PDA

View Full Version : Лошите момчета



_Amat3ur_
09-13-2008, 23:09
Винаги ми е било интересно защо момичетата ходят с момчета , които се държат отвратително с тях , псуват ги , и не ги зачитат като хора.Мнения ?

AFT
09-13-2008, 23:19
Винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения,защото...

Усети ли гадния кръг? Видя ли колко е досадно да повтаряш и четеш едно и също?!!?!?

PiruBloodz
09-13-2008, 23:19
тъпи патки

deiv
09-13-2008, 23:21
Онзи ден на лично съобщение един потребител ми написа, че жените, с които се отнася като със злато, късат с него заради някого, който според него е няколко нива надолу в хранителната верига. След подробно изследване на връзките си, той саркастично декларира, че ще привлече следващото момиче като предизвика уволнението си, използва груб език и не поддържа добра лична хигиена. Не искам да обезкуражавам никого в опитите му да подобри романтичните си способности, но мисля, че има по-добър начин за справяне със ситуацията.

Това, което става тук, няма нищо общо с това, да си прекалено добър. Жените нямат проблем с добрината; те имат проблем с колебанието, пасивността, двуполовото поведение и с държането като невиждал. Жените биват привлечени от самочувствието, силата и тук няма конфликт... “Да, скъпа, не, скъпа” води до скука и враждебност.

Влязъл си в първата фаза на Доброто момче, когато забележиш, че приятелката ти стане малко по-кисела с теб. Тя ще стане малко по-хладна и ще престане да те пита за мнението ти, защото си изгубил себе си.

Правило номер едно е никога да не се изгубваш в някоя жена. Не можеш да концентрираш целия си свят около нея без да жертваш своята индивидуалност. Повечето жени обожават мъже, който има добро усещане за това, кой е той. Това е повече от простия факт да знаеш кой си; това означава да се утвърждаваш и да почиташ идеалите си. Не ги променяй, само за да се съгласиш с нея. Ако го направиш, тя ще види колко безхарактерен си. Не казвам, че жените винаги имат зъл интерес и притискат прекалено много. Те по-скоро притискат за да видят реакцията. Добра е ВСЯКАКВА друга реакция, освен “ОК, както кажеш”. Превръщането в безгръбначно просто създава още враждебност. Тя ще продължи да притиска, за да види дали вкъщи въобще има някой. Може и да звучи по детски, но не е. Ако не можеш да се бориш за себе си, тя ще си помисли, че не можеш да се биеш и за нея. Дълбоко в нейното ДНК е заложено тя да иска да се чувства защитена. Забележи разликата между защитена и позлатена. Жената не иска да й се казва какво да прави, тя иска да бъде уважавана. Понякога синдрома на Доброто момче води до липса на самоуважение. Никоя жена не уважава мъж, който преди всичко не уважава себе си. Това важи и за обратната посока.

Какво е решението? Това са по-скоро няколко стратегии, които ще ти помогнат да не попаднеш във въртележката. Работи най-добре, ако от време на време предизвикаш жената, като НЕ се предадеш. Да, учтиво е да я попиташ какво предпочита, но запази собствените си предпочитания, вместо винаги да изпълняваш желанието й. Това не е грубо, а просто начин да запазиш честността във връзката. Сигурен съм, че сред вас е имало хора, които не са искали да гледат “Титаник”, нали? Това имам предвид. Даването и взимането трябва да е еднакво при вземане на решенията, без значение дали е избор на ястие за вечеря или на това, кой ще е отгоре!

Пасивността е убиец номер едно за връзките. Не само че трябва да действаш, каквото и да кажеш, трябва да действаш истински. Понякога заседналият начин на живот води до повече раздели. Изненадай я с възможността да бъдеш спонтанен, а част от това е да не искаш разрешението й да бъдеш спонтанен! Това ще те върне на първа редица!

Само да обобщя: причината, момчето да бъде зарязано, не е добротата. Убийственото трио пасивност, скука и липса на самоуважение успешно приключва романтиката.

gryyym
09-13-2008, 23:33
...

i_hate_you_but_i_love_you
09-14-2008, 07:48
Винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения, защото винаги съм се чудела на момчетата,които се чудят на момичетата,които ходят с момчета,които ги псуват и бият, а после искат обяснения,защото...

Усети ли гадния кръг? Видя ли колко е досадно да повтаряш и четеш едно и също?!!?!?
Малеее прочетох го цялото :shock: :lol: :lol:

BaiToq
09-14-2008, 07:52
Айдеее,пак добри и лоши.
Влюбвайте се в Батман и Робин,
бе...ейй,много филми гледате
(и то американски бози 8-) ).

AFT
09-14-2008, 07:58
Bad boys, bad boys, what u gonna do, what u gonna do when we come for you.. 8-)

soul1199
09-14-2008, 08:07
ami taka se poly4ava :) nali ti nehodi6 s tqh??,zna4i problema e re6en :)

lo0s3r
09-14-2008, 08:07
оу "лошите момчета" как звучи :lol:

Bellatrix
09-14-2008, 10:10
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=194820&highlight=%CB%EE%F8%E8%F2%E5+%EC%EE%EC%F7%E5%F2%E0

_FaShIoN_
09-14-2008, 10:13
Тази тема вече я има най-малко 2 пъти...мисля че е безмислено да пускаш тема,без да си видяла дали я има някъде...А по самата тема,никой момичета не ходят с момчета който ги псуват,удрят и т.н....трябва да са някфи мазохистки...просто харесваме лошите момчета,но не тези,които ти описа... :)