PDA

View Full Version : Към зайците



drun-drun!
09-15-2008, 14:07
И така как ви се стори новия клас,новата класна :))

c0rey
09-15-2008, 14:27
ми класния повече клони към кофти както и за класа ама аз пък като заек им го върнах на атакуващите (с морков в джоба сичко става) :-P :lol: :razz:

darking
09-15-2008, 14:48
endeR]ми класния повече клони към кофти както и за класа ама аз пък като заек им го върнах на атакуващите (с морков в джоба сичко става) :-P :lol: :razz:
Ама, че словоред. А си мислих, че аз съм бягал много от час по БГ...

MissSun
09-15-2008, 14:49
Класната е готина, ама класа малко не ми харесва. :-o

1994_gabi_94
09-15-2008, 14:57
моя клас е супер и класната супер въпреки че см е6 момичета и 23 момчета но това няма значение

...SoMэ__SpЭciaLLy...
09-15-2008, 15:29
xxix super ;] Sam0 det0 edna dasKaLka staNa JerTva :D:D:D

Izzy_
09-15-2008, 15:35
Ами с класа не се запознахме много,но изглеждат готини,класната също,пък ще видим. :)

mimsitu
09-15-2008, 15:46
класната е супер яка .. класа ме кефи познавам половината .. но днеска не са ни целили с моркови :D ама един голям се провикна : Леле колко зайци :D ама па нямам моркови .. и после директора каза : всички 8-ми класове на втория етаж и всички как са ни зепали :-D е некъф вика леле зайци :D :D и друг те ще видат утре 8-) мале срам :-P :oops: :D :D

buttertoast
09-15-2008, 16:00
Аз съм доволна,даскалото е страашно,стаята е мн приятна,класа също става,и класната е симпатична ^.^

SuNsEt
09-15-2008, 16:07
Така:
Като отидох,звъннах на една приятелка от даскалото,която е 9 клас.Намерих я,тя ме пита дали познавам някой и аз казах,че не.Тогава тя ме запозна с едно момче и момиче.Момчето не искаше да се запознае с мен,обаче приятелката ми го наката и той я изгледа тъпо.После ми вика така и така няма да ти запомня името... :o После едвам намерих видеозалата(където бяха всички 8 класове).Директорката обърка годината.... :D После казваха некви стихотворения на китайски,японски,анг., и т.н...Тея дето бяха най-отзад много се смяха.Аз бях на 3тия ред...После в стаята като влязохме аз и още 2 момичета седнахме пред 9 клас(които бяха в стаята).Всичките ни гледаха на кръв... :? 8-) ...После им казаха,че са 2ра смяна и онея се изнесоха.След тва седнах на първия чин до едно момиче.разбрахме,че бифшия клас на госпожата е в стата(или поне част от него).Тая класната вика,ся да се представите и един се изцепи"Ама на немски!".И тая му вика 'Аааа...на тях още им е много рано".След това се останови,че момичето,което седеше до мен и едно друго са объркали класа. 8-) После класната заговори за пари...После за още пари... 8-) После искаше да назначава някви отговорници на парите,дневника и оше неща... :shock: :o Баси,ние не се познаваме,па тая отговорници иска...След тва взех сайпа на 2 момичета,които ми се видяха готини.
Момчетата...начи по принцип нали знаете,в 18 СОУ има повече момичета.Обаче май моя клас е с най-много...8-10 са май. :-D Въпреки това не ми се сториха някви печени.Не мога да кажа със сигурност де...Може би имаше 1-2 детто малко по-така ама ше видим.Момичетата...сякви разновидности. 8-) :D Имаше няква,дето ми се стори,че се прави на голямата работа... :? Но за сега класа е кротък. 8-) ...

e_r_d
09-15-2008, 16:17
при мен беше супер!Когато отидох до училището(френската :) )
нямаше никой-тъпо!.След около половин час започнаха да идват много деца-осмокласници-яко!Събрахме се(новия ми клас) и влезнахме!Класната е супер готина и изглежда много добра,но все пак това ни беше първата среща...
класът ми е много готин,поне на пръв поглед :D 8-) ,а относно морковите:ДОКАТО ЕДНА ЖЕНА ОТ ФРЕНСКИЯ КУЛТУРЕН ИНСТИТУТ ГОВОРШЕ НИ ЗАЛЯ(НАС ОСМОКЛАСНИЦИТЕ)ЕДИН ДЪЖД ОТ МОРКОВИ!!!!!!ДОБРЕЧЕ ВАЛЕШЕ И БЯХМЕ С ЧАДЪРИ ТА ТЕ ГО ОТНЕСОХА(ЧАДЪРИТЕ) :lol:

letilili
09-15-2008, 16:29
И класната и класа ми много ме кефят :grin:

mishoram
09-15-2008, 16:40
по-добре от стрария клас, само че още никой не познавам... :-D

Murder_Doll
09-15-2008, 18:31
Просто перфектно :grin: Супер хора, супер класна и даскалото е страхотно :grin:

HePpitO
09-15-2008, 18:44
Класната е готина, а за класа има време.

TheGirlNextDoor
09-15-2008, 18:57
Класната е готина, а за класа има време.

йееп :)

bug1965
09-15-2008, 19:07
mi klasnata mi se stori mn qka dano da e taka i da e dobra ina4e t klasa ne sam mn o4erovana ma tai kat gledam nqqa nqkoi emyta ili metali ili kyrvi i takiiaa ..... vapreki 4e teparva 6e se opoznavame

Locci
09-15-2008, 19:18
класната изглежда пичага за класа нз още ма дано да е як :)

housy
09-15-2008, 19:35
Класната ми се видя леко зле.А съучениците..кво да кажа за тях , никой не познавам ..

MiSs_Na_BiSs
09-16-2008, 06:56
Класната е готина, а за класа има време. :D :D :D

DjBaloon
09-16-2008, 07:03
mi klasnata mi se stori mn qka dano da e taka i da e dobra ina4e t klasa ne sam mn o4erovana ma tai kat gledam nqqa nqkoi emyta ili metali ili kyrvi i takiiaa ..... vapreki 4e teparva 6e se opoznavame

Това е някакво явление :-o

maxq
09-16-2008, 08:31
Амии като за начало доста моркова ме уцелиха :D Иначе класната засега е ОК, класа не ме кефи въобще...искам си стария :?

balbuk
09-16-2008, 10:32
Класната е готина, а за класа има време.

nefchi_bs
09-16-2008, 12:30
Неска освен че вълците не спряха да ме зяпат нищо друго не ми направи впечатление 8-) Да класа бива...Класната е малко бавна ама се преживява...Осигорих си някои да ме мрази от 11ти клас щото му се скарах,че ме беше настъпал и яко ме заболя :D Абе общо взето добре мина 8)

kuklichka_bg
09-16-2008, 13:37
И така как ви се стори новия клас,новата класна :))

ne moga da gi gledammmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm :cry: :cry: :cry: prosto polovinata imat turski imena a drugata polovina sa :shock: meko kaznao kato blasnati ot ne6to ima samo 1 momi4e ai 2 koito stavat i dve mom4eta drugata palna skrab i az si imam o6ti 4 momi4eta ot stariq klas sq v toq amaaaa :cry: :cry: :cry: kato gledam drugiq klas :cry: drugite klasove de :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

stealthyGirl
09-16-2008, 13:59
Амии класа ми се вижда приятен... като, че ли няма много задръстени (ама то ние сме 28, така че и да има...), не че имам нещо против тях - не ми пречат, повечето от момичетата (абе направо всичките) са доста дружелюбни и приятни... Има само две дето много плямпат още от сега, ама поне задават въпроси на учителите, 'щото аз не се сещам за такива в момента... Ъ, момчетата не съм ги опознала въобще, но дори и някой да са по-простички така ми се струват печени.
Класната (тя ни е учител по фенски) не е няк'ва зла, ама мисля, че много ще ни стяга с френския и както днес ще дава големи домашни. Ама то от друга страна уроците са си трудни и големи и имаме нужда от упражнения, пък и имаме доста часове на ден и домашното си е нормално като за тях.


Опитвам се да съм положителна. 8-)

darking
09-16-2008, 14:15
Класната е доста претенциозна и строга. Домашните са от рода тези думи ги напишете по 50 пъти и утре ми покажете, че сте ги написали... Английска гимназия все пак... :D

Класа ми се струва добър. Момичетата не съм ги опознал, но момчетата са всички печени. До сега бях във егати и класа - половината - идиоти, другата половина - шибани отворковци. Добре, че сега не е така :)

gabi_94
09-16-2008, 14:21
еми класната изглежда печена и готина, а класа не ми изглежда мноо готин, ама става, можеше и по-зле

CaseY_StoneR
09-16-2008, 14:21
Ами още не сме се адаптирали нашия клас, но за това има време! Класната мисля че не е толкова лоша ... а господина ни по Английски е Англичанин :P :P :P :-P :-P :-P

housy
09-16-2008, 14:23
Класната sucks от всякъде , класа все още не съм го опознал.Виждат ми се пичове някои , но естествено има и гЪзари с който и дума не можеш да обелиш.Момичетата стават ,)

plamsityy
09-16-2008, 14:51
класната е д\г добре, класаа само някои хора стават :)