PDA

View Full Version : абе за тия косми не мога да разбера



assd
09-13-2008, 21:59
ми начи са понеже ми е тъпо сам в къщи и чета тука простотии (има бая матриал в тоя форум) и всяка втора тема е "обезкосмяване' "косми" и "епилатори и кола маски"
аз ли не съм нормален или вие? кво им има на косъмчетата. аз съм момче и си бръсна, не се скубя и такива гейщини, само по оная работа и под мишниците и лицето чат-пат - под мишниците щото се потя, а по оная работа да си играя по лесно :lol: и не само аз да кажем. обаче другаде хич не посягам! какво да си бръсна краката, ръцете, гърдите и гъза? големата хигиена - ако не се къпеш и с косми и без тях ще си меришеш на емо гей 8-)

същото и за момичетата - мен лично даже ако има малко косъмчета на едно място ми харесва (сигурно съм извратен а? :razz: ) то си е нормално да има косми. кви са тия охлювски истории се чудя?
нямам нищо против момиче да има косъмчета по ръцете или където и да е, ако има някой който гледа това като критерий е много зле...

при мъжете космите показват наличие на повече тестостерон (ако изобщо знаете кво е туй) аз лично съм виждал буги барабата (да бе тоя косматия) с доста мацки, тестостерона явно привлича 8-) кой го знае къв е полов атлет :D

ми тва е от мен косматия йети
ако некой иска да си сподели или да спомене намирал лли е косъм в супата да каже!

Rebirthing
09-13-2008, 22:08
Ами те повечето момчета като изискват пълно обезкосмяване, какво да ги правя :lol: даже съм си измислила девиз "Къдет` са бръсна аз, там и ти" какво е това нещо, аз се бръсна а пък мъжа няма да се бръсне :lol:


то си е нормално да има косми

Ами да, аз тфа се чудя, защо като човек се обръсне и те пак поникват :cry: , изглежда мястото им е там, а?

nininka
09-14-2008, 08:51
то хубаво да няма косми но все пак да не са прекалено много :razz: да като гущер е гадно но какво ще кажеш ако има косми между циците :-D

Entel
09-14-2008, 10:33
Всяко бръснене на част от тялото която не е лице, мишници или *** го смятам за гейско. И спрете с това - "то си е въпрос на хигиена" Ако се къпеш както трябва и със косми пак ще си миришеш добре.

keep_smiling
09-14-2008, 11:27
Каквото щете казвайте, но за момчетата предпочитам да са си естествени :D Иначе понякога имам чувството че излизам с момиче... :( И не разбрах за каква "мода" въобше се говори? То природата има ли си модни тенденции? :shock:

MiracleMaker
09-16-2008, 15:23
za higiena se govori nai ve4e kato si brasnete mi6nicite 4e taka po malko 6te se potite ... kvoto i da govorite spored men momi4etata predpo4itat priqtelite im da sa obezkosmqvat .. a i az mn se kefq kato si napravq kola maska na krakata ... kazvaite mi kakto iskate u forumite ama mi kajete ne6to kato me vidite na ulicata i dali pak 6te ubijdate nqkoi zaradi predpo4itaniqta mu ? (flex) ne mi pre4i da se obezkosmqvam i da eba maikite vi sqka ve4er :-)

girl_in_black
09-16-2008, 15:41
И аз не мога да разбера защо всички отдават такова голямо значение на тия косми.Ако си с някой, който е супер като човек, но не се обезкосмява какво, ще го зарежеш ли??А и космите по половите органи си имат своята функция, не са там само и само за да има какво да махаме.

hamilcar
09-16-2008, 16:27
Лично аз си махнах и космите от гърдите, и корема от любопитство. Не съжалявам, защото останах изненадан. Не знам дали трябва мъжете да се обезкосмяват напълно, но всеки има право на избор. Дали е гей ще се разбере когато започне да му става от мъже, а не оттова, че няма косми.

SpOrTs_GiRl
09-16-2008, 16:57
Каквото щете казвайте, но за момчетата предпочитам да са си естествени :D Иначе понякога имам чувството че излизам с момиче... :( И не разбрах за каква "мода" въобше се говори? То природата има ли си модни тенденции? :shock:
Подкрепям .. Омръзна ми от голи пилета .. Това не е мъж. И няма нищо мъжествено в това приятеля ти да има по-гладки крака или по-тънки вежди от твоите!

bebok
09-16-2008, 17:27
neobi4am mom4eta gladki kato ohliyvi :D tupo e :D

MiracleMaker
09-16-2008, 17:42
Подкрепям .. Омръзна ми от голи пилета .. Това не е мъж. И няма нищо мъжествено в това приятеля ти да има по-гладки крака или по-тънки вежди от твоите!

i po golemi muskuli ot ronie coleman i sig pak nqma da e maj a ? jenska mu rabota ama ne mi puka 6toto vajnoto e kak az se haresvam a i takiva mneniq kato va6ite sa malko + tova ako haresate 4oveka edva li 6te vi e problem 4e si obezkosmqva krakata poneje taka go kefi

girl_in_black
09-16-2008, 17:48
Подкрепям .. Омръзна ми от голи пилета .. Това не е мъж. И няма нищо мъжествено в това приятеля ти да има по-гладки крака или по-тънки вежди от твоите!

i po golemi muskuli ot ronie coleman i sig pak nqma da e maj a ? jenska mu rabota ama ne mi puka 6toto vajnoto e kak az se haresvam a i takiva mneniq kato va6ite sa malko + tova ako haresate 4oveka edva li 6te vi e problem 4e si obezkosmqva krakata poneje taka go kefi

Кой пък говори специално за теб?Ти ако искаш и главата си обръсни.Ние говорим по принцип.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-16-2008, 18:05
dam vuni4kata e qa :D nem me kefi i po cicite na mom4eta e mnogo sexy 8-) 8-) 8-) svesteromraz pozdravi kosmite si ot men 8-) :-)

ForgotN
09-16-2008, 18:11
какво ще кажеш ако има косми между циците :-D :-& :smt078

Love0nlyMyself
09-16-2008, 18:14
всеки има различен вкус :) :)

MiracleMaker
09-17-2008, 08:17
ahaa az sam izkliu4enie zna4i za men moje vsi4ko ..a za dr maje nemoje dobre vinagi sam znael 4e sam specialen 8)

SK0RP10N
09-17-2008, 09:44
Бръснато момче (не говоря за главата) = гей

Chawder
09-17-2008, 13:32
И аз така(:: предпочитам ги като мечета :-)

6i6arka
09-17-2008, 14:08
Миракле макер абе ти си пълен нарцис уе пич ( едва ли си чувал термина нарцисизъм :D ) но ми приличаш на точно такъв бебок / нз закво повечето момчета днес ги изива на педераслък но аз се бръсна под мичшниците *** 8-) и лицето разбира се и в нищо не ми пречи и нито ме прави по непривлекателен да има косми по краката ( все пак е естествно) и мажествено 8) нарцис такъв / а на момчепки партита ходиш ли ве ?!?!

nejnaDROGA
09-17-2008, 15:12
Каквото щете казвайте, но за момчетата предпочитам да са си естествени :D Иначе понякога имам чувството че излизам с момиче... :( И не разбрах за каква "мода" въобше се говори? То природата има ли си модни тенденции? :shock:
Подкрепям .. Омръзна ми от голи пилета .. Това не е мъж. И няма нищо мъжествено в това приятеля ти да има по-гладки крака или по-тънки вежди от твоите!
+1 :grin: :-) :grin:
Въпреки,че за краката съм съгласна,но само лятото!!! :)


П.П. Шишарке да си чувал за препинателни знаци,главни букви и грамотно написани постове :-o Тоя коментар е 2-я,който виждам и ми отне доста време докато го прочета (както беше и при предишния) и разбера (не,че разбрах напълно за какво говориш :D )

MiracleMaker
09-17-2008, 15:48
da eba maikati umrqla pederas nedagav kaji mi ne6to v o4ite ne v tiq forumi da vidi6 koi e MYJESTVEN sys ili bez kosmi putka tapa

girl_in_black
09-17-2008, 16:00
da e** maikati umrqla gey nedagav kaji mi ne6to v o4ite ne v tiq forumi da vidi6 koi e MYJESTVEN sys ili bez kosmi p***a tapa

В какво ти се изразява мъжествеността?(ясно ми е, че космите не са признак за мъжественост, просто ми е интересно при теб в какво се изявява)

svetliopl
09-17-2008, 16:00
Абе вие наистина май всички сте зле? За какво е направен този форум? Както гледам на всяка тема 90% от отговорите ви съставляват униаклно тъпи коментари.. както и тука виждам същото: "Абе за кво пишеш в тоя форум по добре се самоубий", "Какво търсиш отговора в форума" и отговори от този род.. това по принцип ви прави уникални злета.. защото не сте живяли достатъчно живот че да го казвате най много искам да обърна внимание на "МЪЖЕСТВЕНИТЕ" които не са излизали от тях от няколко месеца стоят и живеят във виртуалния си живот и са "ХЕРКУЛЕСОВЕ", стават виртуални хора (роботи) както повечето от вас и си мислят че това става наистина,но НЕ Е ТАКА не може ли да го разберете най накрая... това мисля че на повечето ви е ясно и няма да ви комплексирвам, а пък за тези "Аз съм кучка, но не и твоята" искам да кажа само едно - МАЛКИ ТЪПИ СМОТАНИ НЕДОРАСЛИ КУРВИ !

Drebs
09-17-2008, 16:58
Aз мразя косми .. където и да са (корем,крака,лице,ръце) ии независимо дали си момче или момиче ... просто ми е гадно,противно,гнусно дори ... но наскоро като се замислих,че ако обичаш човека до теб тва ти е най-малкия проблем ...сега дори не ми прави впечатление и не ме интересува :oops: :P

Lady_B_
09-17-2008, 17:54
всеки има различен вкус :) :)

Кратко, ясно и вярно +1 :)

neshty
09-17-2008, 17:58
какво ще кажеш ако има косми между циците :-D :-& :smt078
:razz: :razz: :razz: :razz: :smt078

Bellisima
09-17-2008, 18:26
Миракле макер абе ти си пълен нарцис уе пич ( едва ли си чувал термина нарцисизъм :D ) но ми приличаш на точно такъв бебок / нз закво повечето момчета днес ги изива на педераслък но аз се бръсна под мичшниците *** 8-) и лицето разбира се и в нищо не ми пречи и нито ме прави по непривлекателен да има косми по краката ( все пак е естествно) и мажествено 8) нарцис такъв / а на момчепки партита ходиш ли ве ?!?!

Извинете, че се меся... но щом е естествено, защо гаджето ти си обезкосмява веждите, краката, п****та, вероятно и ръцете?
Аз също не обичам бръснато навсякъде. Но е за препоръчване, ако има една вежда, да си оформи две. И ако космите по краката са по 5 санта, предпочитам да ги няма. Лично мое мнение, не ангажирам никого с него. 8)

ForgotN
09-17-2008, 19:13
какво ще кажеш ако има косми между циците :-D :-& :smt078
:razz: :razz: :razz: :razz: :smt078Predstavi si takova momi4e :smt078

chara
09-22-2008, 21:14
e da ama e malko kofti da vidi6 momi4e s kosmati kraka ili kato obue po kusi ga6ti i se razkra4i da vijda6 tam :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: mi gadno e
i e o6te po gadno da vidi6 mom4e s po gladki kraka ot na momi4e. az napravo polu4avam kopleksi

zaiobaio
09-22-2008, 21:49
И аз така(:: предпочитам ги като мечета :-)
:grin: \:D/ =D>

DarkZax
09-22-2008, 22:45
Кой иска да се прави на bill от Tokio Hotel да действа......
Ама на мен както и на други мои приятели и приятелки ни бе трудно да разберем дали е мъж или жена та прегледахме wikipedia-ta за да се уверим :D

6emet4e
09-23-2008, 08:34
Дали е гей ще се разбере когато започне да му става от мъже, а не оттова, че няма косми.
=D>

Въпрос на вкус! аз лично предпочитам да няма косми поне по гърдите и корема(освен "обичайните" места) :)

hottie
09-23-2008, 08:35
Аз не веднъж съм казвала, че за мен мъж, който се бръсне(друго освен брадата и мустак) е супер гейско. Не ме възбужда - възприемам го като хлапе. Космите са признак за мъжественост и няма нищо общо с личната хигиена. Това, че някои ги махат не замества къпането!

sasha_90
09-23-2008, 08:48
Който иска да си маха космите,нека го прави.Какъв ти е проблема,че чак и тема пускаш?

GotTheLife
09-23-2008, 11:41
при мишниците и пишката е най-наложително :D

natedog
09-23-2008, 18:25
Аве да ве ... ти кат имаш 5 косъм на краката ... човек има голяма разлика лятото !!! колкото до момичета ... там вече е нормално да се обезкосмяват :-x :-x :-x

tarataika
09-23-2008, 18:29
то хубаво да няма косми но все пак да не са прекалено много :razz: да като гущер е гадно но какво ще кажеш ако има косми между циците :-D

оле ужас, и такива ли има :razz: :razz: :razz: :lol: :razz: :razz:

Honey:)
09-23-2008, 18:59
хахахаха да да момче да не се епилира става нали... ам момиче я си предствавете да има големи черни косми по краката една вежда да не й се виждат ръцете от гората от косми ии там долу да може да се загуби човек :lol: :lol: :lol: :lol:

batty
09-23-2008, 19:32
4akm samo da stane moderno da se mre ! 4e vs tva pederastva6to pokolenie da izmre.nekfi mom4eta s danki po tqh rozovi teniski i teq gerdan4eta kat za kenef i za kapak s sup gladki kraka .na vs otgore ve4e e endenciq ezi nedorasli pederas4eta da pu6at tanki cigari . v potres sam

batty
09-23-2008, 19:35
Абе вие наистина май всички сте зле? За какво е направен този форум? Както гледам на всяка тема 90% от отговорите ви съставляват униаклно тъпи коментари.. както и тука виждам същото: "Абе за кво пишеш в тоя форум по добре се самоубий", "Какво търсиш отговора в форума" и отговори от този род.. това по принцип ви прави уникални злета.. защото не сте живяли достатъчно живот че да го казвате най много искам да обърна внимание на "МЪЖЕСТВЕНИТЕ" които не са излизали от тях от няколко месеца стоят и живеят във виртуалния си живот и са "ХЕРКУЛЕСОВЕ", стават виртуални хора (роботи) както повечето от вас и си мислят че това става наистина,но НЕ Е ТАКА не може ли да го разберете най накрая... това мисля че на повечето ви е ясно и няма да ви комплексирвам, а пък за тези "Аз съм кучка, но не и твоята" искам да кажа само едно - МАЛКИ ТЪПИ СМОТАНИ НЕДОРАСЛИ КУРВИ !


nau4i se da govori6 molqte!
novata duma v re4nikat ti kompleksar ne6to ne ti se polu4ava dobre haide kompleSIRVAI me i mene :D i da snese6 bokluka :D:D:D

Vampirella
09-23-2008, 19:38
момчетата са създадени, за да имат космати ръци и крака :-D
обезкосмяването им?! :?

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-23-2008, 19:46
Подкрепям .. Омръзна ми от голи пилета .. Това не е мъж. И няма нищо мъжествено в това приятеля ти да има по-гладки крака или по-тънки вежди от твоите!

i po golemi muskuli ot ronie coleman i sig pak nqma da e maj a ? jenska mu rabota ama ne mi puka 6toto vajnoto e kak az se haresvam a i takiva mneniq kato va6ite sa malko + tova ako haresate 4oveka edva li 6te vi e problem 4e si obezkosmqva krakata poneje taka go kefi

Едва ли бихме се разбрали с него, ако си бръсне краката - определено трудно бих приела манталитета на навъдилите се фешънчета, особено в модата да си бръснат крачката, да си слагат розовки прилепнали блузчици и да се изрусяват с прическа, тип "не бой се, мамо, аз съм", и да го смятат за нормално. Е, за мен не е. :? За мен си ми е и нормално един мъж да си поддържа окосмението на подмишниците и около онази работа (като също не бих желала да е гол охлюв, а да е просто с поскъсени косъмчета).

mArMaLaDkA
09-23-2008, 21:25
кво им има на косъмчетата. аз съм момче и си бръсна, не се скубя и такива гейщини, само по оная работа и под мишниците и лицето чат-пат - под мишниците щото се потя, а по оная работа да си играя по лесно :lol:
кви са тия охлювски истории се чудя?

Ей тия неща,докато ги четях,се побърквах от смях. :lol: Гледам пак се заформя някаква епическа битка. :-o Толкова ли не разбраха някои от Вас?(онея ограничените,следващите някакви моди или не знам какво)Хората не случайно си избират партньор,който да им съвпада на критериите.Някои си вземат половинки епилирани навсякъде,други-с естествена растителност. 8-) Каквото и да обсъждате,всеки мъж/момче ще си ходи,както си иска и няма да се влияе от мненията на някакви дечурлига във форума(ако не е комплексар).Пуу,аман значи!И всеки си налага мнението!Едните казват,че било супер гейско с гладки крака и ръце,другите казват че е грозно без епилация!В крайна сметка за какъв гъз спорите не ми е ясно?!