PDA

View Full Version : Защо изневеряваме? Кой изневерява повече?



sladko_teenche_v
09-13-2008, 20:07
И ето какъв е въпроса....защо изневеряваме?Пр момче си има гадже с което са от дълго време и й изневерява.....защо? :D или пък обратното....много ми е инт! :-D и също...някой от момичетата била ли е любовница.... :-D



Дано темата не е много тъпа! :shock: :lol: 8-) :-P :oops: :oops: :oops:

т.7 и т.1
krem4et0

Blab
09-13-2008, 20:08
В село Подуене... тра-ла-ла-ла-ла-ла-ла

Rookie
09-13-2008, 20:15
В село Подуене... тра-ла-ла-ла-ла-ла-ла
КЗЦ

DevilWish
09-13-2008, 20:18
И двамата пола изневеряват.Аз съм била с момче ,което е заето ,но това бее само ... само за 1 вечер :?

miShle
09-13-2008, 20:21
и също...някой от момичетата била ли е любовница.... :-D


Еми може и така да се каже :oops:
Иначе не съм изневерявала .. по темата ти не мога да дам ясна преценка.. Може би и двата пола еднакво .. Но като цяло изневярата не я разбирам .. особенно ако си намерил човека,когото да обичаш и си с него .. :?

Blab
09-13-2008, 20:27
О, Господи...

двамата пола
дам преценка
двама човека
пробвам предизвикателство
получава се изневяра
:|

mrssmith
09-13-2008, 20:35
ами има хиляди причини да изневериш на някого. а понякога се случва и без причина.

SunShinePearl
09-13-2008, 20:52
ми аз изневерявам щото гаджето не ми дава достатъчно примерно и оттам следва край на връзката

SpOrTs_GiRl
09-13-2008, 20:56
ами има хиляди причини да изневериш на някого. а понякога се случва и без причина.
мда ..
Хората казват, че жената изневерява със сърцето .. Ако изневери има чувства към този, с който го прави .. Но в днешно време нещата са по-различни ......

ШоКоЛаДчЕ
09-13-2008, 22:35
Еми то изневярата си е един вид освежаване на връзката,нормално е двама души да си омръзнат се някога,така като отидеш и се позабавляваш с някои друг после се връщаш при твоя човек и осъзнаваш колко много го обичаш и всичко е наред.Не мисля че еднократна авантюра с някой е кой знае какво направо си е необходимо :oops:

258
09-13-2008, 22:37
Според мен еднакво... :-o

dreamshunter
09-14-2008, 04:49
Първо всеки трябва да изясни за самия себе си кое е изневяра и кое не е.
Конкретно по темата - основния движещ фактор за кривването е търсене на нещо, което постоянния партньор не може да ни даде...но не е изключено да се случи и спонтанно, например пораждане на нова изпепеляваща връзка.

mistake
09-14-2008, 05:04
Не можеш всички мъже да сложиш под общ знаменател , не можеш така да направиш и със жените. Всеки си има глава на раменете и всеки е индивидуален за себе си.

BaiToq
09-14-2008, 07:56
Не знам кой повече.
Ама защото ми е густо :grin:

soul1199
09-14-2008, 08:43
ponqkoga taka stava,no trqbva da mislim pozitivno!

anichkaaaa
09-14-2008, 09:59
Изневеряваме защото :
1. Не държим достатъчно на човека до себе си
2. От мъжка гледна точка : Е*еш ли му майката ходя с нея 2 седмици и тя още не ми е пуснала ... пъък еди-си-коя ми е навита..
3. От женска гледна точка : Той не ми дава достатъчно ...

devil_feel_f
09-14-2008, 10:26
О, Господи...

двамата пола
дам преценка
двама човека
пробвам предизвикателство
получава се изневяра
:|

Да.Някои хора няма да си вземат матурата по български език.

По темата:какво значение има кой изневерява повече?Изневеряват тези, които нямат достатъчно силни чувства към партньорите си.Ако наистина обичаш човека до себе си, няма да му изневериш.

HardcoreSyndrome
09-14-2008, 10:33
Еднакво! Не всяка изневяра е без причина. :)

Jaffs
09-14-2008, 10:36
Изневярата се появява винаги когато в една връзка има проблем или си мислим, че има.
Изневеряваме, защото сме несигурни, защото не се чувстваме оценени, заради единия секс понякога... Изневеряваме по ред причини, които като изложим пред партньора вече не ни се струват толкова основателни.
Кой изневерява повече? Не знам, но съм забелязала, че жените не просто изневеряват, а имат паралелна връзка, което е по-лошо от изневярата за една нощ.

Jigsaw Dynamite
09-14-2008, 10:38
Изневеряваме защото :
1. Не държим достатъчно на човека до себе си
2. От мъжка гледна точка : Е*еш ли му майката ходя с нея 2 седмици и тя още не ми е пуснала ... пъък еди-си-коя ми е навита..
3. От женска гледна точка : Той не ми дава достатъчно ...


Бих изневерил на жена ми с теб!

electroclashh
09-14-2008, 10:44
прецизност в изказа брато.


И АЗ D:

Vichko0o
09-14-2008, 10:49
Изневеряваме защото :
1. Не държим достатъчно на човека до себе си
2. От мъжка гледна точка : Е*еш ли му майката ходя с нея 2 седмици и тя още не ми е пуснала ... пъък еди-си-коя ми е навита..
3. От женска гледна точка : Той не ми дава достатъчно ...
Много вярно !!!!!!

zaraaa
09-14-2008, 10:50
Нормално е двама човека да си омръзнат и през един период от връзката си да искат да пробват ново предизвикателство.Затова се получава изневярата при повечето случай.

Напълно съм съгласна с това мнение 8)

anichkaaaa
09-14-2008, 10:55
Изневеряваме защото :
1. Не държим достатъчно на човека до себе си
2. От мъжка гледна точка : Е*еш ли му майката ходя с нея 2 седмици и тя още не ми е пуснала ... пъък еди-си-коя ми е навита..
3. От женска гледна точка : Той не ми дава достатъчно ...


Бих изневерил на жена ми с теб!

:shock: :shock: :shock: :D :D

Vichko0o
09-14-2008, 11:04
Изневеряваме защото :
1. Не държим достатъчно на човека до себе си
2. От мъжка гледна точка : Е*еш ли му майката ходя с нея 2 седмици и тя още не ми е пуснала ... пъък еди-си-коя ми е навита..
3. От женска гледна точка : Той не ми дава достатъчно ...


Бих изневерил на жена ми с теб!
Тя и жена ти като види Ани и тя ще те зареже заради нея ;) Както и вероятно го е правила многократно ;)