PDA

View Full Version : Побърквам се ...!!! НЕзНаМ какво да ПРавЯ ... ?!?



Lacey_66
09-15-2008, 11:48
:neutral: :-k :-k :cry: :cry: Днес беше най гадния ден който съм имала ... тряяше да мине супер имах планове .... мн бях притеснена ... как ше мине в новото даскало ( в което неисках да у4а ма ... майка ми там ме забута ) ... първона4ално веше окей разбрах 4е с една фр сме в един клас поне така ми каза .... и мн се зарадвах .... после се запознахме и с др моми4ета и след като влезнахме се оказа 4е съм в др клас :shock: :shock: :shock: всичко си беше мн яко докът неизлезнах отново прецака... :cry: :cry: :cry: :cry: Даскалката там беше мн гадна .... зарди задържането ... ми се прееба целия ден ... класа беше мн злее не беше як като предишния в който бях по по грешка ... излезнах бясна от там ... помолих даскалката да ме пусне по рано 4е имах раота .... ама не ме пусна :-x :-x :-x :-x зарди тая ми се прееба още пове4е деня ... а можеше да е по добре ... ако ме беше пуснала ама тъпа4ката не прояви разбиране .... :-x :-x :-x Знаех си че няма да издържа в тва даскалоо беше супер зле ... и още от 1 ден си проли4а ... как ше продължа ... и надявах се да е готино неска .. но щом 15 мин неиздържах там .... незнам кво да кажа за 4 години :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Искам да говора с майка ми да ме премести ... но как да и обесня .... 4е там наистина не се 4увствам добре .... как да я обедя какво да и кажа за да прояви разбиране .... към мен и един път да ми угоди ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: КаквО да ПравЯ ... неискам да стъпвам там .... останах с ужасни впе4етления още от първия ден плс ХеЛП :cry: :cry:

П.П. МоЛя Ви Без ТъпИ коментари ..... :-)

sexa_na_kompleksa
09-15-2008, 12:19
Изчакай малко, може пък съучениците да не са толкова зле, колкото си мислиш. Пък ако не, кажи на майка ти като ти е избрала даскалото, ти поне паралелката да си избереш...

MiLeNcHeToO
09-15-2008, 12:46
И как така разбра за няма един ден, че 20 души са смотани и не можеш да се разбираш с тях? :-o Май много много прибързваш със преценката ти за класа, та чак и искаш да се местиш вече :-D Успокой се малко, опознай си класа и тогава премисляй премествене или квото и да било.Според мен се превземаш и преувеличаваш...айде успех :)

fall_out_girl
09-15-2008, 13:04
Не познавам майка ти,но си мисля,че няма да те премести само защото не харесваш класа...Според мен тя ще реши,че това са глезотии и въобще няма да вземе под внимание молбата ти....

nefchi_bs
09-15-2008, 13:13
Това е тъпо как рабра,че класът ти е гаден за няма и един ден??Аз какво да кажа като днес се загубих и отидох при 12ти клас?Бая срам брах :-o Не прибързвай със заключенията,понякога хората не се държат нормално...Изчакай обедена съм,че ще размислиш :)

Lacey_66
09-15-2008, 18:36
:-o Може да заклю4ите темата !!!! :-o

KVI_SA_TEQ_TUPOTII_BE
09-15-2008, 18:41
:neutral: :-k :-k :cry: :cry: Днес беше най гадния ден който съм имала ... тряяше да мине супер имах планове .... мн бях притеснена ... как ше мине в новото даскало ( в което неисках да у4а ма ... майка ми там ме забута ) ... първона4ално веше окей разбрах 4е с една фр сме в един клас поне така ми каза .... и мн се зарадвах .... после се запознахме и с др моми4ета и след като влезнахме се оказа 4е съм в др клас :shock: :shock: :shock: всичко си беше мн яко докът неизлезнах отново прецака... :cry: :cry: :cry: :cry: Даскалката там беше мн гадна .... зарди задържането ... ми се прееба целия ден ... класа беше мн злее не беше як като предишния в който бях по по грешка ... излезнах бясна от там ... помолих даскалката да ме пусне по рано 4е имах раота .... ама не ме пусна :-x :-x :-x :-x зарди тая ми се прееба още пове4е деня ... а можеше да е по добре ... ако ме беше пуснала ама тъпа4ката не прояви разбиране .... :-x :-x :-x Знаех си че няма да издържа в тва даскалоо беше супер зле ... и още от 1 ден си проли4а ... как ше продължа ... и надявах се да е готино неска .. но щом 15 мин неиздържах там .... незнам кво да кажа за 4 години :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: Искам да говора с майка ми да ме премести ... но как да и обесня .... 4е там наистина не се 4увствам добре .... как да я обедя какво да и кажа за да прояви разбиране .... към мен и един път да ми угоди ... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: КаквО да ПравЯ ... неискам да стъпвам там .... останах с ужасни впе4етления още от първия ден плс ХеЛП :cry: :cry:

П.П. МоЛя Ви Без ТъпИ коментари ..... :-)
a koe e tva ujasno daskalo

bug1965
09-15-2008, 19:22
Много малко емотикони си сложила...
Кажи на майка си, че искаш да се преместиш в другия клас или в друго училище, ние не познаваме майка ти, за да ти кажем какво точно би я разубедило, ти знаеш най-добре :)
Ай, успех...

da naistina ne pZ maikati tai 4e nemoe da ti okajem mn golqma pomo6t spored men o6te ot na4aloto ne si postapila dobre ne trqq6e da vlia6 tam det maikati ti kaa a tam det ti iska6.......

JoeBanana
09-15-2008, 19:31
как беше думата.... а, да - лигла http://store2.data.bg/kiromastikata/mrPower.gif

krisiiiiito
09-15-2008, 20:12
не мисля че от един ден всичко може да се разбере така че успокой се .. ще се запознаеш с всички и след няколко дни ще свикнеш иначее ако е чак толкова зле предприемай мерки ноо не мисля :-o

EarthShaker
09-16-2008, 06:17
я се стегни, 8ми клас бях при супер строгата даскалка и закъснях първия й час още... :lol: класа ми изглеждаше супер тъп ама след някой др месец станахме супер добри приятели

Boyd
09-16-2008, 08:44
Майка ти трябва да е много зле, че да ти избира тя училище, в което ТИ ще учиш. Аз лично бих се скарал сериозно с нея и с баща ми. В крайна сметка ти ще учиш там и НЕ Е НИКАК РЕДНО да ти избират те. Най-малкото, което е това говори много лошо за тях.

Поговорете спокойно, ако не стане предприемай други мерки. Мен ме беше записвала една комшийка, малко е китайка ама се оправи, защото нямаше кой друг да отиде. Щом тя можеше да ме запише значи и теб ще може да те запише друг другаде.

choco_g1rL
09-16-2008, 12:43
то и моите са някви тотални дебили , ама търпя... дружи с другите класове и това е.... кво толкова нали само в час си с тях...само си намари някого от който да преписваш :D

ElisaDay
09-16-2008, 12:48
Ейй спокойно, мила :) Ще видиш, че ще се оправят нещата.Колкото и да е забутано даскалото ти и класа ти, все ще си намериш приятели.
Та, кажи кое е това даскало?

fire_magic
09-16-2008, 15:44
Ебаси дрислата, брат :(

confused_starr
09-16-2008, 17:21
то и моите са някви тотални дебили , ама търпя... дружи с другите класове и това е.... кво толкова нали само в час си с тях...само си намари някого от който да преписваш :D

Тва ме изкефи . :-D
Оф и моя клас е супер зле ама кво да се прави. С времето си намираш други приялтели, нищо не ти пречи в свободното време да се вдижиш с хора от стара компания.

sladkъ_mackъ
09-16-2008, 17:33
Ми и моя клас е смотан,са па стана така,4е седа сама и е.. Ма повече съм при другите класове междучасието

TheNewReligion
09-16-2008, 18:17
Говори с майка си да те премести в другия клас като толкова искаш, но според мен избързваш доста със заключенията. Нали с приятелката ти не сте в различни училища? Та тя е в съседния клас- какво толкова се ядосваш. Опитай се да приемеш нещата от добрата страна в случай, че не става да те преместят. Успех. :)

gabi_94
09-17-2008, 10:36
еми и на мене ми се струва зле даскалото ама какво да се прави, надявам се да се опознаем с класа и да станем добри приятели, запознах се с почти всички и повечето от момичетата ми се сториха доста зле :? , ама две от момчетата бяха печени, ся дано да греша и момичетата да не са чак толкова зле...иначе класната е печена, поне засега :D :-P

П.П. Не мисля, че майка ти ще те премести просто така, пък и ти да не си мислиш че става толкова лесно

ValzZi
09-17-2008, 13:46
Изчакай малко, може пък съучениците да не са толкова зле, колкото си мислиш. Пък ако не, кажи на майка ти като ти е избрала даскалото, ти поне паралелката да си избереш...
абсолютно..и аз съм в същото положение обче сега нещата почват да се пооправят :)

LiLGrizzly
09-17-2008, 16:27
ne moga da se sdarja ti si adkis tapa... pff ko ti e vinovna daskalkata 4e si se razbrala za 4as f koito si na u4ili6te.. tfa e po strogo kak tey bez pri4ina 6e iska6 da te pusne 6oto si se razbrala s fr.. pak i moje6e da im se obadi6 i da te 4akat nqkade.. pff ti si adski razglezena.. i az imam spr mnogo izrudi f klasa mi no i imam i nqkolko mn qki hora.. ! pak imam i spr gadni daskali i imam i pe4eni i dobri !

chocoleptic
09-17-2008, 16:35
И моя клас не е китка за мирисане,но вече се поопознахме и нещата не изглеждат толкова зле.
Не можеш да си вадиш крайни заключения от първия ден.
:)