PDA

View Full Version : Боже, Божеее колко мъка има по тоя свят



MayKyTy
09-13-2008, 20:28
Седя си аз сега пред компа, доволно подпийнала, спи ми се ама съм решила да чета теми - уж да помагам на хората. И к'во само се дразня щот айде да не са 100, ама 95-6% от темите са баси смехотворните ...
Единият ми се възмущава от младото поколения, другият пък има невероятният проблем, че приятелката му го гъделичкала :-o
Та реших, така и така тъпизми много да си излея и моята мъка:
Преди малко повече от седмица тръгнах с един младеж - до тук чудесно. Е да, ама не! Оказа се, че моето "МиЛуУУуУУуу" си се друса така редовничко, освен това има малко (много) проблеми и го поступват или той поступва (зависи от бройката) почти всяка вечер ... Обяснява ми как нямал време, но най-накрая си изплю камъчето, че нямал желание да излиза (обяснимо -> работи) и все пак едва ли не ми се вярва да е чак толкова зает, че да не може да ми отдели поне 1 час ... И така ама аз съм си влюбена в него де, какво да го правя - ще търпя малко, после айде пътя и те така :-o

NeLLy_BaBy
09-13-2008, 20:31
Честно казано аз веднага бих му показала пътя.

Lysit0
09-13-2008, 20:35
Няма смисъл да се занимаваш с него...Намери си друг...

aka6a_vamp
09-13-2008, 20:42
са да ти дам ли умен съвет...ти сама си осъзнаа6 ни6то 4е са надоло 6те се напълни с мнения:зарежи го,не си струва..

cherinka
09-13-2008, 20:45
Да, тук един човек да чуе думата "наркотици" и веднага "Остави го, зарежи го".
ЕХООООООООООО, ХОРАААА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ, ВСИЧКИ ДРУСАТ!
Както и да е..
Проблема ти явно не е в това, че употребява разни вещества, а че не ти отделя време.
Аз кво моа да ти кажа , освен да говориш с него! И д аму кажеш, че искаш да ти отделя време... ако не е така ме поправи :)

MayKyTy
09-13-2008, 20:49
Да, тук един човек да чуе думата "наркотици" и веднага "Остави го, зарежи го".
ЕХООООООООООО, ХОРАААА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ, ВСИЧКИ ДРУСАТ!
Както и да е..
Проблема ти явно не е в това, че употребява разни вещества, а че не ти отделя време.
Аз кво моа да ти кажа , освен да говориш с него! И д аму кажеш, че искаш да ти отделя време... ако не е така ме поправи :)
както винаги си права :-)
Все пак си ме притеснява факта, че се друса, но не толкова колкото това с вниманието .. говорили сме - глас в пустиня :?

WithLove
09-13-2008, 20:51
Мацко,говори си с момчето эа това.
Ако яко бачка,наистина го раэбирам,че няма настроение да иэлиэа.
Но все пак е много тъпо да не иска въобще да иэлиэате.
И все пак - радвай се,че сте эаедно и че си виждате очичките.
3ащото да речем аэ и на това не мога да се радвам-километрите са много,болеэнено много.

zaraaa
09-13-2008, 20:53
И така ама аз съм си влюбена в него де, какво да го правя - ще търпя малко, после айде пътя и те така :-o

Добре си решила, щом не можеш повече да търпиш това негово поведение, пък и щом сте говорили но по твоите думи:"Глас в пустиня!" няма смисъл да чакаш с надеждата, че нещо може да се промени - бий му шута, докато е време, защото ако отлагаш във времето по-лошо за Теб ще стане!

nejnaDROGA
09-13-2008, 20:54
Хммм абе само на мен ли ми се струва странен факта,че приятелят й няма време за нея,но има време за боеве?! :-o

П.П.Много ще се радвам ако авторката ми обясни как точно става това и може би тогава ще мога да й дам по-адекватен отговор :-o

MayKyTy
09-13-2008, 21:02
Хммм абе само на мен ли ми се струва странен факта,че приятелят й няма време за нея,но има време за боеве?! :-o

П.П.Много ще се радвам ако авторката ми обясни как точно става това и може би тогава ще мога да й дам по-адекватен отговор :-o
Простичко ;) шефа на заведението, в което бачка, държи и една дискотека и приятелят ми взема смени и там ;) мисля, че от тука нататъка и сама можеш да се сетиш :?

nejnaDROGA
09-13-2008, 21:13
Ахамммм ясно ... :(
Е горкият явно наистина няма много време за излизане :( ,но защо не ходиш в заведението,в което работи да му правиш компания :-o Няма постоянно да е при теб,но поне ще сте заедно докато му свърши смяната :) А отностно наркотиците и боя ... Знам как се чувстваш :( Преди година и аз бях в подобна ситуация с единствената разлика,че тогавашният ми приятел (и моята първа истинска любов,която още не ми е излязла на 100% от главата :cry: ) беше тревоман :( Около 3 месеца не можехме да се разберем за тази трева :x Не съм го карала да я спира,а просто да я намали ... Накрая се изнервих и му казах да избира м/у мен и тревата и за мое щастие избра мен :) Вярно пушеше,но това беше АДСКИ рядко (в сравнение с преди де).При нас също имаше редовни побоища ... Я в диското някой ще ме закачи и той ще избухне,я някой мангал ще се направи на мъж,я нещо друго...но при момчета от този тип (по-буйни) това е нормално (макар,че е доста неприятно понякога :( ) ... Ноо да се върна на темата :) Говори с него за наркотиците :) Знам,че ще му е трудно да ги спре,но поне може да ги намали,а след време кой знай ... може и напълно да ги забрави :) А отностно побоищата - както вече ти казах това е нещо нормално и може би трябва да свикнеш ... :( Айде успехчета :-)

MayKyTy
09-13-2008, 21:18
Ахамммм ясно ... :(
Е горкият явно наистина няма много време за излизане :( ,но защо не ходиш в заведението,в което работи да му правиш компания :-o Няма постоянно да е при теб,но поне ще сте заедно докато му свърши смяната :) А отностно наркотиците и боя ... Знам как се чувстваш :( Преди година и аз бях в подобна ситуация с единствената разлика,че тогавашният ми приятел (и моята първа истинска любов,която още не ми е излязла на 100% от главата :cry: ) беше тревоман :( Около 3 месеца не можехме да се разберем за тази трева :x Не съм го карала да я спира,а просто да я намали ... Накрая се изнервих и му казах да избира м/у мен и тревата и за мое щастие избра мен :) Вярно пушеше,но това беше АДСКИ рядко (в сравнение с преди де).При нас също имаше редовни побоища ... Я в диското някой ще ме закачи и той ще избухне,я някой мангал ще се направи на мъж,я нещо друго...но при момчета от този тип (по-буйни) това е нормално (макар,че е доста неприятно понякога :( ) ... Ноо да се върна на темата :) Говори с него за наркотиците :) Знам,че ще му е трудно да ги спре,но поне може да ги намали,а след време кой знай ... може и напълно да ги забрави :) А отностно побоищата - както вече ти казах това е нещо нормално и може би трябва да свикнеш ... :( Айде успехчета :-)
Ами да ти кажа почти всеки ден съм там :-D А относнонаркотиците, мисля че ходим от твърде скоро, за да се опитвам да го променям ... просто е доста страненн тип и не съм сигурна, че разговорът ще го приеме като израз на загриженост :(

gryyym
09-13-2008, 21:24
...

MayKyTy
09-13-2008, 21:28
Кво се тормозиш, друсайте се заедно :D , можеш да му помагаш и в работата :lol:
не ми дава бре :( на мене т'ва ми е най-голямата мъка 8) да ми даде и аз малко да шмръкна да си забрая мъките ама пусто не ще :x 8-)

258
09-13-2008, 21:31
Ако всичко друго е ОК,друсането не трябва да те притеснява.Относно това с вниманието-може да е в такъв период,че найстина да няма време,а дори и да има,да иска да си почине.Опитай се да го разбереш..Този период ще отмине и той ще е само твой ;) Вече ако имате и други проблеми...незнам :-o

gryyym
09-13-2008, 21:35
...

MayKyTy
09-13-2008, 21:47
Кво се тормозиш, друсайте се заедно :D , можеш да му помагаш и в работата :lol:
не ми дава бре :( на мене т'ва ми е най-голямата мъка 8) да ми даде и аз малко да шмръкна да си забрая мъките ама пусто не ще :x 8-)

Еми пази те. Ако си малко по настоятелна ще ти даде и на теб.

Между другото на колко години си?
Т'ва е въпрос с уловка ... няма да ти кажа, че съм на 16 пък :)

tuzaro
09-13-2008, 21:59
той кви друсалки ползва/?

MayKyTy
09-13-2008, 22:00
той кви друсалки ползва/?
Ба ли го ... Кот му намери шефа му :-o

gryyym
09-13-2008, 22:00
...

tuzaro
09-13-2008, 22:02
той кви друсалки ползва/?
Ба ли го ... Кот му намери шефа му :-oа кво бачка, и аз искам такава работа :shock:

MayKyTy
09-13-2008, 22:03
той кви друсалки ползва/?
Ба ли го ... Кот му намери шефа му :-oа кво бачка, и аз искам такава работа :shock:
Сервитьорче 8)

tuzaro
09-13-2008, 22:06
той кви друсалки ползва/?
Ба ли го ... Кот му намери шефа му :-oа кво бачка, и аз искам такава работа :shock:
Сервитьорче 8) :shock: :shock: а стига бе, в кво заведение

MayKyTy
09-13-2008, 22:07
той кви друсалки ползва/?
Ба ли го ... Кот му намери шефа му :-oа кво бачка, и аз искам такава работа :shock:
Сервитьорче 8) :shock: :shock: а стига бе, в кво заведение
кафене 8-)

Im_on_the_Outside
09-13-2008, 22:13
Крил го е от теб,а в една връзка доверието е от първо значение.

Сама знаеш какво да правиш.

MaMkaMy
09-14-2008, 16:36
Като ви гледам той се друса, ти се напиваш, прекрасна двойка сте. Родени сте 1 за друг.Обичайте се ;)

sasha_90
09-14-2008, 16:49
ЕХООООООООООО, ХОРАААА, ОСЪЗНАЙТЕ СЕ, ВСИЧКИ ДРУСАТ!

Не е вярно.Това,че тези,които познаваш се друсат,не означава,че и тези,които не познаваш го правят.
По темата:Не ти трябва връзка с човек,нямащ време за теб.

get_nasty_
09-14-2008, 16:58
Ейй девойче прочетох всички мнения ииии..охх сложна ситуация добре...миии поговорете си с него но не го карай да ги спира...то това му е станало като навик...а след време вече му опри ножа до кокала и му кажи ,че ако държи на теб или да ги пре или намали,защото се притесняваш за него...една моя приятелка беше в такава ситуация...и той правеше тва на даскало поговориха си и нещата се оправиха...А относно времето за теб..еми нормално е се пак той работи а ти почваш училище но има ли желание да те види ще направите сичко възможно за да сте двамата... Айде душичко успех ще стискам палци сичко да е както трябва :) :-) :-) :-) :) :)

Pliok0019
09-14-2008, 19:16
Ако има желание начините се намират лесно. Изморен, зает...ако наистина се интересува от теб ще намира време да се виждате. Според мен явно проблема е друг. Аз лично бих си тръгнала, преди чувствата да се задълбочат.

MayKyTy
09-14-2008, 19:19
Ако има желание начините се намират лесно. Изморен, зает...ако наистина се интересува от теб ще намира време да се виждате. Според мен явно проблема е друг. Аз лично бих си тръгнала, преди чувствата да се задълбочат.
мдам, и това го има. Все пак ми се иска да пробвам колко ще издържа с него ;)

HONDA
09-14-2008, 19:23
А относнонаркотиците, мисля че ходим от твърде скоро, за да се опитвам да го променям ... просто е доста страненн тип и не съм сигурна, че разговорът ще го приеме като израз на загриженост :(
Ами за това нещо няма значение от колко време ходите. А зависи изцяло от теб като какво ще приеме разговора.

MayKyTy
09-14-2008, 19:24
А относнонаркотиците, мисля че ходим от твърде скоро, за да се опитвам да го променям ... просто е доста страненн тип и не съм сигурна, че разговорът ще го приеме като израз на загриженост :(
Ами за това нещо няма значение от колко време ходите. А зависи изцяло от теб като какво ще приеме разговора.
Нях, това може да го каже само човек, който не познава приятеля ми :-o

BaiToq
09-14-2008, 19:24
Седя си аз сега пред компа, доволно подпийнала, спи ми се ама съм решила да чета теми - уж да помагам на хората. И к'во само се дразня щот айде да не са 100, ама 95-6% от темите са баси смехотворните ...
Единият ми се възмущава от младото поколения, другият пък има невероятният проблем, че приятелката му го гъделичкала :-o
Та реших, така и така тъпизми много да си излея и моята мъка:
Преди малко повече от седмица тръгнах с един младеж - до тук чудесно. Е да, ама не! Оказа се, че моето "МиЛуУУуУУуу" си се друса така редовничко, освен това има малко (много) проблеми и го поступват или той поступва (зависи от бройката) почти всяка вечер ... Обяснява ми как нямал време, но най-накрая си изплю камъчето, че нямал желание да излиза (обяснимо -> работи) и все пак едва ли не ми се вярва да е чак толкова зает, че да не може да ми отдели поне 1 час ... И така ама аз съм си влюбена в него де, какво да го правя - ще търпя малко, после айде пътя и те така :-o
Като се възмущаваш от темите,
защо ги четеш?
Защо въобще пишеш тук?
Твоята тема много ли е смислена?
Това че си "доволно подпийнала"
някакво хвалебствие ли е,
или просто сведение?

MayKyTy
09-14-2008, 19:29
Седя си аз сега пред компа, доволно подпийнала, спи ми се ама съм решила да чета теми - уж да помагам на хората. И к'во само се дразня щот айде да не са 100, ама 95-6% от темите са баси смехотворните ...
Единият ми се възмущава от младото поколения, другият пък има невероятният проблем, че приятелката му го гъделичкала :-o
Та реших, така и така тъпизми много да си излея и моята мъка:
Преди малко повече от седмица тръгнах с един младеж - до тук чудесно. Е да, ама не! Оказа се, че моето "МиЛуУУуУУуу" си се друса така редовничко, освен това има малко (много) проблеми и го поступват или той поступва (зависи от бройката) почти всяка вечер ... Обяснява ми как нямал време, но най-накрая си изплю камъчето, че нямал желание да излиза (обяснимо -> работи) и все пак едва ли не ми се вярва да е чак толкова зает, че да не може да ми отдели поне 1 час ... И така ама аз съм си влюбена в него де, какво да го правя - ще търпя малко, после айде пътя и те така :-o
Като се възмущаваш от темите,
защо ги четеш?
Защо въобще пишеш тук?
Твоята тема много ли е смислена?
Това че си "доволно подпийнала"
някакво хвалебствие ли е,
или просто сведение?
щот мога за това се възмущавам и да, по-смислена е щото поне е някакъв проблем, който подлежи на раазрешаване. Другите "сериозни" теми са банални неща, които са дъвкани, дъвкани .... И за подпийналата си беше сведение. Фактът, че дори подпийнала се дразня от тъпотията изсипана в темите ме озадачава ...

HONDA
09-14-2008, 19:33
Нях, това може да го каже само човек, който не познава приятеля ми :-o
Ами нормално е да ти го каже човек, който не познава приятеля ти. Не вярвам много хора, пък и изобщо някой, от форума да го познава, за да ти даде съвет, който ще приемеш. Ок пича има странен характер. Замисли се, че колкото и да е странен няма да приеме нещо като съвсем друго. Все едно да му кажеш, че го обичаш и той да отговори "Как така не си гладна?"
Ако говориш с него с цел да го откажеш от тези неща, защото са кофти, а не с цел да се дъвчеш и караш с него, понеже си нямаш друга работа, не вярвам да ти се нацупи или изнерви.

MayKyTy
09-14-2008, 19:35
Нях, това може да го каже само човек, който не познава приятеля ми :-o
Ами нормално е да ти го каже човек, който не познава приятеля ти. Не вярвам много хора, пък и изобщо някой, от форума да го познава, за да ти даде съвет, който ще приемеш. Ок пича има странен характер. Замисли се, че колкото и да е странен няма да приеме нещо като съвсем друго. Все едно да му кажеш, че го обичаш и той да отговори "Как така не си гладна?"
Ако говориш с него с цел да го откажеш от тези неща, защото са кофти, а не с цел да се дъвчеш и караш с него, понеже си нямаш друга работа, не вярвам да ти се нацупи или изнерви.
Ам всъщност пробвах да приказвам с него и той ми се измъкна с това, че работата му е много изморителна и физически не може да издържи :(

HONDA
09-14-2008, 19:40
Това не е оправдание! Не му позволявай да се измъква така. Аз не бих го изтърпяла. Но аз съм си аз, а ти трябва да вземеш решение. Успех, но не мисля, че той ще се откаже. До колкото успях да разбера поне.

niquetamere
09-14-2008, 19:41
шибаното наркоманче пудри нослето викаш ?
хвани тръбицата - надуй главицата ! :o

xxxSnowflakexxx
09-14-2008, 20:05
Честно казано аз веднага бих му показала пътя.