PDA

View Full Version : уроци за динамичен сайт



Positive_SouL
09-14-2008, 01:22
Ще съм ви благодарен ако ми помогнете с някой полезна информация за начина по който се правят динамични сайтове.Предполагам че има някой който може да прави такъв тип сайтове и се надявам да каже от къде се е научил.

Търсих много във гугъл поне две седмици и всичко което съм прочел не ми е било много от полза.

WebAddict
09-15-2008, 12:30
Здравей,

Готов съм да ти помогна да се научиш.

Само първо кажи горе долу на какво ниво си и какав опит имаш, за да се прецени от къде да се започне.

Някакъв опит с програмиране и база данни? html i css поне? английски знаеш ли? Определен език избрал ли си който искаш да учиш?

Сериозен ли си или просто любопитен :)

Positive_SouL
09-15-2008, 13:28
Имам малко опит със HTML и CSS.Правил съм сайтове с Dreamweaver и ми се ще да се науча да правя динамични сайтове с тая програма защото с нея съм свикнал.Намерих едни уроци (http://web-tourist.net/login/login/newsearch.php?wtsearch=n&newsearch=%F1%E0%E9%F2+%F1+dreamweaver) за динамичен сайт с тази програма обаче в уроците сайта се прави на компютъра с локална връзка а аз искам в някой хост за да се вижда от всички и да е постоянно онлиайн :)
Незнам доколко кога ще съм сериозен на тази тема но в момента съм зарибен и ми се иска да направя няколко професионални сайта.

UNrealPoWeR
09-15-2008, 13:41
Това не се учи за 1 седмица... не съм мн на ясно с нещата и няма да ти отговоря мн пълно така че питай друг

Positive_SouL
09-15-2008, 13:47
Това не се учи за 1 седмица... не съм мн на ясно с нещата и няма да ти отговоря мн пълно така че питай друг

Знам че не става за 1 седмица ама аз дори не мога и да се опитам защото в интернет всички пишат за правенето на елементарни статични сайтове и никой не иска да напише за направата на динамичен сайт или ако някой напише нещо то ще написано такаче да стигнеш донякъде и да си зададеш въпроса "ами после какво?".

WebAddict
09-15-2008, 14:00
Ok, радвам се, че имаш поне малко основа и че си зарибен/ентусиазиран, защото ако не си, ще е само загуба на време. С английския не разбрах как си?

Никои не се е родил научен и никои не става добър за седмици. Много работа и учене трябва. Ама много. И това не го казвам за да те плаша, а за де ориентираш дали си заслужава усилилата и времето които ще вложиш. Има достатъчно CMS системи, за хора който искат динамични сайтове, но не им се занимава с web development.

Ако искаш дай координати да се свържа с теб по е-майл, но това ще бъде едва късно довечера, че много работа ме чака.

Positive_SouL
09-15-2008, 14:19
Английския ми е по малко от средното ниво.

Пратих ти пощата си на ЛС и да знаеш че довечера компа ми ще е зает.Моето време е ограничено имам по 4 часа на ден :)