PDA

View Full Version : Харесвам известна личност



Bill
09-14-2008, 21:17
mn haresvam Bill Kaulitz...znam 4e mn hora go nari4at gei i kakav li ne!no az umiram za nego..stra6no mn go obi4am..davam jivota si za nego!
iskam go!
obi4am go!
molq vi pomagaite mi!!!
iskam otg..ama ne se ligavete i ne se 6eguvaite s mene...
mn stradam..<3

т.7
krem4et0

Im_on_the_Outside
09-14-2008, 21:20
Излез навън,разходи се,подишай чист въздух,запознай се с нови хора и може да ти излезе късмета с някое реално момче.

anichkaaaa
09-14-2008, 21:20
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D

ResPekT333
09-14-2008, 21:21
И ние кво може да направим в случая ?????

HONDA
09-14-2008, 21:25
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D
+1

Bill
09-14-2008, 21:26
Ani blagodarq ti...
znam kak izglejda bez grim!!
i znam 4e trqbva da gledam realniq jivot no kato ne moga?!
:( kakvo da napravq???
tolkova sam ot4aqna!!!
:( :( :(
iska mi se da umra!!
znam 4e ne go poznavam no znam mn ne6ta za nego!!
i taq<Vazdu6na Lubov>me trese ot 5 godini ve4e i ne spira!!
znaete li kolko e trudno?!
mn mom4eta sa mi predlagali no sam kazvala NE!
s nadejdata nqkoi den da sam s BILL!!<3

hahavteen
09-14-2008, 21:27
Оф тва си е реален проблем...
Даваха едно предаване скоро по телевизията за една на 40 и няколко години, омъжена с дете бла бла обаче лудо влюбена в тоя Бил който е на годините на дъщеря и! :shock: И какво? Цялата и спалня облепена с плакати на тва момченце и казала на мъжа си че като се чукат ще си представя че е с Бил и ще вика неговото име иначе няма да спи с него и той се съгасил :D Знам колко смешно и нереално звучи ама ако ги бяхте видели.. :-o Мдаа.. И му беше основала някъв фен клуб, събираше се с разни такива луди на нейната възраст дето умират за Токио Хотел, правеха подаръци и му ги пращаха..
Някъв ужас е тва просто... :?

anichkaaaa
09-14-2008, 21:29
Ani blagodarq ti...
znam kak izglejda bez grim!!
i znam 4e trqbva da gledam realniq jivot no kato ne moga?!
:( kakvo da napravq???
tolkova sam ot4aqna!!!
:( :( :(
iska mi se da umra!!
znam 4e ne go poznavam no znam mn ne6ta za nego!!
i taq<Vazdu6na Lubov>me trese ot 5 godini ve4e i ne spira!!
znaete li kolko e trudno?!
mn mom4eta sa mi predlagali no sam kazvala NE!
s nadejdata nqkoi den da sam s BILL!!<3

Изчакай още няколко стотин годинки да изобретят някакво средство за телепортация .. Намисли си , че искаш да се озовеш при него .. и ХОП ! :D

Bill
09-14-2008, 21:29
ok tva sam go vijdala znam q taq
ama tq e na 40 i nqma 6ans s Bill
az sam na 16 nqmam li??
nqma li pone malka nadejda??!
nqma li nqkoi da me podkrepi malko pone?
;(;(;(

Bill
09-14-2008, 21:30
naistina tarsq pomo6t..
tarsq saveti..ne mi se podigravaite!
4uvstvam se o6te po zle..;(...
kakto i da e.. :(

hahavteen
09-14-2008, 21:32
ok tva sam go vijdala znam q taq
ama tq e na 40 i nqma 6ans s Bill
az sam na 16 nqmam li??
nqma li pone malka nadejda??!
nqma li nqkoi da me podkrepi malko pone?
;(;(;(

Ми нямаш...
Ти къде мислиш да се запознаеш с него? А и защо си мислиш че ще предпочете някакво си момиченце от майната си което не знае немски пред всичките си други фенки от цвял свят?
Ама какво да те разубеждавам..
Ти си знаеш :-o

MaMkaMy
09-14-2008, 21:34
ей таквиз деца не знам за къде са.... според мене нямат бъдеще с тази слаба психика.съветвам те да отидеш на психолог, защото хич не вървиш към доброто с таз любов към Билчо.

draki4ka
09-14-2008, 21:35
по скоро аз да ти кажа ти си вманиачена по него.... :? 8)

Bill
09-14-2008, 21:35
a ti kakvo znae6 za Bill?
4ela li si izob6to ne6to za nego?
I ne sam ot mainata si...ne sam daje i ot BG..
v Greece jiveq!
a 4uvala li si 4e Bill iska priqtelkata mu da e ot druga darjava??
6toto az sam go 4ela ama..karai..jalko 4e napisah tazi tema vsi4ki 6te mi se podigravat no tva e istinata...haresvam go!!i go OBI4AM! :-)
;(;(;(;(;(

Sladyranka14
09-14-2008, 21:36
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D
+1 +2

HONDA
09-14-2008, 21:38
Ani blagodarq ti...
znam kak izglejda bez grim!!
i znam 4e trqbva da gledam realniq jivot no kato ne moga?!
:( kakvo da napravq???
tolkova sam ot4aqna!!!
:( :( :(
iska mi se da umra!!
znam 4e ne go poznavam no znam mn ne6ta za nego!!
i taq<Vazdu6na Lubov>me trese ot 5 godini ve4e i ne spira!!
znaete li kolko e trudno?!
mn mom4eta sa mi predlagali no sam kazvala NE!
s nadejdata nqkoi den da sam s BILL!!<3
Е, аз не съм Ани, но ще пиша малко. Това, че знаеш много неща за него, не означава, че го познаваш. Да не говорим, че голям процент от приказките, който знаменитостите говорят в интервюта и т.н. са пълни глупости. А надеждите ти да си с него... Извинявай обаче... просто се откажи. Това са някакви мечти, които трябва да ти е ясно, че никога няма да станат реалност.

Bill
09-14-2008, 21:39
ne ti li e jal za men?!
;(
pone malko kuraj??
:X:X:X

Wrathchild
09-14-2008, 21:40
Мило момиче, не можеш да обичаш някой, който не познаваш, който не си виждала очи в очи, не си общувала с него и не знаеш какъв човек е.

MaMkaMy
09-14-2008, 21:40
ne ti li e jal za men?!
;(
pone malko kuraj??
:X:X:X
На мен ми е жал за тебе и за това те съветвам да се обърнеш към психолог, защото наистина това е един голям проблем твоето.

HONDA
09-14-2008, 21:44
ne ti li e jal za men?!
;(
pone malko kuraj??
:X:X:X
Жал ми е. И то много, но защото си живееш в един измислен свят. Отвори си очите. А може ли да попитам на колко си години?

чорба
09-14-2008, 21:46
ми нямаш никакви шансове те със сестра си-певицата на токио хотел чакат близнаци(бахти извратеняците :razz: )

draki4ka
09-14-2008, 21:47
ми нямаш никакви шансове те със сестра си-певицата на токио хотел чакат близнаци(бахти извратеняците :razz: )


:razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol:

MaMkaMy
09-14-2008, 21:48
ми нямаш никакви шансове те със сестра си-певицата на токио хотел чакат близнаци(бахти извратеняците :razz: )
тя тая може да му е сестра по сценарий... а иначе да му е жена... Те певците си сменят имената, по паспорт са със савсем други имена.

Drebs
09-14-2008, 22:20
Миии няма как ..... ще правиш скречове на плаката му :razz:

Sunny_stz
09-14-2008, 22:28
Opomni se!!!Nameri si realno mom4e,moje da nameri6 nqkoi koito prili4a na lubimiq ti :)

gryyym
09-14-2008, 22:30
...

Whyniser
09-14-2008, 22:32
Ani blagodarq ti...
znam kak izglejda bez grim!!
i znam 4e trqbva da gledam realniq jivot no kato ne moga?!
:( kakvo da napravq???
tolkova sam ot4aqna!!!
:( :( :(
iska mi se da umra!!
znam 4e ne go poznavam no znam mn ne6ta za nego!!
i taq<Vazdu6na Lubov>me trese ot 5 godini ve4e i ne spira!!
znaete li kolko e trudno?!
mn mom4eta sa mi predlagali no sam kazvala NE!
s nadejdata nqkoi den da sam s BILL!!<3

Изчакай още няколко стотин годинки да изобретят някакво средство за телепортация .. Намисли си , че искаш да се озовеш при него .. и ХОП ! :D
Че защо не каза.Аз имам такава машинка :D

DimovB
09-14-2008, 22:41
ее деба простите хора дето има на тоя свят...

Force_bladeR
09-14-2008, 23:33
Ама ти луда ли си? Какво е това "момченце",където си слага 1 тон грим и пудра по тестисите.Ти го харесваш .. ако го харесваш или както казваш, че го "обичаш" лова бас че си и ти някво емо :-x

PaTeToO
09-15-2008, 08:55
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D
+1 +2
+ 3

plmn
09-15-2008, 09:27
Ами той нали уж е гей, няма да ти обърне внимание. :D

Qnchety
09-15-2008, 10:23
Ти пак си намерила в кой да се влюбиш :?

KariZma
09-15-2008, 10:23
Гледай този клип и се откажи от него!
http://www.youtube.com/watch?v=QyoZvbq5uO0
1во - Неможе да пее!.... Фалшиво, та чак отиде в друга тоналност...
2ро - така нареченото му сценично поведение е направо смешно. Размахва крайници и си мисли че е мн як, а няма и 1 оформен мускул по тялото си. Може да е малък ама ако тренираше нещо, щеше да си личи.
3то - виж оригинала на тази песен
http://www.youtube.com/watch?v=mWwyjmSbJPs

Извод - Твоя Билл е една голяма СМЕШКА!!! :lol: :D



(сори ако съм те обидила нещо ама си е така!)

kuklichka_bg
09-15-2008, 10:29
mn haresvam Bill Kaulitz...znam 4e mn hora go nari4at gei i kakav li ne!no az umiram za nego..stra6no mn go obi4am..davam jivota si za nego!
iskam go!
obi4am go!
molq vi pomagaite mi!!!
iskam otg..ama ne se ligavete i ne se 6eguvaite s mene...
mn stradam..<3

т.7
krem4et0

be ko tolkoz mu haresvate na toq be 8-) 8-)

kuklichka_bg
09-15-2008, 10:32
Ani blagodarq ti...
znam kak izglejda bez grim!!
i znam 4e trqbva da gledam realniq jivot no kato ne moga?!
:( kakvo da napravq???
tolkova sam ot4aqna!!!
:( :( :(
iska mi se da umra!!
znam 4e ne go poznavam no znam mn ne6ta za nego!!
i taq<Vazdu6na Lubov>me trese ot 5 godini ve4e i ne spira!!
znaete li kolko e trudno?!
mn mom4eta sa mi predlagali no sam kazvala NE!
s nadejdata nqkoi den da sam s BILL!!<3

s kfa nadejda 8-) aa ti me ubiii :lol: :lol: :lol: :lol: i az tei 4akam Brat Pitt :oops: 8-)

sarityy
09-15-2008, 12:37
ohaa :grin: aide prereji si venite sa 6toto nqma6 6ans pada si po mom4eta :D

sarityy
09-15-2008, 12:38
puk i toi pove4e prili4a na tq :lol:

stefsi
09-15-2008, 13:49
az li4no ne sam po4itatelka na Tokio Hotel, no znae6 li kolko mn momi4eta sa vliubeni v nego i go obi4at... te iskat ne6to koeto nikoga nqma da imat! zabravi go! otkaji se!misli6 li 4e toi ima mozak kolkoto na drugite mom4eta..
nameri nqkoe mom4e sas stoinost i razum, ne nqkoi jenkar fe6an4e ili izvestna li4nost!

Wrathchild
09-15-2008, 14:11
Гледай този клип и се откажи от него!
http://www.youtube.com/watch?v=QyoZvbq5uO0
1во - Неможе да пее!.... Фалшиво, та чак отиде в друга тоналност...
2ро - така нареченото му сценично поведение е направо смешно. Размахва крайници и си мисли че е мн як, а няма и 1 оформен мускул по тялото си. Може да е малък ама ако тренираше нещо, щеше да си личи.
3то - виж оригинала на тази песен
http://www.youtube.com/watch?v=mWwyjmSbJPs

Извод - Твоя Билл е една голяма СМЕШКА!!! :lol: :D



(сори ако съм те обидила нещо ама си е така!)ХАХАХАХАХАХА, е това ме уби :lol:

nicolepcd
09-15-2008, 14:24
Иди в БИЛЛа... моо продават :D Сори за гаврата, но за мен това са пълни, ама пъъъъълни глупости! Може да се кефиш на музката му, на стила му... но да го обичаш...ох, моля те :?

crazy_bebzzz
09-15-2008, 15:01
0MG 8-) 8-) 8-) Mn momicheta go haresvat 8) Ne moga da ti pomogna sorry :-o

vesssiii
09-15-2008, 15:09
Да и аз обожавам Уентуърт Милър,сънувам го всяка вечер и аз искам да съм с него,ама не може..Хората си имат личен живот и много добре знаеш,че няма да си с Бил..Ти дори не знаеш сигурно къде живее..А и мислиш ли,че си няма гадже?1000% има ;]Аз Уент го харесвам от 6 и к'во?Да съм го видяла?Не.Да съм с него?Не.И няма и да бъда..Най-много,ако някога дойде в България да отида да го видя,да се снимам с него /ако успея да стигна до него/ и да искам автограф..Просто си се вживяла в тази роля за това ти е толкова трудно.Гледай си го по ТВ-то,чети интервюта с него,сваляй снимки,лепи плакати и т.н ,но си хвани гадже и ще видиш колко ще ти е хубаво..Ще си обичаш гаджето,а Бил ще е просто човек,който ужасно много харесваш и т.н. :)

asasfdf
09-15-2008, 15:17
a ti kakvo znae6 za Bill?
4ela li si izob6to ne6to za nego?
I ne sam ot mainata si...ne sam daje i ot BG..
v Greece jiveq!
a 4uvala li si 4e Bill iska priqtelkata mu da e ot druga darjava??
6toto az sam go 4ela ama..karai..jalko 4e napisah tazi tema vsi4ki 6te mi se podigravat no tva e istinata...haresvam go!!i go OBI4AM! :-)
;(;(;(;(;(

мн ясно, че така ще каже (ако е вярно, а не измислица на друга фенка) нали трябва да си популяризират музиката извън германия на макс..
стани известна или най-готината на континента, отиди и си стани гадже с него..ей така, като обикновено момиче от някъде си, шансовете ти са много под 1% :o

devil_feel_f
09-15-2008, 15:21
Това не е любов, а мания.Човек обича нещо, което познава.И както казаха преди мен, ти си чела само интервюта и купища информация в нет-а за него, но това не означава, че го познаваш.А дори да си представим, че се срещнете на живо и се запознаете - това съвсем не означава, че ще тръгне с теб, защото може да не си неговия тъп момиче.Най-добре се откажи от него и се огледай наоколо - сигурна съм, че ще намериш момче, което да обичаш.Все пак си на 16 и животът ти тепърва започва.

UnBelievable
09-15-2008, 15:22
Ххх момиче найстина по добре излез навън и се запознай с нови хора. Изградила си си някакъв въображаем свят и мислиш, че си влюбена, а дори незнаеш какво е. Този "Бил" има 1 млрд обожателки, а и как ще кажеш че си влюбена при положение, че дори не го понзаваш - Това, че го гледаш в интернет и ТВ не означава нищо. Всяка известна личност има сценична маска - откажи се и приеми действителността :) Има толкова много момчета :P

xxxSnowflakexxx
09-15-2008, 19:08
Излез навън,разходи се,подишай чист въздух,запознай се с нови хора и може да ти излезе късмета с някое реално момче.

Mirelchetoo14
09-15-2008, 19:49
Пфф аз също бях влюбена в Освалдо Риос от сериалите, когато бях на 5. Даам, ако отидеш на някой негов концерт имаш шанс да те чука. Но да не те разочаровам, по- вероятно е да викнат някое момче до теб, поръчано за "покоите" му, отколкото женска :D

Работата с тая група почва да ми изглежда наистина сатанинска. :? Чак такъв дяволски култ и пристрастяване надали са просто плод на детски мозък, видял 2 снимки в списание. Може би музиката им е с някакъв скрит сатанински напев, който уврежда слабата психика, знам ли... :? Ебахти добрия уърлд доминейшън план :D Не, наистина това не е нормално. Плаша се.

Whyniser
09-15-2008, 20:09
a ti kakvo znae6 za Bill?
4ela li si izob6to ne6to za nego?
I ne sam ot mainata si...ne sam daje i ot BG..
v Greece jiveq!
a 4uvala li si 4e Bill iska priqtelkata mu da e ot druga darjava??
6toto az sam go 4ela ama..karai..jalko 4e napisah tazi tema vsi4ki 6te mi se podigravat no tva e istinata...haresvam go!!i go OBI4AM! :-)
;(;(;(;(;(

мн ясно, че така ще каже (ако е вярно, а не измислица на друга фенка) нали трябва да си популяризират музиката извън германия на макс..
стани известна или най-готината на континента, отиди и си стани гадже с него..ей така, като обикновено момиче от някъде си, шансовете ти са много под 1% :o
По-голяма вероятност е да си хване момче за гадже.Я нали тук имаше един голям фен на Т.Х.-то . Не знам какво е чак толкова това влечение към тях.Поради излъчването и прическите.За мен е по-добре да слушам
Evanescence (Т.Х. са на светлинни години от таз група).

pinky_shine
09-15-2008, 21:03
И аз, обаче в друг :-D

DYNAMIC
09-16-2008, 05:27
о не беее.недейте ..ни моим вече бряя :lol: :D кво вика- много страдам.. 8-) :razz: :D :razz: съжелявам,ма не можах да се сдрържа 8-)

darla
09-16-2008, 06:07
HAhHHh abe ot kude se vudite takiva nenormalni hora be,tq bila na 16 i pita nqma li 6ans s nego.Skupa,ti si o6te "hlape",koeto se preklanq pred svoite idoli,no osuznai granicata-DA,garantiram ti,100%6te se zapoznae6s tvoq izbranik i kogato go napravi6,toi 6te kaje "eto tazi jena 4akah" HAHAHAH...aide sega idi da si sreje6 venite zaradi nego! :razz: :razz:

pepita87
09-16-2008, 10:23
Ani blagodarq ti...
znam kak izglejda bez grim!!
i znam 4e trqbva da gledam realniq jivot no kato ne moga?!
:( kakvo da napravq???
tolkova sam ot4aqna!!!
:( :( :(
iska mi se da umra!!
znam 4e ne go poznavam no znam mn ne6ta za nego!!
i taq<Vazdu6na Lubov>me trese ot 5 godini ve4e i ne spira!!
znaete li kolko e trudno?!
mn mom4eta sa mi predlagali no sam kazvala NE!
s nadejdata nqkoi den da sam s BILL!!<3


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Добре,че чуствата ми се простират в границите на нормалното :booooomb:
И какаво?Цял живот ще живееш с надеждата и илюзията,че един ден този тип ще бъде с теб?Тц-тц,чудно дете си :-o

Lady_B_
09-16-2008, 10:34
На мен думите не ми стигат ... :?

hooliganka89
09-16-2008, 10:35
С Бил познаватели се?
Аз пия всеки ден кафе с него и ми сподели,че наистина е гей мисля,че няма смисъл да го харесваш.Сорриии

whisp
09-16-2008, 12:00
:razz: :razz: :razz: :razz:

Bill
09-16-2008, 16:10
6TO se ligavite be hora??6to se ebavate taka s mene??
mn li e veselo i sme6no 4e ne se sdarjate??
ok na koito mu e sme6no da ne vliza i da ne mi pi6e ni6to!
ne se lugavete i ne se ebavaite taka!!
ako iskate da kajete ne6to smisleno napi6ete go...az ne se ebavam s kakvato i tema da e!!
tapo e nqkoi da strada i ti da se ligavi6 i da se ebava6 s nego!!
ama pravete kakvoto iskate!!
nqma da vi molq..
az prosto iskah malko pomo6t i malko kuraj,no qvno sam sgre6ila!!
.......;(;(;( :( :( :( :( :(

pepita87
09-17-2008, 13:32
6TO se ligavite be hora??6to se ebavate taka s mene??
mn li e veselo i sme6no 4e ne se sdarjate??
ok na koito mu e sme6no da ne vliza i da ne mi pi6e ni6to!
ne se lugavete i ne se ebavaite taka!!
ako iskate da kajete ne6to smisleno napi6ete go...az ne se ebavam s kakvato i tema da e!!
tapo e nqkoi da strada i ti da se ligavi6 i da se ebava6 s nego!!
ama pravete kakvoto iskate!!
nqma da vi molq..
az prosto iskah malko pomo6t i malko kuraj,no qvno sam sgre6ila!!
.......;(;(;( :( :( :( :( :(

Добре де,миличка,ти преди да я пуснеш тази тема не се ли замисли какви може да са реакциите ни????Отговори ми честно,мислиш ли,че между тебе и "Bill"някога ще се зароди тая любов,която жадуваш,че чак от манията си по него,си се побъркала??? :-o

Whyniser
09-17-2008, 13:35
6TO se ligavite be hora??6to se ebavate taka s mene??
mn li e veselo i sme6no 4e ne se sdarjate??
ok na koito mu e sme6no da ne vliza i da ne mi pi6e ni6to!
ne se lugavete i ne se ebavaite taka!!
ako iskate da kajete ne6to smisleno napi6ete go...az ne se ebavam s kakvato i tema da e!!
tapo e nqkoi da strada i ti da se ligavi6 i da se ebava6 s nego!!
ama pravete kakvoto iskate!!
nqma da vi molq..
az prosto iskah malko pomo6t i malko kuraj,no qvno sam sgre6ila!!
.......;(;(;( :( :( :( :( :(

Добре де,миличка,ти преди да я пуснеш тази тема не се ли замисли какви може да са реакциите ни????Отговори ми честно,мислиш ли,че между тебе и "Bill"някога ще се зароди тая любов,която жадуваш,че чак от манията си по него,си се побъркала??? :-o
Ми маниата кара човек да върши глупави,непремислени неща :?

pepita87
09-17-2008, 13:37
6TO se ligavite be hora??6to se ebavate taka s mene??
mn li e veselo i sme6no 4e ne se sdarjate??
ok na koito mu e sme6no da ne vliza i da ne mi pi6e ni6to!
ne se lugavete i ne se ebavaite taka!!
ako iskate da kajete ne6to smisleno napi6ete go...az ne se ebavam s kakvato i tema da e!!
tapo e nqkoi da strada i ti da se ligavi6 i da se ebava6 s nego!!
ama pravete kakvoto iskate!!
nqma da vi molq..
az prosto iskah malko pomo6t i malko kuraj,no qvno sam sgre6ila!!
.......;(;(;( :( :( :( :( :(

Добре де,миличка,ти преди да я пуснеш тази тема не се ли замисли какви може да са реакциите ни????Отговори ми честно,мислиш ли,че между тебе и "Bill"някога ще се зароди тая любов,която жадуваш,че чак от манията си по него,си се побъркала??? :-o
Ми маниата кара човек да върши глупави,непремислени неща :?

Тва не я оправдава!Утре може да гръмне някой,че е обидил любимия и-Бил!

Nefarian
09-17-2008, 14:03
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Оле пич ще ми се спука жлъчката от смях :razz: :razz: :razz: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Whyniser
09-17-2008, 14:49
6TO se ligavite be hora??6to se ebavate taka s mene??
mn li e veselo i sme6no 4e ne se sdarjate??
ok na koito mu e sme6no da ne vliza i da ne mi pi6e ni6to!
ne se lugavete i ne se ebavaite taka!!
ako iskate da kajete ne6to smisleno napi6ete go...az ne se ebavam s kakvato i tema da e!!
tapo e nqkoi da strada i ti da se ligavi6 i da se ebava6 s nego!!
ama pravete kakvoto iskate!!
nqma da vi molq..
az prosto iskah malko pomo6t i malko kuraj,no qvno sam sgre6ila!!
.......;(;(;( :( :( :( :( :(

Добре де,миличка,ти преди да я пуснеш тази тема не се ли замисли какви може да са реакциите ни????Отговори ми честно,мислиш ли,че между тебе и "Bill"някога ще се зароди тая любов,която жадуваш,че чак от манията си по него,си се побъркала??? :-o
Ми маниата кара човек да върши глупави,непремислени неща :?

Тва не я оправдава!Утре може да гръмне някой,че е обидил любимия и-Бил!
Да за това говорех.То е хубаво да харесваш нещо много силно,но към тази група,или по-точно там вокалиста ли е нещата са едва ли не като принасяне на жертва за богове.Което е направо безумие,просто направо води и до лек вид болест.Не знам поне така аз виждам нещата.

tarataika
09-17-2008, 15:31
браво на теб..бас държа, че не си над 17

258
09-17-2008, 19:02
И аз като съм улюбена в Еминем кфо? :-D И мен мноу ме кефи и мноу му се радвам,но това,миличка,не е любов.Имам си достатъчно реални момчета. :) Съвета ми към теб е да продължиш да си го харесваш,но да погледнеш и истинския живот.А и сори,че ти го казвам,но с БИл няма дастане... :?

Kostadin_682
09-17-2008, 20:54
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D
+2
:D

Wrathchild
09-18-2008, 06:19
Добре де, ама на мен наистина не ми се вижда нормално. В смисъл, тя е на 16. Не е на 12, не на 13. На 16 би трябвало да е свършил онзи период, когато момиченцата се влюбват в звезди... бие ми на психологически проблем.

Re5peC7
09-18-2008, 06:30
От 5 год. ? ем кво да кажа при всеки пубертета влиае ралично :)

vvs_go
09-18-2008, 07:55
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D ani4ka iskam te

anichkaaaa
09-18-2008, 08:02
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D ani4ka iskam te

хахаха така ли ?! :D

teenkata_g
09-18-2008, 09:08
Ще ти мине,спокойно...

jghgh
09-18-2008, 09:42
И аз като бях на 12-3 харесвах Орландо Блум. Наистина го харесвах, но слава богу, само за седмица. Споко. Това са глупости. Сега не искаш да го проумееш, но е така. Глупости са това. Лапешки истории.

HardcoreSyndrome
09-18-2008, 09:47
Уоу, тоя к'ви фенки си има :D :razz:

flubeny_zagybeny
09-19-2008, 16:17
ена фр и тя кът тебе беше луда по него ама с времето сичко отмина спокс и ти ша го забраиш

moon_flower
09-19-2008, 16:52
Не си единствената,има поне още 1000 момичета като теб само в България. :D И аз много харесвам вокалиста на MCR ама кво да се прави...затва си търса негово копие. :D
ЗНачи,като си хванеш гадже го направи като Бил - тури му една хубава черна перука с бели кичури тук там,облечи го като Бил,дай му една китара да дрънка и му тури малко моливче за очи и е екстра. :D

TheMaggie
09-19-2008, 16:54
слез на Земята...Каулиц е травес :lol:

moon_flower
09-19-2008, 16:54
И само да добавя понеже някой се беше изказал,че това е психологически проблем понеже е голяма...глупости.Да не говорим,че това не е влюбване,а увлечение.Не можеш да обичаш човек по снимка и материали в списания.На почти всички се е случвало толкова д аси харесат звезда,че да кажат,че са влюбени.Ще и мине все някога.

glymo14
09-19-2008, 17:47
ха,и аз съм минавал през такъв перион, само че за ден - два , бях се влюбил в една от хари потър филма, абе децка му работа, сигурно съм бил на към 13 години :razz:

Lainovoz
09-19-2008, 19:09
mn haresvam Bill Kaulitz...znam 4e mn hora go nari4at gei i kakav li ne!no az umiram za nego..stra6no mn go obi4am..davam jivota si za nego!
iskam go!
obi4am go!
molq vi pomagaite mi!!!
iskam otg..ama ne se ligavete i ne se 6eguvaite s mene...
mn stradam..<3

т.7
krem4et0

:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042

HardlyAwakened
09-20-2008, 07:12
ne ti li e jal za men?!
;(
pone malko kuraj??
:X:X:X
На мен ми е жал за тебе и за това те съветвам да се обърнеш към психолог, защото наистина това е един голям проблем твоето.

.. +1

Wrathchild
09-20-2008, 10:10
И само да добавя понеже някой се беше изказал,че това е психологически проблем понеже е голяма...глупости.Да не говорим,че това не е влюбване,а увлечение.Не можеш да обичаш човек по снимка и материали в списания.На почти всички се е случвало толкова д аси харесат звезда,че да кажат,че са влюбени.Ще и мине все някога.Да, така е. Не е влюбване. Но тя мисли, че е такова. А именно това е ненормалното. Общувам с хора на нейната възраст и мога да кажа, че не познавам нито един, който да мисли по този начин и да си пада по звездите от екрана. Аз самата също съм била на 16 и отдавна ми беше минал този период. Така че не, не е нормално.

Lacey_66
09-20-2008, 10:32
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D

+1 Подкрепям..!!! :wink:

adiiii
09-20-2008, 20:10
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D
+1

Whyniser
09-20-2008, 20:22
Така започвам :D
1. Има много такива теми
2. Как може да "обичаш" човек който не познаваш ?!
3. От снимките които съм виждала той е с огрооомно количество грим .. помисли си как ше изглежда без него .. Нищо чудно да се уплашиш ако го видиш :)
4. Върни се на 1. .. Във всичките теми се стига до извод , че трябва да си гледаш реалния живот .. със истинските хора в него ...
:-D ani4ka iskam te

хахаха така ли ?! :D

Да бе почти всеки я иска тука.Аз пък не я искам :? :)

Bill
09-26-2008, 14:16
blagodarq na vsi4ki koito pisahte!!!!!:(

DevilWish
09-26-2008, 16:16
Жал ми е. И то много, но защото си живееш в един измислен свят. Отвори си очите.
Абсолютно . ..

I_Know
09-26-2008, 19:06
как искаш да не ти се смеем и да не ти се шегуваме като ти говориш глупости .кфо искаш компот ли да отворим на простотиите ти?

porky
09-26-2008, 19:13
#-o

MP
09-26-2008, 19:54
mn haresvam Bill Kaulitz...znam 4e mn hora go nari4at gei i kakav li ne!no az umiram za nego..stra6no mn go obi4am..davam jivota si za nego!
iskam go!
obi4am go!
molq vi pomagaite mi!!!
iskam otg..ama ne se ligavete i ne se 6eguvaite s mene...
mn stradam..<3

т.7
krem4et0

:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042
:smt042 :smt042 :smt042 :smt042 :smt042

аааааааааа не,това е АДСКИЯТ аватар заклевам се ХААХАХАХАХАХАХАХ