PDA

View Full Version : Е кажете как мина 15 септември



balbuk
09-15-2008, 07:48
в новото или в старото училище как мина 15ти имаше ли изненади и какви :)

RottenFlesh
09-15-2008, 08:08
Ми мина много весело :D Още от сега ни успокоиха , че тази и другата седмица ще правим по 2 входни на ден.Имаме си една нова ученичка , ох горката в къв клас е попаднала , ще й се стъжни :D Общо взето мина бързо , директорката си говори там , дечицата пяха песнички , аз си дъвчех дъвката. :)

PiruBloodz
09-15-2008, 08:12
мн тъпо.. 2 часа стоях на студа и след тва ми говореха, че стаята ни е на майкаси в П*тката за да не сме пречели на малките :x

fenkatakrisi952
09-15-2008, 08:25
Мина учудващо добре :D :D
бях започнала да забравям колко си обичам класа :-D

Stefityyy
09-15-2008, 08:29
ами общо взетооо никак ... бяхме 8-9 човека стига толкос, нали ? :lol:
класната ни говори ..... аа и каза че ще имаме униформи демек ужас :shock:

shady^baby
09-15-2008, 08:32
при мен още не е минало, събират ни чак в 13.30 :-D

MaLty
09-15-2008, 08:39
ми никак ония попа ни ръси със светена вода..то нали не валеше достатъчно :-D и после едва се пребутах да вляза заради тъпите дечурлига :x

remember_me
09-15-2008, 08:46
pfff .. olele malele :lol: yjasT be6e.. daskalo..maka.. zad re6etkite :D visqh sto 4asa kato idiot a predi tva tarsih kade e klasnata i klasa mi. na vsi4koto otgore nikoi ne znai6e a i sam zaek... em opraih se. posle razbrah 4e pove4e ot poloviniq mi klas e palen s tyrci :shock:

basic.co
09-15-2008, 08:59
pfff .. olele malele :lol: yjasT be6e.. daskalo..maka.. zad re6etkite :D visqh sto 4asa kato idiot a predi tva tarsih kade e klasnata i klasa mi. na vsi4koto otgore nikoi ne znai6e a i sam zaek... em opraih se. posle razbrah 4e pove4e ot poloviniq mi klas e palen s tyrci :shock:

ше нацапаш гащите няколко пъти, и щи мине.
без паника, цокало :-)

PaTeToO
09-15-2008, 09:02
беше ужас 5 години бяхме "а" и "б" клас сега решиха да ни направят само "а" :-x и на вс отгоре с класната на др клас беше ужас изобщо не ми харесва :? и почти целия трети етаж е неизползваем защото някви са го взели под наем и за кво ?! :x и точно госпожата която най-много мразя вече ще ни е не само по човек и припода а и по география защото господина ни по история и география напусна и имаме нов господин по история и напусна и най-готината госпожа - по музика и сега въобще нямаме госпожа а да и напусна и госпожата по английски и сега ни е друга :booooomb: страшно е объркано и гадно :x

Decu
09-15-2008, 09:18
Минаааа....супер!!!!! 8-)

_LacrymoSa_
09-15-2008, 09:22
Целиха ни с морковиииииииииииии :grin: :grin: :grin: И новият ми клас беше супер или поне така мисля :?

Jumbie483
09-15-2008, 09:22
Беше ужасно :-x Имаме нова класна...най-най мразената и строга даскалица в тоя град...всички я знаят :smt119 Имаме нов ученик...егати дребосъка..тоя ми е до рамото [-( Попа пя, кмета вика нещо...дъжда ми намокри чак костите..замръзнах...от чадъри не виждах даскалото пък камо ли хората..тъпня... :smt026

karitooy
09-15-2008, 09:23
Ох и аз намазах с морковчета, супер беше 8-) !!! А за класа ..хмм .. абе ще ги видя що за хора са :-D :grin:

Iria
09-15-2008, 09:45
Ами горе долу добре мина. :) Аз повечето от новия клас ги познавам.Класната ми се стори готина. :D Всъщност училището не е чак толкова ново за мен, защото пак бяхме учили в същата сграда, но на първия етаж.

RuMiTo0
09-15-2008, 09:46
Ами аз ся съм в ново училище и да ви кажа мина учудващо добре.Не ни целеха с моркови или зелки.. :D Класната ни е супер.В класа сме 19 момичета и 7 момчета (жална им майчица. ) 8-) С една част от класа се запознах,с друга - не.Но за всичко има време! :grin:

morkofka
09-15-2008, 09:55
морковки.. :D а и зелка ми бяха взели :)
за щастие тук не валя ама пак си беше тъпня :shock:

sladkish_14
09-15-2008, 09:56
Емииии как , ядох моркови така мина 8-) .. Имаше игра на криеница , търсихме се 1 час къде трябва да застанем , от новия ми клас има 2 момичета който ги познавам , много приятни , много ги обичкам от малки :-) .. с останалите не се опознахме , утре ще е по - спокойно положението ще видим .. учителите са като учители в елитна гимназия :wink: Какво да кажа , строго е .. Доста пъти ми се преобърна корема , обаче като се почна с морковите много беше смешно и се разчупи доста обстановката .. Беше студено :(

sasha_90
09-15-2008, 09:59
Мина както винаги-тъпо.Позната обстановка-12 клас съм.

anSsito
09-15-2008, 10:09
Ем.. тъпо както винаги (10-ти клас съм)
Видях се с класа ми...класната ми искаше да се снимаме.. :shock: Поне,че бързо свърши всичко или ние си тръгнахме по-рано.. незнам.. само знам,че не ме наваля дъжда.. :)

zvezdichkaaa
09-15-2008, 10:10
Мина...нормално.Класа ни е възможно най-тъпия,класната-също.6 момичета и 15 момчета ужассс...

kuklichka_bg
09-15-2008, 10:22
PRi nas be6e qko no be6e mn mn mn studeno i tragva nqkaf da pee"be6e slan4ev den" i si4ki xhahxahxhahxahxah

ina4e novq mi 9 klas ;D ne e n6 osobeno polovinata sa ot staroto mi daskalo ;D kaji re4i de 6 4oveka ;] ina4e za sq 4asovete ni 6te sa po 20 min ;D i qko ina4e qko takoa xaxa za sq ina4e kato razbrah 17 predmeta :shock: i klasnata ni opredelqshe otgvorinici i si4ki digaha raka az ne i tq ze 4e mene izbraa :|

smlie
09-15-2008, 10:31
aa s teq zaici be6e pelen haus bahti naduhanite :lol: ama ob6to zeto mina dobre :}}

Qnchety
09-15-2008, 10:36
В старото даскало, в нов клас, заек съм, ядах морков... от утре на почват :? Нищо хубаво. Ходеше ми се на даскало, ама вече се отказвам :( :( :(

deni15
09-15-2008, 10:38
:D

Slave4You
09-15-2008, 10:43
За да кажа как мина всичко, ще трябва да напиша цяла тема :((( За мен беше .. кофти :Р

crazyhair
09-15-2008, 10:46
Целиха ни с морковиииииииииииии :grin: :grin: :grin: И новият ми клас беше супер или поне така мисля :?
i nas na celiha no mene ne i ne qdoh morkovi (samo 3 ) :D

sexi_06
09-15-2008, 10:49
Беше както всеки път скучно. Навън валеше и ни вкараха във физкултурния салон,където беше малко по топло,но набързо стана много задушно дори едно момиче припадна.Седяхме отвън и чакахме класната да дойде и после влязохме вътре. Там повече си говорехме отколкото слушахме програмата. Гадното е ,че са ни сленили някои учители.сложили са ни нова по география и БЕЛ.Ужас искам да са ни старите особено по география.

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-15-2008, 10:50
mnogo sum dovolna i ot novite daskali i ot kalsa koito e stanal po qk :D
i klasnata se e razhubavila... abe razkosh 8-) 8)

lisi4ety
09-15-2008, 10:51
В новото, уникално бешееее :grin: Пяха ни "Ти си само 8 клас",имаше и моркови :o

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-15-2008, 10:52
Целиха ни с морковиииииииииииии :grin: :grin: :grin: И новият ми клас беше супер или поне така мисля :?
i nas na celiha no mene ne i ne qdoh morkovi (samo 3 ) :D
jahahhaha nie pak kreshtqhme na zaicite - ZAICIII i gi celehme s morkovi.... a te ni gi vrashtaha i stana edna voina i posle klasnata ni natiri v staqta i ni se nakara 4e ne sme diplomati4ni :D ahhaha 8-) 8-) :lol: :razz:

amerikanec
09-15-2008, 10:56
Божееее 11 клас станах,толкова бързо ми мина времето :-o Как мина ли? успах се малко,реших да видя как ще е,нов ученик,а във съседният 3,4,5...ОБИЧАЙНОТО.Единствено о нещо което ме трогна бяха младите и стройни майки който предположих че са нови съученички,всеки ден да е 15-ти!!

Sintya
09-15-2008, 11:09
О-т-в-р-а-т-и-т-е-л-н-о.
Заради тъпия дъжд нямаше откриване и се прибрахме по класните... ъ, ние така си мислехме, де.
Зайците ни изпредвариха и се настаниха в класната, а ние излязохме на дъжда, да си преписваме програмата.
Класния ни видя, и ни поздрави " пак ще съм ви класен " и си тръгна.
Ноо можеше и да е по зле =D

nestle
09-15-2008, 11:40
ний седяхме 2 часа на студа, разни дранкаха некви тъпостии на микрофона и накрая ни обявиха че няма да на пуснат да влезем щото праели още ремонт..и тей де не ни пуснаха иии блякс...ама иначе не беше ниту тпо ниту хубаво - кат сяка година... 8)

Kendra
09-15-2008, 11:56
Добре мина :) новият клас изглежда як,с повечето се запознах,с други не,но има време :-D Класната не е кой знае колко гадна,но ми изглежда малко строгичка :) Мн гадно беше времетооо,наваля ме хубаво дъжда и после мръзнах още 1 час навън :?

mimsitu
09-15-2008, 12:03
при мене мина супер .. в ново даскало съм и отиваме а то валиии и бяхме вътре .. после влезнахме по класните стаи .. класната ми е супер яка и е много мила .. супер е .. класа ми половината го познавам .. абе купон :-P

gaHuTo
09-15-2008, 12:07
Аз бях в ново даскало и беше супер само дето на целиха с моркови ( бяха ожасно много) :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

Bubbly
09-15-2008, 12:18
Първият учебен ден мина тъпо в това дъждовно и мрачно време. Единствената разлика е, че вече не съм толкова нестабилна психически, че да да се сдухвам и рева за глупости (за разлика от 15-ти през последните 4-5 години). :D
А да в четвъртък почват ремонт и всички класове се изнасят в различни училища. Аз ще трябва да пътувам общо 4 часа всеки ден до Люлин 6. :grin:

drun-drun!
09-15-2008, 12:24
Еми ново даскало,нов клас,нова класна.Ама как да мине добре.Можеше и малко по-приятен клас да ми се падне,а не само от кифли и чушки,ама утре ще се види дали е така както на пръв поглед.Класната е печена поне така изглежда,само че първата година няма да ми предава.Бе утре ще е по интерестното.

FlipY
09-15-2008, 12:30
3 моркова нарязани в краката 1 цял в главата..има хубави моми4ета ....класната ме гледа някфо странно...имаме 3 4аса англииски утре...подстигах се :? това е моят 15-ти досега :(

HePpitO
09-15-2008, 12:49
В началото тъпо...после СМЯХ :D

plmn
09-15-2008, 13:08
Еми видях си съучениците, класната и хубавото свършва дотук.Още преди дори да се бяхме настанили в новата стая, се появи една г-жа да ни каже по кво да преговаряме за след 2-3 дена. :lol: Пак се започва...Тестове, контролни, изпитвания...

Chucky_Power
09-15-2008, 13:53
Добре беше!Видях се с новия клас запознах се с почти вс изглеждат нормални!В класа ни има 2-3 момичета :smt022 !Даже после отидохме на кафе!

GbSy
09-15-2008, 14:06
Нищо особено, както винаги... Ехх, това ми беше последния (надявам се) първи учебен ден в това училище... Колко бързо мина времето... :(
Иначе сме си същите, някои хора ги няма, класната е същата, пак сме си разединени, както обикновено. Никак не сме задружни, егати тъпия клас... Дано в другото училище да е по-добре. :)

AnIcHkAtA
09-15-2008, 14:08
Мии добре мина.Намерих си класа едва-едва, влязохме в стаята, каза ни какво да носим утре и ни пусна .Общо взето не са ме мотали повече от половин-един час :D

MoHuTo
09-15-2008, 14:24
Стоях половин час на студа, после класната 5 пъти попита класа за едно и също нещо.. и тъпчеше ли тъпчеше.. после се прибрах и ме втресе.. и това е.. :)

mArMaLaDkA
09-15-2008, 14:33
Беше егати студа.Преваляваше от време на време.Тържеството беше в училище,че да не им се скапе уредбата.И класната нещо ни обяснява(на мен и една приятелка):"Празненството е от 9 в аулата.Заради първокласниците няма да има много места ..." и аз някаква се изцепвам:"Еми...като няма места,ше почукваме по прозорчетата" :lol: .Класната отначало ме гледа строго и след 5 мин. се захили. 8-) После трябваше някой да държи балоните,нали те бяха за първокласничетата и всички от класа,нали,се тикат при класната,мятат ръце,крака,въобще всичко с което може да се привлече внимание 8-) ,и накрая избра мен и приятелката ми.Бяхме далеко една от друга и си говорехме със знаци. 8-) Забавно си беше.Имахме 7 часа. :shock: Уж по 15 мин,ама аз след 5 час вече гласове чувах:"тетрадки 60л.,химикали,учебна тетрадка".Направо луднах и си изчезнах от немския. 8-) Онея лигли от класа са се обединили пак срещу мен и се правеха на интересни.Въобще тъп ден,пък какъв ентусиазъм имах...Че се и успах.Добре,че беше баща ми да ме закара.Най-хубавото в цялото "празненство" беше пазенето на балоните и това,че видях един сладур,който цяла ваканция чаках да видя :oops: .

XceSS
09-15-2008, 14:35
Не помня...

Vincitore
09-15-2008, 14:53
Studeno i mokro :x :x :x

slun4ice_90
09-15-2008, 14:57
Мина доста тъжно.... :( Класната ни,с която бяхме 3 год. ще напуска даскало....Даже едно момиче от нашия клас се разплака сега и аз плача.....Тази год.ни е много важна за нашия клас,последна ни е....за това.....Искам си най-страхотната класна пък....... :-x :cry: :-k :-#

1994_gabi_94
09-15-2008, 14:59
мина супер като изключим големия брой зеле и моркови който бяха хвърлени по нас и базиците който доста от голимите подхвърляха
:D :D :D :D :D

choco_g1rL
09-15-2008, 15:20
Ми.... яко :D Удариха ме с 1 морков доста мощно в главата.... за което не съм особено щастлива , но все пак ми беше някак забавно тая цялата работа да се крием и да залягаме под чадърите....Но беше също така и доста мокро иии гадно.... Господинът е пич , а класът ни също става (като изключим , че от 12 момчета само 1 е горе-долу приличен) , а пък момичетата са мн стабилни изглежда...и такам....но ми липсва стария клас... после ходихме с приятелите от старото даскало на кафенце иии такам... абе биваше :-D

BlueDevil
09-15-2008, 15:30
Отидох по-рано като никога, дъра-бъра, минаха си по реда една камара народ да изнасят важни речи, от които нищо не се чу, защото техниката се е скапала още повече. Първо влязоха зайците, после юруш, всички след тях. Качихме се по стаите - о, изненада, имаме нови чинове и столове. Влиза класната и се почва - чиновете и столовете ще бъдат лични, т.е. всеки ще сяда на столче с неговия номер :D , пари ни искаха, програмата ташаклийска, учебници една камара, малко готини даскали къде имахме, и те сменени, съучениците с един по-малко, абе, идилия...

asasfdf
09-15-2008, 15:39
беше хипер яко 8) видех си 200 познати говеда, еуфорията на макс.. ^^ изчурбахме зайците по земя и въздух

krisiiiiito
09-15-2008, 15:55
очудващо добре

сутринта отидох казах си репликите пред училищетоо и не сгафих като по чудо ... успокоих сеее
после ни събраха за малко нямаше нови ученици и ноо доста нови учители .. след това излезнахме с една компания ии после пак в даскало от 13 и 30 :D държаха ни час и нещо и си тръгнахме .. поне се видях със старата добра тайфа :grin: :grin: :D :D

Bianca
09-15-2008, 16:09
В сравнение с очакванията ми.. :shock: Мина супер. 8-)
Вчера беше гадно, защото разбрах, че съм в "е" клас, където познавам само 4 човека от бившия ми клас, а и те бяха възможно най-непоносимите.. А и бях чула, че класната на "д" била мнооого по-добра, а и там имам доста повече познати. :-D
А то какво се оказа.. Отивам днес-класната ни супер готина и сладка, класът ми що годе як, а в другия клас се събрали безподобни кур*и, пък учителката им гледа едно такова злобно. :shock: :-#
Чак ме достраша. Та накратко си харесвам класната и класа. 8-)
Днеска само някакви батковци се изреждаха да ми дават моркови. :-# После едва ги отмъкнах вкъщи. 8-)

smile4o ٿ
09-15-2008, 16:11
abe ne be6e tolkova zle :D lo6oto be6e 4e po4nah u4ebnata godina s uspivane naprao super posle i morkovite zabravihme 8-) da vzemem a kato stignahme direktorkata govori ne6to 5 min nikoi ne q 4u i aide 4ao i tva be6e abe malko typo ama to kakto obiknoveno :-D

Bianca
09-15-2008, 16:21
abe ne be6e tolkova zle :D lo6oto be6e 4e po4nah u4ebnata godina s uspivane naprao super posle i morkovite zabravihme 8-) da vzemem a kato stignahme direktorkata govori ne6to 5 min nikoi ne q 4u i aide 4ao i tva be6e abe malko typo ama to kakto obiknoveno :-D
Хахах, и едни други цял ден ми се оплакваха, че забравили морковите. :D
И нали в стаята ни влизаха по-големите "е" класове, и влиза някакъв смотльо, без моркови, без нищо, оглежда ми морковите, взима ми най-малкия и вика "На, нямам други!". :D
Егати, спукала съм се от хилеж..

letilili
09-15-2008, 16:33
Аз бях зайче и не ме уцелиха :-P

mishoram
09-15-2008, 16:35
бях в ново даскало и мина супер :P

avrilcheto666
09-15-2008, 16:37
беше странно се пак нали съм заек и секи дет мина ме храни а пък и некфа даскалка ме извика там пред вратата да държа неква пита та секи ма гледаше и кат влизаше в училището ме хранеше :shock: :shock: ...пък и класната ми стая на последния етаж та минах през всички та пак ядох:shock: ма немаше проблем не съм претенциозно зайче 8-) никога през живота си не бях виждала толкова моркови и зеле :-D

V1k1tYyY
09-15-2008, 16:41
еми...общо взето не знаех на кой свят съм..седях и гледах няква като подплашено теле..но си мина учудващо добре..запознах се с едно момиче и мн се радвам..падна ни се най-строгата даскалка,ама ме кефи-пич е..засега сичко е ок,ще видим кво ще стане нататък :)

Ivalinka
09-15-2008, 16:43
ами като за последно беше добре..отидох,видях си съучениците, "послушах" какво говорят водещите :D ,качихме се в стаята,имаме нова класна,която изглежда много приятна жена....после излизах с приятели и като по чудо цял ден не валя,че и горещо стана...а сега си мисля за утре :) че имам осем часа...

Chery
09-15-2008, 17:11
Беше ... тъпо 8-) Отидох в 9 ,докато намеря новата си госпожа още 10 мин минаха...После бяхме навънка и слушахме некфи там рецитали :D и един поп който пръскаше с вода ... :D :D Качихме се във стаята запознах се с 3-те нови момичета и така :P Сладки са :)И това е ..Утре 2-ра смяна ... :o

TheCookie
09-15-2008, 17:16
Ммммм...за нас добре...ама за новата ми класнааа.... :D :D :D :D кофти...тя една такава..младичка тихичка..говори супер бавно...а пък моя клас и звероукротител не може да им попречи да напраят някоя глупост буквалноо....ама иначееее..добре :) :) :) :) :) :)

...дано тези дето сте в нови училища случите на готини класни..и готян клаас :P

6o6kotooo
09-15-2008, 17:17
уффф отврат беше ...времето беше ужасно .....единственото хубаво беше целенето на зайците и покрай тях намазаха доста учители :D

pifiella
09-15-2008, 17:42
Мина добре.Пяха ми "ако знае баща ти твойте секси игри........ТИ СИ САМО 8 КЛАС...........и тн."Моркови,зеле,чушки от всичко имаше.Новия клас пичове са 7 момчета и 23 момичета и класната изглежда свястна..УТРЕ ШЕ СЕ ОПАЗНАЕМ ПО-ДОБРЕ.... :-D

sladkъ_mackъ
09-15-2008, 17:51
ами общо взетооо никак ... бяхме 8-9 човека стига толкос, нали ? :lol:
класната ни говори ..... аа и каза че ще имаме униформи демек ужас :shock: :shock: :shock: пфф не ти завиждам :( Тия униформи праат сички кат еднакфи некфи зомбита :-D Иначее мен ми беше мн криво неска мн смотан ден :( сичко почва пак отначало..

st1ka
09-15-2008, 18:29
:)

DulceGatito
09-15-2008, 18:30
Оффф беше много тъпо и ужасно и...оф нямам думи колко гадно беше .... :-x :-x :-x :-x мразя го това даскало... :( :shock: :shock:

SuSamka
09-15-2008, 18:31
Беше доста странно..в ново училище.Докато чакахме с една приятелка тия да си изговорят, изтанцуват и изпеят всичко, си повтаряхме постоянно, че не нисе учи в тва училище и че ще си тръгнеме :D После, докато казваха за 8-те класове кой- в коя стая ще е, аз естествено не чух в коя стая ще съм, та питах една даскалка :-D Намерих стаята (най-после) и вече всичките ми нови съученици бяха там. Добре, че имаше най-отзад свободен чин и седнах на него :) . Много гадно ми стана, всеки се познаваше с поне двама човека, а аз никой не познавам :-# След 4 минутно чакане дойде класният ни. Много строг е, ама и много готин :) Половин час ни говори разни неща, влязоха учителите, които ще са ни по english да ни кажат за учебниците, излязоха, класният ни ни поговори още малко и ни пусна. И всички се изнесоха през вратата за най-много 3 секунди, все едно, че беше последния учебен ден :-D Една приятелка вече ме чакаше отвън и си тръгнахме и така мина... Гадно, странно...надявам се утре да се запозная с новия ми клас... :(

ger4e7y
09-15-2008, 18:37
хм при мен адски кофти ден :o намокрих се цялата, изгубих си парите, станах рано само за да отида там и от вс които се бутаха да ми стане лошо и после у нас да ми викат абе направо чудесно :-x :x :-x

Punk_Idiot
09-15-2008, 19:33
Еми денят дойде и да... и аз го очаквах с нетърпение ^^ Мъчилище... ще бъде след две седмици ^^ Засега ще се радвам на тези дни докато мога. Докато наще са на мнение че този ден е на равно на рожденият ми ден х.х Никаква логика в това... И докато си мислите че няма защо да казвам, че в моето даскало никак не е трудно (уча в училище за художници), грешите (е да не е СМГ, НПМГ или Френската или каквото и да е...хD)! Първи ден... щеше да е страхотен ако не беше пороят в София Т_Т.

.. DeViL mAy CrY ..
09-15-2008, 19:35
В старото бях мина ми страхотно.Освен като изключим единия от новите пълен олигофрен :D

ResPekT333
09-15-2008, 20:02
При нас не беше кой знае какво...поседяхме 5-10 мин. докъто се съберем целия клас..и отидохме на кафе...Класната ни видя,че се махаме преди всичко да е свършило,но нищо не каза...Имаме 1 нова ученичка :)

endless
09-15-2008, 23:09
беше адски гаден ден , учих - имах часове още 1вия ден не се запознах с никой от новия клас , класната не ми харесва- направо много яко няма що

Shadow_Walker
09-16-2008, 05:29
ахаха, беше якооо ;D
хванах по-късния автобус, бавих се да купувам цветя и да чакам един приятел и се появих чак по средата на тържеството ;D
после с няколко човека се отцепихме от класа и отидохме на пица и беше мн яко ;]
и после се мотаме из Търново :]
после пък с компанията излязох - пак бяхме на пица.Заваля няккъв ужасен дъжд... хаха :]

Sladko_duh4e_f
09-16-2008, 06:54
Еми в старото даскало си бях :) видях си класа Дъжда ни валеше държаха ни сигурно 30 мин докато си плямпат глупостите и после за капак трябваше да изчакаме по малките да излезнат от нашата класна стая още 20 мин и новата ни класна въобще не ми харесва [-(

vanPersieFan11
09-16-2008, 07:26
Беше ужасно :-x Имаме нова класна...най-най мразената и строга даскалица в тоя град...всички я знаят :smt119 Имаме нов ученик...егати дребосъка..тоя ми е до рамото [-( Попа пя, кмета вика нещо...дъжда ми намокри чак костите..замръзнах...от чадъри не виждах даскалото пък камо ли хората..тъпня... :smt026

общо взето и при мен така,само дето класната ни е същата но опр е 'най-най мразената и строга даскалица в тоя град' :)

voodoodoll1
09-16-2008, 07:30
Дена мина добре(горе-долу).Събрахме се класа,говорихме си,не сме се строявали 8-) .Програмата въобще не съм слушала.Виждах,че директорката плямпа нещо,ноо нищо не се чуваше(точно тогава нямаше ток :D ).След като свърши всички се бутаха да влизат.А тези които ще са втора смяна(включително и моя клас) останахме на двора. :D.Беше ми студено,класната каза каква ще ни е програмата за утре,каза по кой предмет кой ще ни преподава.Имаме доста сменени учители,имаме много нови предмети.Направо ужас.После класната раздаде значки(освен униформи,и значки ще имаме :-x ) ии класа се разпръсна.
Хубавото беше,че нахранихме зайците и едно момче което миналата година напусна класа ни,пак се върна.
[/i]

reni7o0o
09-16-2008, 07:51
Ем аз съм в старото но мина яко :grin:

Drebs
09-16-2008, 08:06
Аз като отидох всички си тръгнаха ... беше свършило хуахаух.
Пък и аз умишлено позакаснях,защото не ми се гледаха простотии.
После обикалях кафетата с моите фаворити от класа ... :P

NaughtyWhisper
09-16-2008, 08:23
Имаше много зеле, моркови и за мое учудване чушки..горките зайци..

hrisis
09-16-2008, 09:03
Еми биваше 15 септември.Отидох по-късно и изтървах глупостите, нито стоях на дъжда( за моя радост :D )После класната приказва малко в стаята..След това обикаляхме кафетата :grin: :)

stefity
09-16-2008, 10:20
Аз па паднах! 8-) 8-) 8-) Тъкмо всичко свърши и излизаме от даскало.. 8-) иии аз бях с едни чехлички и то нали мокро и само няква се хлъзнах и си паднах на ГЪЗА.... 8-) 8-) Майкооо умрях от срам... добре, че не съм заек поне

Baby_b
09-16-2008, 12:23
Малко валеше иначе ок. Ама днеска изтрещях от висене, нищо не правехме, само висяхме и беше голяма скука. :?

housy
09-16-2008, 14:10
С една дума ТЪПО..В ново училище съм , никой не познавам от класа и направо почна да ми се доспива по едно време.Добрече днеска се позапознах с 2-3 пичове...Иначе общо взето всичко мина retardско .

CaseY_StoneR
09-16-2008, 14:14
ми горе доло се справих във новото даскало. Не са ми давали моркови (слава богу). там като влязохме в стаята ни казаха че ще имаме униформи (тъпо) и така :D :D :D

darking
09-16-2008, 14:18
Не видях мажуретките как танцуват :x Бахти яките полички 8-)

tapaka
09-16-2008, 14:38
Не видях мажуретките как танцуват :x Бахти яките полички 8-)
da we i az taka :-x maika my stara takiva hybavi momi4eta vmesto da ni ostavi da gi gledame tapata klasna re6i da ni pomakne iz staite da novata postroika k1m daskalo...

5StaR
09-16-2008, 15:52
еми аз реших да поспа малко повече, като отидох всички си бяха по стаите , казах на класния здрасти/чао и отидохме на кафе :>

Ver4encety
09-16-2008, 16:35
Хах бъзикахме се с дребусите :D

srpsko_1988
09-16-2008, 16:43
Не видях мажуретките как танцуват :x Бахти яките полички 8-)
da we i az taka :-x maika my stara takiva hybavi momi4eta vmesto da ni ostavi da gi gledame tapata klasna re6i da ni pomakne iz staite da novata postroika k1m daskalo...

оо аз мажуретките си ги гледах..само за тва ходих :oops:

PollyPoi
09-16-2008, 18:51
Ми нормално мина общо взето добре.... ходихме на пицария и беше приятно :)

Doll__
09-16-2008, 18:57
оох ми тъпо никъде нямаше свободна маса по кафетата на центъра и се нагъчкахме 8 човека на една малка масичка :D

SunShinePearl
09-16-2008, 19:42
ми доста добре малко росеше,развали ми се косата ама карай,целиха ни с морково и мене ме пернаха в главата :? :lol: :lol: 8-) даскалката по английски си ни насрочи мойта фр и май нас още от родителската среща просто супер :o и имаше мн яки батковци :D ми тва се сещам

vOdKa_FlIrT
09-17-2008, 13:02
15 septemvri mina super,be6e gotino,dori se vidqh slu4aino s edin 4ovek :smt055 :oops: :smt007 :P :grin:........

tapaka
09-17-2008, 13:52
Не видях мажуретките как танцуват :x Бахти яките полички 8-)
da we i az taka :-x maika my stara takiva hybavi momi4eta vmesto da ni ostavi da gi gledame tapata klasna re6i da ni pomakne iz staite da novata postroika k1m daskalo...

оо аз мажуретките си ги гледах..само за тва ходих :oops:
mi za kvo dr da idesh...osven da oplaknesh okoto pri majoretkite :D :D :D