PDA

View Full Version : Какво става като свършат във вас?



WaKo
09-13-2008, 22:24
Та въпроса ми е към момичетата на противозачатъчни - какво става със спермата като свършат във вас? Изтича ли? Или си остава? Преди време имах една приятелка, в която свършвах и малко изтичаше, но после още половин един час изтичаше по малко. Та ми е интересно и при другите ли е така? Може и такива дето им свършват в задника при анален секс да казват.

Puky
09-13-2008, 22:27
:shock: :shock: Нямам си на идея..

girl91
09-13-2008, 22:30
Ами къде искаш да отиде тази сперма? Не може тялото да я "погълне". Естествено, че ще изтече.
Btw нито съм на противозачатъчни, нито са ми свършвали в задника!

rozova_lady
09-14-2008, 00:26
Спермата изтича и е хубаво да се използва дамски душ след секс за да не остава вътре,защото е неприятно и ти се навлажнява бельото

krem4et0
09-14-2008, 07:41
Спермата изтича и е хубаво да се използва дамски душ след секс за да не остава вътре,защото е неприятно и ти се навлажнява бельото
А ти знаеш ли какво може да стане, ако си правиш толкова често дамски душ? Това изобщо не е полезно. Ако не е по лекарско предписание-не го прави!

lo0s3r
09-14-2008, 07:46
Какво става като свършат във вас?

дете

Entel
09-14-2008, 10:37
Та въпроса ми е към момичетата на противозачатъчни - какво става със спермата като свършат във вас? Изтича ли? Или си остава? Преди време имах една приятелка, в която свършвах и малко изтичаше, но после още половин един час изтичаше по малко. Та ми е интересно и при другите ли е така? Може и такива дето им свършват в задника при анален секс да казват.
Според тебе дали попива?

Bellatrix
09-14-2008, 10:48
Какво става ли? Влиза навътре, слива се с стомашните сокове, превръща се в киселина и момичето умира до 3 часа... Внимавай... :smt074

pro_teen
09-14-2008, 11:42
предполагам че става бебе ... :-o :-o


ами изтича разбира се :)

CucuTy
09-14-2008, 11:49
Оф.. бебе ставало.. умирало момичето до 3 часа.. Защо не си спестите глупавите мнения?! Прочетете темата внимателно!

CucuTy
09-14-2008, 12:02
xD По - скоро ти спести твоето глупаво мнение.Те се шегуваха , то ако се сливаше със стомашните сокове ,както се пошегува белатрикс ние до сега да сме измрели :-o


:D Кога съм казала, че написаното от тях НЕ е било на ШЕГА ?! Казах просто да си спестят некомпетентните мнения (както и твоето). По-добре да пише някой, който знае по темата, а не някой който се ШЕГУВА.

blood_dodo
09-14-2008, 12:27
Некомпетентен е човек, който говори за нещо, което не разбира. Като теб. И няма НИЩО общо със шегата...

CucuTy
09-14-2008, 12:30
ХАХАХААХАХАХАХ.. добре, щом съм некомпетентна - изкажи се ти по темата :D

hahavteen
09-14-2008, 12:34
При мене изтичаше по-голямата част непосредствено след като сме приключили и останалата в рамиките половин-един час... Ползвах обаче ежедневни превръзки и не си цапах бельото.
Тва с дамския душ верно е глупост. Както каза Кремчето никак не е полезно да се ползва толкова често. :?

blood_dodo
09-14-2008, 12:37
xD По - скоро ти спести твоето глупаво мнение.Те се шегуваха , то ако се сливаше със стомашните сокове ,както се пошегува белатрикс ние до сега да сме измрели :-o


:D Кога съм казала, че написаното от тях НЕ е било на ШЕГА ?! Казах просто да си спестят некомпетентните мнения (както и твоето). По-добре да пише някой, който знае по темата, а не някой който се ШЕГУВА.Ще го обясня пак, защото явно не загряваш какво искам да ти кажа. Очевидно е, че не знаеш какво означава думата некомпетентен, но я използваш, и то погрешно.

SpOrTs_GiRl
09-14-2008, 13:45
Оф.. бебе ставало.. умирало момичето до 3 часа.. Защо не си спестите глупавите мнения?! Прочетете темата внимателно!
Подкрепям.