PDA

View Full Version : Прическа за 15ти (:



LadyCarameL
09-14-2008, 07:12
Дайте някаква идея за прическа за утре,че аз и една приятелка търсим от колко време стана не можем да намерим.. 8-) Коса-права,средна на дължина :D

MissitY
09-14-2008, 07:17
ЕееЕ...Тая търсачка за нищо я нямате.Ама нема значение...Във форума има страшно много теми за прически.Ама айде и за т'ва.Права,средна дължина казваш...Опашка тип "Пони" :D Иначе,виж в youtube има клипове как се правят прически,грим и тем подобни.Харесваш си нещо,там има клипче и си го правиш :)

LadyCarameL
09-14-2008, 07:21
Ъъ..No 10x 8-) Нали ти казвам търсих къде ли не и в ю ту би ама нищо не ми харесва :? 0тносно темите за прически във форума търсих,но повечето бяха за къси коси,дълги,къдрави и тка..

nanI6ka_92
09-14-2008, 07:45
рибе кос :P пОне аз тЪка ще се направя, но не цялата коса само до половината :) но моята е чуплива, ама предполагам, че и на теб ще ти ходи :) :) :) [/img]

Obsession
09-14-2008, 07:50
Важи правилото на разнообразието: ако си с права коса - накъдри я, ако е къдрава - изправи я! Ако можеш да правиш плитки рибя кост си направи примерно 3, но до към средата на главата, а пуснатата коса направи на вафлички. Мн отдавна ми е мерак да се направя така, ама мн време и нерви трябват...

ZuCkI
09-14-2008, 07:51
0 номер до кожа :D :D с браснача :D

cHooOpiHka___
09-14-2008, 07:53
napravete si takava pri4eska s koqto nikoi ne vi e vijdal.... "

P.s: ne moa da razbera na daskalo li ste tr1gnali ili na svatba...se edno mn 6to 6e stane nekoki 6e vi aresa ili kfo...?b1dete istinski we... kato tr1gnete na sbatba si pravete pri4eski....grimove...rokli..i t.n. sa mislq 4e e ADSKI T1PO!!! sry moe mnenie... :-)

ElisaDay
09-14-2008, 07:57
Дигни си ей така косата, а останалата част я изправи много хубаво.Но ако е по-принцип правичка я накъдри с маша или с пяна (:

http://i272.photobucket.com/albums/jj200/scenexxhair/avril-lavigne.jpg

sadsad
09-14-2008, 08:05
Дигни си ей така косата, а останалата част я изправи много хубаво.Но ако е по-принцип правичка я накъдри с маша или с пяна (:

http://i272.photobucket.com/albums/jj200/scenexxhair/avril-lavigne.jpg
Баси Аврил как се е ухилила на тая снимка :D
Ами да рибята кост е хубаво както казаха до половината коса....а пък зависи има момичета на които повече им отива цялата коса...аз ходих на фризиор веднъж да ми направят рибя кост и ми взеха 10 лв....до половината коса ...не мога да обясня как точно беше, но беше хубаво:)
Между другото по-нагоре някой беше писал за някви вафлички...какво представлява това нещо ?

ElisaDay
09-14-2008, 08:12
sadsad, когато се къдриш с преса, с приставките й.Така ги наричат повечето - вафлички (:

sadsad
09-14-2008, 08:16
sadsad, когато се къдриш с преса, с приставките й.Така ги наричат повечето - вафлички (:
Благодаря :)

kuklichka_bg
09-14-2008, 08:22
ami ili shte se napravq s piqna ili kakto vinagi pravi4ka :}

xXxScreamxXx
09-14-2008, 08:46
СЪВЕТ ЗА ТЕЗИ КОИТО СА С КЪДРАВИ КОСИ ... НЕ СЕ ИЗПРАВЯЙТЕ .. ЩЕ ВАЛИ !!!!!!! :o цтцтцтцццццц ... кат се сетя .. и утре концерт има .. и ще вали ... и ще му се нема на си4коооо :( :( :(

GbSy
09-14-2008, 08:52
^Знам, че ще вали, но все пак, напук се изправих... :D
Дано да издържи. :-o

Baby_b
09-14-2008, 08:56
Важи правилото на разнообразието: ако си с права коса - накъдри я, ако е къдрава - изправи я! Ако можеш да правиш плитки рибя кост си направи примерно 3, но до към средата на главата, а пуснатата коса направи на вафлички. Мн отдавна ми е мерак да се направя така, ама мн време и нерви трябват...
Рибена кост е страхотно решение :grin: ама само 1 плитка и стои убииствено :grin: Кажи на майка ти да ти направи, мойта ми ги плете на мене и е супер :grin:

pinky_shine
09-14-2008, 08:59
ЕееЕ...Тая търсачка за нищо я нямате.Ама нема значение...Във форума има страшно много теми за прически.Ама айде и за т'ва.Права,средна дължина казваш...Опашка тип "Пони" :D Иначе,виж в youtube има клипове как се правят прически,грим и тем подобни.Харесваш си нещо,там има клипче и си го правиш :)

Би ли постнала някви линкове, че аз от тези, които видях, никои не ми допадат :(

dolce_lady94
09-14-2008, 09:20
hmm.. az mislq 4e na ribenata kost i mina vremeto no tova si e moe mnenie az li4no se 4ydq moje da si q izprqvq kakto vinagi vse pak az li4no postoqnno si praq neshty razl s kosata i gledam f daskaly da gi smaq :D :)

xXxScreamxXx
09-14-2008, 09:21
^Знам, че ще вали, но все пак, напук се изправих... :D
Дано да издържи. :-o


Аз пък утре ще се изправям .. :D
ще стана в 5 и нещо ... ще се къпя и тогава ...
:( :( дано не валииии .... :?

ElisaDay
09-14-2008, 09:33
И аз ще се изправя :D

gabi_94
09-14-2008, 09:36
ами аз направо изкрейзих, явно ще бъда на една тъпа опашка, понеже косата ми е къдравя, ако я изправя ще стои точно 30мин. ако завали дъжд и по-малко, ако я оформя с пяна ще стане твърда, а аз не искам, ако я направя на маша трябва да стана супер рано, щото ще тръгвам в 7, ако я оставя както си е спусната, ще прилича на гнездо :( направо полудях, ако някой се сети нещо за много чуплива коса да каже :-o

GbSy
09-14-2008, 09:46
^Знам, че ще вали, но все пак, напук се изправих... :D
Дано да издържи. :-o


Аз пък утре ще се изправям .. :D
ще стана в 5 и нещо ... ще се къпя и тогава ...
:( :( дано не валииии .... :?

O, аз и утре ще се изправям и в нас няма да се диша от лак за коса... 8-)

GbSy
09-14-2008, 09:47
ами аз направо изкрейзих, явно ще бъда на една тъпа опашка, понеже косата ми е къдравя, ако я изправя ще стои точно 30мин. ако завали дъжд и по-малко, ако я оформя с пяна ще стане твърда, а аз не искам, ако я направя на маша трябва да стана супер рано, щото ще тръгвам в 7, ако я оставя както си е спусната, ще прилича на гнездо :( направо полудях, ако някой се сети нещо за много чуплива коса да каже :-o


Мачкай с пяна - бързо и ефикасно.

Obsession
09-14-2008, 09:50
Важи правилото на разнообразието: ако си с права коса - накъдри я, ако е къдрава - изправи я! Ако можеш да правиш плитки рибя кост си направи примерно 3, но до към средата на главата, а пуснатата коса направи на вафлички. Мн отдавна ми е мерак да се направя така, ама мн време и нерви трябват...
Рибена кост е страхотно решение :grin: ама само 1 плитка и стои убииствено :grin: Кажи на майка ти да ти направи, мойта ми ги плете на мене и е супер :grin:

Да, бе, най-мн на възел да ми я върже, каквато ми е сръчна милата :-D А аз по принцип мога, ама както преди мен казаха не си струват усилията за даскало - никой няма да ме гледа как съм.

LadyCarameL
09-14-2008, 09:54
Мисля да я накърдря.. 8-) А и забравих да отбележа,че съм с бретон.. 8-) И като говорим за 15ти кажете дали с това облекло да отида утре,защото ми се струва че не си пасват мн мн тези неща 8-) http://www.prikachi.com/users/nameless/9V.jpg
http://www.prikachi.com/users/nameless/10Y.jpg
http://www.prikachi.com/users/nameless/11u.jpg
:?

tuzaro
09-14-2008, 10:06
ако си грозна квото и да си направиш, няма да станеш хубава :lol:

LadyCarameL
09-14-2008, 11:04
ако си грозна квото и да си направиш, няма да станеш хубава :lol:
Мне,напротиФ.. 8-)

tuzaro
09-14-2008, 11:06
ако си грозна квото и да си направиш, няма да станеш хубава :lol:
Мне,напротиФ.. 8-)тогава кво се плашиш с ква прическа ше си :lol:

Bianca
09-14-2008, 11:13
^Знам, че ще вали, но все пак, напук се изправих... :D
Дано да издържи. :-o


Аз пък утре ще се изправям .. :D
ще стана в 5 и нещо ... ще се къпя и тогава ...
:( :( дано не валииии .... :?
И аз така. :-D
Ама и да завали, косата ми и без това си е права. :lol:

LadyCarameL
09-14-2008, 11:14
Хах тва дали ще бъда с права/накъдрена коса или с прическа тип 'гръмнал бойлерю въобще не ми е проблема. :D Повече ми е за тея скапаните дънки щото май хич не отиват на нищо :x

ZuCkI
09-14-2008, 12:28
1 добър спам винаги помага :lol: :lol:

СПАМ :grin: :grin: :razz:

blue_ice
09-14-2008, 12:30
Аз за щастие съм 2-ра смяна и ще имам време да се приготвя. Ще си изправя косата с ютия (мама ще ми я изправи де), че с пресата има по-малък ефект и после ще и сложа лак за коса, защото мойта коса 20-30 мин след като съм я изправила пак се начупва. Само дано не стане некой гаф с лака, щот за първи път ще си слагам. :-D

Evanescencefan
09-14-2008, 12:35
Аз за щастие съм 2-ра смяна и ще имам време да се приготвя. Ще си изправя косата с ютия (мама ще ми я изправи де), че с пресата има по-малък ефект и после ще и сложа лак за коса, защото мойта коса 20-30 мин след като съм я изправила пак се начупва. Само дано не стане некой гаф с лака, щот за първи път ще си слагам. :-D :shock: :shock: :shock: Как си ютия?

blue_ice
09-14-2008, 14:40
Аз за щастие съм 2-ра смяна и ще имам време да се приготвя. Ще си изправя косата с ютия (мама ще ми я изправи де), че с пресата има по-малък ефект и после ще и сложа лак за коса, защото мойта коса 20-30 мин след като съм я изправила пак се начупва. Само дано не стане некой гаф с лака, щот за първи път ще си слагам. :-D :shock: :shock: :shock: Как си ютия?
Ами аз много рядко си изправям косата, и с пресата няма почти никва разлика, половината кичури са ми начупени, и затва с ютия майка ми минава 2-3 пъти върху косата и става меко казано идеално. Само 2 пъти съм пробвала с ютия щот и аз знам, че е много вредно за косата.

ElisaDay
09-14-2008, 14:41
blue_ice и как така си 2 смяна , като 'сички сме от 9 часа :razz: или около 9 ! Няма значение през годината коя смяна ще бъдеш :razz:

mhmhmhmhm
09-14-2008, 14:45
пфф,ебаси за кво ще вали :(
косата ми ще стане на гъз

LadyCarameL
09-14-2008, 15:10
пфф,ебаси за кво ще вали :(
косата ми ще стане на гъз
Дай Боже да не вали,че плановете ми ще отидат на кино.:-((((((

blue_ice
09-14-2008, 15:58
blue_ice и как така си 2 смяна , като 'сички сме от 9 часа :razz: или около 9 ! Няма значение през годината коя смяна ще бъдеш :razz:
Е в моята сграда има 2 училища, едните са от 8-9, а моето училище от 11 и половина