PDA

View Full Version : Отново депресия



likeiloveu
09-15-2008, 13:23
Днес е 15 септ и отново зашпчваме даскало.Добре обаче моя клас е някяк си разделен нагрупи и съ мпробвала да се приобщя ,става но не съвсем.Като знам как отново ще ми е тъпо дните ми ще са СИВИ ии ще ми екофти как някой даскалка ще кажете хванете с епо двойки направете еди какво си..и аз няма даимам скои мн е тъпо.
Идеи?

Sintya
09-15-2008, 13:45
Сигурна съм, че в твоя клас има някой с който да се приобщиш...
И 100% си въобразяваш, че си сама..
Поговори си с другарчетата за това ква музика харесвате, филми, спорт, еди к'во си и съм сигурна, че с някой ще си допаднеш...
пък и да си сама е по добре, отколкото с някое човече, което не търпиш.. айде успехче ! ;]

tuzaro
09-15-2008, 13:48
бонбонки и алкохол

sexa_na_kompleksa
09-15-2008, 13:49
По-добре сам, отколкото зле придружен...
Ама все пак е хубаво да поддържаш добри отношения с някого от класа.

AnIcHkAtA
09-15-2008, 13:49
На колко си?

sexy_baby_originale
09-15-2008, 18:12
В моя клас ситуацията е абсолютно същата. Всички са разделени на групички. Ту метали. Ту сухари. Ту идиотчета. Аз лично не спадам към нито една от тези глупави групи.Просто с времето разбрах, че щом игнорират другите от класа, значи не си заслужава да се занимавам с тях.Принципно си кореспондирам д абсолютно всички и в междучасията правя смях на повечето и гледам да не се приобщавам към никакви групи, защото смятам, че е глупаво и нечестно спрямо другите. Съветът ми към теб е ДА НЕ ТИ ПУКА. ;)

krisiiiiito
09-15-2008, 18:16
ехее спокойно де това е още първият ден може би имаш грешно впечетление не знам .. пък и то все трябва да се намеря накой с който да имате общ език :)

bug1965
09-15-2008, 19:04
По-добре сам, отколкото зле придружен...
Ама все пак е хубаво да поддържаш добри отношения с някого от класа.

;-) ;-) ;-) po4ti navsqkade e taka ve4e spokoino ima i dr kato teb

love_enrique
09-15-2008, 20:18
Много често изпадам ва такива мисли и настроения,по някога безпричинно.Разбирам те много е гадно.Мислиш,че имаш много приятели,но в даден момент се оказваш сама...до болка познато

Punk_Idiot
09-15-2008, 20:29
Хъм... това ми се е случвало вече. Беше гадно. Бях в една компания... но по странна логика отидох в друга. После се случиха няколко обрата в животът ми, с ужасен край и за да стане по ужасно се цепих от компанията. Седях депресирана няколко месеца. Никак не беше хубаво, КОШМАРНО БЕШЕ! Но отново успях да се изправя на кракта. И се случи друг обрат. Компанийте се съединиха и едновременно се изцепиха. Защо? Еми някои се мразят дреги се обичат... видяха, че си допадат до една степен. На първият учебен ден, даже имах съмнения дали ще мога да се вместя в компанията, но... съмненията изчезнаха. Моят съвет към теб е да седиш с вдигната глава! Не сядай на чина мислейки колко ти е сдух, защото останалите те гледат с тъжно изражение колкото и да го крият. Другото е, че там където най-ти хареса и вярваш че можеш да им имаш доверие! Там отиди! Защо? Защото никога незнаеш на какъв злобен човек ще попаднеш който може да те псува от сутрин до вечер и същевременно да се прави на готина пред останалите за да събере вниманието си около себе си. Все пак решението си е твое аз казвам да си с изправена глава, без значение от мнението на другите бъди себе си. Звуча банално, но си има причина, защото си е така.

van4encetyYyY
09-15-2008, 20:37
всички имат такива притеснения това е нормално :-) хич да не ти пука :-({|=

LuCiFersAngeL
09-15-2008, 20:40
Хъм... това ми се е случвало вече. Беше гадно. Бях в една компания... но по странна логика отидох в друга. После се случиха няколко обрата в животът ми, с ужасен край и за да стане по ужасно се цепих от компанията. Седях депресирана няколко месеца. Никак не беше хубаво, КОШМАРНО БЕШЕ! Но отново успях да се изправя на кракта. И се случи друг обрат. Компанийте се съединиха и едновременно се изцепиха. Защо? Еми някои се мразят дреги се обичат... видяха, че си допадат до една степен. На първият учебен ден, даже имах съмнения дали ще мога да се вместя в компанията, но... съмненията изчезнаха. Моят съвет към теб е да седиш с вдигната глава! Не сядай на чина мислейки колко ти е сдух, защото останалите те гледат с тъжно изражение колкото и да го крият. Другото е, че там където най-ти хареса и вярваш че можеш да им имаш доверие! Там отиди! Защо? Защото никога незнаеш на какъв злобен човек ще попаднеш който може да те псува от сутрин до вечер и същевременно да се прави на готина пред останалите за да събере вниманието си около себе си. Все пак решението си е твое аз казвам да си с изправена глава, без значение от мнението на другите бъди себе си. Звуча банално, но си има причина, защото си е така.
Много правилно! Подкрепям!