няма смесъл да разисквам и анализирам причините,поради които така се еполучило... :D Знаем си се...Един съвет от мен към всички нас :razz: -ако искаме да не ставаме за смях,най-добре ще е да си спестим подобни прояви,защото дори в едно такова малко интернет общество,хората те преценяват и си създават променливи мнения за теб.И нека си мислим доброто и не се излагаме...

Pedigree
09-14-2008, 10:58
Какво сме ви направили, че толкова ни мразите и пускате такива теми?
нИ сЪъ кЪпИтИи и мИрИшИтИ пУсТуЯнНуУ нЪъЪъ гАдНъЪъ бИръЪъ! :smt078

And Love Said No
09-14-2008, 11:53
Пристаам си ква метълка си и ти, ама айде.. :lol:

Disrespect
09-14-2008, 12:30
миризливи, гадни, грозни, зелени, космати създания!

HardcoreSyndrome
09-14-2008, 12:52
Който си е смръдлив и немърлив си е такъв! Няма значение какво слуша...
8)

gothic_angel
09-14-2008, 13:08
Кво ми пука 8)

vanPersieFan11
09-14-2008, 13:29
смърдите
Първото нещо, което си помислих, когато отворих темата.. :D

Та такам... доста смръдливо животно е метълското. По концерти се носят кви ли не зловония.

То и висшето общество във Франция е ползвало яко парфюми, ама се е къпало 1-2 пъти в годината. :D


:D :D :D >това беше много смешно,а иначе > нищо против метълите,всеки избира кво да слуша 8)

Metal_kids
09-14-2008, 13:41
Хахахах вече са ми толкова смешни тези хора които твърдят за други,че миришат и какво ли още не :D добре е първо да гледат себе си :-D
Пък както казаха и преди мен зависи си до човек дали ще мирише и всичко подобно...тия миришешти субекти си ги има в всеки стил музика ако става за въпрос :lol:

gree_girl
09-14-2008, 22:07
Пристаам си ква метълка си и ти, ама айде.. :lol:
Ква?!

skatemore
09-14-2008, 22:38
смърдите
Ами моите познати, коита са метъли, включително и аз не смърдим ... използва ме си хубави парфюми :)

смешна си , фукаш се че излизаш с емо педали ? ако не смърдиш значи не си метъл

чорба
09-14-2008, 22:57
и ако не си метъл не смърдиш...забранено
в такъв случай всеки който смърди е метъл а при това положение околополовината че и повече от населението на земята са метъли
амин

DimovB
09-14-2008, 23:33
Метъла изисква от тебе да смърдиш. Иначе не се броиш :?

Metal_kids
09-14-2008, 23:53
Охх божеее не сте добре честно :razz: и ако не смърдиш какво?..да не значи че слушаш народна музика :lol:

DimovB
09-15-2008, 00:24
Охх божеее не сте добре честно :razz: и ако не смърдиш какво?..да не значи че слушаш народна музика :lol:
значи, че не си достоен да бъдеш метъл :D

one
09-15-2008, 17:18
Вие хора знаете ли какво означава да си метъл?!
Метъл не е някой,който всеки ден се оправя "Тука червило там червило"

Метъл не е този,който постоянно се чуди как изглежда и се чуди да си топирам ли косата или не,да я изправя ли или не!
Хора разберете в бг останаха малко истински метъли,сега всеки ми се прави на "метъл" Ай е*е те си майката

Аз съм сигурна,че в сайта всеки втори вика аз съм метъл,ама всъщност е най-обикновено позьорче` :shock:

Да не говоря повече :x

Cryptica
09-15-2008, 17:27
Вие хора знаете ли какво означава да си метъл?!
Метъл не е някой,който всеки ден се оправя "Тука червило там червило"

Метъл не е този,който постоянно се чуди как изглежда и се чуди да си топирам ли косата или не,да я изправя ли или не!
Хора разберете в бг останаха малко истински метъли,сега всеки ми се прави на "метъл" Ай е*е те си майката

Аз съм сигурна,че в сайта всеки втори вика аз съм метъл,ама всъщност е най-обикновено позьорче` :shock:

Да не говоря повече :x
=D>