PDA

View Full Version : Къде правят календари?



cherinka
09-14-2008, 21:00
Здравейте на всички.
Бих искала да ви попитам дали може да ме насочите в кои магазини (или не знам как се води) където правят календари?
Смисъл, сеа съм си намислила нещо мн яко (поне на мен си ми се струва якичко) и да им дам мои снимки (смисъл, не снимки на мене си, ами други) и те да ми ги направят на календарче за 2009та година. : )))))
Някой нещо знае ли?

rakiQ
09-14-2008, 21:03
в некое фото

AliceSw
09-14-2008, 21:03
Office One би трябвало да могат

Spider4eto
09-14-2008, 21:04
Ако си от София, отиди на улица Цар Иван Асен 2(излиза точно на орлов мост, ако не я знаеш питаш някой като стигнеш орлов мост и ще ти каже) та тръгваш на горе и от дясната страна има фото и там правят(но не съм сигурна, дали трябва там да се снимаш, ил можеш да дадеш снимки, както е в случая. Мисля че има едно още по-нагоре от лявата страна, обаче не съм особено убедена.

cherinka
09-14-2008, 21:09
Ако си от София, отиди на улица Цар Иван Асен 2(излиза точно на орлов мост, ако не я знаеш питаш някой като стигнеш орлов мост и ще ти каже) та тръгваш на горе и от дясната страна има фото и там правят(но не съм сигурна, дали трябва там да се снимаш, ил можеш да дадеш снимки, както е в случая. Мисля че има едно още по-нагоре от лявата страна, обаче не съм особено убедена.
Мерси, но не съм от София, а и надали някой ще се навие да ми свърши тая работа. :D
Иначе alice sw, до даскало има точно един офис на Office One и утре ще мина през там да питам, там ако не стане, ще се ориентирам към някое фото, както каза ~egoistiC

Ехххх, ша се пръсна от кеф, бе, майка му стара!

Dreammy
09-14-2008, 21:16
Ти си от Пловдив, нали? :) Излез по малката главна, там има няколко фотота.Едното, за което съм почти сигурна, е точно като излезеш от подлеза,който е за Съединение.Има едно кафе до него, още едно срещу него и някакви сладоледи продаваха.Зле съм с обясненията,съжелявам. :-D

bulgarche
09-14-2008, 21:55
Печатница?

vivteen
09-14-2008, 22:35
Печатница?

+1