PDA

View Full Version : Противоположностите се привличат - магнитите и хората?



_Amat3ur_
09-13-2008, 23:19
Съгласни ли сте с твърдението ,че противоположностите се привличат или това е пълна глупост ? Могат ли да изгладят различанията си и да са си интересни хората с противоположни характери или точно това ще е причината те да не си паснат ? Аз гласувам със "за" - и магнитите и хирата се привличат на принципа "плюс-минус".

haterkata
09-13-2008, 23:28
аз себе си се познавам,би ми било инт да научавам нещо за някой мн различен от мен,за тва мисля че се привличат

Prophecy
09-13-2008, 23:45
ъъъ не сванах точно кво искаш да кажеш :-o

NFW`
09-13-2008, 23:48
Мисля че и той/тя не е напълно сигурен/а.

Бтв, залагам си дясната ръка, че има стотина такива теми, макар и забравени някъде...

plmn
09-13-2008, 23:57
НА МИКРОФОНА ЦЕЦА МЕЦАТА, ТЯ ЩЕ ПЕЕ ДРАГИ ГОСТИ САМО ЗА ВАС!!

Комбайнааа вършачкааа, паламандер трошааачка... :lol: :lol:

fuckingwhore
09-13-2008, 23:57
НА МИКРОФОНА ЦЕЦА МЕЦАТА, ТЯ ЩЕ ПЕЕ ДРАГИ ГОСТИ САМО ЗА ВАС!!
мате... :lol: :lol:

Im_on_the_Outside
09-14-2008, 00:18
Зависи от характерите.

Някои предпочитат да разузнават новото,различното. Да "изследват" непознати територии.
Други търсят сродната душа по сходни интереси и разбирания.
Трети са комбинация от двата типа.

Аз съм по-скоро от вторите,което ще рече,че при мен противополжностите не се привличат,но твърдението е максима в живота на други хора.

zaraaa
09-14-2008, 00:18
Имала съм връзка с човек, който е твърде различен от мен, ценностите, които има всеки един от нас са различни, да бяхме заедно дълго време, но много често спорихме, затова мисля, че това с :"Противоположностите се привличат" е пълна глупост

fuckingwhore
09-14-2008, 00:56
НА МИКРОФОНА ЦЕЦА МЕЦАТА, ТЯ ЩЕ ПЕЕ ДРАГИ ГОСТИ САМО ЗА ВАС!!
мате... :lol: :lol:
http://www.novinar.net/data/2003-10-02/02100111_d.jpg ФЛОРИН ЧОАБА РОМЪНСКИЯ ЦАР КИРО!!
:razz: :razz:

ке те бия аз тебе!!никъв те нема у скайпО.. :booooomb:

Jumbie483
09-14-2008, 02:08
Съгласни ли сте с твърдението ,че противоположностите се привличат или това е пълна глупост ? Могат ли да изгладят различанията си и да са си интересни хората с противоположни характери или точно това ще е причината те да не си паснат ? Аз гласувам със "за" - и магнитите и хирата се привличат на принципа "плюс-минус".


Това е пълна глупост... :x

`SunFlower`
09-14-2008, 04:56
била съм и с противоположности и с такива като мен....ами определено предпочитам тези като мен.... защото с другите само нерви си вкарвам :Д

Lysit0
09-14-2008, 05:45
3ависи от характерите...Някой предпочитат човек,с който ще имат сходни интереси,други предпочитат човек,който е различен ,за да се допълват.

BaiToq
09-14-2008, 07:58
Съгласни ли сте с твърдението ,че противоположностите се привличат или това е пълна глупост ? Могат ли да изгладят различанията си и да са си интересни хората с противоположни характери или точно това ще е причината те да не си паснат ? Аз гласувам със "за" - и магнитите и хирата се привличат на принципа "плюс-минус".
Бе ти си цял Фарадей,бе :-o :shock: 8-)

AFT
09-14-2008, 08:01
Ето, започна се нова ера от потребители и сега всиииииииииички теми отново ще бъдат повторени. Очаквайте следващата седмица Апокалипсис - след дълго обиждане на един и същи потребител за дето мисли без да има с какво, той ще заяви, че напуска форума, а после ще се регне с друг ник или ще се присъедини към идиотите в Кофата. Амин!

anichkaaaa
09-14-2008, 08:03
Ето, започна се нова ера от потребители и сега всиииииииииички теми отново ще бъдат повторени. Очаквайте следващата седмица Апокалипсис - след дълго обиждане на един и същи потребител за дето мисли без да има с какво, той ще заяви, че напуска форума, а после ще се регне с друг ник или ще се присъедини към идиотите в Кофата. Амин!

И това е един порочен кръг хахах :D :D Иначе съм съгласна с тебе :oops: :D

BaiToq
09-14-2008, 08:05
Ето, започна се нова ера от потребители и сега всиииииииииички теми отново ще бъдат повторени. Очаквайте следващата седмица Апокалипсис - след дълго обиждане на един и същи потребител за дето мисли без да има с какво, той ще заяви, че напуска форума, а после ще се регне с друг ник или ще се присъедини към идиотите в Кофата. Амин!
Аш,оууу,я не се дъхай,уа 8-)
Ний къде ша спамиме уа? :shock:
:-o :-o :-o

soul1199
09-14-2008, 08:40
da!

kuklichka_bg
09-14-2008, 09:04
vednaj gledah nqkfo predavane za tui e ne cqloto de ama dokazvaha 4e e taka dopalvali sa nam si ko mi tei e :} i spordd mene donqkade!
Primerno nikoga ne bih tragnala s nqkaf NADUT det leti v nebesataaa

Ivalinka
09-14-2008, 09:42
ами за привличане-може би,но за връзка не...

tarataika
09-14-2008, 09:46
не, абсольтно! как ще стане това? това би значело да съберем метъл и чалгарка? 8-) :lol: представям си ги, де! Е, може би има някакъв вариант, при който двамата толкова много се обичат, че могат да преодолеят вс различия. :shock:

nejnaDROGA
09-14-2008, 10:01
По себе си мога да съдя,че и хората с противоположни характери,разбирания,мисле не и т.н. се привличат :) И тук не говоря само за приятелство,но и за връзка и обич!!!Била съм с момче,чийто характер се различаваше коренно от моя - беше тревоман (а аз мразех тревата),рапърче (а тогава мразех БГ рапа),постоянно ходене по дискотеки (а аз обичах домашните купони),проблеми с полицията (а баща ми е полковник и не си позволявах да правя гафове),преди да тръгне с мен беше един от най-големите бройкаджий (женкари) в града (а аз си падах по сериозните връзки) ... и т.н. и т.н. и т.н. :) Влюбихме се от пръв поглед (още преди да се запознаем,а стояхме на една маса :D ),след време излязохме,говорихме,станах ме гаджета ... и въпреки различията си бяхме заедно и бяхме щастливи доста дълго време :) Вярно е,че се променихме малко,но все пак имахме доста различия (но това не ни пречеше взаимно да се допълваме) :) Беше страхотно и може би още щеше да е ако не бях онова "малко наивно момиченце,което мислеше,че най-добрата й приятелка никога не би я излъгала" :) и не бях скъсала с това момче :)
Нооо стига съм разказвала за себе си (защото едва ли на някой му пука :D )

И моят извод:ДА!!!Противоположност ите се привличат!!!

NaNa_SladuRana
09-14-2008, 10:06
лично аз винаги си падам по хора с които нямаме нищо общо.И всичко е страхотно докато различията не се превърнат в проблем.Повече няма да тръгвам с противоположни момчета,не искам още неуспешни връзки
:cry:

SunShinePearl
09-14-2008, 10:19
зависи мн от хората,аз лично предпочитам да съм с някой който е като мен,ако съм с някой коренно различен след време(1-2 мес.)той почва мн да ме дразни и чувствата ми изчезват

AFT
09-14-2008, 10:21
Ето, започна се нова ера от потребители и сега всиииииииииички теми отново ще бъдат повторени. Очаквайте следващата седмица Апокалипсис - след дълго обиждане на един и същи потребител за дето мисли без да има с какво, той ще заяви, че напуска форума, а после ще се регне с друг ник или ще се присъедини към идиотите в Кофата. Амин!
Аш,оууу,я не се дъхай,уа 8-)
Ний къде ша спамиме уа? :shock:
:-o :-o :-o


Епа, требе чакаме някой да пусне няква спам тема тук, ама нещо мнол модератори се навъдиха,ще требе ги пречакаме да заспят. о.О Пък у Кофата е егати скучното, всички са супер 'оригинални' - не ни заслужават. 8-)

Whyniser
09-14-2008, 12:43
Пълна глупост.Само при магнитите.При хората е относителна работа 8)

ImmortalForever
09-14-2008, 12:57
вярвай ми...преди два дена го рабзрах.. Ако сте наистина север-юг...тфа ще е катастрофално!!! :smt119 прекалената контрастност-никому не е драга! :?

Drebs
09-14-2008, 12:59
Само отначало..т.е когато си влюбен..защото е по-интересно,има повече тръпка..караници,сабиранки ... но когато идват моментите за сериозни различия в характерите за сериозни неща..тогава хората се разделят според мен.

6emet4e
09-14-2008, 13:15
ами за привличане-може би,но за връзка не...
точно!

nicolepcd
09-14-2008, 13:33
Преди си мислех, че не могат да си паснат два противоположни характера... Но това лято се уверих, че не е така :? Срещнах човек, с който нищо, ама НИЩО не ни свързваше... Абсолютно... Аз съм отговорна, на него не му пука... Пълна катастрофа... аз съм по-нервна, той е спокоен (което е дразнещо 8-) )Аз съм скръндза, той е прахосник... Аз съм момиче, той е момче 8-) ...А, може би едно ни свързваше... много сме лигави и двамата... Но единствено това, а и аз не се лигавех много, защото ако ме хване лигата и съм до лигаа... може да се изложа нещо, затова си траех 8-) Тааа... аз съм мечтателка, той е реалист... всичко, всииичко е различно... Но когато сядахме и говорехме... аз винаги гледах така---> :shock: Винаги имаше какво да ми каже, от което да се заинтригувам... все пак сме толкова различни. И просто страшно много приказки сме изприказвали и никой на никой не писна, защото от толкова разнообразни и различни интереси, винаги може да чуеш нещо ново, което ти сам не си знаел :-o Интересно е, няма да скучаеш... Или поне аз не скучах :) Не знам, добри времена бяха 8-) Не е като да кажеш, че ако сте с противоположни интереси/характер няма за какво да си говорите :? Има, и още как... :)

MajeStic
09-14-2008, 14:51
Не. Характера на човек и предпочитанията му са съвсем различно нещо от магнитите. По никакъв начин според мен не могат да се сравняват.

devil_feel_f
09-14-2008, 15:11
Ами едните казват: "Противоположностите се привличат.", а другите - "Тези, които си приличат, се привличат.", но има много доказателства, че тези 2 твърдения са верни => всичко е до характера на човек.

Lacey_66
09-14-2008, 15:25
:( Ммм инт въпрос .... :? ама нямам никва предстаа дали се привличат... :-k :-k :-k не съм се замисляла ... 8-) 8-) 8-)

mynichka
09-14-2008, 15:29
Попринцип противоположностите се привличат ..ама се пак .. се ще намират за какво да спорят ..коренно различни мнения и няма да се съгласяват един с друг :P :oops:

hahavteen
09-14-2008, 15:31
Писах сравнително скоро в такава тема :?
Аз лично за връзка искам някой до себе си със сходни интереси, разбирания и ценности.

r3al_l0ff
09-14-2008, 15:57
Имала съм връзка с човек, който е твърде различен от мен, ценностите, които има всеки един от нас са различни, да бяхме заедно дълго време, но много често спорихме, затова мисля, че това с :"Противоположностите се привличат" е пълна глупост


++++++++++++++

BaiToq
09-14-2008, 16:16
Ето, започна се нова ера от потребители и сега всиииииииииички теми отново ще бъдат повторени. Очаквайте следващата седмица Апокалипсис - след дълго обиждане на един и същи потребител за дето мисли без да има с какво, той ще заяви, че напуска форума, а после ще се регне с друг ник или ще се присъедини към идиотите в Кофата. Амин!
Аш,оууу,я не се дъхай,уа 8-)
Ний къде ша спамиме уа? :shock:
:-o :-o :-o


Епа, требе чакаме някой да пусне няква спам тема тук, ама нещо мнол модератори се навъдиха,ще требе ги пречакаме да заспят. о.О Пък у Кофата е егати скучното, всички са супер 'оригинални' - не ни заслужават. 8-)
Вече мисля теория за
Хората и полупроводниците.Сходства и различия.
С подзаглавие Вие тъпи ли сте 8-) :lol:

Slave4You
09-14-2008, 17:45
Според мен това не се случва мн често, но случи ли се, е мн хубаво:Р

anichkaaaa
09-14-2008, 18:00
Абе може и така да е като се замислиш ама .. след време споровете относно различията ще станат прекалено много ... и връзката ще си е*е майката :D :D :D

Whyniser
09-14-2008, 19:19
Абе може и така да е като се замислиш ама .. след време споровете относно различията ще станат прекалено много ... и връзката ще си е*е майката :D :D :D
Зависи много от сивото вещество на двата "екземпляра".

Eddie
09-14-2008, 21:33
Едно момче и момиче от моя клас вече са заедно повече от година и половина и мога да кажа, че са пълни противополойности и някакси се допълват. Момичето е властно, никога не се примирява с нещата които не харесва, спори и т.н., а момчето е кротко, добричко и се примирява се бързо. Даже доста често се майтапим с него че е под чехъл :D .

sasha_90
09-15-2008, 09:37
Случва се.