PDA

View Full Version : били ли сте изнасилвани?



Страници : [1] 2

zizi_bizi
09-14-2008, 09:37
били ли сте изнасилвани? аз лично да . Един ден беше кам 11-12 часа и се прибирах от дискотеката по-рано. Живея на захарна фабрика и за да се прибера трябва да мина през малката циганска махала. Е обикновено не ме е страх ,но в този ден малко ме достраша . И така от един ъгъл излезе некакаф мъж и никой не ми помогна. Като казах на майка ми тя се паникьоса. За радост не бях бременна и продължих живота си. Но никак не беше лесно да продължа ей така. На 15 съм , а майка ми като ,че ли ме мрази . Чувстаам се ужано сякаш аз съм виновна. Приятелите ми ме зарядаха . И сега съм сама. Не искам да се самоубивам. Но трябваше да го разкажа на някой. Съжалявам ако темата не е на мястото си. или ако съм ви станала досадна.

Bellatrix
09-14-2008, 09:41
:shock: :shock: :shock: :shock:
Препоръчвам ти да идеш на психолог. Може да ти помогне, а и ще поговори с теб. Майка ти надали те мрази, просто е шокирана и се чувства неловко покрай теб. Защо мислиш, че те мрази...по - различно се държи или?
Оф, тоя свят стана адски гадно място за живеене... :(

b0ri
09-14-2008, 09:42
O milata,tova e ujasno!sega 6te ima6 rana za cql jivot :cry: No moje6e i da e po-lo6o,kakto ti kaza pone ne si bremenna.. e ne ostava ni6to drugo osven da pojelaq na toq kreten da pykne :evil:

Ivalinka
09-14-2008, 10:03
не съм,обаче ме е страх да се прибирам сама точно поради тази причина...

xXxScreamxXx
09-14-2008, 10:15
Това е наистина ужасно :(
Не са ме ... и разбира се не го искам .. :?
и аз така като Ivalinka .. мн мразя да се прибирам сама .. и то по тъмно .. абе ужаасссс

spontaneous
09-14-2008, 10:18
не съм .. нямам и такова намерение + че няма да стане не се давам лесно
а ти защо го разгласяваш тва из нета ? :shock: :?

Native
09-14-2008, 10:25
Аз съм от Западен парк, ако имаш нужда да поговориш с някого, съм насреща-живеем близко. Пиши ЛС, когато искаш можем да излезнем.

schranz
09-14-2008, 10:53
Не са ! Но са се опитвали.... Когато бях в 4ти клас се прибирах в нас към 4-5ч. следобяд...И понеже живеех на 3тия етаж,асансора не спираше на нашия етаж и се качвах по стълбите...ТОгава някъв мъж ме спря по стълбите и започна да ми разправя ,че бил лекар и минавал по апартаментите да изследва малките деца за някаква болест....Каза ми да си разкопчая блузата и аз вече светнах за какво става въпрос и почнах да крещя за помощ.Тогава той почна да ми казва "Спри да викаш,искаш ли да ти покажа нещо,много ще ти хареса?" Но аз почнах да викам още по-силно и той избяга...Добре,че избяга,защото никой не беше чул виковете ми и никой не излезе от някой апартамент...После сигурно 1 година не можех да го преживея и ме беше страх да се прибирам...
Изнасилванията не стават само ппрез ноща...както виждате може и да ви се случи посред бял ден...така че момичета пазете се !

Rebirthing
09-14-2008, 11:01
Не са ! Но са се опитвали.... Когато бях в 4ти клас се прибирах в нас към 4-5ч. следобяд...И понеже живеех на 3тия етаж,асансора не спираше на нашия етаж и се качвах по стълбите...ТОгава някъв мъж ме спря по стълбите и започна да ми разправя ,че бил лекар и минавал по апартаментите да изследва малките деца за някаква болест....Каза ми да си разкопчая блузата и аз вече светнах за какво става въпрос и почнах да крещя за помощ.Тогава той почна да ми казва "Спри да викаш,искаш ли да ти покажа нещо,много ще ти хареса?" Но аз почнах да викам още по-силно и той избяга...Добре,че избяга,защото никой не беше чул виковете ми и никой не излезе от някой апартамент...После сигурно 1 година не можех да го преживея и ме беше страх да се прибирам...
Изнасилванията не стават само ппрез ноща...както виждате може и да ви се случи посред бял ден...така че момичета пазете се !

Да ти кажа случая ми е много познат, не знам на колко си години но преди близо 2-3 години чувах за един изнасилвач който изнасилил едно момиче което било на 13, казал му че е приятел на баща й, казал и също, че е лекар и иска да и направи преглед, цялата случка се е развила точно в един вход на блока в който живее момичето.Въпросният мъж май казваха, че се казва Кристиян или нещо с К беше, с бяла коса, възрастен към 50-60 годишен, от София е но не са успели да го осъдят :? .

schranz
09-14-2008, 11:04
Не са ! Но са се опитвали.... Когато бях в 4ти клас се прибирах в нас към 4-5ч. следобяд...И понеже живеех на 3тия етаж,асансора не спираше на нашия етаж и се качвах по стълбите...ТОгава някъв мъж ме спря по стълбите и започна да ми разправя ,че бил лекар и минавал по апартаментите да изследва малките деца за някаква болест....Каза ми да си разкопчая блузата и аз вече светнах за какво става въпрос и почнах да крещя за помощ.Тогава той почна да ми казва "Спри да викаш,искаш ли да ти покажа нещо,много ще ти хареса?" Но аз почнах да викам още по-силно и той избяга...Добре,че избяга,защото никой не беше чул виковете ми и никой не излезе от някой апартамент...После сигурно 1 година не можех да го преживея и ме беше страх да се прибирам...
Изнасилванията не стават само ппрез ноща...както виждате може и да ви се случи посред бял ден...така че момичета пазете се !

Да ти кажа случая ми е много познат, не знам на колко си години но преди близо 2-3 години чувах за един изнасилвач който изнасилил едно момиче което било на 13, казал му че е приятел на баща й, казал и също, че е лекар и иска да и направи преглед, цялата случка се е развила точно в един вход на блока в който живее момичето.Въпросният мъж май казваха, че се казва Кристиян или нещо с К беше, с бяла коса, възрастен към 50-60 годишен, от София е но не са успели да го осъдят :? .
На 18 съм...значи цялата случка е била преди 7 години ...Не го знам как се казва...но доколкото си спомянм не беше на повече от 30-40години(не беше с побеляла коса)....Беше с някво лекарско куфарче....Напрао точно на лекар се беше напраил ...

Rebirthing
09-14-2008, 11:08
Не са ! Но са се опитвали.... Когато бях в 4ти клас се прибирах в нас към 4-5ч. следобяд...И понеже живеех на 3тия етаж,асансора не спираше на нашия етаж и се качвах по стълбите...ТОгава някъв мъж ме спря по стълбите и започна да ми разправя ,че бил лекар и минавал по апартаментите да изследва малките деца за някаква болест....Каза ми да си разкопчая блузата и аз вече светнах за какво става въпрос и почнах да крещя за помощ.Тогава той почна да ми казва "Спри да викаш,искаш ли да ти покажа нещо,много ще ти хареса?" Но аз почнах да викам още по-силно и той избяга...Добре,че избяга,защото никой не беше чул виковете ми и никой не излезе от някой апартамент...После сигурно 1 година не можех да го преживея и ме беше страх да се прибирам...
Изнасилванията не стават само ппрез ноща...както виждате може и да ви се случи посред бял ден...така че момичета пазете се !

Да ти кажа случая ми е много познат, не знам на колко си години но преди близо 2-3 години чувах за един изнасилвач който изнасилил едно момиче което било на 13, казал му че е приятел на баща й, казал и също, че е лекар и иска да и направи преглед, цялата случка се е развила точно в един вход на блока в който живее момичето.Въпросният мъж май казваха, че се казва Кристиян или нещо с К беше, с бяла коса, възрастен към 50-60 годишен, от София е но не са успели да го осъдят :? .
На 18 съм...значи цялата случка е била преди 7 години ...Не го знам как се казва...но доколкото си спомянм не беше на повече от 30-40години(не беше с побеляла коса)....Беше с някво лекарско куфарче....Напрао точно на лекар се беше напраил ...

Може да е някакво съвпадение или може да съм се объркала за възраста, обаче случая е абсолютно същия :o

SpOrTs_GiRl
09-14-2008, 11:08
Да, имало е опити .. И не веднъж съм бягала или съм се опитвала да се измъкна по някакъв начин от педофили. Имаше период, в който ме беше страх да изляза от нас дори за да отида до магазина ....... А сега ме е страх от всеки един мъж на улицата и се чувствам като параноичка .. Хората, с който излизам не могат да ме разберат за съжаление ..
Но за щастие всички опити бяха неуспешни.

schranz
09-14-2008, 11:10
Може и да е същия...и да не си е сменил репертоара...ГОлеми гадове има...БТВ тва в кой квартал се е случило ?

Rebirthing
09-14-2008, 11:15
Може и да е същия...и да не си е сменил репертоара...ГОлеми гадове има...БТВ тва в кой квартал се е случило ?

В това не съм сигурна, може да е Люлин или Младост, не съм сигурна.

zizi_bizi
09-14-2008, 11:22
Аз една година посещавах психолог. Но той много не помогна . Преди постянно излизах сега излизам само за да отида на училище . Не оставам до късно и майка ми ме взима. Много ме е страх. Всяка вечер в продължение на година сънувам само кошмари.

schranz
09-14-2008, 11:28
Аз една година посещавах психолог. Но той много не помогна . Преди постянно излизах сега излизам само за да отида на училище . Не оставам до късно и майка ми ме взима. Много ме е страх. Всяка вечер в продължение на година сънувам само кошмари.

Представям си какво ти е ...Аз едвам го преживах ,дето мойто беше само опит и бях детенце на 11год...Няма смисъл да не излизаш....изнасилването може да стане навсякъде и по всяко време...По-добре си намери някой който да те изпраща до вас... Не си струва да се затваряш в къщи сама,заради някакви гадове...

zizi_bizi
09-14-2008, 16:16
Благодаря на всички. Имам нужда от съвет. Баща ми днес се обади. Той живее в Германия. Там има фирма. :) Каза ,че е купил къща и иска да се преместя при него. Но не искам да оставям мама сама. Само че тя казва ,че и за мен ще е по добре. И не знам какво да направя. Съвет?

Bellatrix
09-14-2008, 16:23
Мен ако питаш, иди. Там не е като в България. По - спокойно е и полицията си върши работата. А и щом дори майка ти мисли, че така е по - добре за теб...

b0ri
09-14-2008, 16:53
ama nqma garanciq 4e i tam nqma da se sly4i,takiva ni6tojestva za sajalenie ima navsqkade...

Im_on_the_Outside
09-14-2008, 17:04
Това,което ти се е случило,е ужасно. Според мен е по-добре да заминеш при баща си. Ще бъдеш на ново място,което няма да ти навява лоши спомени около случката и ще започнеш живота си на чисто.

Не съм била изнасилвана,но е имало няколко опита.

pasii_sladuranata
09-14-2008, 17:12
аз пък на морето срещнах един подобен ,не ме изнасили защото майка ми дойде да ме потърси навреме иначе стреса е голям... и аз ти препоръчвам един добър психолог :( на мен ми помогна да го преживея.. :(

Rebirthing
09-14-2008, 17:20
Боже Господи, само като ви чета и настръхвам :( човек направо да не излезне сам от вкъщи, не се знае кога ще стане гафа :(

Iviqna
09-14-2008, 17:22
Не са,нямало е опити и дано да няма..По принцип не се прибирам сама,приятеля ми ме изпраща до някаде и после с кола..Все пак е имало случаи да се прибирам самичка,по тъмното..Страх,не стра..няма какво да се прави.. :(

zizi_bizi
09-14-2008, 18:41
Значи решено. Благодаря за съветите ви. Говорих с баща си. И наистина ще е по-добре ако замина. Наистина съм ви признателна. Но имам една идея. От тези мнения разбрах ,че има много опити. ние момичетата сме слаби. С по крехка психика. Защо да не направим клуб или просто да направим нещо за да може момичета като мен и въобще всички страхуващи се да пишат споделят и т.н. Пишете ако сте съгласни. И попринцип пишете. :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)

DevilWish
09-14-2008, 18:51
Здравей!Не зная какво е ,не съм го преживяла, но достатъчно успявам да си представя :# Нещо много много страшно ми се струва :# :( Много съжалявам и се надявам този гад да си плати ,макар че не е само един.
Моят съвет е да отидеш наистина в Германия /аз също не съм в България/ и тук наистина е не се чуват такива случаи.Там ще ти е по-спокойно и ще ти помогне малко поне да забравиш случилото се /не да го изтриеш напълно може би ,но все пак/.Успех!

ThePowerOfLove
09-14-2008, 20:20
И аз само като чета и ме хваща страх :(

Mazen_ciganin
09-14-2008, 20:52
Наистина ли ще се ръководиш по разни мнения в един форум за това дали да направиш една ОГРОМНА крачка в живота ти и да заминеш?

Пратих ти ЛС.

kuklichka_bg
09-14-2008, 20:55
em ne ama petak se pribirah ot disco kam4 i sa pribirahme mn momi4eta i naro4no slqzoh na bloka na moita fr 6tot do moq blok e 2-3mini varq i edna kola se zad mene kaji re4i i az otna4alo nezabelqzah amam posle onq pusna silo farovete i tragna da mi vika n6 i az aide bejjjjjjjj xaxaxa i nabarzo se 6mugnah vav vhoda i onq sa vz ;d
Abe imam dosta takiva slu4ei ama za sega nishto slava bOGY :shock:

blood_dodo
09-14-2008, 21:01
Представих си те как вървиш посредата на улицата, а човека бърза :D

Както и да е, майтапа настрана, тая анкета с доста обезпокоителни резултати. Де'а и държавата в която живеем...

momchence_89
09-14-2008, 22:03
като чета такива историиииии мн се кефя :grin: :grin: :grin: :grin: и аз бях мн пати и продалжават :shock: :grin: :grin: :grin: аресвами

viktor4o
09-14-2008, 22:16
Аз с един приятел са прибирам от кръчма и някакъв мъж върви срещу нас, ама с някакво палто и нарочно го разтвори некъв, отдолу чисто гол и тръгна към нас и кат му хвърлихме един маган здрав, едва ли повече ще прави така ще го еба в изрода, трябваше го утрепем направо. Всякакви откачалки има. Ако си момче ще го пребиеш, пак зависи от ситуацията, ама ако си момиче трябва да се пазиш много.

Cvetito53
09-15-2008, 08:01
Ne ne sam iznasilvana !!

sexy_baby_originale
09-15-2008, 09:01
Да,гаджето ми ме изнасили, по мое желание и препоръка!

Misha91
09-15-2008, 10:04
Наистина миличка съжалявам ужасна случка....Мене се опита един тип веднъж също във входа да ме насили,но в момента в които ми разкъса потника успях някак си да се откопча и му забих ритник в слабините.Обаче в момента ,в който то се свиваше ,получих такъв як удар в лицето ,че само чух счупването на стъклата и успях да видя ,как съседи го хващат тоя изрод ;после съм изгубила съзнание и се свестих в линейката.Мръсника го осъдиха на няколко години ,щото имал и други престъпления,кражби и блудства.Но все пак виковете,ритниак и сучпените стъкла ми помогнаха.От тогава не съм имала подбни случки ,дано и да нямам за в бъдеще.

tonitoo
09-15-2008, 11:42
znam kvo e ...NE sum iznasilvana no e imalo opiti...bqh na 5-6 god kogato pred bloka slezna nqkuv dqdka i po4na da obarva men i moita fr i da ni pita za sex i t.n.i nie mn se izpla6ihme i baba togava izlezna s ku4eto i onq izbqga u sled tva se oplakahme v policiqta i go hvanaha :-o nadqvam se i da nqmo podobni slu4ei 6otot ot togava sum ujasno strahliva da se pribram sama :(

Locci
09-15-2008, 13:16
за радост не е имало дори и опити, не го пожелавам на никой :-o

sladko_teenche_v
09-15-2008, 19:23
Мен не са ме изнасилвали но много добре помня в 5ти клас се прибирах от у-ще пеша защото бях отвеяно дете-сега съм 9ти-и майками я беше страх да не си изпусна спирката!Вървях си към квартала и срещу мене ходеще момче ама сиг на 18-19 нз не помня точно....и когато се разминахме той ме хване и ме почеша-ама буквално-в дупето-през дрехите!почнах да се мятам и той ме изпусна и си продължи...не знаех къде съм... :shock: а до нас ми оставаха още 20 минути пеша....през цялото време тичах и плаках и си представях какво може да стане...прибрах се в нас обляна в сълзи...наще бяха много изплашени и ме попитаха какво е станало,а аз просто им казах че ме е подгонило куче но не ме настигнало...дори на най близката си приятелка казах това....и сега не бих си го признала...!А си представям ако някой ме изнали!Но ти не си виновна!Майкати не те мрази....просто и е тежко че се е случило такова нещо с теб!Все пак те е носила в себе си и те е отгледала....и най-добре потърси специялист който да споделиш това....ще ти олекне....и друго!Не е трябвало да го казваш наа приятелите си!Знам че искащ да сподеш с някой като ти е тежко но.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

gosho_k3
09-16-2008, 11:21
az sam mom4e ama imam ku4e (amerikanski staffordshier terrier i pitbull moje da se kaje) i edni cigani se zasiliha da ma biqt dobre 4e be6e to.spasi ma

Hanibal_lektar
09-16-2008, 11:32
Такива тъпанари трябва да бъдат линчувани и след това обесени.
Що се отнася до теб отиди на психолог. И не се тревожи не е вярно че са те изоставили хората които те обичат , те сигурно изживяват също голям шок и на тях им трябва да се осъзнаят.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-16-2008, 18:09
били ли сте изнасилвани? аз лично да . Един ден беше кам 11-12 часа и се прибирах от дискотеката по-рано. Живея на захарна фабрика и за да се прибера трябва да мина през малката циганска махала. Е обикновено не ме е страх ,но в този ден малко ме достраша . И така от един ъгъл излезе некакаф мъж и никой не ми помогна. Като казах на майка ми тя се паникьоса. За радост не бях бременна и продължих живота си. Но никак не беше лесно да продължа ей така. На 15 съм , а майка ми като ,че ли ме мрази . Чувстаам се ужано сякаш аз съм виновна. Приятелите ми ме зарядаха . И сега съм сама. Не искам да се самоубивам. Но трябваше да го разкажа на някой. Съжалявам ако темата не е на мястото си. или ако съм ви станала досадна.
emi ebasi za kva diskoteka na 15 mi govorite .... za tva staat takiva laina.... :?

ForgotN
09-16-2008, 18:25
Преди 2 години ме изнасили една какичка - и то не един а два пъти :cry:
Как искам ся това да се повтори...DA be i ti ne si iskal 8)

Love0nlyMyself
09-16-2008, 18:28
ами не са ме изнасилвани обаче преди 1-2 седмици докато отивах в гаджето щото щях да преспа у тях и аз нали тъпата тръгнах пеша по улицата главната :? и точно ми останах да кажем няколко метр да стигна до тях и както си вървях видях една кола обаче нищо не напраих се пак коли мн съм виждала :D подминах си я най-спокойно обаче точно тогава онзи запали .. и тръгна след мен стиган до мен и ме попита искаш ли да те закарам до някъде (беше мъж сам .. на около 30 години ) и аз му казах не и си продължих обаче той пак запали и пак тръгна след мен настигна ме и ме попита пак кажете до искате да ви закарам с нещо да помогна и т.н. и аз му викам не не искам и пак продължих обаче тоя пак след мен и продължава да ме пита и накрая като виде че не стана нищо си замина ... :o :o мн се изплаших тогава ..

а колкото до твойта случка кофти е ... ама нз аз порпинцип обичам майка си страшно мн и не бих я оставила сама за нищо на света пък нз .. явно вече си решила ти :)

ReBEELdE
09-16-2008, 18:35
Lelele tiq iznasilva4i im pojelavam da gi tiknat v zatvora i tam tqx da iznasilvat kolkoto i bryalno da zvu4i te tova zaslujavat :x :x

g1rl4eto_
09-16-2008, 18:55
не съм дано не ми се случва въпреки, че аз не се пазя много и все се прибирам сама по тъмното трябва да се замисля малко иначе много са ми досаждали толкова са нахални че ме е хващало страх от някои

yozito
09-16-2008, 19:54
Mмм сиг мн гадно се чувстваш в момента,но никакви самоуийства ;) надявам се с времето поне малко да ти олекне болката :)

nCuXo
09-16-2008, 19:55
Да. После ядох фъстъци.

GotTheLife
09-16-2008, 20:03
замалко

nCuXo
09-16-2008, 20:03
замалко
За малко щяха да те изнасилят, или малко време те изнасилваха? :?

xxxSnowflakexxx
09-16-2008, 20:03
O milata,tova e ujasno!sega 6te ima6 rana za cql jivot :cry: No moje6e i da e po-lo6o,kakto ti kaza pone ne si bremenna.. e ne ostava ni6to drugo osven da pojelaq na toq kreten da pykne :evil:

neonskull
09-16-2008, 20:31
Аз бях изнасилван.Бях в приятели и после тръгнах да се прибирам(живея в люлин) и изведнъж изскочиха 2 мацки и ме изнасилиха сега ми е много тъжноо :? :?

nCuXo
09-16-2008, 20:40
Аз бях изнасилван.Бях в приятели и после тръгнах да се прибирам(живея в люлин) и изведнъж изскочиха 2 мацки и ме изнасилиха сега ми е много тъжноо :? :?
Тъжно ти е, щот вече ги няма ли? :?

Mirelchetoo14
09-16-2008, 21:19
Адски е плашещ резултата от анкетата.... 14 момичета! Това е.... ненормално е, че се смята за нещо естествено , макар и гадно :(

jotitu
09-16-2008, 21:36
Аз бях изнасилван.Бях в приятели и после тръгнах да се прибирам(живея в люлин) и изведнъж изскочиха 2 мацки и ме изнасилиха сега ми е много тъжноо :? :?
Тъжно ти е, щот вече ги няма ли? :?


Добре де вие няма ли да спрете да си показвате селската олигофрения и да престанете да се подигравате с хората! Пожелавам ви това да се случи с дъщерите или сестрите ви или с някой ваш близък, за да може поне малко да почувствате болката, с която някой от тези момичета се налага да живеят! Това е травма за цял живот, а вие си правите гавра... хах

колкото по темата... само опити.. но пак се чувстваш изплашен.. още повече като по бял ден ти подвикват чичковци...

partychild
09-16-2008, 23:37
в моя град към 10 часа две момичета си ходели по главната улица , когато изкочил някъф циганин и ги подгонил..по някфа случайност се разделили момичетата и циганина хванал само едното момиче... влачил го за гушата с опрян нож в гърлото ..завързало го за едно дърво и го изнасилило по най- бруталния начин след това я завлякъл до някфи изоставени постройки.. другото момиче веднага се обадило на полицията и са я намерили сравнително бързо.. на другия ден момичето което се оттървало щеше да се жени... представете си какъв хубав подарък е получила.. а изнасиленото момиче щеше да е шаферка :( много ме е страх вече да се разхождам сама ..това ми е най-големия страх да ме изнасилят .. тоя са го пребили много яко и го затвориха в полицията само и само да не е пребиване до смърт :?

schranz
09-17-2008, 00:13
в моя град към 10 часа две момичета си ходели по главната улица , когато изкочил някъф циганин и ги подгонил..по някфа случайност се разделили момичетата и циганина хванал само едното момиче... влачил го за гушата с опрян нож в гърлото ..завързало го за едно дърво и го изнасилило по най- бруталния начин след това я завлякъл до някфи изоставени постройки.. другото момиче веднага се обадило на полицията и са я намерили сравнително бързо.. на другия ден момичето което се оттървало щеше да се жени... представете си какъв хубав подарък е получила.. а изнасиленото момиче щеше да е шаферка :( много ме е страх вече да се разхождам сама ..това ми е най-големия страх да ме изнасилят .. тоя са го пребили много яко и го затвориха в полицията само и само да не е пребиване до смърт :?
Тази история защо ми се струва ,че съм я чела някъде другаде....ма не се сещам :D

glor4eto_
09-17-2008, 08:06
НЕ И ДАНО НИКОГА НЕ МЕ СПОЛЕТЯВА ТАКОВА НЕЩО

LadyDy
09-17-2008, 10:42
ИЗВЕРГИ ИМА НАВСЯКЪДЕ! :-x ЧОВЕК НЕ СЕ ЛИ ПАЗИ, МОЖЕ ДА ГО СПОЛЕТИ НАЙ-ЛОШОТО, АМА ДА СЕ ПАЗИ И ДА НЕ СЕ ПАЗИ, ТО ....ПОНЯКОГА Е ВСЕ ТАЯ..... :-x :-x :-x

MartiSSima
09-20-2008, 17:35
Не и не искам да го изживявам това...Но както казаха "колежките" по горе анкетата е стряскаща само се замислете в каква държава живеем?!Що за изроди?!Това си е голям шок, надявам се управляващите на чело с МВР да си вършат работата и тея боклуци да ги прибират там където им е мястото, заедно с всички ШОФЬОРИ - УБИИЦИ на пътя защото реално погледнато това са 2 НАЙ-ГОЛЕМИ проблема на нашата скъпа Майка България!!! :-x :-x :-x :-x :-x :-x :-x

sexy&crazy
09-20-2008, 18:09
Мен ако питаш, иди. Там не е като в България. По - спокойно е и полицията си върши работата. А и щом дори майка ти мисли, че така е по - добре за теб...

e tq she si q svarshi ama v germaniq ne e kato tyka tam pedofilie ne s na sqka kra4ka...a kolkoto do temata samo opiti vednaj kato se pribirah ot daskalo s edna fr i i kazax da me iz4aka da hoda do nas i si varva az i nekaf idva xvana me za ramoto i po4na neshto da mi dranka kfo prava li neshto takova i az da we dobre sam are az tragvam i toi are stoide are stoi i az po4nah da vikam i nakraq edin si otvori prozoreca i onq podpali....taka 4e momi4eta pazete se sekfi gi ima

hollowman
09-20-2008, 18:12
Мен ако питаш, иди. Там не е като в България. По - спокойно е и полицията си върши работата. А и щом дори майка ти мисли, че така е по - добре за теб...

e tq she si q svarshi ama v germaniq ne e kato tyka tam pedofilie ne s na sqka kra4ka

Ми хич не съм сугласен за Германия и педофилите пък точно ... може да се каже, че е известна с педофилите си ... дори наскоро разбиха една мрежа от гейове педофили, които предлагали българчета момченца на разни германски гейове ... кво да говорим повече.

vaseto0o
09-20-2008, 18:27
Според мене от анкетата някой си прави ташак ;)
Ами нямам суми. Не Изнасилвачите и шофьорите са проблема, а управляващите :(
КО да се прави, може да си вземете спрей със салзотворен газ или шоково оръжие(кам 50-60 лева) от оръжейния магазин, поне в кварталния има!

Mirelchetoo14
09-21-2008, 11:46
Аз бях изнасилван.Бях в приятели и после тръгнах да се прибирам(живея в люлин) и изведнъж изскочиха 2 мацки и ме изнасилиха сега ми е много тъжноо :? :?
Тъжно ти е, щот вече ги няма ли? :?


Добре де вие няма ли да спрете да си показвате селската олигофрения и да престанете да се подигравате с хората! Пожелавам ви това да се случи с дъщерите или сестрите ви или с някой ваш близък, за да може поне малко да почувствате болката, с която някой от тези момичета се налага да живеят! Това е травма за цял живот, а вие си правите гавра... хах

колкото по темата... само опити.. но пак се чувстваш изплашен.. още повече като по бял ден ти подвикват чичковци...

Абе ти май се заяждаш навсякъде бе, момиче. Във всяка тема има по няколко такива мнения и не виждам нищо лошо в тях. Поне малко да се усмихне човек докато чете плашещата статистика... И не кълни много много, че нали знаеш, че се връща.

GoodGirlGoneBad
09-21-2008, 12:52
Ох,милата... :( Наистина много кофти!Съжалявам за теб... :-# Аз не съм...Опазил ме Господ! :? 8-[

snejana67
09-21-2008, 13:48
не съм изнасилвана,но си представям как се чувстваш,майка ти не те мрази и е хубаво да говориш за тези неща с нея или с много близки приятелки

Prayerr
09-21-2008, 13:56
маикати неможе да те мрази заради това просто и е многоо зле даже можеби повече от на тебе - това за самоубииството абсурд аз сам на принципа - колкото повече ме мачка живота толкова повече ми ве живее

schrei
09-21-2008, 14:57
НЕ И ДАНО НИКОГА НЕ МЕ СПОЛЕТЯВА ТАКОВА НЕЩО

mir4eto93
09-21-2008, 16:51
Имало е опити за жалост :( Веднъж се прибирах ( живея близо до циганския квартал) и 3-4 цигани ме наобиколиха, ама не бяха много големи на 16-17 най - мног 18 годишни да бяха. В началото започна съвсем невинно, викат ми хайде на кафе и аз много ясно отказах и тогава се приближиха и ме хванаха и ми викат не това е отговора, който очакваме :shock: и аз се стаписах, направо ми призля ( тогава бях на 13, почти 14 години) :shock: Дърпах се, дърпах се ама те много и момчета на всичкото отгоре ( то остава и да бяха момичета :-o ) Най - накрая след доста дълго опипване от тяхна страна успях да ударя единия в лицето и да избягам ( добре че бягам бързо, а и бях вече близо до вкъщи) :x Сега като видя мангал и ми се драйфа, а съм принудена да ги гледам всеки ден. щот живея до тях :-x :-# :smt022

anichkaaaa
09-21-2008, 16:56
маикати неможе да те мрази заради това просто и е многоо зле даже можеби повече от на тебе - това за самоубииството абсурд аз сам на принципа - колкото повече ме мачка живота толкова повече ми ве живее

Eвала !

spiderka
09-21-2008, 19:06
аз също бях изнасилена,но най-ме е я на едно нещо...това беше първото момче,което запали чувства в мен...бях малка (разбира се,още девствена) и тогава едва осъзнах какво ми се случи. ...

vaseto0o
09-21-2008, 19:13
аз също бях изнасилена,но най-ме е я на едно нещо...това беше първото момче,което запали чувства в мен...бях малка (разбира се,още девствена) и тогава едва осъзнах какво ми се случи. ...Не схванах :shock:
Може би малко подобряване на българския ще оправи проблема ;)

spiderka
09-21-2008, 19:25
мисълта ми беше,че този,който го направи,не беше случаен човек...иначе,да се самоубиеш,не си заслужава,защото тва е най-лесния изход.При мен парадоксът е,че всичко се случи,докато бяхме У НАС. И аз,малката тъпа идиотка,си мислех,че е свестен...

neonskull
09-21-2008, 19:27
Адски е плашещ резултата от анкетата.... 14 момичета! Това е.... ненормално е, че се смята за нещо естествено , макар и гадно :(Ти ако им вярваш на всички :?

i_hate_you_but_i_love_you
09-21-2008, 20:29
Не съм.. Но е имало 1 опит. Когато бях още много малко детенце (4-5 годишна) и си спомням много ясно как като слизах долу пред блока да играя и във входа ми, между 1-ви и 2-ри етаж, ме спря някакъв мъж.. не се сещам как изглеждаше.. мисля, че търсише пари или нещо ( май изтървах някакви стотинки и той за това търсеше пари в дрехите ми) и ми бръкна в гащичките и ме обарваше, обаче аз се уплаших много и избягах. На никой не съм го казвала.. даже бях забравила за тази случка, но сега като видях отговорите по тази тема се сетих.. :o :(

vaseto0o
09-21-2008, 20:31
Баси ника имаш :D
Според тебе кой би чукал 5 годишно момиченце :razz:

Neftochimic
09-21-2008, 21:16
лъжи, яко лъжи, не ви ли писна вече от тея лъжи.... ляляляллял
хахахахха :-D :grin:

Rebirthing
09-21-2008, 21:22
Надявам се поне един от тези 20 гласували да се шегува :(

Ruskia1936
09-21-2008, 21:26
stiga be hora... i bez tova seki put sam super pritesnen za moita kogat se pribira mi i sq sled kat go pro4etoh tva she me e strah da q pusna za cigari sama

marais
09-21-2008, 21:35
Баси ника имаш :D
Според тебе кой би чукал 5 годишно момиченце :razz:

педофил? :smt075

Tim
09-21-2008, 23:01
Момичета за по 5лева има спрейове с които като напръскаш копелето за известно време ще му бъде невазможно да вижда а през това време палите ботушките и дим да ви няма - също така може да си вземете и бокс и въпреки че сте слаби и нежни ако го цапнете в муцуната ще имате време да избягате. Газови пистолети също е добър вариянт има дамски модели които тежът по малко от килограм и за тях се искат единствено 18 години и лична карта.

Не се надяваите че точно на вас няма да се слуми ами взимаите предпазни мерки.

50cent
09-21-2008, 23:24
aз като бях в 5 клас комшията който живее в съседната врата имаше жена която сега почина бог да я прости и аз ходих да уча при нея да ми помага тя беше учителка и тоя комшя е педофил и нещо ме закачаше и ме бараше докъто жена му я нямаше и се опита да ме изнасили ама и аз нали се праих на мъжкар в 5 клас и по4нах да го налагам с юмруците и на него нищо не му стана като хванах една пръчка и го счупих о бои и сега ме избягва по кордор е аз вече ссъм голям ама беше гадно много го бих и веднъж преди 1-2 месеца нещо ми се озъби и аз го хванах за гърлото и го натиснах на стената и почна да обръща очите и го оствих и ся мно г е страх

sextazy_baby
09-22-2008, 07:16
Не са ме изнасилвали,но много пъти е щяло да се стигне до там...а и насила хубост не става

ELiTyYy
09-22-2008, 08:04
Не са ме изнасилвали,но много пъти е щяло да се стигне до там...а и насила хубост не става

+ 1 ....имало е доста опити...но...добре че бягам бързо .... :s

Nadelina
09-22-2008, 08:15
Ne sym bila iznasilvana, no imah edin sluchai, v koito se smiliha nad men i ne go napraviha dvama idioti. Bqhme v taxi na pribirane za vkyshti i vmesto da me ostavqt u nas, zakaraha kym gorata i edinia tvyrdeshe, che sega shte pravqt sex s gotino mace, prostqgashe se da me syblicha oshte predi da e sprqla kolata, dyrpashe me... a az placheh...

pateto16
09-22-2008, 10:41
ne i se radvam...zashtoto ako mi se slu4i neshto takova nz kakvo shte pravq... :(

Rebirthing
09-22-2008, 11:10
Момичета за по 5лева има спрейове с които като напръскаш копелето за известно време ще му бъде невазможно да вижда а през това време палите ботушките и дим да ви няма - също така може да си вземете и бокс и въпреки че сте слаби и нежни ако го цапнете в муцуната ще имате време да избягате. Газови пистолети също е добър вариянт има дамски модели които тежът по малко от килограм и за тях се искат единствено 18 години и лична карта.

Не се надяваите че точно на вас няма да се слуми ами взимаите предпазни мерки.

Мда мисля, че сълзотворните спрейове вършат най-добра работа, а и ги има в всеки оръжеен магазин :)

mynichka
09-22-2008, 11:43
за щастие не ми се е случвало нищо

rozova_lady
09-22-2008, 12:02
Mnogo sajalqvam za avtorkata

Lood
09-22-2008, 12:09
били ли сте изнасилвани? аз лично да . Един ден беше кам 11-12 часа и се прибирах от дискотеката по-рано. Живея на захарна фабрика и за да се прибера трябва да мина през малката циганска махала. Е обикновено не ме е страх ,но в този ден малко ме достраша . И така от един ъгъл излезе некакаф мъж и никой не ми помогна. Като казах на майка ми тя се паникьоса. За радост не бях бременна и продължих живота си. Но никак не беше лесно да продължа ей така. На 15 съм , а майка ми като ,че ли ме мрази . Чувстаам се ужано сякаш аз съм виновна. Приятелите ми ме зарядаха . И сега съм сама. Не искам да се самоубивам. Но трябваше да го разкажа на някой. Съжалявам ако темата не е на мястото си. или ако съм ви станала досадна.

абе, детските дискотеки не бяха ли до 20 часа? какво правиш толкоз късно в махлата, лека нощ деца отдавна е минало... точно ти си си виновна и затова майка ти така се държи!

samuel_vimes
09-22-2008, 12:43
Аз много обичам да ме изнасилват.
Изнасилват ме по три пъти на ден.

Lood
09-22-2008, 12:45
Аз много обичам да ме изнасилват.
Изнасилват ме по три пъти на ден.

и то се те изнасилва девствена монахиня нали :lol:

samuel_vimes
09-22-2008, 13:55
Не - Ханс от WS Teleshop ;)

LDto
09-22-2008, 16:43
da az bqh edva na 7 godini i nai-dobriq priqtel na brat mi me iznasili toi beshe na 17 togava no az ne smqh da kaja nishto toi se gavrishe s men i sega kato se sreshnem po ulicite az umiram o strah :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

iliq_zgz
09-22-2008, 18:21
men pak me iznasili edna kaki4ka 3 pati i sega iskam pak da se povtori :oops: :)

Valkyrie
09-22-2008, 19:22
Като я видях тая анкета, веднага реших, че е ебавка. Имам две приятелки, които са били изнасилени. Само да ви кажа, че за това знаем само аз и още трима души, много близки техни хора. Никоя от тях двете не споделя за сучилото се, затворили са го дълбоко в себе си, като че ли. Не искат да се връщат към това, не искат да го споменават дори. Ако не беше един приятел, никой от нас четиримата, които знаем, нямаше да разбере за случилото се. Още по-неподходящо ми се вижда споделянето за това в някакъв форум, какъвто и да било. Вярно е, че тук си сравнително анонимен, но и не виждам причина да го споделяте тук - нито нкой е в състояние да ви помогне, тези две момичета, които споменах, най-малко търсят съчувстиве за случилото се с тях... въобще... струва ми се адски странно да има такава анкета и да споделяте такива неща с непознати хора... неща, които ми се струват несподелими. Не смея да кажа, че мисля, че момичетата тук, които казват, че са били изнасилени, лъжат. Но ако са били изнасилени наистина, бих ги посъветвала да потърсят помощ от близките си и от психолог. Неподходящо и дори вредно е да се споделят такива неща тук.
Според мен темата трябва да се изтрие, но не и преди и аз да споделя. И мен са ме изнасилвали, даже доста пъти. Когато съм изморена просто искам да спя, съответо въобще нямам намерение да правя секс. Но мъжът ми е едно ужасно лошо животно и ме изнасилва, когато много му се иска, а аз не му давам. Силно момиче съм, съпротивлявам се, но май трябваше да си избера някой по-слабоватичък и хилав мъж, щото с тая машина всичките ми опити са обречени на неуспех. Ужасно е.

MaLty
09-22-2008, 19:25
Като я видях тая анкета, веднага реших, че е ебавка. Имам две приятелки, които са били изнасилени. Само да ви кажа, че за това знаем само аз и още трима души, много близки техни хора. Никоя от тях двете не споделя за сучилото се, затворили са го дълбоко в себе си, като че ли. Не искат да се връщат към това, не искат да го споменават дори. Ако не беше един приятел, никой от нас четиримата, които знаем, нямаше да разбере за случилото се. Още по-неподходящо ми се вижда споделянето за това в някакъв форум, какъвто и да било. Вярно е, че тук си сравнително анонимен, но и не виждам причина да го споделяте тук - нито нкой е в състояние да ви помогне, тези две момичета, които споменах, най-малко търсят съчувстиве за случилото се с тях... въобще... струва ми се адски странно да има такава анкета и да споделяте такива неща с непознати хора... неща, които ми се струват несподелими. Не смея да кажа, че мисля, че момичетата тук, които казват, че са били изнасилени, лъжат. Но ако са били изнасилени наистина, бих ги посъветвала да потърсят помощ от близките си и от психолог. Неподходящо и дори вредно е да се споделят такива неща тук.
Според мен темата трябва да се изтрие, но не и преди и аз да споделя. И мен са ме изнасилвали, даже доста пъти. Когато съм изморена просто искам да спя, съответо въобще нямам намерение да правя секс. Но мъжът ми е едно ужасно лошо животно и ме изнасилва, когато много му се иска, а аз не му давам. Силно момиче съм, съпротивлявам се, но май трябваше да си избера някой по-слабоватичък и хилав мъж, щото с тая машина всичките ми опити са обречени на неуспех. Ужасно е.

ем че ти на колко години си? иначе по темата..не са и дано не се случва :)

Valkyrie
09-22-2008, 19:50
Скоро правя 16, но не виждам какво общо има това с мнението ми. Ако се хващаш за края на написаното от мен - то беше, за да не бъда съвсем офтопик.

vaseto0o
09-22-2008, 19:59
men pak me iznasili edna kaki4ka 3 pati i sega iskam pak da se povtori :oops: :)
Нали уж не си правил секс и питаше за проблема си :D

Castaway
09-23-2008, 12:29
За щастие не ... обаче един се опита .. в седми клас .. братовчед на моя позната :shock: :shock: :shock: ... не очаквах, че може да го напрай ...

ама му се измуу,кнах де, .. после ходиха да се разправят и от тогава не ме е доближавал .. като ме види, се обръщша на другата страна ..

ама на никой не го пожелавам .. отвратително е чувството .. само като те докосне, и после се чувстваш омърсена ии аууу ужас ужассс

TPAKTOPUCTA
09-23-2008, 12:32
Като я видях тая анкета, веднага реших, че е ебавка. Имам две приятелки, които са били изнасилени. Само да ви кажа, че за това знаем само аз и още трима души, много близки техни хора. Никоя от тях двете не споделя за сучилото се, затворили са го дълбоко в себе си, като че ли. Не искат да се връщат към това, не искат да го споменават дори. Ако не беше един приятел, никой от нас четиримата, които знаем, нямаше да разбере за случилото се. Още по-неподходящо ми се вижда споделянето за това в някакъв форум, какъвто и да било. Вярно е, че тук си сравнително анонимен, но и не виждам причина да го споделяте тук - нито нкой е в състояние да ви помогне, тези две момичета, които споменах, най-малко търсят съчувстиве за случилото се с тях... въобще... струва ми се адски странно да има такава анкета и да споделяте такива неща с непознати хора... неща, които ми се струват несподелими. Не смея да кажа, че мисля, че момичетата тук, които казват, че са били изнасилени, лъжат. Но ако са били изнасилени наистина, бих ги посъветвала да потърсят помощ от близките си и от психолог. Неподходящо и дори вредно е да се споделят такива неща тук.
Според мен темата трябва да се изтрие, но не и преди и аз да споделя. И мен са ме изнасилвали, даже доста пъти. Когато съм изморена просто искам да спя, съответо въобще нямам намерение да правя секс. Но мъжът ми е едно ужасно лошо животно и ме изнасилва, когато много му се иска, а аз не му давам. Силно момиче съм, съпротивлявам се, но май трябваше да си избера някой по-слабоватичък и хилав мъж, щото с тая машина всичките ми опити са обречени на неуспех. Ужасно е.

много добре казано.

^dishdogz^
09-23-2008, 14:21
Ууу тва е гадно, брутално, да изнасилиш малко момиченце или жена и въобще :shock: Като някои не могат да си държат пиш*ите в гащите има магистрали, публични домове.. Мен не са ме изнасилвали и опити не са правили, ама само да посмеят :-x :D

^dishdogz^
09-23-2008, 19:11
Ууу тва е гадно, брутално, да изнасилиш малко момиченце или жена и въобще :shock: Като някои не могат да си държат пиш*ите в гащите има магистрали, публични домове.. Мен не са ме изнасилвали и опити не са правили, ама само да посмеят :-x :D

Аз ще дойда да те изнасиля да видим кво ше ми напраиш.Падам си по момичета с пиърсинги затова внимавай :D

Айде ела :razz: щи откъсна топките и щи ги завра в устата :-P :P

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-23-2008, 19:33
Нямам думи какво да кажа... Не са ме изнасилвали (да чукам на дърво), надявам се да не стане. Винаги съм се успокоявала, че живея на главната улица в града и винаги само по нея се прибирам, но в това няма грам гаранция, че всичко ще е тип-топ... Най-тъпото в шибаната ни държава е, че такива изверги като изнасилвачите, убийците и похитителите си живеят на свобода. :-x

vaseto0o
09-23-2008, 19:33
Ууу тва е гадно, брутално, да изнасилиш малко момиченце или жена и въобще :shock: Като някои не могат да си държат пиш*ите в гащите има магистрали, публични домове.. Мен не са ме изнасилвали и опити не са правили, ама само да посмеят :-x :D

Аз ще дойда да те изнасиля да видим кво ше ми напраиш.Падам си по момичета с пиърсинги затова внимавай :D

Айде ела :razz: щи откъсна топките и щи ги завра в устата :-P :P
Да ти е сладко :P

mArMaLaDkA
09-23-2008, 19:42
Скоро правя 16, но не виждам какво общо има това с мнението ми. Ако се хващаш за края на написаното от мен - то беше, за да не бъда съвсем офтопик.

^Ее..какъв мъж на 16 години?Освен ако не си от ромски произход. :-o Това не го вдянах.Аз не бих търпяла такова отношение.

Не са ме изнасилвали.Само едно нисшо същество би тръгнало да насилва беззащитно момиче или жена.И най-често на изнасилвачите всяка им е отказвала,не са получавали внимание от момиче/жена и си търсят по някакъв начин.Въобще са жалка работа и много травмиращо преживяване за едно момиче.Дори само опитите,могат да бележат момичето(най-често) за цял живот,ако се е измъкнала едвам-едвам.

kuklichka_bg
09-23-2008, 20:18
Представих си те как вървиш посредата на улицата, а човека бърза :D

Както и да е, майтапа настрана, тая анкета с доста обезпокоителни резултати. Де'а и държавата в която живеем...

da sq smeshno ama togava ne mi be6e smeshno ama toi be6e s kola 8-) kakto i da e

mitakkka
09-24-2008, 02:40
Изчетох цялата тема и ми стана гадно за всички момичета-аз съм момче-на 20 години-90кг ,имам племенница на 4 годинки-след10 години тя ще е на 14 когато е най-опасно, а аз на 30-разбера ли или не дай си боже видя ли някой да я докосва и тя да се дърпа камо ли да се опита да я изнасили-ще му направя кокалите на сол от бой докато не се гърчи - просто ние всичко можем да кажем в този форум но си представете ако е ваша роднина-братовчедка, сестра, племенница или приятелка-закони ли-бой докато остане на земята в кръв !

24white24
09-24-2008, 05:23
Изчетох цялата тема и ми стана гадно за всички момичета-аз съм момче-на 20 години-90кг ,имам племенница на 4 годинки-след10 години тя ще е на 14 когато е най-опасно, а аз на 30-разбера ли или не дай си боже видя ли някой да я докосва и тя да се дърпа камо ли да се опита да я изнасили-ще му направя кокалите на сол от бой докато не се гърчи - просто ние всичко можем да кажем в този форум но си представете ако е ваша роднина-братовчедка, сестра, племенница или приятелка-закони ли-бой докато остане на земята в кръв !На същото мнение съм само да добавя, няма значение дали ми е приятелка роднина или непозната, когато жена е безпомощна и някакъв изверг се опитва да я изнасили е гаранция ще му организирам една екскурзия до вилата ми на Витоша лошото е, че слизането ще му е тежко :x

pepita87
09-24-2008, 09:43
Историята ти е потресаваща!
А по темата-не,не съм изнасилвана!

assd22
09-24-2008, 14:56
Боже, колко мъка има по тоя свят, боже! :?

Baby_b
09-24-2008, 16:24
Не за щастие

soul1199
09-24-2008, 16:47
:-& o,milata,tova e yjasno,pogovori s maika si,kaji i,4e ti e mn trudno,a v takiva momenti za jalost razbirame,koi sa ni istinskite priqteli,te vmesto da te pregarnat i da te yte6at te sa te zarqzali,ostavi gi,nameri si drygi

Valkyrie
09-24-2008, 19:17
Скоро правя 16, но не виждам какво общо има това с мнението ми. Ако се хващаш за края на написаното от мен - то беше, за да не бъда съвсем офтопик.

^Ее..какъв мъж на 16 години?Освен ако не си от ромски произход. :-o Това не го вдянах.Аз не бих търпяла такова отношение.
Ти дали направи ИЗКАЗВАНЕТО???
Само да те светна, че от повече от две години съм с този човек, почти през цялото време сме живели заедно, той е скинхед, ама от тези, с лошите расистки виждания, и е най-истинският човек, когото познавам. Може да съм на 16, но от този живот съм видяла много повече, отколкото трябва, така че... щом знам, че искам да прекарам с този човек остатъка от живота си, нищо не ми пречи да го наричам мъжа ми, вдяваш ли?
Смятай, че сериозно ме издразни с изказването за произхода, защото и аз не съм много далеч от неговите убеждения, сещаш ли се? А това, че почти всички 16-годишни не са дорасли за каквато и да било връзка, още по-малко сериозна, не означава, че аз съм от тях. А и можеше да вденеш, че си правя ташак с това изказване (относно как ме изнасилва).

vaseto0o
09-24-2008, 19:46
Скоро правя 16, но не виждам какво общо има това с мнението ми. Ако се хващаш за края на написаното от мен - то беше, за да не бъда съвсем офтопик.

^Ее..какъв мъж на 16 години?Освен ако не си от ромски произход. :-o Това не го вдянах.Аз не бих търпяла такова отношение.
Ти дали направи ИЗКАЗВАНЕТО???
Само да те светна, че от повече от две години съм с този човек, почти през цялото време сме живели заедно, той е скинхед, ама от тези, с лошите расистки виждания, и е най-истинският човек, когото познавам. Може да съм на 16, но от този живот съм видяла много повече, отколкото трябва, така че... щом знам, че искам да прекарам с този човек остатъка от живота си, нищо не ми пречи да го наричам мъжа ми, вдяваш ли?
Смятай, че сериозно ме издразни с изказването за произхода, защото и аз не съм много далеч от неговите убеждения, сещаш ли се? А това, че почти всички 16-годишни не са дорасли за каквато и да било връзка, още по-малко сериозна, не означава, че аз съм от тях. А и можеше да вденеш, че си правя ташак с това изказване (относно как ме изнасилва).
Така е путко, всички си мислим че сме на светлинни години от глупавите ни връстници :-o
А то ко-само аз съм така :razz:

Valkyrie
09-24-2008, 20:11
Скоро правя 16, но не виждам какво общо има това с мнението ми. Ако се хващаш за края на написаното от мен - то беше, за да не бъда съвсем офтопик.

^Ее..какъв мъж на 16 години?Освен ако не си от ромски произход. :-o Това не го вдянах.Аз не бих търпяла такова отношение.
Ти дали направи ИЗКАЗВАНЕТО???
Само да те светна, че от повече от две години съм с този човек, почти през цялото време сме живели заедно, той е скинхед, ама от тези, с лошите расистки виждания, и е най-истинският човек, когото познавам. Може да съм на 16, но от този живот съм видяла много повече, отколкото трябва, така че... щом знам, че искам да прекарам с този човек остатъка от живота си, нищо не ми пречи да го наричам мъжа ми, вдяваш ли?
Смятай, че сериозно ме издразни с изказването за произхода, защото и аз не съм много далеч от неговите убеждения, сещаш ли се? А това, че почти всички 16-годишни не са дорасли за каквато и да било връзка, още по-малко сериозна, не означава, че аз съм от тях. А и можеше да вденеш, че си правя ташак с това изказване (относно как ме изнасилва).
Така е путко, всички си мислим че сме на светлинни години от глупавите ни връстници :-o
А то ко-само аз съм така :razz:
Бях написала доста, но го изтрих. Само нещо ще те попитам - колко 16-годишни има в този форум, които имат работа, защото им се налага сами да се издържат? Че иначе няма да има какво да ям, сещаш ли се?
То сигурно няма кой знае колко 16-годишни, които сами интернета да си плащат, ама аре.
Никъде не съм казвала, че съм по-добра от връстниците си, нито, че съм по-умна. Казвам само, че ми се е налагало да правя неща, с които те ще се сблъскат доста по-късно. Схващаш ли, тъпанар?

ReBEELdE
09-24-2008, 20:12
Изчетох цялата тема и ми стана гадно за всички момичета-аз съм момче-на 20 години-90кг ,имам племенница на 4 годинки-след10 години тя ще е на 14 когато е най-опасно, а аз на 30-разбера ли или не дай си боже видя ли някой да я докосва и тя да се дърпа камо ли да се опита да я изнасили-ще му направя кокалите на сол от бой докато не се гърчи - просто ние всичко можем да кажем в този форум но си представете ако е ваша роднина-братовчедка, сестра, племенница или приятелка-закони ли-бой докато остане на земята в кръв !На същото мнение съм само да добавя, няма значение дали ми е приятелка роднина или непозната, когато жена е безпомощна и някакъв изверг се опитва да я изнасили е гаранция ще му организирам една екскурзия до вилата ми на Витоша лошото е, че слизането ще му е тежко :x

+1 :-x :-x :-x

partychild
09-24-2008, 20:27
в моя град към 10 часа две момичета си ходели по главната улица , когато изкочил някъф циганин и ги подгонил..по някфа случайност се разделили момичетата и циганина хванал само едното момиче... влачил го за гушата с опрян нож в гърлото ..завързало го за едно дърво и го изнасилило по най- бруталния начин след това я завлякъл до някфи изоставени постройки.. другото момиче веднага се обадило на полицията и са я намерили сравнително бързо.. на другия ден момичето което се оттървало щеше да се жени... представете си какъв хубав подарък е получила.. а изнасиленото момиче щеше да е шаферка :( много ме е страх вече да се разхождам сама ..това ми е най-големия страх да ме изнасилят .. тоя са го пребили много яко и го затвориха в полицията само и само да не е пребиване до смърт :?
Тази история защо ми се струва ,че съм я чела някъде другаде....ма не се сещам :Dpo vestnicite :neutral:

SMoKe_BoY
09-24-2008, 22:38
Изчетох цялата тема и ми стана гадно за всички момичета-аз съм момче-на 20 години-90кг ,имам племенница на 4 годинки-след10 години тя ще е на 14 когато е най-опасно, а аз на 30-разбера ли или не дай си боже видя ли някой да я докосва и тя да се дърпа камо ли да се опита да я изнасили-ще му направя кокалите на сол от бой докато не се гърчи - просто ние всичко можем да кажем в този форум но си представете ако е ваша роднина-братовчедка, сестра, племенница или приятелка-закони ли-бой докато остане на земята в кръв !

Твърдо ЗА!

NoGivinUp
09-25-2008, 19:39
Vseki boji den :smt118

CTAMAT
09-25-2008, 20:23
3 пъти подред

ra4ence
09-25-2008, 20:35
Да.
И то адвокат

psychopath
09-26-2008, 08:32
да 8-)

sLadkaTa_LoRi
09-26-2008, 23:44
:(

Schnitzer
09-27-2008, 02:52
Едва ли някоя лелка би тръгнала да ме изнасилва но ако някои ден видя някои да посяга на момиче съм го отрепал на място.

luciferrr
09-27-2008, 02:54
не :lol: 8-) И мразя много това нещо! :-x Видя ли такъв, ще го пречукам :-x

XxMyselFxX
09-27-2008, 07:41
Не са и се надявам да не ми се случи

MoHuTo
09-27-2008, 12:53
Знам много добре как се чувстваш!!
Аз не съм била изнасилена.. просто прочетете историята ми..
Преди 5год. (бях на 11, а сестра ми на 15) се прибирахме от училище и тъй като бяхме 2ра смяна, беше доста късно. Точно минавахме по една затънтена уличка и пред нас спря една кола. От нея слязоха петима мъже и тръгнаха към нас. Спомням си как сестра ми ми стисна мн силно раката. Мъжете бяха пияни, хванаха ни и ни задърпаха към колата. Аз започнах да викам а единият каза "просто ще се позабавляваме". Тогава сестра ми ги помоли да ме пуснат и започна да плаче. Казваше им да вземат нея, но да ме оставят. Те така и направиха. Качиха сестра ми в колата и тръгнаха а аз започнах да удрям по стаклото. Бях много уплашена и веднага се прибрах у дома. Маика ми се обади в полицията но нищо...
На другия ден откриха сестра ми хвърлена до един тунел.. била е изнасилвана поне 10 пъти!
Това ще ми остане травма за цял живот и ще се сещам как тя даде живота си за мен, а аз съм дори непокътната!

Само като го прочетох и настръхнах и ми се насълзиха очите... в каква държава живеем :?
Иначе аз не съм изнасилвана и се надявам никога да не ми се случи...

renchence
09-27-2008, 14:15
Знам много добре как се чувстваш!!
Аз не съм била изнасилена.. просто прочетете историята ми..
Преди 5год. (бях на 11, а сестра ми на 15) се прибирахме от училище и тъй като бяхме 2ра смяна, беше доста късно. Точно минавахме по една затънтена уличка и пред нас спря една кола. От нея слязоха петима мъже и тръгнаха към нас. Спомням си как сестра ми ми стисна мн силно раката. Мъжете бяха пияни, хванаха ни и ни задърпаха към колата. Аз започнах да викам а единият каза "просто ще се позабавляваме". Тогава сестра ми ги помоли да ме пуснат и започна да плаче. Казваше им да вземат нея, но да ме оставят. Те така и направиха. Качиха сестра ми в колата и тръгнаха а аз започнах да удрям по стаклото. Бях много уплашена и веднага се прибрах у дома. Маика ми се обади в полицията но нищо...
На другия ден откриха сестра ми хвърлена до един тунел.. била е изнасилвана поне 10 пъти!
Това ще ми остане травма за цял живот и ще се сещам как тя даде живота си за мен, а аз съм дори непокътната!

Само като го прочетох и настръхнах и ми се насълзиха очите... в каква държава живеем :?
Иначе аз не съм изнасилвана и се надявам никога да не ми се случи...

Честно казано и на мен ми се насълзиха очите .. Нзм какво да кажа, по принцип всичко се връща, но знам че тфа не те топли. Горката, просто .. :( и аз не съм била изнасилвана. Веднъж един почна да ме гони докато се прибирах към 10 и нещо по една тъмна пътечка, но успях да избягам. След това съм ревала 1 час на приятеля ми.. и благодаря на господ, че нищо не стана. От тогава никога по тъмното сама.. А когато се наложи да се прибирам сама умирам от страх, дори и когато съм с приятели постоянно се обръщам назад да гледам дали има някой зад нас.. Жалко, че почти никой от тях не разбира какво изпитвам, дори и приятеля ми.

sladka__droga
09-27-2008, 14:40
Не са и слава богу ... да не дава господ такова нещо.

Попринцип съм си страхлива ама за всичко без за това да се прибирам по тъмно ... или да излизам късно.С една фр лятото си излизахме в 2 часа през ноща ии само двете си седиме и си говорим.Амаа веднъж ми се случи нещо много страшно поне на момента.Значи излезнали сме си ние ,, пак така в 2 часа ... седиме си и по-едно време двама мъже на около 25 тръгват след нас ... ние незнам на къде се бяхме завлекли ,, * ама щях да умра от страх.Ние забързваме ходенето и те също.Ние спреме и те спрът.Ужат ,, ужас.После обаче такъв спринт одарихме .. че онея ни загубиха от поглед както и ние тях ;дд.

Charmed_90
10-04-2008, 12:21
Ами честно казано сега съм на 18,но когато бях на 15,3ма се опитаха да ме изнасилят.Аз тогава успях да избягам и въпреки,че се случи преди 3 год. го помня се 1 беше вчера със всяка малка подробност...Въпреки,че всъщност имаше проникване,но беше с пръсти,както и да е.За разлика от теб обаче аз така и не казах на наште.Живея също в Зах. фабрика,близо до Зап. парк и знам какви изроди има там,но каквото и да става махни мислите за самоубийство.Знам как ще ти прозвучи,но това е просто 1 мн лош период и той ще отмине. :smt056 Ще се оправиш.

mynichka
10-04-2008, 13:16
Не са и слава богу ... да не дава господ такова нещо.

Попринцип съм си страхлива ама за всичко без за това да се прибирам по тъмно ... или да излизам късно.С една фр лятото си излизахме в 2 часа през ноща ии само двете си седиме и си говорим.Амаа веднъж ми се случи нещо много страшно поне на момента.Значи излезнали сме си ние ,, пак така в 2 часа ... седиме си и по-едно време двама мъже на около 25 тръгват след нас ... ние незнам на къде се бяхме завлекли ,, * ама щях да умра от страх.Ние забързваме ходенето и те също.Ние спреме и те спрът.Ужат ,, ужас.После обаче такъв спринт одарихме .. че онея ни загубиха от поглед както и ние тях ;дд.
на мен нещо подобно тоест незнам дали щяха да ни изнасилят , но беше много гадно ..
начи попринцип трябваше да излезем с една фр в 8 с момчетата и да отидем на барче..обаче като дойдоха момчетата (най-добрите приятели..които винаги ще помня ..дори сега да са толкова далеч от мен) ние не бяхме готови ..тъкмо щяхме да ядем и да се гласим и се уговорихме 10 и 30 на една фурна ..супер нагласихме си се ние с Н. и тръгваме към фурната, ама стигнахме малко по- рано слушахме някфи песнички и аз виждам някфи 2 ..нищо особенно просто двама ..но незнам защо ме хвана срах и викам ..моляте спри за малко телефона си ..и докът го кажа ..онез вече ни гонеха ..Н. спря да си събуе токчетата ..аз само я дръпнах ..нито съм се събувала нито нищо ..само обиците си махнах ..щот ме удряха в лицето и ме болеше ..и бягахме 2-3 минути и срещнахме момчетата ..те идваха точно на време за уговорката ни :grin: и добре че бяха те :-) :-) :-) после никога не излязохме без тях никаде ..толкова ми липсват ..но сега са толкова далеч :( :( :(

miracle15
10-04-2008, 13:28
и при мен е имало само опит... Беше една сутрин, когато баща ми се прибра от пътуване в чужбина. Един пиян циганин дойде пред нас под предтекст, че ще му помогне с разтоварването на багажа. Аз си седях вкъщи и той изведнъж влезе и ме прегърна. Започна да ме целува и се опита... До мен имаше един стар чадър, взех го и го шибнах по капачките. После го изръгах в стомаха и му изкрещях да си ходи. Заклучих вратата след него и повече не го пуснах. Казах на нашите, но те нищо не направиха, дори не се ядосаха. :x Много им се сърдя заради това! Толкова ного ли им струваше да ме защитят?!? :x :x :x

Attila_The_Hun
10-04-2008, 15:17
Леле, какви ужасии! Нема спасение вече, секакви се развъдиха ненормалници. Педофили, изнасилвачи и прочие болни хора... Законите тука не помагат! Трябва гражданска активност по тоя проблем! Да се създадат квартални патрули от доброволци, които да обикалят и да дебнат за такива неща и да пазят реда.

Ако се надявате държавата нещо да направи, само с надеждите ще си останете... :o

TiN4iTyYy
10-04-2008, 16:40
Да, имало е опити .. И не веднъж съм бягала или съм се опитвала да се измъкна по някакъв начин от педофили. Имаше период, в който ме беше страх да изляза от нас дори за да отида до магазина ....... А сега ме е страх от всеки един мъж на улицата и се чувствам като параноичка .. Хората, с който излизам не могат да ме разберат за съжаление ..
Но за щастие всички опити бяха неуспешни.

и аз бях така ... :roll:

sScream
10-04-2008, 17:19
И аз познавам 3 момичета ...изнасилени. Една от които жестоко. Друга която ми е мн близка приятелка. Просто какво да ви кажа...пазете се. Учете се от опита на другите

PeopleAlwaysLeave
10-04-2008, 18:03
Абе слава бого не са ме изнасилвали обаче и при мен имаше опити... На морето, не знам преди колко време беше точно, но някъде на 15 да съм била, и цяла компания сме тръгнали на дискотека. Обаче понеже ни беше страх, че нямаме 18, а сме цяла банда и може да ни направят проблем и да не ни пуснат наведнъж и се разбрахме на групички да влизаме уж не сме заедно. И така аз останах с още 2 момичета, седнах на едни стълби на има-няма 20 метра от дискотеката , а другите момичета стояха прави срещу мен и си говориме и чакаме да влезнат наште хора и да отиваме и ние. А аз бях облечена с потниче и къса пола /ама не курвенското късо, а нормала къса пола/. И както си седим и си говориме и по едно време се задават (са вече не си спомням двама или трима бяха) некви мангали. И единия сяда до мене на стъблите. Аз само го изгледах и се преместих по-далеч, а той се мести с мене :lol: и така 2-3 пъти и накрая почна да ме обарва и да се опитва да си мушне ръката под полата ми. Обаче аз понеже съм си малко цапната в устата и почнах да го псувам "абе ей майка ти д*ба циганска разкарай се от мете" :lol: :lol: и станах от стълбите и тръгвам към дискотеката да вървя, ама тоя явно се ядоса, че го псувам и като ме хвана и почна да ме дърпа. И аз пища, другите две момичета и те почнаха да пищат обаче понеже музиката от дискотеката е силна и почти не се чуваше. И не знам на късмет ли на какво стана ама един фр явно е видял кво става и изтича към мене и почна да му налита на бой на мангала. Сбиха се, а аз седя като гръмната, ама буквално като гръмната, и не знам кво става :shock: От там още някви момчета се спуснаха да ги разтървават ама тоя моя фр явно им е казал какво се е опитвал да направи тоя и те почнаха да го шамарят :lol: И офейка, а неговите приятели се изпариха още като дойде моя фр 8-) Много се бях изплашила. Доста време след тая случка ме беше страх да излизам и по светло даже...

Иначе ми се е случвало също и мъже от коли да ми подсвиркват, да ме питат за къде съм, дали искам да ме закарат, някви такива, но като стане нещо такова забързвам крачката и тва е... А и гледам по тъмно самичка да не се прибирам и изобщо да не ходя по дискотеки, барове и т.н. сама щото сякви извратеняци ги има. Като ударят 2 водки и не знаят кво правят... А пък специално за съфорумците, които са от София и ходят по Студентски град на диско - мацки изобщо сами не тръгвайте... Там такива пияници и перверзници има, че просто ви е бедна фантазията :?

princess_kiss
10-04-2008, 18:14
Мен не са ме изнасилвали,но са правени опити.на улицата на която живея преди 1-2 години се беше привъртял някакъв.И той идваше 2 есени подред.Еро как започнах всичко:Един ден се връщах от магазина и гледам зад мене ходи накякъв с дълго яке и шапка.И по едно време го гледам на 20-30sm от мен.И щом се обърнах той си разгърна якето и си покажа...Това продължаваше дни наред.Един ден дори завлиза в двота на едно 7годишно дете!Идваше с една кола,и се криеше зад вратата на една изоставена къща. 8-[

princess_kiss
10-04-2008, 18:17
Случва ми се и 1 друга история преди около месец.С една моя приятелка отиваме до магазина.Беше към 22.00.Там има 1 полянка и има и борчета.И издеднъж както си минаваме чуxме как някои ходи и шумоли в борчетата.Много бяхме уплашени.Дори и сега ние стах да минаваме оттам!
:shock:

scoobydors
10-04-2008, 18:47
Това е наистина ужасно :(
Не са ме ... и разбира се не го искам .. :?
и аз така като Ivalinka .. мн мразя да се прибирам сама .. и то по тъмно .. абе ужаасссс
+ 1 :(

Rebirthing
10-04-2008, 19:08
Сега дочитам някой мнение и гледам пишете, че е имало опити, обаче това, че някой ви подсвирква или сте чули нещо да шумоли или пък някой ви преследва не значи непременно опит за изнасилване, даже честно да ви каже не са много истинските изнасилвачи, повечето са подпиинали педерасти които не се осъзнават какво правят или са някой цигани на които няма кой да обърне внимание.Също така четох в една книга, че мъже които си показват половите органи на жени/момичета най-често са безобидни (даже някой имат семейства, работа, абе като нормалните хора ) и не могат да ви сторят нищо,просто си просят внимание,има даже специално има за такива хора, но в момента не мога да се сетя :-o . Е все пак това не е гаранция, че нищо няма да се случи, за това най-добре не стойте навън по-тъмно сами.

RuMiTo0
10-06-2008, 15:35
Слава Богу,аз не съм била изнасилвана,не е имало и опити.Но познавам едно момиче от класа ми,което беше изнасилено от някакъв изрод,с който се беше запознала в чата.Та отишла тя на среща с него (уж да се видят само) и оня я завлякъл в някаква къща ли,барака ли и я изнасилил.. :shock: Отне й година да се възстанови горе-долу,за да може поне да излиза от вкъщи.Такива изроди за съжаление колкото щеш има в скапаната ни страна.. :-x Е за тва видиш ли такъв ненормалник - БОЙ,БОЙ и само БОЙ !!! :-x :smt019 :smt013 :smt067 :smt097 Е ТВА Е ПОЛОЖЕНИЕТО!

mimsssssss
10-06-2008, 16:20
Да, имало е опити .. И не веднъж съм бягала или съм се опитвала да се измъкна по някакъв начин от педофили. Имаше период, в който ме беше страх да изляза от нас дори за да отида до магазина ....... А сега ме е страх от всеки един мъж на улицата и се чувствам като параноичка .. Хората, с който излизам не могат да ме разберат за съжаление ..
Но за щастие всички опити бяха неуспешни.

и аз бях така ... :roll:
az su6to

[B]a[N]D[i]T[k]a
10-08-2008, 03:24
Знам много добре как се чувстваш!!
Аз не съм била изнасилена.. просто прочетете историята ми..
Преди 5год. (бях на 11, а сестра ми на 15) се прибирахме от училище и тъй като бяхме 2ра смяна, беше доста късно. Точно минавахме по една затънтена уличка и пред нас спря една кола. От нея слязоха петима мъже и тръгнаха към нас. Спомням си как сестра ми ми стисна мн силно раката. Мъжете бяха пияни, хванаха ни и ни задърпаха към колата. Аз започнах да викам а единият каза "просто ще се позабавляваме". Тогава сестра ми ги помоли да ме пуснат и започна да плаче. Казваше им да вземат нея, но да ме оставят. Те така и направиха. Качиха сестра ми в колата и тръгнаха а аз започнах да удрям по стаклото. Бях много уплашена и веднага се прибрах у дома. Маика ми се обади в полицията но нищо...
На другия ден откриха сестра ми хвърлена до един тунел.. била е изнасилвана поне 10 пъти!
Това ще ми остане травма за цял живот и ще се сещам как тя даде живота си за мен, а аз съм дори непокътната!

олееее супер е гадно!! сестра ти как е в момента? ...

Re5peC7
10-08-2008, 10:58
Да! Приятелката ми ония ден ме изнасили. Върза ме за леглото и почна да ми скача отгоре :lol:

Bombshell
10-08-2008, 11:50
били ли сте изнасилвани? аз лично да . Един ден беше кам 11-12 часа и се прибирах от дискотеката по-рано. Живея на захарна фабрика и за да се прибера трябва да мина през малката циганска махала. Е обикновено не ме е страх ,но в този ден малко ме достраша . И така от един ъгъл излезе некакаф мъж и никой не ми помогна. Като казах на майка ми тя се паникьоса. За радост не бях бременна и продължих живота си. Но никак не беше лесно да продължа ей така. На 15 съм , а майка ми като ,че ли ме мрази . Чувстаам се ужано сякаш аз съм виновна. Приятелите ми ме зарядаха . И сега съм сама. Не искам да се самоубивам. Но трябваше да го разкажа на някой. Съжалявам ако темата не е на мястото си. или ако съм ви станала досадна.
Преди живеех в Захарна фабрика, как се казваш? В 45 ли учиш?

Bixel
10-08-2008, 13:58
:oops:

xqlusive
10-08-2008, 17:37
Като чета колко от вас са преживявали такива гадости и... :shock:
Ако се случи нещо подобно на някой близък, нз... ще откача.
Само да попадна на боклук като тези ще го убия просто... в багажника и ше го зарова некъде. Не заслужават да живеят такива нищожества :-x :-x :-x :-x :-x

angelkata_dqvolkata
10-08-2008, 18:33
:cry: :cry: :cry: :-# :cry: :cry: :cry: malee kolko ujasni istoriiii :cry: mn sajalqvam za tezi na koito se e sluchilo takova neshto :cry: po temata ne sam bila iznasilvana i dano nikoga ne stane :cry:

Still1ME1Still1HERE
10-08-2008, 21:27
Видя ли момиче,което го изнасилват или почват направо няма да мисля,а направо с ръце,крака и глава бой по него.Може да умра,ама ще го пратя и него в гроба :-x По лошо от наранено и плачещо момиче за мен няма.Готов съм да го предотвратя на всяк цена-дори и ако трябв да убия.Просто момичешките сълзи ми вливат такъв адреналин,че мога да направя всичко...

jeni92_abc
10-09-2008, 07:19
ne...mn su4uvstvam na momi4etata,na koito im se e slu4ilo :cry:

mn_qko_f_4e
10-19-2008, 13:45
за щастие не

savoy
10-19-2008, 13:47
били ли сте изнасилвани? аз лично да . Един ден беше кам 11-12 часа и се прибирах от дискотеката по-рано. Живея на захарна фабрика и за да се прибера трябва да мина през малката циганска махала. Е обикновено не ме е страх ,но в този ден малко ме достраша . И така от един ъгъл излезе некакаф мъж и никой не ми помогна. Като казах на майка ми тя се паникьоса. За радост не бях бременна и продължих живота си. Но никак не беше лесно да продължа ей така. На 15 съм , а майка ми като ,че ли ме мрази . Чувстаам се ужано сякаш аз съм виновна. Приятелите ми ме зарядаха . И сега съм сама. Не искам да се самоубивам. Но трябваше да го разкажа на някой. Съжалявам ако темата не е на мястото си. или ако съм ви станала досадна.


Ако си разбрала кой е бил...Дай ми адрес АЗ БИЯ ТАКИВА МЪРШИИИИИИ :o

Miimiinka
10-19-2008, 13:51
Ох...това е отвратително ужасно.Мила много ти съчувствам и найстина това е много гадно.Дано всичко мине и да не си под такъв стрес.Аз като бях в 4-ти клас,това беше някъде на 9-или 10 години ме подгони с една моя приятелка един педофил,но за щастие се измъкнахме.И аз отначало ме беше страх и сънувах кошвари.А представям си какво е,като те е изнасилил.Горгата....дано найстина ти мине стреса.Пожелавам ти го от сърце. :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

sextazy_baby
10-19-2008, 16:59
Милата...никой не заслужава това,но в днешно време какво ли не се случва...по въпроса - не съм била изнасилвана и не го пожелавам на никого

prosto_azzzz
10-24-2008, 08:41
Зимаш си едно джобно ножче и някой кат те докосне го убиваш и да виим после дали ще осъдят..Аз не съм била,НЕ ИСКАМ ТФА НИТО ЗА МЕН НИТО ЗА НИКОЕ МОМИЧЕ..както казах зимаш един нож с тебе не е голям и някой да те докосне и му разкатааш фамилията да умре... :smt013 :smt067

slun4evo
10-24-2008, 12:11
Това си е проблем, но важното е, чер си продължила напред, консултирай се с психолог, нищо няма да загубиш.И следващия път не се прибирай сама толкова късно.Ако приятелите са те зарязали, значи не са били истински приятели, ще намериш по истински хора и всичко ще се нареди.Просто давай напред, миналото е зад тебе, нека си остане там. Пожелавам ти успех и се надявам да си много щастлива. :)

6ibanqka
10-24-2008, 12:23
E на такива животни требва да им се одреже патката , е така да го вържат и да го гледа той!!! :booooomb: :booooomb:
А иначе момичето да се опита да го забрави тая случка. Субектите ,които ги нарича "приятели" в темата изобщо не са истински и няма причина да подържа какъвто и да е контакт с тях. Иначе майка ти едва ли те мрази, поговори с нея. Има и глупави родители , които в такива ситоации не могат да мислят трезво, но ти НЕМАШ НИКВА ВИНА!!! Запозни го тва. Който не те разбира и не ти влиза в положението - майната му !!! Опитай се да забравиш тая случка и бъди предпазлива... тва е :? :(

bla-bla-bla.bg
10-28-2008, 07:24
Аз съм от Западен парк, ако имаш нужда да поговориш с някого, съм насреща-живеем близко. Пиши ЛС, когато искаш можем да излезнем.

аз съм от фондови жилища (също съм близо)и съм на същото мнение
П.П. пиши лично :)

vampire3
10-28-2008, 12:15
Какво се впрягате всички толкова? В моя град имаше една случка - един мой познат беше изнасилил едно момиче и знаете ли кво стана после? ]На следващата седмица оная го потърси (било и харесало много)[/color] :D
ХАХАХАХАХ

Detestation
10-28-2008, 12:25
Съжалявам за всички,които са описали ужасните ситуации,в които са попадали.
Не са ме изнасилвали,и слава богу,и дано никога не се случва.Но е имало разни такива извратеняци...помня една случка от по-миналото лято.Ние бяхме хлапета тогава (на 11-12) и бягахме там из квартала,гонихме се. И някакъв чичка (сигурно на 50 и нещо) с разкопчана риза,само ходеше след нас,подсмихваше се мазно и ни оглеждаше. И по едно време ние се връщаме там пред входа и тоя ни пресреща и пита "Абе,момиченца,да знаете някое много скришно място,че трябва да се изпикая?".И аз нали (като най бързозагряващата в бандата :razz: ) останах ето така- :shock: ,защото разбрах какво намеква тоя. И побутнах другите,които още малко щяха да му заобясняват,измрънкахме едно "не" и бързо се прибрахме.После бях адски стресирана.
Имало е и друг случай,с мой връстник,който направи доста повече и ми остави травма за седмици напред.Беше ужасно-не желая да споделям,съжалявам.
След първия случай бях адски паникьосана и намерих в една книга (някаква тийнейджърска беше) съвети за предпазване от изнасилвачи. Имаше и един описан случай на изнасилване...Ще напиша каквото си спомням,а пък дано наистина помогнат на някого.

Съвети за предпазване от изнасилвачи

1.Не се прибирайте сами по тъмно.Движете се в група,по осветени улици.Добре е в групата да има момчета.
2.Носете нещо за "всеки случай". Сълзотворен спрей,голям ключ който може да се използва като бокс,остър пръстен,джобно ножче,фотографска светкавица (продава се в специализираните магазини,може да заслепява) или нещо друго. И естествено,използвайте ги единствено ако някой ви нападне!!!
3.Ако ви заговори някой непознат,не се дръжте предизвикателно.Не говорете по този начин:
-Иска ти се да ме обараш,а? (дори да е само на шега)
Бъдете враждебни,с каменна физиономия.Не показвайте страх,изнасилвачите приемат това за уязвимост и шансът да нападнат се увеличава.
4.Ако ви нападнат,бягайте,дерете,ха ете и се съпротивлявайте по всички възможни начини.Крещете с пълно гърло и удряйте където сварите! Животът ви е изложен на риск!
5.В случай на изнасилване (не дай си Боже) не се къпете,не сменяйте дрехите си (това са възможни улики за залавяне на престъпника) не пийте и не употребявайте дрога (следователите могат да сметнат,че под влияние на алкохола сте предизвикали изнасилвача).Запазете трезвото си мислене и сигнализирайте в полицията възможно най-скоро.Потърсете помощтта на психолог.

tItEufFf
10-28-2008, 12:55
Не, никога! И се надявам никога да не ми се случва.
Сега това може да е плод на въображението ми, но се уплаших малко. Оня ден бяхме в Брюксел. Вече беше адски тъмно. Въпреки че много ми харесваше ми беше и малко криво не знам защо. И вървях малко по настрани от наще. Загледах се в едни двама мъже. Единия беше почти до мен, а другия на другият край на малкия тротоар. Постоянно се споглеждаха и се гледаха телефоните ... оглеждаха и мен. Започнаха да се сполеждат все по-често .. Видях, че наближаваме една тъмна уличка. Отидох и хванах под ръка майка ми. Уплаших се. Когато ме видяха, дваматама забързаха ход напред и свиха в тая уличка... После ги видях да си говорят нещо. Както казах може това да си го въобразявам, но ако бях сама сигурно щях да се паникьосам мнооого..

~SnOwDroP~
10-28-2008, 20:39
Леле ужас,като чета и останалите съвсем ме хваща страх.Мен в 8ми клас(преди 2 години) ме нападна някъв докато се прибирах от училище,защото 88 е адаски нередовен и се наложи да се прибирам пеша и то не беше късно,някъде към 5 и полувина,само че през зимата.За щастие се появи някакъв мъж и тоя дето ме беше хванал почна да се хили и избяга.Само че от тогава адски много ме е страх и постоянно се оглеждам зад мен като върви някой и е по-тъмно,сигурно ме мислят за параноичка...и вече си чакам по час и половина 88 и тва е.А,аз тогава си спомням,че доста време чувах как някой се движи зад мен,даже си извадих телефона да се правя,че говоря с някой ама не свърши работа...

temptati0n
10-28-2008, 21:15
Много съжелявам за това което е станало с теб :cry:

Нямате представа колко ме е страх и колко съм стресирана!
Един с колело ме беше подгонил посред бял ден в Морската градина във Варна! Друг на буните....на камъните минавам аз...отивам към плажа и един се обарва ТАМ! Извика ми: Ей момиченце ела ми помогни и ми намигна :? :shock:
Друг пък...когато имахме родителска среща и беше тъмно....това беше скоро.....аз отивам към магазина и като се връщам към даскало един мангал вървеше след мен и да кажем че направи един знак (не среден пръст) който ме накара да бягам уплашена :shock: :?

А.... избягах от оня с колелото, от оня на буните също! А за последното....успях да се върна в даскало навреме...
Сега ставам параноична и когато вечерта се връщам от даскало се оглеждам постоянно и ме е страх МНОГО :?

OCINKO
10-29-2008, 17:41
vi6 mila i na men mi se e slu4valo nqmam da davam podrobnosti no znam koko e travmira6to ne samo tova a i unizitelno b1di spokoina maikati e te mrazi b1di nastoqtelna k1m neq i tq mn 6te ti pomogne ako se 4ustva6 komfortno moje da pogovori6 s u4ili6niq psiholog znam 4e sega ne ti trqbva s1jelenie a samo malko razbirane za gadjeto ne se trevoji 6te ima o6te mnogo az sega s1m s mom4e koeto mn mi pomogna da zbravq slu4iloto se i ti 6te si taka samo ne se zatvarqi v sebesi govori za problema s blizki hora skoro 6te si svobodna da se otpusne6 pred nqkoe novo mom4e a i vnimavai ot k1de minava6 k1sno ve4er tva e moq s1vet uspeh !!!

wolfgirl
10-29-2008, 19:09
mene za malko da me iznasilqt:
Imah sre6ta s edin moi priqtel ( s koito posle stanahme gadjeta) i go 4akah na edna peika. Po edno vreme se zadava banda mom4eta= mai bqha 4 ili 5-ima, na okolo 16 godini. az bqh na 14. Kato se priblijavaha do men edin ot tqh me ogleda ot glavatado petite i kaza ne6to na drugite. te se usmihnaha idiotski i trugnaha pravo kum men. Sednaha bez da pitat i toq dto pruv me ogleda me pita dali obi4am grupoviq sex. Az sum dosta otvorena i s dosta razdvoen ezik i im kazah, da si ebat maikite i da me ostvqt na mira. te qvno se qdosaha, za6toto po4naha da me obijdat s dumite; kurva, putka, patka i dr gnusni dumi.
Ediniq ot tqh (mai be6e pqn) me hvana za biusta i po4na da go ma4ka, no az ne se predavam lesno i mu izbutah rukata s vuzmojno nai-mrusnite psuvni na koito sum sposobna. Ama tva vlo6i ne6tat: te me ogradiha i po4naha da me obarvat. az po4nah da kre6tq i to4no togava priqtelqt mi doide i po4na gi bie ama qkata. az bqh kato zakovana, dori ne razbirahkakvo stava. Za 2 min CQLA BANDA MOM4ETA be6e prebita ot 1 mom4e na 15!!!! be6e stra6no! Bqha mu razkurvavili ustata. bqh mnogo upla6ena.. no vs mina samo s malka rani4ka na ustnata mu
! Priqtelqt mi vuob6te ne oburna vnimanie na kruvta si , a vednaga se vturna kum men s vuprosite;dobre li si? nali ne te naraniha i takiva...Az ne mojeh da kaj ni6to , a samo otidoh do nego i go pregurnah ! Pone imam Happy end!! :-)

kotora
10-29-2008, 19:12
добре е че всичко лошо е свършило добре :)

Winterfresh
10-29-2008, 19:13
^
|

Е тва майна ако не е няква файри тайл па на... Онея хващам бас че са били някви изроди, тъкмо излезнали от даскало и си търсят забавление... Щот попринцип тези който ходят на групи по 5 + са или скинари, Или графити крюта... Ако е било 1то приятеля ти нямаше да има шанс срещу 10 кубинки... А ако е било 2рото нямаше да се занимават с тебе... Такаче на 100% са били изроди без др занимание :D

sweetsunshine
10-29-2008, 19:37
Сега се сетих за една случка.Бях 3-4 клас и седим с една приятелка и преписваме нещо си от една тетрадка.(бяхме до един строеж на една пейка)и аз се обръщам назад и на около 10 метра от нас някъв си извадил х*я и лъска :shock: аз и казах и тя вика ей сега тръгваме и аз зех да я дърпам и викам аиде да ходим.И се наложи да минем покраи него,но за щастие той нищо не ни направи.Бях малка и не ми направи огромно впечатление това,и не съм се стресирала,но ако ми се случи сега ще бъда много по-уплашена отколкото тогава.Иначе аз като ходя по улиците и особено ако е тъмно постоянно се оглеждам дали има някои зад мен и ако има гледам колко е далеко и към мен ли върви.Ако забележа,че е така пресичам на друга улица,която е по-светла.Та даже и до нас да съм си няма никаква гаранция,че не може да ме изнасилят.Дъщерята на една позната се прибирала към тях и е била пред блока им,и някви я хванали и щели да я изнасилят,ама тя викала и накрая като е зела да се моли да я оставят и като е казала,че е на 13 те са я пуснали и са я заплашили,че ако подаде жалба ще я убият :shock: Просто трябва да се пазим всички момичета!Аз имах един период в които ходех с джобно ножче,но сега имам един дълъг ключ и ако нещо стане се надявам,че той би ми свършил работа. :)

baby_inloff
10-30-2008, 15:11
като чета такива историиииии мн се кефя :grin: :grin: :grin: :grin: и аз бях мн пати и продалжават :shock: :grin: :grin: :grin: аресвами

kefi6 se ?! :-x :-x :-x :-x :-x ti normalen li si be ... kak moje da se gavrite s ne6to takova ujasno :x :-x :-x :x :x :-x :-x

LitTleJ
10-30-2008, 15:15
Хващаш една щанга и се връщаш в махалата(ако познаваш скинари ша са от голяма полза).

AnnitoOo
11-05-2008, 15:26
prosto nedei da mislish za tova ..... ohh znam 4e nqma da ti e lesno dori shte ti e mn mn mn trydno no pone opitai (shte stiskam palci da yspeesh) az ne sam prejivqvala podobno neshto ... ne stoq da kusno no kagato se bribiram po tumno vinagi ima nqkoi koito da me izprati taka 4e pogovori s nqkoi fr koito jivee blizo do vas moje bi i tova e reshenie i badi mnogo silna .... :-D

seduction1mplex
11-07-2008, 12:56
били ли сте изнасилвани? аз лично да . Един ден беше кам 11-12 часа и се прибирах от дискотеката по-рано. Живея на захарна фабрика и за да се прибера трябва да мина през малката циганска махала. Е обикновено не ме е страх ,но в този ден малко ме достраша . И така от един ъгъл излезе некакаф мъж и никой не ми помогна. Като казах на майка ми тя се паникьоса. За радост не бях бременна и продължих живота си. Но никак не беше лесно да продължа ей така. На 15 съм , а майка ми като ,че ли ме мрази . Чувстаам се ужано сякаш аз съм виновна. Приятелите ми ме зарядаха . И сега съм сама. Не искам да се самоубивам. Но трябваше да го разкажа на някой. Съжалявам ако темата не е на мястото си. или ако съм ви станала досадна.
при вас поне са били непознати хора... при мен беше бившото ми гадже..не успя да направи нищо понеже се развикахи брат му ми помогна а и той беше друсан...зле е когато човека,на който разчиташ ,вярваш и обичаш те изплаши по тоя начин..след това решаваш,че всички мъже са такива..най-важното е да знаеш,че не са.. не се отчайвай и не мисли за това често..според мен си изключително силна и такова нещо само може да заздрави характера ти..знам,че е тежко и трудно се забравя,но опитай да простиш на човека..ще ти олекне..забрави за случката до колкото е възможно,психолог също ще свърши работа..каза,че е било в циганската махала нали? той беше ли циганин мръсния пес..мен и моя приятелка цяла банда цигани тръгнаха след нас в изгрев(пловдив)отново изкарахме късмет,срещнахме наши приятели скинари,които бяха тръгнали да бият цигани и стана бой..

Wrathchild
11-07-2008, 14:24
Това с минаването покрай някакъв, който лъска и на мен се е случвало. Бях малка и доста стресирана, мислех, че ще ме подгони да ме изнасили. Няма какво да им се притеснявате, нарочно го правят, за да ги видят. И целта им не е никаква друга. Обикновенно дори са плашливи и след 1-2 заядливи реплики си плюят на петите. Рядкост са тези, които биха ви направили нещо. Просто се отдалечавате и толкова.

bqsna_teenagerka
11-07-2008, 15:52
Не и се надявам да не става.

sssladuranka
11-07-2008, 17:43
1жо мн съжалявам...2ро кво си праила на 15 год 12 часа през ноща сама :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

make_me_love_you
11-08-2008, 17:54
ами не са ме изнасилвани обаче преди 1-2 седмици докато отивах в гаджето щото щях да преспа у тях и аз нали тъпата тръгнах пеша по улицата главната :? и точно ми останах да кажем няколко метр да стигна до тях и както си вървях видях една кола обаче нищо не напраих се пак коли мн съм виждала :D подминах си я най-спокойно обаче точно тогава онзи запали .. и тръгна след мен стиган до мен и ме попита искаш ли да те закарам до някъде (беше мъж сам .. на около 30 години ) и аз му казах не и си продължих обаче той пак запали и пак тръгна след мен настигна ме и ме попита пак кажете до искате да ви закарам с нещо да помогна и т.н. и аз му викам не не искам и пак продължих обаче тоя пак след мен и продължава да ме пита и накрая като виде че не стана нищо си замина ... :o :o мн се изплаших тогава ..

а колкото до твойта случка кофти е ... ама нз аз порпинцип обичам майка си страшно мн и не бих я оставила сама за нищо на света пък нз .. явно вече си решила ти :)


И на мен ми се е случвало това ... Бях с една приятелка и чакахме автобуса на спирката и изведнъж спира някакво такси .. и ние нищо приказваме си двете и шофьорът ни вика искате ли да ви закарам до някаде и ние - не . Той пак абе хайде сега следващия автобус е след 40 мин. и ние - '' карай ние ще го изчакаме не бързаме '' и той продължава да настоява " За ученици намалям цената на половина '' и ние ми добре .. и той пак '' Качвате ли се " и ние му казахме НЕ!!! и се махна :shock: :shock:
Ужас направо да те е старх от всичко и всички вече :-o за щастие не са ме изнасилвали но такива педофили има много .. особено в моя град и ме е страх да се прибирам сама :(

Neprikosnovena
11-08-2008, 18:51
това е ужасно
аз едва ли бих издържала :-#

EMOgirl92
11-09-2008, 08:03
:shock: :shock: Оле ужас :shock: :( :( съгласна съм с Bellatrix ....иди на психолог може да ти помогне .... :( :( :( :)

teenems
11-09-2008, 19:58
Горката сигурно е ужасно :cry:

!!Веднъж ходих на цирк тогава бях на на 12 не бях навършила 13 ,майка ми имаше работа с някакъв майстор вкъщи и аз отидох сама!След като си тръгнах някакъв мъж който е от екипа на цирка и смисъл пуска песните на около 40-50 ми вика "Искаш ли утре да дойдеш безплатно?" ,но там където са редовете за сядане малко по нависоко и аз си бях пъхнала главата ,беше си извадил пениса и ми каза също "Ако не си заето можем да отидем да пием нещо!!" естествено не приех но представете си какво щеше да ми се случи :shock: .. чувствах се гадно 1 месец опитвах се да си го избия от главата и вече не е чак толкова в главата ми :shock: ,, колкото и тъпо да звучи предпочитам да се движа с майка си ,,някоя тъпъ приятелка може да направи нещо поне с майка ми съм спокойна :-o :cry:

долу горе преодолях случолото се аа сега към темата

!Наистина ти съчувствам защото аз бях на косъм от изнасилването :cry: ,,майка ти не те мрази просто се притеснява

Tokio_Hotel_Fanka_forever
11-10-2008, 10:57
ne, ne sum bila iznasilvana...no kogato bqh nqkude 2 klas se pribirah s baba mi ot daskaloto vurvqhme v golqma navalica i edin ciganin kato mina pokrai men i mi vika oh kakvo hubavo dupence i se opita da me opipa no as nqkah si se drupnah.tova stana za 4asti ot sekundata i neznaeh kude sum to ne e neshto golqmo no togava bqh malka i mn se uplashih ot togava vinagi kato minava nqkoi muj pokrai men vinagi se durpam nastrani zashtoto imam chustvoto 4e toi shte postupi po sushtiq nachin a puk baba mi togava nishto ne razbra kazah na nashte edva sled nqkolko meseca...ujasno e a puk predstavqm si kakvo e chuvstvoto ako nqkoi te iznasili :(

Rennka
11-10-2008, 17:37
Не,пази Боже от такива работи :( :( :(

GreenFairy
11-10-2008, 18:02
Не, имах една много кофти случка с предложение за свирка за 5 лева. Почуствах се супер гадно просто защото дъртият незадоволен чичко който охраняваше сградата в която се намирах ме сравняваше с проститутка. Знам, че мнението ми не е баш по темата, ама на мене си ми е останало като гаден спомен...

MakeMeLaugh
11-10-2008, 19:47
^ Зависи в случая как си била облечена

GreenFairy
11-10-2008, 19:56
Съвсем нормално - с черна блуза(почти без деколте, пък и нямам какво толкова да показвам), червен суичър и бая широки дънки... Не е като да съм се облякла като курве...

AFK
11-10-2008, 20:04
Приятелите ми ме зарядаха . И сега съм сама. Не искам да се самоубивам. Но трябваше да го разкажа на някой. Съжалявам ако темата не е на мястото си. или ако съм ви станала досадна.
а един въпрос извиняваи ако е тъп че подяволите за приятели ли ги броиш щом са та зарязали в такав момент :? :? :? на каде отива тоя свят

lol134
11-15-2008, 11:56
е щом вече си ебана идвай при мен :-) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

SuNsEt
11-15-2008, 16:15
За сега не,надявам се,че и в бъдеще ще е същото.

NaNa_SladuRana
11-16-2008, 16:23
от една година насам ме е страх да се прибирам сама в тъмното,всички се чудят защо толкова дълко ходех с бившия и не му пуснах,е,имам си причина...не са ме изнасилвали,за моя радост,но имаше опит...не съм го казвала на никого и няма и да ви го разказвам,защото...

Stefchyy
11-16-2008, 19:33
Като ви чета тука постовете си мисля че понякога е доста шибано да си момице :? :?

Schneeflocke
11-16-2008, 22:36
И затова лявото ми кроше чупи кости.

DeCuTo0
11-19-2008, 21:40
не съм,обаче ме е страх да се прибирам сама точно поради тази причина...


аз никога не се прибирам сама ... и никой никога не ме е оставял да се прибирам сама ... страшно е ... а оня глупак дано да пукне :-x

monkabonbonka
11-20-2008, 12:23
отиди на присолок,той ще ти помогне и разбере най-добре ;) ,а за майкати много се съмнявам да те е намразила,просто се чувства неодбно,ти нямаш никакфа вина.

thring
11-20-2008, 13:07
това е много лошо,но за съжаление го има и то навсякаъде,за което ви препоръчвам да се прибирате с приятели,те ще ви разберат а и все пак така и те ще са по сигурни,иначе сам на мнение че хванат луи се такива изверги трябва да бъдат жестоко пребивани,даже осакатени,за да могат да си дадат сметка за живота

sisityy
11-20-2008, 13:17
:shock: :shock: :shock: :shock:
Препоръчвам ти да идеш на психолог. Може да ти помогне, а и ще поговори с теб. Майка ти надали те мрази, просто е шокирана и се чувства неловко покрай теб. Защо мислиш, че те мрази...по - различно се държи или?
Оф, тоя свят стана адски гадно място за живеене... :( +1

Adwokat
11-21-2008, 22:08
да от приятеля ми :)

In_my_dreams
11-21-2008, 22:37
не и затова гледам да не се прибирам сама по тъмниците или поне приятелят ми да ме изпрати ...

xpici
11-21-2008, 22:38
НЕ и дано не СЪМ !!! :(

brusa
11-22-2008, 21:07
da :( :( dokato si spqh v ku6ti plu6enoto mi me4e me iznasili analno (6toto drug na4in nema) ot togava me e sram da se pogledna v ogledaloto :( :? no puk pone mi napravi sraneto pesen :grin:

petel
11-22-2008, 21:14
Участвал съм в изнасилване, но ако трябва да отговоря еднозначно, по-скоро бих казал - не, не съм бил изнасилван

DOKOSVANE
11-22-2008, 23:23
KATO BIAH NA 15-16 G SE OPITAHA DA ME IZNASILIAT...

BESHE PETAK VECHER I RESHIH DA IZLEZNA S PRIATELI .OTIDOHME NA DISKOTEKA ,PODCHERTAVAM DISKOTEKATA E NA NE POVECHE OT 100M DO NAS ..TA ZABAVLIAVAHME SE UJASNO MNOGO VODKI KOLI TANCI VSICHKO BESHE PERFEKTNO...IZMORIH SE I RESHIH DA SE PRIBIRAM ,

BESHE ZIMA VIATAR SNIAG BURR KATO SE SETIA I NASTRAHVAM ..TRAGNAH SAMA PO ZALEDENATA ULICA KAM NAS ,IZMINAH 2 METRA I ZALITNAH PADNAH NA ZEMIATA I EDIN MAJ NA OKOLO 25-6 GODINI MI PODADE RAKA DA STANA! ISKAM DA PODCHERTAIA CHE GO POZNAVAH PONE OT EDNO 3 GODINI ,PREDLOJI MI DA ME IZPRATI DO NAS
PO PATIA KAM NAS ME PRIDARPA KAM SEBE SII ZAPOCHNA DA ME CELUVA DRAPNAH SE NO TOI ME HVANA ZA RAKATA ....
-NE TI E PRIATNO DA TE CELUVAM LI ?-popita me toi
OSHE V GLAVATA MI KANTI SLEDVASHTATA MU REPLIKA
-ISKAM TE I SHE TE IMAM DALI SHE TRIABVA DA TE BIQ ILI DA TE CELUVAM E BEZ ZNACHENIE..
SPOMNIAM SI KAK ME HVANA PREZ KOLENATA I ME VDIGNA V VAZDUHA ,OT SHOKA NE MOJEH DA KAJA I DUMA....
MINAHME POKRAI EDNA TABELA I BLAGODARIA NA GOSPOD SE HVANAH ZA NEIA ..POCHNAH DA BLASKAM PO TABELATA I IZLEZNA EDNA JENA V TOZI MOMENT TOI ME PUSNA ..S VSICHKI SILI ZATICHAH KAM VKASHTI ..PRIBRAH SE!!! MAIKA MI ME POGLEDNA POPITA ME KAKVO SE E SLUCHILO..
NEMOJEH DA OTGOVORIA..
TRAGNA DA ME PREGRASHA ,A AZ VIJDAH NA VSIAKADE NEGO BLASNAH IA .....TIA SE RAZPLAKA...
POSLEDNOTO KOETO SI SPOMNIAM BESHE CHE I KAZAH....
-MAMO OBICHAM TE..
I IZPADNAH V BEZSAZNANIE ....

sladoledche
11-23-2008, 07:18
O milata,tova e ujasno!sega 6te ima6 rana za cql jivot :cry: No moje6e i da e po-lo6o,kakto ti kaza pone ne si bremenna.. e ne ostava ni6to drugo osven da pojelaq na toq kreten da pykne :evil:
+1

sladoledche
11-23-2008, 08:03
не съм,обаче ме е страх да се прибирам сама точно поради тази причина...
+1111111

roksana_1
11-23-2008, 08:25
това е ужасно
аз едва ли бих издържала :-#
:-k и аз :cry: :cry: :cry: :-# :-# :-# :-#

Lqlichka1
11-23-2008, 08:52
Знам много добре как се чувстваш!!
Аз не съм била изнасилена.. просто прочетете историята ми..
Преди 5год. (бях на 11, а сестра ми на 15) се прибирахме от училище и тъй като бяхме 2ра смяна, беше доста късно. Точно минавахме по една затънтена уличка и пред нас спря една кола. От нея слязоха петима мъже и тръгнаха към нас. Спомням си как сестра ми ми стисна мн силно раката. Мъжете бяха пияни, хванаха ни и ни задърпаха към колата. Аз започнах да викам а единият каза "просто ще се позабавляваме". Тогава сестра ми ги помоли да ме пуснат и започна да плаче. Казваше им да вземат нея, но да ме оставят. Те така и направиха. Качиха сестра ми в колата и тръгнаха а аз започнах да удрям по стаклото. Бях много уплашена и веднага се прибрах у дома. Маика ми се обади в полицията но нищо...
На другия ден откриха сестра ми хвърлена до един тунел.. била е изнасилвана поне 10 пъти!
Това ще ми остане травма за цял живот и ще се сещам как тя даде живота си за мен, а аз съм дори непокътната!
Тъпи, загорели животни! Дано пукнат!! Как може да има ткива простаци, бе?! Кой знае колко ви е кофти и на двете.. Пък онея лайна си гледат кефа..! Много съжалявам за сестра ти.. ](*,) :-k

MrSex
11-23-2008, 11:12
KATO BIAH NA 15-16 G SE OPITAHA DA ME IZNASILIAT...

BESHE PETAK VECHER I RESHIH DA IZLEZNA S PRIATELI .OTIDOHME NA DISKOTEKA ,PODCHERTAVAM DISKOTEKATA E NA NE POVECHE OT 100M DO NAS ..TA ZABAVLIAVAHME SE UJASNO MNOGO VODKI KOLI TANCI VSICHKO BESHE PERFEKTNO...IZMORIH SE I RESHIH DA SE PRIBIRAM ,

BESHE ZIMA VIATAR SNIAG BURR KATO SE SETIA I NASTRAHVAM ..TRAGNAH SAMA PO ZALEDENATA ULICA KAM NAS ,IZMINAH 2 METRA I ZALITNAH PADNAH NA ZEMIATA I EDIN MAJ NA OKOLO 25-6 GODINI MI PODADE RAKA DA STANA! ISKAM DA PODCHERTAIA CHE GO POZNAVAH PONE OT EDNO 3 GODINI ,PREDLOJI MI DA ME IZPRATI DO NAS
PO PATIA KAM NAS ME PRIDARPA KAM SEBE SII ZAPOCHNA DA ME CELUVA DRAPNAH SE NO TOI ME HVANA ZA RAKATA ....
-NE TI E PRIATNO DA TE CELUVAM LI ?-popita me toi
OSHE V GLAVATA MI KANTI SLEDVASHTATA MU REPLIKA
-ISKAM TE I SHE TE IMAM DALI SHE TRIABVA DA TE BIQ ILI DA TE
..........
POSLEDNOTO KOETO SI SPOMNIAM BESHE CHE I KAZAH....
-MAMO OBICHAM TE..
I IZPADNAH V BEZSAZNANIE ....

Съчуствам ти :smt087

jilibonka_
11-26-2008, 19:22
mi mila predi dve godini zapochnah rabota pri edin priqtel na nashtee..okaza se che za men e shef za negu sam kato malkata sladka kuklichka koqto moje da primami v legloto si po nasilstven nachin..beshe yjasno..plakah,kreshtqh da me ostavi na mira i nakraq zapochnah s ritnici,shamari.umruci kakvoto mi doide..izlqzoh ot kolata i bqgah kolkoto moje po dalech..ne mojeh da stigna koi znae kolko dalech poneje me beshe zakaral na 100 km izvan grada v edna gora .. i se naloji da se vurna s nego,no ne znam kak slava bogu izko4iha tri mom4eta v tazi gora i tova predotvrati sluchkata ! Tvoito e po losho zashtoto pri teb raotata mu e bila uspeshna..no shte ti kaja da zapochnesh da spodelqsh s maika si,da se zabavlqvash malko poveche s priqteli,gledai po optimisti4no,no vs tova sled edin dulug razgovor za prejivqnoto..!

pezataa
11-26-2008, 19:32
Да, няколко пъти :? веднъж някви мангали в тъмното ме бяха хванали и един друг път пак някъв мангал :oops: ма беше много яко :grin:

Youth_boy
11-26-2008, 21:31
Не знам дали ще ходиш в Германия или ще останеш тук но обезателно трябва да посетиш психолог и в двата случая , дано ме разбираш!

egois74e
12-08-2008, 16:46
ne sa me iznasilvali i ne6ta slava bogo...no sam imala mn slu4ai slet koito ne sam spala s dni...jiveq v golqm kvartal v hs koito oba4e ima mnooogo cigani i prosto jivota me nau4i da bqgam barzo i da ne se panikiosvam i dori v nai stra6niq moment ... slu4ki mnogo s tez managli...pomnq edin pat bqh malka kam 4,5 klas sedqh na peikata pred MOQ blok pred MOQ vhod kam 10 4asa ve4erta lqtno vreme s priqtelkata mi i bartov4ed mi i pokrai nas minaha dvama trima cigani i ni podminahaa no as ne im obarnah vnimanie i sled malko[as qbh prava i sedqh posredata na trotoara priakzvah si s bratov4ed mi i priqtelkata mi koito sedqha na peikata]osetih kaka nqkoi me sgrap4va izvednaj otzad i me stiska mn silno i zapo4na da me vla4i...as poglednah nagore i vidqh sa6tiq ediniq ciganin ... zapo4nah da pla4a i da vikam no nikio ne izliza6e...ne vidqh dobre no priqtelkata mi se be6e vcepenila gledaiki s otvorena usta... bratov4ed mi nezn ko da prai[i toi e kolkot men] i smao po4nada tropa po terasata na praviq etaj i da vika tate tate ujkim 4evika uj ba6ta NIsi4ko tva sytana za okolko 10 sek MAX...toi me pusna i vika6e ne6to ot sorta zako reve6 tolko maaa ala bala i podmina...mn se olpla6ih no ne spodelih s nikoi...i do den dne6en ne sym spodelqla s roditelite mi nito edna ot okolko15 20 podobni slu4ki i dori pove4e...prosto nemoaga da im kaja spodelqm si s priqteli i priqtelki

mettalium
12-08-2008, 18:04
Да, наскоро.

borislava88
12-08-2008, 18:31
I sega kato se seshtam sulzite mi napirat ot ochite.Bqh ma 17 god. i se pribirah ot rabotata na maika mi koqto se namira v lulin.Beshe kum 21-00 i sedqh sama s edna vuzrastna jena v tramvaq i na spirkata predi tunela se kachiha dve momcheta i pochnaha da se zakachat s men.Az ne im oburnah vnimanie no te sleznaha sled men ot tramvaq i mi se stori che trugnaha v drugata posoka no tochno kogato si otkluchvah vhodnata vrata izkochiha pred men i me iznasiliha v vhoda mi i nito edin komshia ne se pokaza.Sled tova kazaha che nikoi ne e chul vikovete mi.Hodih na lekar i mi kazaha che mi se e oburnala matkata i moje i da nqmam deca za napred.Neznam kakvo da pravq.Dobre che pone maika mi me razbira

nik4ooo
12-08-2008, 18:42
NE! Ne e imalo i opiti... da 4ukna na durvo... No mnogo me e strah samo nz imam 4uvstvoto 4e sum se vmanq4ila ili nz vseki muj mi izglejda podozritelno... I kato hodq na tren s;ed men vurvqt nqkvi na po 30-40 nz ot vseki me e strah za tva gledam da se dvija v sreda s pove4e hora... ne se pribiram po tumno vse pak sum na 13 ... no vse pak da 4uknem na durvo... da ne dava gospod... :( :( :(

therichbitch
12-08-2008, 20:11
da :( :( dokato si spqh v ku6ti plu6enoto mi me4e me iznasili analno (6toto drug na4in nema) ot togava me e sram da se pogledna v ogledaloto :( :? no puk pone mi napravi sraneto pesen :grin:
egati govedata ste ,kak moge da se bazikate s takiva ne6ta ???
kolko momi4eta si spodeliha tuka gadnite pregivqvaniq ama na takiva kato tebe hi4 ne im prai vpe4atlenie
kato ima6 namerenie da pi6e6 prostotii, po- dobre prosto ne pi6i

Glorious
12-08-2008, 20:43
I sega kato se seshtam sulzite mi napirat ot ochite.Bqh ma 17 god. i se pribirah ot rabotata na maika mi koqto se namira v lulin.Beshe kum 21-00 i sedqh sama s edna vuzrastna jena v tramvaq i na spirkata predi tunela se kachiha dve momcheta i pochnaha da se zakachat s men.Az ne im oburnah vnimanie no te sleznaha sled men ot tramvaq i mi se stori che trugnaha v drugata posoka no tochno kogato si otkluchvah vhodnata vrata izkochiha pred men i me iznasiliha v vhoda mi i nito edin komshia ne se pokaza.Sled tova kazaha che nikoi ne e chul vikovete mi.Hodih na lekar i mi kazaha che mi se e oburnala matkata i moje i da nqmam deca za napred.Neznam kakvo da pravq.Dobre che pone maika mi me razbira

Незнам просто какво да кажа... А на всичко отгоре това с матката. Аз съм момче и въпреки това очите ми се изпълниха със сълзи след като прочетох историята ти.

JustOneBoy
12-08-2008, 21:09
I sega kato se seshtam sulzite mi napirat ot ochite.Bqh ma 17 god. i se pribirah ot rabotata na maika mi koqto se namira v lulin.Beshe kum 21-00 i sedqh sama s edna vuzrastna jena v tramvaq i na spirkata predi tunela se kachiha dve momcheta i pochnaha da se zakachat s men.Az ne im oburnah vnimanie no te sleznaha sled men ot tramvaq i mi se stori che trugnaha v drugata posoka no tochno kogato si otkluchvah vhodnata vrata izkochiha pred men i me iznasiliha v vhoda mi i nito edin komshia ne se pokaza.Sled tova kazaha che nikoi ne e chul vikovete mi.Hodih na lekar i mi kazaha che mi se e oburnala matkata i moje i da nqmam deca za napred.Neznam kakvo da pravq.Dobre che pone maika mi me razbira

Такива неща са много,много гадни.Аз съм момче,но все пак те разбирам..до колкото мога да си го представя.Поради тези и други причини винаги носи със себе си нещо,което може да ти послужи при самозащита.Аз примерно си нося метален бокс,защото много пъти са се опитвали да ме обират.Последният път един наркоман ми се правеше и си обещах,че при повторен случай ще му разцепа главата. Съветът ми към момичетата е да си набавят някакво оръжие...било то дори и лютив спрей и да си го носят..за всеки случай. ;)

Flying_Steps
12-08-2008, 21:10
AMi do sega ne sum spodelqla istoriqta si s nikoi............ be6e tumno ,vlajno i studeno ...bqh sama v blizkiq park.... Sednah na peikata da izpu6a edna cigara i da razpusna..no togava 4uh nqkakvi stupki.... stupki ....stupki....tejki stupki koito ottekvaha v ti6inata........ Pomislih si : " Nqkoi si razhojda ku4eto"........... no ne be6e taka........
Sled kato stupkite se otdali4iha....izvednuj nqkoi izko4i zad men!
Zgran4i me i zapo4na da me opipva grubo!
Prustite mu bqha studeni i kokalesti..........ne mojah dori da izkre6tq ot ujas........be6e mnogo stra6no i zlove6to!
TOi zapo4na da razkop4ava sinqta mi riza...mahna jyltata vratovruzka ... i obursa s drehite -potta si! Razkusa dulgata mi koprineno 4ervena pola i q zahvurli nastrani! Svali 4ernite mi ga6ti4ki i...........

V sledva6tiq epizod ---> Kakvo 6te se slu4i s malkata prezervativo prodava4ka???

borislava88
12-09-2008, 19:33
BLAGODARQ NA HORATA KOITO MI SUCHUSTVAT MISLQ CHE IMAH NUJDA TOCHNO OT TOVA.BLAGODARQ VI OT SURCE

pavlinkamalinka
12-09-2008, 22:20
momi4eta, tova, koeto pro4etox me vtre6ti
ne vqrvax 4e ima tolkova mnogo momi4eta koi sa bili iznasileni ili sa se opitvali da gi iznasilqt
az ne se straxyvam da xodq sama i ako se straxyvam to e ot ku4etata
no sega ve4e mn vzex da se zamislqm kade xodq i kvo pravq
nadqvam se da go preodoleete, iskreno vi go jelaq
az mnogo vqrvam v Gospod i znam 4e vsi4ko se pla6ta i tezi xora 6te si platqt
no nai vajnoto e da go prejiveete
uspex i dano da bydete 6tastlivi nqkoi den

butty
12-10-2008, 11:21
Всичко тов ае ужасно.. но може да се случи на всеки! Поради факта, че сме момиче, трябва да се страхуваме, защото може да стане по всяко време..на най-неочакваното място. Аз не съм била изнасилвана..надявам се и да не стане никога. Но живея в квартал пълен с цигани.. и колко пъти сме бягали с една приятелка от тях си не е истина.. аз съм 3 блока по-нагоре от нея, а тя е точно до циганската махала. За 18 години нищо не се беше случило.. гонили са ни цигани, но само толкова.. докато един ден преди няколко месеца се прибирахме към 9:30 и насреща ни идваха една банда цигани..момичета и момчета, едното момиче се отдели и дойде към нас и започне да бие приятелката ми..риташе я, скубеше я.. опитах се да я отърва.. онази я остави и си тръгнаха нагоре.. нищо повече не стана.. НО това си ни беше за урок, вече не се прибираме пеша сами.. само с такси или някой приятел с кола..
Бъдете внимателни и бдителни!

Paradise_Lost
12-10-2008, 11:46
Незнам защо има хора които се шегуват с това, забелязах на няколко места такива коментари. :shock: Не са ме изнасилвали но като бях трети или четвърти клас си играех с една приятелка на една площадка близо до нас имаше, някакъв пияница който дойде до мен и ми каза " че ме харесва като спортистка" малко след това аз си тръгвах а той ме извика да отида до него и добре че не го направих.. дни не можех да мина от там :shock: ако ми направят някакъв намек или предложение ми става адски гадно особенно ако е от човек който не харесвам и особенно от хора доста по-големи от мен :-k за това не обичам да се прибирам самичка винаги приятеля ми си ме изпраща :)

Paradise_Lost
12-10-2008, 11:48
не съм изнасилвана но при мисълта че може да ми се случи и се възбуждам :oops: и в същото време ме е страх но ако не ме бият бих искала но все пак си ме е страх

а това че те възбужда направо ме.. :shock:

smilebaby
12-10-2008, 15:46
За мое щастие не.

baby_inloff
12-10-2008, 18:08
не съм изнасилвана но при мисълта че може да ми се случи и се възбуждам :oops: и в същото време ме е страх но ако не ме бият бих искала но все пак си ме е страх

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: ти не си наред :? :? :shock: :shock:

Ssilveto0
12-10-2008, 18:10
Не и надявам се да не ми се случва .. от това нещо най-много ме е страх . Затова гаджето ми винаги ме изпраща .

mmmenk
12-11-2008, 10:03
Ооо толкава съжалявам за теб :( Трябва да положиш усилия и да превъзмогнеш тозе труден период!Много момичета,коита са езнасилвани после трудно имат връзка с хора!Трябва просто да преглътнеш случилото си,няма как да поправиш нещата!Просто осъзнай,че ако позволиш на това да пречи на живота ти,ще загубиш много красиви момент.Това,че ти се е случило такова лошо нещо не значи,чи животът ти се е сринал.Ако приятелите ти са те зарязали-разкарай ги,ти не струват.Потърси си нови.А ако мислиш,че майка ти те мрази,поговори с нея.Сигурна съм,че след 1 искрен разговор,ще осъзнаеш,че тя те обича,просто може би не знае как да ти помогне!Трябва да бъдете по-близки.Майка ти и другите хора ще ти помогнат да се справиш!Не губи вяра в хората!

Lollys
12-11-2008, 14:03
не съм изнасилвана но при мисълта че може да ми се случи и се възбуждам :oops: и в същото време ме е страх но ако не ме бият бих искала но все пак си ме е страх

za boga momi4e ti da nqma6 nekfi psihi4ni otkloneniq :? wtf :shock: vuzbujda se ... na kolko si ? 12-13 :? asuznai se malko takiva slu4ki skrivat psihikata na nqkoi hora za cql jivot a tq se vuzbujda i daje iska .. nqkoi mazen gnusen 4i4ka da te sgrab4i v tumnoto, ne se zablujdavai 4e nqkoi gotin batko 6to sko4i da te iznasilva 4e se vuzbujda6 ..

a po temata ne sum i NE iskam ....

CaraMeleNa
12-11-2008, 14:15
imalo e opiti no ne sam bila iznasilvana za shtastie

R0ck3r
12-11-2008, 14:53
Не мъж съм..пък и да се опита ще го пребия и аз ще го изнасиля че да знае другия път като ме види да бяга..
Пък ако жена тръгне да ме изнасилва с удоволствие ще се оставя ако е над 30 ням да и дам ..

zai4ety13
01-07-2009, 10:11
НЕ И ДАНО НИКОГА НЕ МЕ СПОЛЕТЯВА ТАКОВА НЕЩО

mickelangelo
01-07-2009, 12:27
Момче съм не са ми се случвали такива неща ... но .. 1 ден .. се прибирам с 1 познат .. . ( на който не му е д0бре малко ) с колата му .. и пред музея ... точно до общината ( Варна ) виждаме .. как 1 пич закача 1 момиче и докато спираме на светофара .. и виждаме как същия пич.. я хваща и я влачи ... а тя се разпищя ... интересното беше че пред нас беше спряла .. кола на " ТИМ сот " а тия вътре като ги погледнахме после се смееха ... с моя приятел излязохме от колата и я зарязахме на светофара ... а момичето беше саборено по гръб и беше онемяла .. а той вече се мъчеше да я съблече ... когато стигнах до тях .. го ритнах 1 път и като се огледах .. моя познат го няма ....а този който беше в/у момичето ... стана и тръгна да ме удря ... отнесох 2 - 3 удара .. и като се появи .. моя познат .. ( м/у временно той си търсел трабата в багажника ... казах ви не му е добре малко ) смля го от бой ... 2 те раце и левия крак му бяха счупени ... ( моя познат преби .. човека който нападна момичето ..) момичето го заведохме .. до болницата .. оказа се че нищо още не се беше случило .. и бяхме предотвратили всичко на време .. с момичето сме приятели и до ден днешен ...


ПС: МНОГО ВНИМАВАЙТЕ И СЕ ПАЗЕТЕ !!!

aka6a_vamp
01-07-2009, 12:32
опазил ме Господ не са ме,но ведъж бях на косъм..такъв ужас изпитах,а за теб не ми се мисли.Аз за тва избягвам да се движа сама по тъмно..

JUSTDNB
01-07-2009, 12:35
Момче съм не са ми се случвали такива неща ... но .. 1 ден .. се прибирам с 1 познат .. . ( на който не му е д0бре малко ) с колата му .. и пред музея ... точно до общината ( Варна ) виждаме .. как 1 пич закача 1 момиче и докато спираме на светофара .. и виждаме как същия пич.. я хваща и я влачи ... а тя се разпищя ... интересното беше че пред нас беше спряла .. кола на " ТИМ сот " а тия вътре като ги погледнахме после се смееха ... с моя приятел излязохме от колата и я зарязахме на светофара ... а момичето беше саборено по гръб и беше онемяла .. а той вече се мъчеше да я съблече ... когато стигнах до тях .. го ритнах 1 път и като се огледах .. моя познат го няма ....а този който беше в/у момичето ... стана и тръгна да ме удря ... отнесох 2 - 3 удара .. и като се появи .. моя познат .. ( м/у временно той си търсел трабата в багажника ... казах ви не му е добре малко ) смля го от бой ... 2 те раце и левия крак му бяха счупени ... ( моя познат преби .. човека който нападна момичето ..) момичето го заведохме .. до болницата .. оказа се че нищо още не се беше случило .. и бяхме предотвратили всичко на време .. с момичето сме приятели и до ден днешен ...


ПС: МНОГО ВНИМАВАЙТЕ И СЕ ПАЗЕТЕ !!!

Evalata!!! Dano da ima pove4e takiva hora za v bude6te... :twisted: I na men mi se e slu4valo,ujasno e,nqma da se vpuskam v podrobnosti sega,no samo 6te kaja - i az jiveq v Zaharna fabrika i znam kakvo 4udo e pri Zapadniq park...kakvo li ne stava tam.Naistina ne se zabravq lesno vsi4ko tova,no ako spodeli6 s nqkoi,na kogoto naistina vqrva6 stava po - leko...ot opit ti go kazvam.Nadali 6te go zabravi6,no vremeto vsi4ko lekuva. :)

ToniStoraro
01-07-2009, 16:08
не знам за вас, но аз като чуя за насилие над момиче/жена, започвам да треперя от нерви, няма по-гнусно и противно нещо от изнасилването

п.п. момче съм
Освен това каза, че приятелите ти са те изоставили. Значи не са ти били никакви приятели. Ако това се случи на моя приятелка аз ще съм до нея и ще я подкрепям.

M1s73rX
01-07-2009, 16:29
Ми казваш, че искаш да му духаш и отхапваш някоя част на тялото му

Xrisinka
01-07-2009, 16:32
ne i dano da ne mi se sluchi..

bebeshok
01-07-2009, 17:03
Не съм, но това ми е една незбъдната мечта, някакви 20 годишни снежанки да го направят :grin:

ToniStoraro
01-07-2009, 17:12
Не съм, но това ми е една незбъдната мечта, някакви 20 годишни снежанки да го направят :grin:
АБЕ ЕЙ КЕЛЕШ НЕДОРАСЪЛ! Как можеш да се подиграваш с такова нещо? Бааси идиотчето си честно!!!Явно не можеш да съобразиш кога гаврата ти е неуместна неграмотнико! Представи си ако бяха изнасилили твоя приятелка или близка! Щеше да седиш да обясняваш някакви глупости ли? Идиот!

Claustrophobia
01-07-2009, 17:19
Ми казваш, че искаш да му духаш и отхапваш някоя част на тялото му

Стига с тея меко казано недообмислени изказвания, когато ти се случи това ще се панираш и няма да можеш да мислиш изобщо, единственото което ще правиш е да плачеш и да се опитваш по всякакви възможни начини да се освободиш, а мисълта че всичко е загубено и ще те изчука като животно те кара да изключиш мисълта си и само да се надяваш всичко да свърши колкото се може по-бързо и по-безболезнено. :-x :-x :-x


четох за такъв случай!
един таксиметров шофьор тръгнал да изнасилва момиче и тя казала,че иска да вземе приятелка за 3ка и тръгнала да звъни,ама той се усетил и до колкото помня там с някаф нож я заплашвал (ма не съм сигурна) и тръгнала да му прави орална и или му го захапала,или с ножа нещо отрязала,ама това го четох преди толкова години,имам само смътни спомени :)

LadyRoshawka
01-13-2009, 16:38
НЕЩАСТНИ КОПЕЛЕТА СТЕ, ТВА СТЕ !!! :-x Как може да съсипваш живота на едно момиче, което сега е започнало да живее бе ?!!! :x :-x Малее прочетох я почти цялата тема ... от утре едно джобно ножче в мене, пък нека некой да ме барне .. ШЕ ГО ЗАКОЛЯ ЗАКЛЕВАМ СЕ !!! :-x :-x Мале, дано не се сблъскам с такова нещо, че нзнам ... :-# :o :-# Незнам какво бих направила и незнам дали въобще ще имам възможност да направя нещо ??! :? Много ме е страх !! :-k На такива, нема закон, нема правосъдие, БОЙ БОЙ и тва е ... :x :smt097

Господ да ни пази !!! :cry:

adrenal1n
01-13-2009, 18:46
Съжалявам за случилото се :(
Онзи ден, докато си ходех по улицата, двама на около 45-50 си говореха: "Хареса ли ти снощи с нея?" - "О, да, страхотно ми беше" - "И е само на 11". Е, просто нямах думи. Помислих си за момичето на 11. Какво е за нея преживяното, как ще се отрази такава зверщина на едно крехко създание, което все още не знае нищо за злия свят, който я обгражда. Как въобще ще преживее този шок, как ще живее във вечна изолация от света около себе си, как няма да може да излезе да се повесели с приятели и то само заради един-единствен педофил, за който детският живот е просто като забавление.
Това проявление е анти-хуманно. Ако ние бяхме една наистина организирана европейска държава, която може би никога няма да бъдем, такива престъпления срещу човешката личност и пространство биха се наказвали със смърт. Но дори и смъртта няма да заличи болката от случилото се. Но това е единственото възмездие, което човек може да получи заради своето извратено съзнание.

kacidi
02-18-2009, 19:18
tva ne ujasno mi nz kvo ne6to otvratitelno e da ti se slu4i takova ne6to.drugite sa pravi trqbva da otide6 na psiholog vinagi 6e te izslu6a i vinagi 6e ti dade dobur suvet. A maika ti mislq 4e ne te mrazi no tupo postupva 4e se durji gadno kum tebe se edno naistina ti si vinovna.emi sa za sujalenie se slu4vat takiva ne6ta v Bulgaria no i po sveta de.Te za tva pravqt nekvi fondacii tam za e takiva slu4ai.

beretta92sd
02-18-2009, 22:00
Ае момичета като ва е страх си купете по един електрошок не се изисква разрешително за него струва около 50 лв и нагоре в зависимост от мощноста ,но си заслужава.
Има дори и комбинирани със спреи със сълзотворен газ.Като го праснете с едно напрежение от порядака на 200 000 волта ще падне на земята , е няма да го убиете но ще го зашеметите докато избягате.
Дори аз мисля да си взема един такъв :))

BoCupycake
02-18-2009, 22:39
Да - [ 56 ]
Не - [ 649 ]

Бах му ма'ата 56 момичета само от форума.Ужаст.За т'ва тряя да въведат закона всеки изнасилвач да бъде кастриран.Да видя ша го вадят ли толкоз смело.Мамицата им мръсна!Смърт за извратените копелета!



Аз не съм,слава богу.... :booooomb:

Tinkuuu
02-18-2009, 22:44
Ае момичета като ва е страх си купете по един електрошок не се изисква разрешително за него струва около 50 лв и нагоре в зависимост от мощноста ,но си заслужава.
Има дори и комбинирани със спреи със сълзотворен газ.Като го праснете с едно напрежение от порядака на 200 000 волта ще падне на земята , е няма да го убиете но ще го зашеметите докато избягате.
Дори аз мисля да си взема един такъв :))

това между другото и аз съм си го мислил като вариант .. доста удобно звучи :/

BoCupycake
02-18-2009, 22:48
Бе да,електрошок... и к'во на врата окачен ли ще си го носите?Предполагам всяко едно момиче би си го сложило в чантата.Ако те следи някой и усетиш окей...имаш време да го извадиш,но ако те изненада?Докато се осетиш в цялата тая паника да бръкнеш и да го намериш тоя електрошок тоя ще бие и ще ебе.Извинявам се за цинизма.

Tinkuuu
02-18-2009, 23:11
Бе да,електрошок... и к'во на врата окачен ли ще си го носите?Предполагам всяко едно момиче би си го сложило в чантата.Ако те следи някой и усетиш окей...имаш време да го извадиш,но ако те изненада?Докато се осетиш в цялата тая паника да бръкнеш и да го намериш тоя електрошок тоя ще бие и ще е**.Извинявам се за цинизма.

кат не можеш да се оправиш с голямата си чанта купи си тогава 1 презерватив и си го сложи в джобчето да му го дадеш ...

BoCupycake
02-18-2009, 23:15
Бе да,електрошок... и к'во на врата окачен ли ще си го носите?Предполагам всяко едно момиче би си го сложило в чантата.Ако те следи някой и усетиш окей...имаш време да го извадиш,но ако те изненада?Докато се осетиш в цялата тая паника да бръкнеш и да го намериш тоя електрошок тоя ще бие и ще е**.Извинявам се за цинизма.

кат не можеш да се оправиш с голямата си чанта купи си тогава 1 презерватив и си го сложи в джобчето да му го дадеш ...
Абе я не се дрънкай и не се прави на много устроумна.Ти като не ходиш с чанта къде ще си го завреш тоя електрошок,а?!В джоба?Да не мислиш,че е малък?

....Все тая,заеби! :booooomb:

3oPuTy
02-19-2009, 06:23
За мое щастие не са ме изнасилвали,но имаше 2 опита и още се чудя как се оттървах :cry:

Единия беше преди доста години ... Доста,доста може би около 5 години ... Бяхме аз,една приятелка и три момчета и решихме да ходим до крепостта в Силистра :) Двете момчета бягаха напред,защото докато се правех на много силна изпуснах кучето и то тръгна да бяга и да си играе :-D ,а ние с момичето изостанахме назад ... След няма и 2 мин. някви мангали ни сграбчиха,повалиха ни на земята ... Ние естествено се разкрещяхме и след по-малко от минута се появиха двете момчета,които бяха с нас ... Единия мангал го наръгаха в крака,а другия беше нахапан от кучето (американски стафордшир териер :-) ) Шока беше огромен :shock: :cry: ,нооо не посмях да кажа на нашите,защото доста добре знам що за стока са циганите и ако беше станало нещо щяхме пак да си изпатим :o

Втория път беше миналото лято ... Бяхме в един приятел на купонче,един идиот се напи много жестоко,помогнах му да отиде до една от стаите за да си легне,а той докато влезе и почна да ме дърпа ... Разкрещях се,той ме блъсна на леглото,но другите ме чуха и буквално влязоха с вратата :o :o :o


Оффф на никого не пожелавам да му се случи нещо подобно :cry: ,защото наистина е гадно :cry:

beretta92sd
02-19-2009, 07:14
В интерес на истината има и джобен вариант на електрошока с мощност 200кВ комбиниран с фенерче които без проблеми може да си го сложиш с джоба струва точно 30 лв .
Ето един линк кадето има едни добри електрошоци .
А за ония взезнайко дет си мисли че всичките са за чанта нека погледне предпоследните 2.Също така те са много удобни може да ги сложите навсякаде кадето ще са ви удобни и бързо достъпни в случай на нападение.

http://shop.oragie.com/index.php?cPath=48

3oPuTy
02-19-2009, 07:37
В интерес на истината има и джобен вариант на електрошока с мощност 200кВ комбиниран с фенерче които без проблеми може да си го сложиш с джоба струва точно 30 лв .
Ето един линк кадето има едни добри електрошоци .
А за ония взезнайко дет си мисли че всичките са за чанта нека погледне предпоследните 2.Също така те са много удобни може да ги сложите навсякаде кадето ще са ви удобни и бързо достъпни в случай на нападение.

http://shop.oragie.com/index.php?cPath=48
Нали се сещаш,че дори тези последните мини шокове не могат да се носят в джоба на някое момиче :) Дрехите ни не са широки,с големи джобове като на момчетата и просто е абсурд да се побере в тях :)

TheHeartOfEverything
02-19-2009, 07:46
Тези неща с педофилите и тнт колкото и гадно да ми е да го кажа се срещат под път и над път детството ми се е нагледало на кви ли не случки слава богу всеки път бях с много хора и може би това ме спасило,а колкото до сега приятелят ми винаги ме изпраща