PDA

View Full Version : Приятелите на гаджето те притесняват?



likeiloveu
09-15-2008, 13:20
Харесваш някой и той теб,тръгвате.Супер,нооо не съвсем !Приятелите на гаджето ти не са твой тип хора прекалено раскрепостени ,луди...и усещаш,че те мн не те приемат,а дори и не искаш да те приемат.Как да кажеш на гаджето,че не искаш да излизате заедно,ест не да го спираш с тях но всеки поотделно.Естетвено той ще те пита защо а теб те е срам да кажеш ,тъй като знаеш,че ще ти се изсмее!

ImmortalForever
09-15-2008, 13:24
Гаджето ти ако прояви разбиране и е човек-на-място няма да ти се изсмее..Имах подобен проблем..Неговите приятели не ме приемаха..Но той можеше да разпределя времето си..с мен и с тях..Поговори с него без да се срамуваш..Ако не те разбира, няма смисъл да си с него, щом някой друг е по-важен от теб! :? :) ;-)

likeiloveu
09-15-2008, 13:26
Гаджето ти ако прояви разбиране и е човек-на-място няма да ти се изсмее..Имах подобен проблем..Неговите приятели не ме приемаха..Но той можеше да разпределя времето си..с мен и с тях..Поговори с него без да се срамуваш..Ако не те разбира, няма смисъл да си с него, щом някой друг е по-важен от теб! :? :) ;-)

Да,но трябвали да се разделяме заради други хора,неговите фр?Не е ли глупаво?

Lysit0
09-15-2008, 13:28
Ако те обича ще прояви разбиране.Поговори си с него. Но не бива да го разделяш от приятелите му.Все пак да не му кажеш да избира м/у теб и тях,не е честно така.

ImmortalForever
09-15-2008, 13:30
Гаджето ти ако прояви разбиране и е човек-на-място няма да ти се изсмее..Имах подобен проблем..Неговите приятели не ме приемаха..Но той можеше да разпределя времето си..с мен и с тях..Поговори с него без да се срамуваш..Ако не те разбира, няма смисъл да си с него, щом някой друг е по-важен от теб! :? :) ;-)

Да,но трябвали да се разделяме заради други хора,неговите фр?Не е ли глупаво?

не е глупаво, миличка, както го научиш от сега, така ще иде до края..Ако му покажеш че искаш ти да си важната, ще си изграеш картите както трябва..като се разделите... Ще дойде друг..Поговорете все пак

_FaShIoN_
09-15-2008, 13:36
За кфо да ти се изсмее???....Не може всички да те харесват и със всички да си в добри отношения,както и обратното....ако те обича,ще те разбере... :)

sasha_90
09-15-2008, 13:37
Казваш му:"искам да излизаме само двамата" и готово.

sexa_na_kompleksa
09-15-2008, 13:45
Казваш му:"искам да излизаме само двамата" и готово.

+1, няма от какво да се притесняваш. ;)

WithLove
09-15-2008, 14:12
Хора,нещо като ви е на сърце и като ви мъчи,каэвайте го беэ притеснение.Просто говори с приятеля си.Кажи му,че приятелите му не са твой тип и че предпочиташ да иэлиэате сами.Естествено е ,че няма да го спираш той сам да си иэлиэа с тях :) Кажи му го.Съмнявам се да се обиди,эащото това е нещо нормално и не мисля,че ще има от какво да се эасегне.Поне аэ така мисля,но не энам-хората са раэлични. :)

nicolepcd
09-15-2008, 14:17
Само внимавай да не се доиграеш, защото познавам момчета, дето за приятелите си ще убиват наред! В никакъв случай не му казвай, че искаш да ги остави, а просто му кажи да си разпределя времето с тях и с теб по отделно ;)

BaiToq
09-15-2008, 17:42
Харесваш някой и той теб,тръгвате.Супер,нооо не съвсем !Приятелите на гаджето ти не са твой тип хора прекалено раскрепостени ,луди...и усещаш,че те мн не те приемат,а дори и не искаш да те приемат.Как да кажеш на гаджето,че не искаш да излизате заедно,ест не да го спираш с тях но всеки поотделно.Естетвено той ще те пита защо а теб те е срам да кажеш ,тъй като знаеш,че ще ти се изсмее!
Ъ???
Аз ли тва? 8-) :-D :D

HONDA
09-15-2008, 18:16
Не се срамувай. На всеки се случва да не се чувства на място сред определен тип хора. Просто му кажи и му обясни, че не искаш да го отедяш от тях (предполагам той ще оцени, че не целиш това). Преодолей срама си.

woshata
09-15-2008, 18:38
ебааати проблема :lol: е много ясно..те го казаха вече..не вожеш със всички да се обичашш иии даам..блаа..блааа...кажи му квото мислиш ии дано те разбере..акоо не...мъже много 8-) :)

pepita87
09-16-2008, 10:35
Има 1-2 такива,но не аз не искам да съм тази,която ще го откъсне от тях,само защото на мен не ми се нравят!Излизам с тях и по по-дискретен начин просто ги игнорирам!Той също не харесва мои приятели,но не ми е забранил да излизам с тях!Не трябва да отнемаме личното пространство на любимите хора,ако отнемем и него,то по-добре да ги затворим в клетка!Забранените неща са най-сладки,ако му "забраня" да излиза с тях,сигурна съм,че на пук на мене ще направи обратното,така че ефект-никакъв!

kotarankata
09-17-2008, 18:38
kvo ti pyka...kazvash my,no da znaesh ot mene che momchetata na dneshno vreme izbirat priqtelite si pred gadjetata!taka che kat my kaish za tva tvoe pritesnenie sh razberesh kolko my pyka za tebe... a ako ti se izsmee nakai go i toi da se chyvstva neydobno v kompaniqta na tvoite priqtelki :)