PDA

View Full Version : Гаджито..



MARAETETETETTETETE
09-13-2008, 20:53
Ами здравейте на всички. :)
На скоро си хванах едно гадженце, излизаме си напред назад, много добре се държи с мен, много миличко и загрижено, обръща си ми внимание като сме заедно, спред хора и в компания, не се оплаквам ПОЧТИ от нищо.
Ноо миналата неделя се разболя мили4кото ми :( Гнойна ангинка го е хванала и сега все още е болничък, ии проблема е, че през тези 6 дни не сме се виждали, нито сме говорили по телефона, само смсчета си пишеме и супер рядко скайп, понеже сестра му седи по-често на компютъра, отколкото той, а когато той е седнал все се разминаваме с времето.
И проблема е последния ни чат-разговор, който се проведе преди няколко часа.
Говорехме си общи приказки, питах го как е със здравето оправя ли се и той в един момент ми изръсва "kolko pati mi izneveri veche mi e interesnu?" и аз му казах "0" и той вика тва е найд-олната лъжа ала бала, и така и не разбрах дали ме юрка само или е наистина, след това ми спомена, че ми нямал никакво доверие, ама абсолютно никакво и аз се шашнах :shock: :shock: :shock: :shock: вярно е, че през тази седмица, в която не се виждахме две момчета ми се натискаха, но ги оздрязах, дори не им позволих и да ме погалят, абе нищо!!! А и с нищо не съм му показала, че не може да ми вярва.. наистина, чувствам се адски добре с него и сега не знам как да подходя...
Дали утре, примерно, да го потърся!? Или да му пиша в скайп, за да разбера дали сме заедно или НЕ!
Просто тва недоверие не знам от къде си го изкара, сигурно от гъза!
Много ме издразни и цяла вечер съм супер сдухана, дори отказах излизане с приятели само и само, за да разбере,ч е искам НЕГО и никой друг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Имате ли някакви идеи какво бих могла да направя по въпроса..

Който го интересува, аз съм на 17г., а той на 21г. :)

anichkaaaa
09-13-2008, 20:55
Ами "гаджито" ти е с температурка сигурно миличкото и затова говори такива неща :D :D :-D

aka6a_vamp
09-13-2008, 20:57
амМм чии куКлОо на гаДжинцИто00 тИ му е прищрАкалО0 от ангинкатааАА пфффффф пи6и сериозно бе...умствено изостанала ли си

zaraaa
09-13-2008, 20:59
Мисля, че ще е добре да поговориш сериозно с него и да го попиташ защо в него това недоверие към Теб! :-o

b0nb0n4et0
09-13-2008, 21:00
Здравей :-D
Моя проблем е същия доверието.То наистина е най-важно във една връзка :-D според мен трябва да поговорите много сериозно защото някой може да му е казал нещо и той да се е вързал. :x
Затова му обясни или да ти има довирие или да не те търси защото без доверие една връзка няма бъдеще :o Успех :-D

Lysit0
09-13-2008, 21:01
Еми отиди до тях ,ако трябва да го видиш ,да му занесеш нещичко,и така..Казвайте си по честичко ''обичам те''. :-)

WithLove
09-13-2008, 21:03
Няма ли си?
Обади му се по телефона и говори с него.
Друго си е да поговорите.Недей да си решаваш проблемите в Скайп.
В Скайп си пиши като ти е кеф,като си говориш ей така праэни прикаэки,като се се бъэикате,но не и като искаш да говориш сериоэно с някого.Поне аэ съм на тоя принцип.СМС-ите също са эа поэдравче,ала бала,но не и эа раэрешаване на проблеми.Вдигаш телефона,обаждаш му се,обясняваш му това,което искаш да му кажеш,говорите и така.Късмет ти желая,несправедливо осъдена девойко.

aka6a_vamp
09-13-2008, 21:06
Еми отиди до тях ,ако трябва да го видиш ,да му занесеш нещичко,и така..Казвайте си по честичко ''обичам те''. :-)
аха да...да си казват оби4ам те след като сиг ходят от седмица...

SpOrTs_GiRl
09-13-2008, 21:10
Еми отиди до тях ,ако трябва да го видиш ,да му занесеш нещичко,и така..Казвайте си по честичко ''обичам те''. :-)
аха да...да си казват оби4ам те след като сиг ходят от седмица...
Кой го казва..

Crazytu
09-13-2008, 21:11
Говори с него бе скъпа .. питай го защо така изведнъж е почнал да се съмнява в теб ... може някой да му е казал нещо.За това най-добре е да говориш с него ... По скайп няма да може да се разберете ...

SpOrTs_GiRl
09-13-2008, 21:14
А бе мацка какви са тия смс-и и скайпове .. Звънни му да го чуеш и толкова.. Поговорете .. Пф.

aka6a_vamp
09-13-2008, 21:16
Еми отиди до тях ,ако трябва да го видиш ,да му занесеш нещичко,и така..Казвайте си по честичко ''обичам те''. :-)
аха да...да си казват оби4ам те след като сиг ходят от седмица...
Кой го казва..
xax tuka li e mqstoto.....

SpOrTs_GiRl
09-13-2008, 21:18
Еми отиди до тях ,ако трябва да го видиш ,да му занесеш нещичко,и така..Казвайте си по честичко ''обичам те''. :-)
аха да...да си казват оби4ам те след като сиг ходят от седмица...
Кой го казва..
xax tuka li e mqstoto.....
Може и да е тук ................... А и ти не стана ли вече?!


П.П. Извинявам се ...

aka6a_vamp
09-13-2008, 21:20
Еми отиди до тях ,ако трябва да го видиш ,да му занесеш нещичко,и така..Казвайте си по честичко ''обичам те''. :-)
аха да...да си казват оби4ам те след като сиг ходят от седмица...
Кой го казва..
xax tuka li e mqstoto.....
Може и да е тук ................... А и ти не стана ли вече?!


П.П. Извинявам се ...
emi не дрънкат ми простотии....

MartyParty
09-13-2008, 21:21
Обади му се и го успокой едно хубаво,че да не мрънка.

SpOrTs_GiRl
09-13-2008, 21:22
Еми отиди до тях ,ако трябва да го видиш ,да му занесеш нещичко,и така..Казвайте си по честичко ''обичам те''. :-)
аха да...да си казват оби4ам те след като сиг ходят от седмица...
Кой го казва..
xax tuka li e mqstoto.....
Може и да е тук ................... А и ти не стана ли вече?!


П.П. Извинявам се ...
emi не дрънкат ми простотии....щ
По тая логика аз тряа да ти кажа абсолютно същото за пича, който познаваш от един месец ........
Айде не е тука ямстото, разваляме темата на момичето. :)
Извинявам се още веднъж на авторката..

aka6a_vamp
09-13-2008, 21:24
А бе мацка какви са тия смс-и и скайпове .. Звънни му да го чуеш и толкова.. Поговорете .. Пф.
ок по тая логика и аз 6те кажа:я кой го казва...

SpOrTs_GiRl
09-13-2008, 21:29
А бе мацка какви са тия смс-и и скайпове .. Звънни му да го чуеш и толкова.. Поговорете .. Пф.
ок по тая логика и аз 6те кажа:я кой го казва...
Аз му звъннах преди няколко дни. :) ....

ImmortalForever
09-15-2008, 12:46
Агуууууууууу!Научи български правопис и спри с лиготията!..(като за начало)...

sasha_90
09-15-2008, 13:53
Поговори с него,какво чакаш?

BaiToq
09-15-2008, 17:48
Ами "гаджито" ти е с температурка сигурно миличкото и затова говори такива неща :D :D :-D
Еййй,д-р Ани :-)
По темата:Не се шашкай,и
аз задавам такива въпроси.
Можеш да му кажеш като говорите
за това-Аз ако исках да ти
изневеря,ти нямаше да се усетиш...
Споко,мацка,всичко е наред.
Най-много някой да те е наклеветил,
ама твоя едва ли ще се върже,
като му обясниш пак.
Спи спокойно.

anichkaaaa
09-15-2008, 17:53
Ами "гаджито" ти е с температурка сигурно миличкото и затова говори такива неща :D :D :-D
Еййй,д-р Ани :-)
По темата:Не се шашкай,и
аз задавам такива въпроси.
Можеш да му кажеш като говорите
за това-Аз ако исках да ти
изневеря,ти нямаше да се усетиш...
Споко,мацка,всичко е наред.
Най-много някой да те е наклеветил,
ама твоя едва ли ще се върже,
като му обясниш пак.
Спи спокойно.

Ти кога ше дойдеш тебе да излекувам :-D :D

BaiToq
09-15-2008, 17:58
Ами "гаджито" ти е с температурка сигурно миличкото и затова говори такива неща :D :D :-D
Еййй,д-р Ани :-)
По темата:Не се шашкай,и
аз задавам такива въпроси.
Можеш да му кажеш като говорите
за това-Аз ако исках да ти
изневеря,ти нямаше да се усетиш...
Споко,мацка,всичко е наред.
Най-много някой да те е наклеветил,
ама твоя едва ли ще се върже,
като му обясниш пак.
Спи спокойно.

Ти кога ше дойдеш тебе да излекувам :-D :D
:( :( :(
Когато съдбата ни срещне :(

HONDA
09-15-2008, 18:12
Стига с тези Скайп-ове и смс-и. Обади му се, а ако можеш отиди да го посетиш в тях. Така ще си сигурна за всичко, а не само да четеш празни приказки в чата.

Lacey_66
09-15-2008, 18:48
Мисля, че ще е добре да поговориш сериозно с него и да го попиташ защо в него това недоверие към Теб! :-o

+1 Просто го попитай с кво си спе4елила тва недоверие ... :-P :wink:

xxxSnowflakexxx
09-15-2008, 19:06
Ами "гаджито" ти е с температурка сигурно миличкото и затова говори такива неща :D :D :-D
:razz: :razz: :razz: :razz:

dimanushka
09-15-2008, 19:08
Говори с него бе скъпа .. питай го защо така изведнъж е почнал да се съмнява в теб ... може някой да му е казал нещо.За това най-добре е да говориш с него ... По скайп няма да може да се разберете ...
ami shtom se symnqva qvno si ima prichina choveka.... ili po tochno "MiLichKyTyyyYy si iMa Idny PrIcHinIchKa..." oh purvona4alno si pomislih che govori za nqkavo domashno jivotinche s teq umalitelni i pr. ...... :-D
a po temata... obadi se na priqtelq ti ili nai dobre razgovarqite ochi v ochi...

JoeBanana
09-15-2008, 19:19
иди му сготви топло шкембенце http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif
мммммммм

Whyniser
09-15-2008, 20:42
Ами здравейте на всички. :)
На скоро си хванах едно гадженце, излизаме си напред назад, много добре се държи с мен, много миличко и загрижено, обръща си ми внимание като сме заедно, спред хора и в компания, не се оплаквам ПОЧТИ от нищо.
Ноо миналата неделя се разболя мили4кото ми :( Гнойна ангинка го е хванала и сега все още е болничък, ии проблема е, че през тези 6 дни не сме се виждали, нито сме говорили по телефона, само смсчета си пишеме и супер рядко скайп, понеже сестра му седи по-често на компютъра, отколкото той, а когато той е седнал все се разминаваме с времето.
И проблема е последния ни чат-разговор, който се проведе преди няколко часа.
Говорехме си общи приказки, питах го как е със здравето оправя ли се и той в един момент ми изръсва "kolko pati mi izneveri veche mi e interesnu?" и аз му казах "0" и той вика тва е найд-олната лъжа ала бала, и така и не разбрах дали ме юрка само или е наистина, след това ми спомена, че ми нямал никакво доверие, ама абсолютно никакво и аз се шашнах :shock: :shock: :shock: :shock: вярно е, че през тази седмица, в която не се виждахме две момчета ми се натискаха, но ги оздрязах, дори не им позволих и да ме погалят, абе нищо!!! А и с нищо не съм му показала, че не може да ми вярва.. наистина, чувствам се адски добре с него и сега не знам как да подходя...
Дали утре, примерно, да го потърся!? Или да му пиша в скайп, за да разбера дали сме заедно или НЕ!
Просто тва недоверие не знам от къде си го изкара, сигурно от гъза!
Много ме издразни и цяла вечер съм супер сдухана, дори отказах излизане с приятели само и само, за да разбере,ч е искам НЕГО и никой друг!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Имате ли някакви идеи какво бих могла да направя по въпроса..

Който го интересува, аз съм на 17г., а той на 21г. :)
Мали 21-17= 4 години.Тоа па важното е да се обичаме всички :D :razz: .А по темата:"Изчакай да му мине ангината и си поговорете като големи хора."

Wrathchild
09-15-2008, 20:57
Тоя верно го е треснала ангинкЪтъЪъЪъЪъ. Аз ако съм мъжко създание на 21 изобщо няма да се хвана с някоя, детуууУуУу ми приказва за гаджИнцъЪъЪъ, разбир'ш ли начи... та ако ще да е на 30 години.