PDA

View Full Version : Имат ли значение годините?



talisman4e_
09-13-2008, 21:20
Не е свързано с някакъв сексуален проблем, а с мнението, което изказвате повечето.Защо примерно едно момиче на 14 години едва ли не трябва да бъде убито задето води полов живот не говоря за курвичките,а за момичетата,направили го с техния човек.В смисъл защо приемате девствеността като достойнство?!Ако си с човек на когото разчиташ какво значение имат годините?!Какво недостойно има в това да си доставяте взаимно удоволствие с човека до теб?!Да, направих го на 14 и не съжалявам,но определено не се чувствам сякаш съм направила нещо нередно и сякаш съм изгубила достойнството си.Така че спрете да мислите,че щом едно момиче го е направило на 14 е курва и няма достойнство.Всичко зависи от умствения капацитет общо взето.

т.7
krem4et0

girl_in_black
09-13-2008, 21:26
Аз не мисля, че щом едно момиче го е направило на 14 непременно е курва, просто ми се струва, че на 14 е малка за секс-има вероятност да и останат неприятни спомени, връзките на тази възраст не траят кой знае колко, самата психика не е развита напълно, такива неща.Аз го направих на 15, но съжалявам.И на мен ми е много интересно иначе защо щом някоя е спала с приятеля си на 14-15 години се счита за курва, това е глупаво.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-13-2008, 21:38
moq muj e psihoog tai 4e shte mi opravq travmite na nerazvitata psihika za det me iz4uka kat bqh na 14 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

talisman4e_
09-13-2008, 21:38
именно... то няма смисъл тя и на 18 може да го направи и пак да стане курва :-o годините просто не определят нищо

mrssmith
09-13-2008, 21:57
и аз го направих за пръв път на 14. тогава съм си мислила, че съм готова. сега осъзнавам, че не е било така. във всеки случай времето няма как да се върне, силните хора признават грешките си и се учат от тях. всеки решава сам кога да започне и никой няма право да му казва, че не е готов или че е курва.
за мен курва=момиче, което се ебе за пари
или курва по душа (тоест да се ебе с всеки,дори с хора,които не харесва и които не я харесват.)

s3xy
09-13-2008, 21:57
честно да си кажа аз не класифицирам хората на такива които са девствени и такива които не са. всичко зависи от човека, ако вече е срещнал своета половинка защо да не го направят? пък и каква ми е работата в личния живот на някого, ако е добър приятел за мен това няма никакво значение! ЗА РАЗЛИКА ОТ ТОВА КУРВИТЕ СИ ЛИЧАТ ОТ КИЛОМЕТРИ не защото не са девствени ами защото са курви и по характер! ииии са гадни за общуване и т.н.

ШоКоЛаДчЕ
09-13-2008, 22:29
Курвите са си курви независимо девствени ли са или не са т'фа си е състояние на характера и единя секс не променя нищо....

s3xy
09-13-2008, 22:32
^ взе ми думите от клавиатурата :D

Rebirthing
09-13-2008, 22:35
Ами каквото и да казваш, за мен не е нормално да се прави секс на такава възраст!Била готова, тфа бил точния човек, дрън-та-пляс това ли ви е единственото обяснение, съмнявам се, че някоя от тези момичета които говорят така, ще издържат повече от 3-4 години с "точния човек".14 е една възраст в която тялото се оформя, те половината 14 годишни нямат оформени цици и още не им се нормализирал цикъла, а тръгнали да се ебат вече!14 годишните не само, че за физически незрели, а и психически и душевно.Но вие си знаете своето, чешете се щом толкова ги сърби!

mistake
09-14-2008, 05:01
Курвите са си курви независимо девствени ли са или не са т'фа си е състояние на характера и единя секс не променя нищо....
\:D/

pro_teen
09-14-2008, 05:53
Курви не бяха ли ония дето спят с много мъже и изневеряват на "есинствения" си партнъор? :-o

krem4et0
09-14-2008, 07:33
Не мисля, че е к**ва. Просто на 14 е дете. Сори, че тя не го осъзнава и се мисли за голяма, но е дете. Аз дето съм с 9 години по-голяма, се чувствам на моменти дете. На мементи съм изправена пред ситуации, в които не мога да взема решение или не се държа достатъчно зряло. Сексът е огромна отговорност, присъща на зрелите хора. На 14 не си нито физиологически, нито психически, а още по-малко емоционално зрял. Чувствата на 14 са коренно различни от тези на зрелите хора. И аз съм била влюбена на 14, но казах на момчето, че съм прекалено малка да го целуна. ОК, времената са други, но не може за 9 години(тов си е половин поколение), да сте чак толкова по-зрели, отговорни и разумни на 14 от нас преди време. Не е нормлно на 16 да се хварлиш, че въртиш 3-ма, а обичаш 4-ти. Не е нормално на 18 да си загубил бройката на сексуалните си партньори. Не е нормално да считаш секса като нещо.......просто така. Не е нормално на 13-14 нагонът ти да е така силен, че да не можеш да се стърпиш да не се изпраскаш някъде с някой. Аз се целунах за 1-ви път на 17.вие на 17 вече сте с по 2 аборта.....Това, ако кажеш, че е нормално....

SK0RP10N
09-14-2008, 08:25
Именно заради ето такива пикли на по 14 години, които се мислят за големи и правят секс, форумът се препълни с теми като "Аз съм на 14 години и правих секс с приятеля ми, който е на 18.Възможно ли е да съм бременна ?"
Аман...

talisman4e_
09-14-2008, 08:56
Именно заради ето такива пикли на по 14 години, които се мислят за големи и правят секс, форумът се препълни с теми като "Аз съм на 14 години и правих секс с приятеля ми, който е на 18.Възможно ли е да съм бременна ?"
Аман...
Лично аз не се мисля за голяма,ама ето за това говоря,че слагате всички "14 годишни пикли" под един знаменател.Не всички са толкова необразовани, лекомислещи и незнаещи какво правят....

valkanovb
09-14-2008, 09:10
Ми щом годините нямат значение значи всички в децката градина да правят секс.Пък след 50 години може и ако се одят близнаци вече да не са девствени. :D

Bellatrix
09-14-2008, 09:24
Aми лично аз го направих за първи път на 16 и изобщо не съжелявам. Беше точния човек и още е. Обичаме си се, щастливи сме заедно и сме сериозни. И преди секса си изяснихме всичко (от рисковете и "Какво става, ако нещо се прецака" до марката презервативи). Ако го бях срещнала на 14, пак така щях да постъпя (демек да спя с него) и нямаше да се считам за курва. Стига да си с един, да не му изневеряваш и да държиш на него, годините нямат значение.
Иначе съм съгласна с krem4et0, ама ние не говорим за оня тип моми4ета дето не могат да си изброят завоеванията, а са едва на 18, нали? Говорим за сериозните момичета, които просто са имали късмета да се влюбят истински и да си намерят свястно момче на 14.

Slivi
09-14-2008, 09:38
moq muj e psihoog tai 4e shte mi opravq travmite na nerazvitata psihika za det me iz4uka kat bqh na 14 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)

ПРАВА СИИИИ :grin:

GerYy
09-14-2008, 09:40
и аз го направих за пръв път на 14. тогава съм си мислила, че съм готова. сега осъзнавам, че не е било така. във всеки случай времето няма как да се върне, силните хора признават грешките си и се учат от тях. всеки решава сам кога да започне и никой няма право да му казва, че не е готов или че е курва.
за мен курва=момиче, което се ебе за пари
или курва по душа (тоест да се ебе с всеки,дори с хора,които не харесва и които не я харесват.)+1 :)

talisman4e_
09-14-2008, 09:44
Aми лично аз го направих за първи път на 16 и изобщо не съжелявам. Беше точния човек и още е. Обичаме си се, щастливи сме заедно и сме сериозни. И преди секса си изяснихме всичко (от рисковете и "Какво става, ако нещо се прецака" до марката презервативи). Ако го бях срещнала на 14, пак така щях да постъпя (демек да спя с него) и нямаше да се считам за курва. Стига да си с един, да не му изневеряваш и да държиш на него, годините нямат значение.
Иначе съм съгласна с krem4et0, ама ние не говорим за оня тип моми4ета дето не могат да си изброят завоеванията, а са едва на 18, нали? Говорим за сериозните момичета, които просто са имали късмета да се влюбят истински и да си намерят свястно момче на 14.
Точно за това говорех :-)

krem4et0
09-14-2008, 11:41
Именно заради ето такива пикли на по 14 години, които се мислят за големи и правят секс, форумът се препълни с теми като "Аз съм на 14 години и правих секс с приятеля ми, който е на 18.Възможно ли е да съм бременна ?"
Аман...
Лично аз не се мисля за голяма,ама ето за това говоря,че слагате всички "14 годишни пикли" под един знаменател.Не всички са толкова необразовани, лекомислещи и незнаещи какво правят....

Но всички 14 годишни са на....14, т.е. са ДЕЦА. И каква голяма любов на 14, бе хора? Осъзнайте се малко. Преди да създадете семейство ще сте имали поне 5 по-силни, по-сериоз-ни и по-задълбочени връзки. А и като пораснете и разберете какво значи истинска любов и иститски чувства, ще разберете, че любовта не е мили думи и сладки целувки, а нещо доста по-различно. На 14 няма истинска любов. Има такава, която ти се струва истинска, но НЕ Е. Като ми дойдете на годините, ще разберете какво имам предвид. Сега приличам на мрънкаща лелка, която не може да ви разбере и не може да проумее как той ще е мъжът на вашият живот и ще сте заедно поне 20-тина години.......

CucuTy
09-14-2008, 12:08
krem4et0, мненията ти са адски точни. Нямам какво повече да допълня..

Rebirthing
09-14-2008, 12:09
Именно заради ето такива пикли на по 14 години, които се мислят за големи и правят секс, форумът се препълни с теми като "Аз съм на 14 години и правих секс с приятеля ми, който е на 18.Възможно ли е да съм бременна ?"
Аман...
Лично аз не се мисля за голяма,ама ето за това говоря,че слагате всички "14 годишни пикли" под един знаменател.Не всички са толкова необразовани, лекомислещи и незнаещи какво правят....

Но всички 14 годишни са на....14, т.е. са ДЕЦА. И каква голяма любов на 14, бе хора? Осъзнайте се малко. Преди да създадете семейство ще сте имали поне 5 по-силни, по-сериоз-ни и по-задълбочени връзки. А и като пораснете и разберете какво значи истинска любов и иститски чувства, ще разберете, че любовта не е мили думи и сладки целувки, а нещо доста по-различно. На 14 няма истинска любов. Има такава, която ти се струва истинска, но НЕ Е. Като ми дойдете на годините, ще разберете какво имам предвид. Сега приличам на мрънкаща лелка, която не може да ви разбере и не може да проумее как той ще е мъжът на вашият живот и ще сте заедно поне 20-тина години.......

Много добре го каза!

WILD__BOY
09-14-2008, 12:11
:lol:
кой кога иска да го прави ама да не тича по улицата крещейки: "на 6 съм и ме наеба най-готиния пич в детската градина"

CVETELLINA
09-14-2008, 12:34
Най-интересно ми стана,когато авторката каза "нейния човек"..какъв неин човек на 14 години.. :shock: колко много "нейни хора" ще минат..докато стане на 20 примерно.Не че имам нещо против 14 годишните да правят секс,но все пак една от причините,за да не го правят е това,че все още не са достатъчно дорасли за това (имам предвид физически,и от части психически..).И не слагам всички под общ знаменател,че не са си намерили
точния човек още на 14 години..а слагам всички 13-14 годишни под общ знаменател,за това,че физически не са готови.

Whyniser
09-14-2008, 13:35
Колкото и да повтаряш не можеш да промениш мнението и то на българин :D . Говеда сме какво да се прави. Като види някоя блондинка със стегнат задник и "едни гърди напред" как няма да каже,че е курва.Независимо на колко години е :razz: :lol:

Wrathchild
09-14-2008, 13:49
Знаете ли защо имат значение годините? Защото секса не е само удоволствие, а и отговорност. И не, че всички на 14 сте тъпи и безотговорни същества, които не мислят. Със сигурност изключения има, но дори те не са готови за секс. Вие, 14 годишните, можете ли примерно да поемете отговорността при едно нежелано бебе? При една евентуална бременност? Повечето от вас дори криете от родителите си, че правите секс. А ако хванете болест? Ако забременеете? Ето, ей такива примери показват, че на 14 никой не е готов за секс. На 14 има чувства, хлътване и прочее... но няма любов. Не и в истинският й смисъл. Никой не ви поставя под общ знаменател, но вие забравяте, че все пак и ние някога сме били на 14, и ние сме мислили разни неща. Родителите не са ни родили направо на 18-19-20 или на колкото там...

tarataika
09-14-2008, 13:57
Девственост е доста обширно понятие ...Може да не е правила секс и пак да е развратна и само това да мисли. След като е намерила човек, на когото вярвау още по-добре. Всеки си намира точния човек и момент. Ама според мен да си девствен отдолу, не значи и мислено същото. А защо никой нищо не казва за девствеността а момчетата? Ако те спят с някоя на 12 години - евала, брато, момичетата били курви :-x :-x

Wrathchild
09-14-2008, 13:59
Кой ти каза, че някой подкрепя 12 годишните 'плейбойчета', които дори няма с какво да запълнят презерватива и не знаят пикае ли им се, ебе ли им се, с извинение за израза?
И какво значи мислено? Ами примерно на 14-15 години е нормално да мислиш за секс, но не и да го правиш. И какво, значи ако някоя на 15 я е треснал хормона, мисли за секс и мастурбира всяка вечер, то тя не е вече девствена, така ли? :razz:

SeX70n
09-14-2008, 14:41
:oops: [/i]

schranz
09-14-2008, 15:06
Аз загубих девствеността си на 14.И тогава честно казано нито съм се чудила дали да го направя,нито съм си мислила че ще съжалявам,нито съм си мислила за болката...Просто се случи...Даже с момчето бяхме от 2седмици заедно...Той е с почти 4 години по-голям от мен...Сега 4 години по-късно не съжалявам за НИЩо,защото все още съм си с него и сичко е ток и жица :) Така че няма кво да се чудите и да пускате некви тъпи теми "Да го направя ли или не"?....Живей за мига ....

wersa4e
09-14-2008, 15:34
Аз пук мисля че всяко момиче трябва да си го прави когато си прецени че е готова. :-o

i'm so excited!
09-14-2008, 16:44
аз съм против , защото на 14 даже нямаш ясна представа що е то секс. и аз на 14 се мислех за изключителна, по-различна , зряла и отговорна, но всъщност си бях пикла точно колкото всички останали девочки на 14.
прави го щом ти е приятно, но се съмнявам да осъзнаеш секса като специално изживяване при такъв старт. предполагам винаги ще си остане за теб само едно вътре-вънка, а ако някой ден случайно разбереш секса по този особен начин за който ти говоря, то вероятно ще осъзнаваш и колко си била глупава на 14.

sweet_riddle
09-14-2008, 17:46
Колкото и да повтаряш не можеш да промениш мнението и то на българин :D . Говеда сме какво да се прави. Като види някоя блондинка със стегнат задник и "едни гърди напред" как няма да каже,че е курва.Независимо на колко години е :razz: :lol:


kakvo iska6 da kaje6 s tova.tova 4e edno momi4e se podarja i e nadareno v nikakav slu4ai ne go pravi kurva ,a o6te po- malko ima zna4enie kakav e cveta na kosata my :x

DevilWish
09-14-2008, 18:40
Съгласна съм 100% ;) Добре го каза.
И аз го направих на 14 ,с човек ,който обичах ,а и той даваше всичко за мен и е възможно най-подходящият.И сега ако можеше да избера кой да е пръв пак щеше да е той ;)

purple4o
09-14-2008, 18:48
Не е свързано с някакъв сексуален проблем, а с мнението, което изказвате повечето.Защо примерно едно момиче на 14 години едва ли не трябва да бъде убито задето води полов живот не говоря за курвичките,а за момичетата,направили го с техния човек.В смисъл защо приемате девствеността като достойнство?!Ако си с човек на когото разчиташ какво значение имат годините?!Какво недостойно има в това да си доставяте взаимно удоволствие с човека до теб?!Да, направих го на 14 и не съжалявам,но определено не се чувствам сякаш съм направила нещо нередно и сякаш съм изгубила достойнството си.Така че спрете да мислите,че щом едно момиче го е направило на 14 е курва и няма достойнство.Всичко зависи от умствения капацитет общо взето.

т.7
krem4et0

Bravoooo! E tva e umen 4ovek EVALA :smt038

PeopleAlwaysLeave
09-14-2008, 18:58
Не е казано, че всяка 14 годишна, която се е*е с приятелят си е курва. Просто всички сте поставени под общ знаменател, защото болшинството от вас го правят с гаджтата си + още има няма 4-5-6 човека... Не всички са такива, което е хубаво :)
А колкото до годините - ми въпрос на вкус е според мен. Аз например съм на 19 и не ме привличат момчета на по 25-30 години и т.н. Привличат ме момчета, които са но моята възраст или с 2-3 години по-големи от мен. Но помнете, че истинските връзки между хора с по 7-8 години (и повече) разлика са много рядко срещани. Повечето се крепят главно на секс. А и част от момчетата си хващат 14-15 годишни момичета главно заради това :)

chrison
09-14-2008, 21:12
ей нямах време да чета всички постове обече искам да ви каже едно

когато бях на 2..е тогава бях на 2 и бях малка и заблудена
когато бях на 5 се смятах за голяма, а 2 годишните за макли и заблудени
когато бях на 8 се смятах за голяма, а 5 годишните за макли и заблудени
когато бях на 11 се смятах за голяма, а 8 годишните за макли и заблудени
когато бях на 14 се смятах за голяма, а 11 годишните за малки и заблудени
сега съм на 17 и пак се чуствам голяма, а 14 годишните за малки и заблудени

идеяте ми е, че човек и особено тийновете се се смятаме за големи, а тези примерно 2 год по малки от нас за пикльовци и така ще бъде след всеки рожден ден. демек 14 годишните са "големи" и готови за секс, но след някоко години ще разберак какви маници са били

хайде големи и малки тийнове не водете война

FreeSpirit
09-19-2008, 11:19
Въпроса не е дали си на 14 или 18, а да знаеш какво правиш ;)
Не след седмица две да пишеш нова тема, че сте сгафили или че те е оставил, пък ти си му дала всичко което иска ;)

it_ends_tonight_
09-19-2008, 11:28
В повечето случаи 14 годишните, които не са курви само си мислят, че е с точния човек. Няма нужда да ги съдим.. после самоп те ще си страдат.

ЛаСт!К
09-19-2008, 11:37
всичко си зависи от човека. :)

s_E_x_Y_y_Y
09-19-2008, 13:40
Аз загубих девствеността си на 14.И тогава честно казано нито съм се чудила дали да го направя,нито съм си мислила че ще съжалявам,нито съм си мислила за болката...Просто се случи...Даже с момчето бяхме от 2седмици заедно...Той е с почти 4 години по-голям от мен...Сега 4 години по-късно не съжалявам за НИЩо,защото все още съм си с него и сичко е ток и жица :) Така че няма кво да се чудите и да пускате некви тъпи теми "Да го направя ли или не"?....Живей за мига ....
и аз мисля че е так и все пак не всички са с акъл на 4 годишни а тялом на 14 иии който както си прецени за правилноо и все пак някой от вас по-големите замаслял ли се е че вие вече сте го направи ами ние който още не сме и утре ни се случи нещо и никога не го направим и не испитаме удоволствието което и вие сте испитали ии че понякога просто трябва да се отдадеш на мига ,и наистина на 14 не можеш да поемеш отговорност и сама да си оправиш бъкиите ако сгафиш.но има и момичета на 14 който имат найстина сериозни приятели с които ще ходят още години напред и няма да съжаляват за постъпките си .

а по отношение за курвенството мисля че има патологични курви ,но преди да се проебат се наричат кучки , а когато започнат да спят с по 4-5 ии да им губят бройката тогава вече са курви.и наистина има много добре изглеждащи момичета които не са курви ии да се ебеш на 14 с момчето с което ходиш примерно от годсина или дори по-малко не мисля че е курвенско.

Ruskia1936
09-19-2008, 17:32
ti si qko v filma...

Lady_B_
09-19-2008, 17:53
Не е свързано с някакъв сексуален проблем, а с мнението, което изказвате повечето.Защо примерно едно момиче на 14 години едва ли не трябва да бъде убито задето води полов живот не говоря за курвичките,а за момичетата,направили го с техния човек.В смисъл защо приемате девствеността като достойнство?!Ако си с човек на когото разчиташ какво значение имат годините?!Какво недостойно има в това да си доставяте взаимно удоволствие с човека до теб?!Да, направих го на 14 и не съжалявам,но определено не се чувствам сякаш съм направила нещо нередно и сякаш съм изгубила достойнството си.Така че спрете да мислите,че щом едно момиче го е направило на 14 е курва и няма достойнство.Всичко зависи от умствения капацитет общо взето.

т.7
krem4et0

Еми няма значение на колко години си попринцип, НО много е вероятно на 14 години на де можеш да прецениш дали си готова, дали това е човека и дали няма да съжаляваш след време ...

AceXe
09-19-2008, 19:07
Аз пук мисля че всяко момиче трябва да си го прави когато си прецени че е готова. :-o

+1

Wrathchild
09-19-2008, 22:21
И когато някоя прецени, че е готова на 12 (както една от една друга тема), то това означава ли, че е много правилно решение да го направи тогава?

SuNsEt
09-20-2008, 17:23
Ами дано,когато пораснеш,не съжаляваш за думите си.Защото съм сигурна,че с това момче,с което си го направила,рано или късно ще скъсате...Какъв ли ще е един от първите въпроси,които ще си зададеш? "Защо го направих с него,мамка му!?".
Да,днешната младеж се развива много по-бързо.Но това не означава,че още от 13-14,трябва да направиш сефтето.Какво означава 'правилния човек'?Нима едно момче на 13-14 е точния...Когато не се бърза,всичко си идва на мястото и както трябва.

Първо разбери какво искаш от живота и после прецени,кога си готов/а.Говоря в пълния смисъл на думата.Не става въпрос само за секс или само за училище.

LDto
09-20-2008, 17:39
em da nqma zna4eni e na kolko si ae ako si 14 po stava a kurvolqcite po4vat ot dosta po malki a na 14 gore dolu ti ve4e znaesh tova onova za poloviq jivot az naprimer go napravih na 15 godini i ne sujelqvam zashtoto mom4eto be mn milo dobro i dori ne me kara da sum otgore ili otstrani ili na zadna a si me ostavi da si leja i da si pravq kefa :) ;) :-P :) :-P :grin:

LDto
09-20-2008, 17:40
dori oshte sme si zaedno i si go pravim :oops:

s_E_x_Y_y_Y
09-20-2008, 19:42
е хубаво е като има момчета като на LD-to

LDto
09-20-2008, 20:03
е хубаво е като има момчета като на LD-to

da priznavam si hubavo e kogato ima takiva mom4eta osobeno kogato 4ustvash uvajenie e nai hubavo povqrvai te mi ima li uvajenie v edna vruzka da znaete 4e shte nai bogatite hora na sveta nqma li uvajenie nqma nishto nqma prosto bila sum kukla na konci i znam 4e izturpqh mn bolka tuga i sulzi

Wrathchild
09-20-2008, 20:21
Ти си случила на момче и макар да е рано според мен, не мисля, че ще съжаляваш някой ден за първия си път. Но за това също трябва да се изчака със секса. Защото малко са тези, които уважават партньорките си и факта, че им е за пръв път и са по-внимателни, на тази възраст...

s_E_x_Y_y_Y
09-20-2008, 21:56
а има и найстина много момчета егойсти които не мисля толкова за момичео с което го правят ии ако пък и е за първи път да не доворим,мислят само за себеси а когато има чуства и както казахте уважение всичко ще е перфектно

x3eme
09-20-2008, 22:00
imat li godinite zna4enie....tova e mnogo ritori4en vupros ne misli6 li

qkChO
09-20-2008, 22:13
На 13-14 да се ебат като диви...бих отправил единствено съвет към бащите - хващайте каиша.
Тва за мен е няква изродщина.
ПП. Не ми спорете драги ми малки пръдли на същата възраст. След 4-5 години ще разберете колко сте били кухи, въпреки, че сега си мислите, че знаете всичко относно ВСИЧКО

CMEX
09-20-2008, 22:24
За мен има значение дотолкова, че да спазвам некви норми, педофилия и некрофилия не практикувам

qkChO
09-20-2008, 22:27
За мен има значение дотолкова, че да спазвам некви норми, педофилия и некрофилия не практикувам

Треба да има норми бе и бой треба да има бе. Не може така бе, разберете.
Замислете се, ваще деца на 10 ли ще се еб*т бе макя му стара...
Половината от тоа форум са само да хванеш кожения колан и да ги направиш на шотландско каре, вервай ми.

CMEX
09-20-2008, 22:36
За мен има значение дотолкова, че да спазвам некви норми, педофилия и некрофилия не практикувам

Треба да има норми бе и бой треба да има бе. Не може така бе, разберете.
Замислете се, ваще деца на 10 ли ще се еб*т бе макя му стара...
Половината от тоа форум са само да хванеш кожения колан и да ги направиш на шотландско каре, вервай ми.Бе нинджа, нали точно се разграничих от ебането с недорасляци, кво скимтиш ?

NightGuardian
09-20-2008, 22:56
Защото като я отворят на 14 , това значи с всеки следващ по-серьозен пряител , ще се изчуква!
Какво имам предвид под малко по-серзьозен , ами значи , ще е ходила малко повече от 2 месеца...
Направи изводи с колко , ще се изчука до 20 години....
Може би 10-15 , а може би дори повече и какво става от нея?
Едно НИЩО!

MostHated
09-21-2008, 07:42
абе да правят секс ако искат и на 10 , само гафове да не стават...

sextazy_baby
09-21-2008, 07:55
Курвите са си курви независимо девствени ли са или не са т'фа си е състояние на характера и единя секс не променя нищо....
\:D/
Ооо да

LDto
09-21-2008, 15:24
Курвите са си курви независимо девствени ли са или не са т'фа си е състояние на характера и единя секс не променя нищо....
\:D/
Ооо да

+1 ахам баш тъй!!! \:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/\:D/

GreenFairy
09-21-2008, 19:05
1во: Всеки се чуства голям и готов на различна възраст и дали ще е на 14 или 15 не мисля, че има особена разлика.

2ро: Има хора като мен които никога за нищо не се чустват готви. Аз например си дадох сметка, че ме е страх и че не съм сигурна, но го направих, защото знаех, че после няма да съжалявам. И сега е така, радвам се че го направих с човек който обичам, дали истински или не и аз не знам, но важното е че на момента ми беше супер добре и се чуствах адски влюбена и сигурна в него. Но стига с личните ми драми, мисълта ми беше, че е по-важно как ще се чустваш на момента и да не съжаляваш за нищо, то така или иначе не може да се върне.

amour_4e
09-22-2008, 18:34
Направих го на 15 с момчето - мечта за този случай: невероятно търпелив и внимателен, човек с който имаме все още доста сериозни отношения и чувства. И въпреки че и на него му беше за първи път (което не е за препоръчване може би) се получи мн хубаво като емоция и нещо което няма да забравя. Сега дори и да ме зареже няма значение, защото е ясно, че чувствата са преходни и знам че тогава бяха такива каквито трябваше. Така че мисля че най-важното е 1) да намериш човек който не цели просто да си направи кефа 2) да имаш ДОБРА СЕКСУАЛНА КУЛТУРА тоест да знаеш що е то, какво може да последва и т.н. и 3) да се ползват презервативи. И накрая за тези дето обясняват колко са незрели физически 14 годишните момичета ще кажа, че съм говорила с няколко гинеколога и всички казаха, че е нормално да се прави на тази възраст, усложнения настъпват ако момичето забременее, но това вече е отделен въпрос. Така че правете когато си решите, но се пак не прекалявайте с честотата и броя на партньорите ;]

glor4eto_
09-23-2008, 14:44
Ами каквото и да казваш, за мен не е нормално да се прави секс на такава възраст!Била готова, тфа бил точния човек, дрън-та-пляс това ли ви е единственото обяснение, съмнявам се, че някоя от тези момичета които говорят така, ще издържат повече от 3-4 години с "точния човек".14 е една възраст в която тялото се оформя, те половината 14 годишни нямат оформени цици и още не им се нормализирал цикъла, а тръгнали да се ебат вече!14 годишните не само, че за физически незрели, а и психически и душевно.Но вие си знаете своето, чешете се щом толкова ги сърби!

Абе хора вие какво очаквате на по 14 да са намерили човека,с който да прекарат остатъка от живота си? 3-4 годишна връзка малко ли е? 3-4 години с тоя,3-4 със следващия и те станали на 21,22 и смеете да ги наречете КУРВИ? Ако почват да правят секс на 17,18 и за 3,4 години са натрупали брой сексуални партньори,колкото цял квартал,няма ли да са по-големи КУРВИ!!Оставете децата на мира,защото както виждам повечето от вас са го направили на 14-вие КУРВИ ли сте?? :?

П.П-Не казвам,че трябва да се започне на 14,но оставете тези,които го правят да преценят.Така или иначе,колкото и да ги съдите няма да си променят мнението.

TPAKTOPUCTA
09-23-2008, 14:55
Ами каквото и да казваш, за мен не е нормално да се прави секс на такава възраст!Била готова, тфа бил точния човек, дрън-та-пляс това ли ви е единственото обяснение, съмнявам се, че някоя от тези момичета които говорят така, ще издържат повече от 3-4 години с "точния човек".14 е една възраст в която тялото се оформя, те половината 14 годишни нямат оформени цици и още не им се нормализирал цикъла, а тръгнали да се ебат вече!14 годишните не само, че за физически незрели, а и психически и душевно.Но вие си знаете своето, чешете се щом толкова ги сърби!

Абе хора вие какво очаквате на по 14 да са намерили човека,с който да прекарат остатъка от живота си? 3-4 годишна връзка малко ли е? 3-4 години с тоя,3-4 със следващия и те станали на 21,22 и смеете да ги наречете КУРВИ? Ако почват да правят секс на 17,18 и за 3,4 години са натрупали брой сексуални партньори,колкото цял квартал,няма ли да са по-големи КУРВИ!!Оставете децата на мира,защото както виждам повечето от вас са го направили на 14-вие КУРВИ ли сте?? :?

П.П-Не казвам,че трябва да се започне на 14,но оставете тези,които го правят да преценят.Така или иначе,колкото и да ги съдите няма да си променят мнението.

а така ... скарай им се :o

сега сериозно ... glor4eto_ e права. много ясно, че не на колко години си правила секс те прави курва, а по скоро с кои го правиш (дори и бройката не е толкова важна, колкото дали го правиш с всеки срешнат за здрасти) в тоя форум думата курва се среща във всяко трето мнения, я се съвземете малко в крайна сметка тук сме, за да даваме съвети, а не да съдим хората за постъпките им