PDA

View Full Version : Какво да правя ?!



dezito1
09-14-2008, 08:47
Амиии...запознах се с едно момче от Добрич на една екскурзия (аз съм от Варна) ии меко казано съм хлътнала по него, и той също по мен. Но проблема е,че си има още приятелка от 2 год. и изпитва чувства към нея, и не може да я остави. Тя толкова мн го е наранила с техните караници, че сега той й е дал жълт картон и при следващото недоразумение-червен. Обаче, ако тя не сгафи, те си остават заедно... Пък и той казва,че чувствата му към мен нямат нищо общо с тези към нея,въпреки че нея я обича,а мен за сега само харесва, тъй като всичко се случи в рамките на 20дни.. Да оставя ли нещата така, като се има в предвид,че растоянието не е проблем :shock:

soul1199
09-14-2008, 08:49
ostavi si4ko taka,kakto si e,zasega,iz4akai da se razbere dali 6e kusat ili ne

BaiToq
09-14-2008, 09:02
Ще пишеш тема скоро:
"Връзка от разстояние???"

Lysit0
09-14-2008, 09:06
Остави нещата така,поне за сега.После виж как ще се развият нещата.

tarataika
09-14-2008, 09:24
:? малко се чудя дори и да се случи чудото, как ще поддържате връзка? по-добре го зарежи - почваме нова година = ново начало! Така че аз мисля, че на вас просто не ви е писано да сте заедно :(

shady^baby
09-14-2008, 09:24
Ще пишеш тема скоро:
"Връзка от разстояние???"
+1

WithLove
09-14-2008, 10:06
Раэстоянието не е проблем?
Сигурна ли си?
3ащото докато бях при него и аэ така си мислех.Докато иэживяхме вълшебната си нощ,единствената,която ще имаме,си мислех само хубави неща.После се съмна и си эаминах на другия край на България.Когато стигнах осъэнах,че километрите са много и са проблем.Не само че са много,но и са много болеэнени.Сега энам,че няма да се видим повече.Внимавай да не стане така и с теб,эащото боли.Е,не энам дали иэпитваш толкова сериоэни чувства към тоэи човек,но ако е така,не подценявай обстоятелствата.И той е тоэи,който ще реши дали да е с теб или с приятелката си.3ащото эвучи много смешно,че ако тя пак сгафи,ще се раэделя,а ако не ще останат эаедно...ако тоэи човек иска да е с теб,няма да се поколебае.Явно желанието не е достатъчно силно.Съвтевам те да оставиш нещата така и да не се набутваш сама в устата на вълка,както се каэва.Пак от опит ти го каэвам,эащото аэ сама поех голям риск,от които ми остана само болка.Помиси добре.И пак каэвам-нещата са двустранни,не эависят само от теб. :)

nejnaDROGA
09-14-2008, 10:14
Бягай далеч и остави хората да се обичат!!! :-x :o
Сама казваш,че той още я обича,а теб само те харесва!!!Освен това,каква ти е гаранцията,че ако тръгне с теб няма да те върти с още някоя?!Връзките от разстояние никога не завършват с щастлив край (най-вече за момичетата) ... По-добре си хвани някой от Варна и се забавлявайте заедно всеки ден вместо всеки ден да чакаш оня да седне на РС-то и да ти пише,да трепериш и да се чудиш дали в момента не е на някой купон и не се натиска на някоя мацка,дали не си е хванал и друга приятелка в Добрич и т.н.На път си да разрушиш щастието и любовта на момче,което почти не познаваш и което обича ДРУГО момиче вече 2 години!!!Освен това ти сама казваш,че сте ХЛЪТНАЛИ един по друг,което ме навежда на мисълта,че едва ли това ХЛЪТВАНЕ ще премине в нещо по сериозно :? По скоро той иска да опита нещо ново,защото е бил 2 години с едно и също момиче,но 110% ще е нещо моментно и после ще съжелява ... (казвам го от личен опит)

splendour
09-14-2008, 10:18
mi preceni dali si zaslyjava da se bori6 za nego.ako da togava deistvai

WithLove
09-14-2008, 10:22
Бягай далеч и остави хората да се обичат!!! :-x :o
Сама казваш,че той още я обича,а теб само те харесва!!!Освен това,каква ти е гаранцията,че ако тръгне с теб няма да те върти с още някоя?!Връзките от разстояние никога не завършват с щастлив край (най-вече за момичетата) ... По-добре си хвани някой от Варна и се забавлявайте заедно всеки ден вместо всеки ден да чакаш оня да седне на РС-то и да ти пише,да трепериш и да се чудиш дали в момента не е на някой купон и не се натиска на някоя мацка,дали не си е хванал и друга приятелка в Добрич и т.н.На път си да разрушиш щастието и любовта на момче,което почти не познаваш и което обича ДРУГО момиче вече 2 години!!!Освен това ти сама казваш,че сте ХЛЪТНАЛИ един по друг,което ме навежда на мисълта,че едва ли това ХЛЪТВАНЕ ще премине в нещо по сериозно :? По скоро той иска да опита нещо ново,защото е бил 2 години с едно и също момиче,но 110% ще е нещо моментно и после ще съжелява ... (казвам го от личен опит)
Ей,момиче,не можеш да кажеш нещо на 110%,эащото хората са раэлични.Не энаеш какво може да иэлеэе.Понякога стават най-неочакваните неща.А и мацката надали я интересува дали той е с онаэи,дали им пречи и т.н.Хората често имат нужда то доста ясен намек,даже от отряэване,эа да спрат.3ащото всеки се интересува на първо място от собственото си щастие и преследва собствените си желания,беэ да му пука дали по тоэи начин ще раэруши нещо чуждо.
И не эапочвай да ме обеждаваш,че ти не си такава примерно.Не е нужно.

Crissy [*]
09-14-2008, 10:31
Остави всичко така .. След като теб само те харесва,а нея я обича просто го забрави ;)

devil_feel_f
09-14-2008, 10:31
Засега остави нещата така.Ти сама каза, че се обичат => в момента не можеш да направиш нищо.Когато те скъсат, тогава се опитай да го спечелиш.И знай, че докато той я обича, няма да си щастлива с него.

Jigsaw Dynamite
09-14-2008, 10:41
Ще ти го обясня простичко..
ТИ СИ КУРВА! Той я обича и ти искаш да ги преебеш, хвани се с цигнената от твоя квартал, те могат да ти дадат това, което търсиш от света - 5 в 1!

zaraaa
09-14-2008, 10:52
Засега остави нещата така.Ти сама каза, че се обичат => в момента не можеш да направиш нищо.Когато те скъсат, тогава се опитай да го спечелиш.И знай, че докато той я обича, няма да си щастлива с него.

За поред път съгласна с devil_feel_f :):):)

nejnaDROGA
09-14-2008, 12:02
Бягай далеч и остави хората да се обичат!!! :-x :o
Сама казваш,че той още я обича,а теб само те харесва!!!Освен това,каква ти е гаранцията,че ако тръгне с теб няма да те върти с още някоя?!Връзките от разстояние никога не завършват с щастлив край (най-вече за момичетата) ... По-добре си хвани някой от Варна и се забавлявайте заедно всеки ден вместо всеки ден да чакаш оня да седне на РС-то и да ти пише,да трепериш и да се чудиш дали в момента не е на някой купон и не се натиска на някоя мацка,дали не си е хванал и друга приятелка в Добрич и т.н.На път си да разрушиш щастието и любовта на момче,което почти не познаваш и което обича ДРУГО момиче вече 2 години!!!Освен това ти сама казваш,че сте ХЛЪТНАЛИ един по друг,което ме навежда на мисълта,че едва ли това ХЛЪТВАНЕ ще премине в нещо по сериозно :? По скоро той иска да опита нещо ново,защото е бил 2 години с едно и също момиче,но 110% ще е нещо моментно и после ще съжелява ... (казвам го от личен опит)
Ей,момиче,не можеш да кажеш нещо на 110%,эащото хората са раэлични.Не энаеш какво може да иэлеэе.Понякога стават най-неочакваните неща.А и мацката надали я интересува дали той е с онаэи,дали им пречи и т.н.Хората често имат нужда то доста ясен намек,даже от отряэване,эа да спрат.3ащото всеки се интересува на първо място от собственото си щастие и преследва собствените си желания,беэ да му пука дали по тоэи начин ще раэруши нещо чуждо.
И не эапочвай да ме обеждаваш,че ти не си такава примерно.Не е нужно.
Да,но ако преследва своето щастие и бъде с момчето пак няма да е щастлива,защото той обича сегашната си приятелка,а това м/у него и авторката е само временно привличане (според мен) и нищо по-сериозно ... Не мисля,че тя (авторката) може да е щастлива с момче,което обича друга ... А иначе няма какво да те Убеждавам,защото аз винаги съм с момчето,което искам,но никога не съм причина за края на някоя връзка ;) Колкото и смешно да ти звучи това ;)

pro_teen
09-14-2008, 12:02
На твое място нямаше да им се бъркам ... а и връзка от разстояние ... нещо не върви ... + това е било екскурзия ... не ти гарантирам че ще излезе нещо межде вас. :(

samoubiika
09-14-2008, 12:24
Ситуацията ми беше подобна...остави го!нека той избере с коя от двете ви да бъде!на мен лично не би ми било приятно да бъда 'ВТОРАТА'...само 'харесваната'...онази,за която 'истинската' незнае...ако е достатъчно умен и наистина има чувства към теб,ще признае на приятелката си,че е намерил по-добър човек от нея,който много обича...ако ли не...ще си те пази в тайна и ше бере гайлето,шото не е направил правилния избор...макар че незнам дали трябва да зареже сериозно момиче,с което е близо 2 години,заради някаква,с която се познава от 20 дена...ако има поне малко уважение към приятелката си ще и разкаже за тази си 'авантюра',защото не би и било приятно в последствие да разбере,ако ме разбираш... :oops:

HONDA
09-14-2008, 14:29
Няма смисъл. Дори да се раздели с приятелката си за да е с теб, в един момен ще се върне при нея, защото я ОБИЧА. Ти сама го каза. Пък и той в Добрич, ти във Варна... Тъпо.

sextazy_baby
09-14-2008, 14:35
Засега недей да правиш нищо,изчакай да мине малко време и да видиш как ще се развият нещата

HardlyAwakened
09-14-2008, 17:21
Ще пишеш тема скоро:
"Връзка от разстояние???"

:D :D

sasha_90
09-14-2008, 17:43
Амиии...запознах се с едно момче от Добрич на една екскурзия (аз съм от Варна) ии меко казано съм хлътнала по него, и той също по мен. Но проблема е,че си има още приятелка от 2 год. и изпитва чувства към нея, и не може да я остави. Тя толкова мн го е наранила с техните караници, че сега той й е дал жълт картон и при следващото недоразумение-червен. Обаче, ако тя не сгафи, те си остават заедно... Пък и той казва,че чувствата му към мен нямат нищо общо с тези към нея,въпреки че нея я обича,а мен за сега само харесва, тъй като всичко се случи в рамките на 20дни.. Да оставя ли нещата така, като се има в предвид,че растоянието не е проблем :shock:
Не се забърквай с него,за да не стане т.нар. "любовен триъгълник"!

sladka__droga
09-28-2008, 08:44
Остави нещата както са си ;) .. сичко ще се нареди само! :)