PDA

View Full Version : Подтик към саморазправа



Im_on_the_Outside
09-13-2008, 21:37
Няма да разказвам какво ми се случи днес следобед. Ще кажа само,че съм доволна от хладнокръвието,което проявих,заради което не допуснах да се стигне далеч.

Случвало ли ви се е някой да ви предизвика на бой? Идва при вас и почва да ви провокира с обиди и ругатни. Заплашва ви. С въпросният човек сте имали някаква спречка. Как сте постъпвали или как бихте посъпили,ако някой ви нападне по този начин?

gsh
09-13-2008, 21:46
БОЙ!

w0sh
09-13-2008, 21:56
Ако имам тежък репдмет или численото предимство е на мя страна, бих се подал на изкушението..
Иначе съм страхливец.

s3xy
09-13-2008, 22:02
не съм по боя ама мога да накарам някого жестоко да съжалява без да го докосна само с думи (случвало ми се е с всякакви хора вкл. копелета, курви и т.н. дето искат да ме бият :D )

mrssmith
09-13-2008, 22:08
БОЙ!

+1 8)

yuyuto
09-13-2008, 22:08
Не, сериозно, ся като се замисля никога не ми се случвало да ме предизвикват на бой... Пък и не си спомням да съм имала желание да набивам някой... Затова си и нямам представа как бих реагирала... Разбира се, винаги е по-добре да се въздържиш, щото човека може да го довършиш, но после ще трябва да си понесеш последствията, а един побой винаги има такива... Затова съм пас за такива преживявания и добре си направила като си се спряла...

LiveFlower
09-13-2008, 22:19
zavisi ot obstoqtelstvata

09-13-2008, 22:20
aми предизвиквали са ме,но предпочитам разговорите!За момичетата е казано,че сме нежният пол...нека бъдем нежни и да използваме мозъка си!!Мъжете са по твърдата разправия!Нека оставим те да използват силната си страна-ръцете!! :grin:
Иначе аз съм се заканила на една много!! :D :grin: Може горното,казано от мен да е точно обратното от това,казано тук,ноооо тази е ТИПИЧНА блондика(опа сорка!На принципа "Роди ме мамо тъпа,аз сама се изрусих" е тази мацка :-D :D )

Bianca
09-14-2008, 07:46
БОЙ, БОЙ, БОЙ, БОЙ, БОЙ! :-x
8-)

Swinkenhoffer
09-14-2008, 08:03
Предизвиквали са ме.. една ме ритна под коляното, но вместо да отвърна, се разревах. :D Тва беше 2-3 клас.

Само на някой по-кекав от мен бих посегнала, защото иначе ще страдам. Един приятел ме хваща с една ръка и ме налага с другата... определено не съм от бойните, но пък търпя. 8-)

macy_day_parade
09-14-2008, 09:01
Дрън дрън дрън

hardball
09-14-2008, 09:06
Мене татко ме е учил като ми посегнат да отвръщам. Та това може да се предприеме, че съм склонна :D
Инак колкото и да ме предизвикват първа няма да посегна никога.

Bianca
09-14-2008, 09:07
Абе аз съм способна и първа да почна, ако ме изнерви някой тотално. :o
Тази година, в 7 клас колко пъти съм се билаа..
Бяха качили даже едно клипче във вбокс7, където блъскам едно момиче в дъската, ама са го изтрили. :-k

XceSS
09-14-2008, 09:09
преценявам обстоятелствата наум и ако преценя, че са в моя полза, следва преценка на траекторията на първия тупаник...

+1

fall_out_girl
09-14-2008, 09:14
Мм не бих скочила първа,защото не мисля,че боя ми е силната страна...ако обаче някой ме удари,еми то е ясно,че ще отвърна...

hardball
09-14-2008, 09:21
Еми да ама е някоя тъпа мърла дето не си заслужава да се занимаваш и само заплашва, а сама също не би тръгнала първа няма сми :Д
Аз на момчета като се замисля повече се заканвам, щото не ми е гузно да ударя всъщност, ама повечето пъти се разминава :D
То по- веселото е, да не се размине, хахаха
Е добре де, вас к'во толкова ще ви ядоса, че първи да скочите? Мене от втори клас не са ме ядосвали яко да скоча първа :D

LizZz
09-14-2008, 09:29
Да.
Вчера се връщаме от един купон с още 2-ма приятели и си пушим.. По едно време, както си минаваме покрай една спирка идва някакъв мангал на 17-тина години, който беше по-нисък от мен и почва да ми нарежда ''дай ми да пуша'' аз му казах, че тва са ни последните цигари, както и беше и тоя отива при един мой приятел и вика ''дай ми тая цигара''. И му я взима от ръцете...
Въпросния манго имаше и още 2-ма приятели, които бяха некви дебели, обаче ние за 2 дни сме спали към 4-5 часа, бяхме уморени, носехме багаж, в мен фотоапарат, статив, което ги отърва от боя.
Проявихме невероятно хладнокръвие, щото много исках да му избухам един, ама прецених, че е по-добре да не го правя..
Просто си продължихме и така... :)

Pedigree
09-14-2008, 09:44
Мен до скоро ме беше шубе да посегна на някого. Имах чувството, че ако му посегна, ще го счупя, ще го размажа, и затова не посягах. ;dd
Сега нещата са малко по-различни. Посягам, ако на мен ми посегнат. Но принципно... съм миролюбив човек. Не се закачам, не се дразня с другите деца. Примерна съм! 8-)

Entel
09-14-2008, 11:00
По принцип си падам малко шубе и не обичам да влизам в такива преки конфронтации

miminia
09-14-2008, 11:39
често се случва .... и да понякога не се занимавам като видя що
за човек е ,но мн бързо се нерва и удрям без да мисля
.. и да понякога посягам на неподходящите
хора , ама не е интересно ,ако само ти нападаш :-D ....

Boot
09-14-2008, 11:41
Ако можех да се бия постоянно щях да се опитвам да набия някого. И сигурно постоянно щях да съм с подут фейс 8-)

Bianca
09-14-2008, 11:46
Аз по принцип, когато съм в нормално състояние, не съм никак силна, но като се ядосам, ставам много жилава в ръцете. 8-) Колкото и да са ми клечести, си ги обичкам. :lol:
Казвали са ми, че не мога много много да се бия, защото като хвана някого, вместо да ритам по дупарата, го хващам и почвам да го лашкам все едно играем танго. 8-) :lol:
И много раздърпвам и късам дрехи. :oops:

RhytmiX
09-14-2008, 11:51
kato bqh po maluk me beshe adski shube no veche ako si tursqt belqta,qko tupalka v glavata i ritnici 8-)

hahavteen
09-14-2008, 11:53
Мен пък никога не са ме провокирали и не съм се била нито имам такива намерения.

sh3_1s_7h3_0n3
09-14-2008, 12:07
Последния път, когато някой ме предизвика на бой, бях..ъъ... 6-ти клас :-o и то заради един клечо, който все много 'знаеше' и постоянно бяхме в 'конфронтация'.
Иначе сега са ми досадни всякакви подобни 'саморазправи', пък било то дори и просто с обиди. Гледам да ги отминавам апатично, за да не се натоварвам с излишни глупости. Рядко се случва да отговоря и то главно, когато вече мноооооого съм изпушила, но дори тогава се старая да си сдържам езика, за да не кажа нещо, за което после бих съжалявала.
Не съм конфликтна личност, освен може би в...**оня-женския-период** ^^ :oops:

babity
09-14-2008, 12:11
По принцип не съм по боищата и страня от такива неща. Дори и да ме провокират не бих посегнала първа. Предпочитам да наредя мнооого злобно някого, защото съм се била много пъти, но никога не съм помнила удар така, както глупостите, които са се изприказвали за семейството ми. Това е начина, по който нараняват мен, затова аз смятам, че така ще нараня другия. Жестоката истина обаче е, че системно малтретирам приятелите си. :-k Изобщо не умея да си преценявам силата и най - редовно посинявам приятелките си. А най - лошото за мърлите, които си мислят, че могат да се сбият с мен е, че никога не бия шамари, не драскам и не скубя. С тея лигавщини цялата работа се проточва във времето... :?

cherinka
09-14-2008, 12:38
Аз не знам колко голяма страхливка съм, обаче винаги всичко решавам с думи.
Или поне пробвам да се реши всичко с думи, но истината е, че не всички хора разбират от добро.
А и до сега никой не ме е 'нападал', и просто в такава ситуацията цаката е като говориш да не го гледаш в очите, че така още повече ще го предизвикаш 8-)

edit: Хм, първия ред от поста на Hit 2 fit. ме навя на мисълкта, че за да се стигне до бой, човека наистина трябва да е доста разярен, ядосан и озлобен (което може да стане и за части от секундата).. :)

MP
09-14-2008, 12:56
Ще се опитам с мирни средства да го накарам да престане и да се разбереме някак си,ако не се получи,яко бой.Дори и да са повече,по-добре да загубя в бой,като герой,отколкото да избягам като страхливец 8-) .Пък и ме успокоява фактът,че поне един от тях ще получи зверски тупаник.

SuNsEt
09-14-2008, 13:10
По принцип се опитвам да се сдържам.Но понякога,когато вече ми прекипи откачам...Супер гневна ставам и бих си го изкарала на всеки.

summergir1
09-14-2008, 19:02
една бивша съученичка беше цялата в следи от моите нокти
питай нея как бих реагирала

cherinka
09-14-2008, 19:38
една бивша съученичка беше цялата в следи от моите нокти
питай нея как бих реагирала
мче и майка ми е била в следи от моите нокти, даже на един пич като се "бихме" му бърках в очите хаххАХХАХА щото имах и бая солиден маникюр, ама не се гордея с тва нали!?
тука говориме за аслъ бой.. не кой кого е издрал... питат ви как ше реагирате еди си кога еди си що си.. ако стаа на въпрос всеки може да дере...

LizZz
09-14-2008, 20:11
тук само женски пишат... :lol: O:)