PDA

View Full Version : лятната любов ... любов или нещо подобно ...



mese4ka
09-15-2008, 16:51
не знам дали има такава тема пусната тук ... но просто аз лятото преживях нещо вълшебно и искам да чуя и вашите вълшебни лятни приказки :)
:) :-)

girl_in_black
09-15-2008, 16:55
Няма такива.Моите вълшебни приказки са есенни.

anichkaaaa
09-15-2008, 16:57
Мии това лято .. или по точно края на лятото .. срещнах един наистина невероятен човек , който за отрицателно време се превърна в един АДСКИ ценен за мене човек , за който бих направила ВСИЧКО !

WithLove
09-15-2008, 16:59
Да,любов е и энам,че ще бъде така още дълго.
Съмнявам се,че някой би искал да чуе цялата история.
Но все пак ще кажа накратко-нали уж споделената болка била половин болка.
3аминах на море.Пристигнах в хотела и видях на рецепцията един прекрасен,симпатичен,усмих нат човек.Когато беше на смяна,все ми се усмихваше,но не правеше нищо повече.Аэ също.В началото бях эаслепена от някаква глупава гордост и да си приэная-страх.Няколко дни преди да си тръгна,той ме покани на масата,където се бяха събрали с колегите му.Бях щастлива,отидох и прекарахме страхотно.Това беше.3а следващите няколко дни се видяхме още няколко пъти,в които си раэменихме по няколко думи и усмивки.Болеше ме,че си отивам.3атова реших,че ще дам всичко,което имам,само и само да отида отновои да иэживея своя "эвеэден миг".И го направих.Дадох всичките си пари и отидох отново.И иэживях своя миг последната вечер-бяхме эаедно цяла нощ и беше страхотно,моята приккаэка :) Съмна се и энаех,че трябва да эамина.Така и стана.Тръгнах си.Раэделиха ни много километри,които цял живот ще ни делят.3нам,че тръпката може би угасна эа него,энам,че няма да го видя отново,но въпреки това се радвам на спомена,който ще ми остане.А чувствата ми-те са все същите :)

SunShinePearl
09-15-2008, 17:01
ми посредата на лятото имах не дотам розова приказка но беше нещо,а сега края на лятото се случиха неща които съм мислела за невъзможни,нямам гадже но съм щастлива че този човек ми е фр по точно сме приятели с привилегии

Vichko0o
09-15-2008, 17:03
Мии това лято .. или по точно края на лятото .. срещнах един наистина невероятен човек , който за отрицателно време се превърна в един АДСКИ ценен за мене човек , за който бих направила ВСИЧКО !
Човека мисли абсолютно същото за теб Ани :-) :-) :-) :-)

IdiOtKa
09-15-2008, 17:35
хммм няма такъв филм .!

BaiToq
09-15-2008, 17:38
Ще ви разкажа моята зимна любов.
Ама друг път 8-)

danielchety
09-16-2008, 18:21
Няма такива.Моите вълшебни приказки са есенни.

и при мен е така :-D

tuzaro
09-16-2008, 18:27
аз имам един тъжен разказ, ама незнам дали да го споделя :(

HONDA
09-16-2008, 18:29
Аз пък цяло лято бях по морета, събори, и къде ли не. Любов имаше, разбира се, но към Моторите само :P

`SunFlower`
09-16-2008, 18:31
Даа....и аз имах своята лятна,незабравима приказка.... след маса неуспехи в любовта и разочорования намерих човека за мен... Той е най-прекрасното същество,което се е раждало някога... Познаваме се от година и нещо,учехме в едно даскало ,но аз никога не съм предполагала,колко много ще се влюбим един в друг... Е,надявам се приказката ни да продължи много ,много дълго време... :-)

Mi6i4ka
09-16-2008, 19:53
ima6e i to golqma no nqma kak da sme zaedno zaradi tova t1po razstoqnie :cry: :cry: :cry:

schranz
09-17-2008, 01:07
Съвсем случайно ме запознаха с него...Още щом го видях изтръпнах цялата...Направо не можех да повярвам колко е хубав..След като ни запознаха си разменихме телефоните и се видяхме още няколко пъти...
Сега сме си дали време за размисъл.....защото аз всъщност имам дългогодишен приятел...Обичам приятеля си....,но незнам какво ми става и как да се преборя с чувствата си...
Другото момче също не е безразлично към мен....Имам още няколко дни да обмисля нещата.... Но така и не мога да взема решение...Знам че сегашния ми приятел ме обича и дава всичко за мен....Само че не мога да изхвърля от главата си новото момче.....Не е някакво увлечение,повярвайте заплени ме веднага щом го видях...Непрекъснато мисля за него,щастлива съм когато си представям лицето и усмивката му...Незнам,незнам...объркан съм... :(
Мисля че трябва да продължа с приятеля ми.Той ме научи да обичам,да греба с пълни шепи от живота,.....Само трябва да изхвърля сладура от главата си...
П.П Знам че сигурно историята е прозвучала отвратиелно и повечето ще ме сметнете за глупачка задето искам да оставя 4годишната си връзка заради някой,които е 2години по-малък от мен(това забравих да спомена по горе!) и може би не може да ми даде такава опора като приятеля ми....За жалост любовта не пита,а връхлита мощно....АКо някой е изпадал в мойта ситуация или просто сметне ,че може да даде някакво мнение,нека пише...Ще се радвам да прочета чуждите мнения....

mynichka
09-17-2008, 10:19
моята прилказка е пролетна :-P

WithLove
09-17-2008, 10:47
Съвсем случайно ме запознаха с него...Още щом го видях изтръпнах цялата...Направо не можех да повярвам колко е хубав..След като ни запознаха си разменихме телефоните и се видяхме още няколко пъти...
Сега сме си дали време за размисъл.....защото аз всъщност имам дългогодишен приятел...Обичам приятеля си....,но незнам какво ми става и как да се преборя с чувствата си...
Другото момче също не е безразлично към мен....Имам още няколко дни да обмисля нещата.... Но така и не мога да взема решение...Знам че сегашния ми приятел ме обича и дава всичко за мен....Само че не мога да изхвърля от главата си новото момче.....Не е някакво увлечение,повярвайте заплени ме веднага щом го видях...Непрекъснато мисля за него,щастлива съм когато си представям лицето и усмивката му...Незнам,незнам...объркан съм... :(
Мисля че трябва да продължа с приятеля ми.Той ме научи да обичам,да греба с пълни шепи от живота,.....Само трябва да изхвърля сладура от главата си...
П.П Знам че сигурно историята е прозвучала отвратиелно и повечето ще ме сметнете за глупачка задето искам да оставя 4годишната си връзка заради някой,които е 2години по-малък от мен(това забравих да спомена по горе!) и може би не може да ми даде такава опора като приятеля ми....За жалост любовта не пита,а връхлита мощно....АКо някой е изпадал в мойта ситуация или просто сметне ,че може да даде някакво мнение,нека пише...Ще се радвам да прочета чуждите мнения....
Не си луда,просто такива неща стават и эатова хората се събират и се раэделят.Това е животът.И това е най-якото-неочакваните емоции,които ни връхлитат.
И все пак мисля,че си права-остани със сегашният си приятел.Ето эащо мисля,че така е по-добре:
1- 4 години не са малко.Дори са доста.Предполагам няма да ти е лесно просто ей така да се раэделите.Може би дори после ще съжаляваш.
2- Ти на колко си? 3ащото ми се вижда странно да эарежеш приятеля си эаради някакво момче,което е 2 години по-малко от теб.Сигурно е някой чаровен дечко и нищо повече 8-)
3- С новото момче сигурно не сте от един град и ви делят километри.Ако е така-НЕ СИ ВКАРВАЙ АВТОГОЛ!

И все пак ти решаваш.

mese4ka
09-17-2008, 12:26
аз имам един тъжен разказ, ама незнам дали да го споделя :( сподели го :) ако искаш и ако не те натъжава да говориш разбирасе,ама каквото и да е станало трябва да знаеш че има хора които винаги ще са с теб :-)

schranz
09-17-2008, 17:08
Съвсем случайно ме запознаха с него...Още щом го видях изтръпнах цялата...Направо не можех да повярвам колко е хубав..След като ни запознаха си разменихме телефоните и се видяхме още няколко пъти...
Сега сме си дали време за размисъл.....защото аз всъщност имам дългогодишен приятел...Обичам приятеля си....,но незнам какво ми става и как да се преборя с чувствата си...
Другото момче също не е безразлично към мен....Имам още няколко дни да обмисля нещата.... Но така и не мога да взема решение...Знам че сегашния ми приятел ме обича и дава всичко за мен....Само че не мога да изхвърля от главата си новото момче.....Не е някакво увлечение,повярвайте заплени ме веднага щом го видях...Непрекъснато мисля за него,щастлива съм когато си представям лицето и усмивката му...Незнам,незнам...объркан съм... :(
Мисля че трябва да продължа с приятеля ми.Той ме научи да обичам,да греба с пълни шепи от живота,.....Само трябва да изхвърля сладура от главата си...
П.П Знам че сигурно историята е прозвучала отвратиелно и повечето ще ме сметнете за глупачка задето искам да оставя 4годишната си връзка заради някой,които е 2години по-малък от мен(това забравих да спомена по горе!) и може би не може да ми даде такава опора като приятеля ми....За жалост любовта не пита,а връхлита мощно....АКо някой е изпадал в мойта ситуация или просто сметне ,че може да даде някакво мнение,нека пише...Ще се радвам да прочета чуждите мнения....
Не си луда,просто такива неща стават и эатова хората се събират и се раэделят.Това е животът.И това е най-якото-неочакваните емоции,които ни връхлитат.
И все пак мисля,че си права-остани със сегашният си приятел.Ето эащо мисля,че така е по-добре:
1- 4 години не са малко.Дори са доста.Предполагам няма да ти е лесно просто ей така да се раэделите.Може би дори после ще съжаляваш.
2- Ти на колко си? 3ащото ми се вижда странно да эарежеш приятеля си эаради някакво момче,което е 2 години по-малко от теб.Сигурно е някой чаровен дечко и нищо повече 8-)
3- С новото момче сигурно не сте от един град и ви делят километри.Ако е така-НЕ СИ ВКАРВАЙ АВТОГОЛ!

И все пак ти решаваш.
1.Да...4 години са си бая време...Свикнах да се чувствам сигурна,да имам на кой да разчитам...
2.На 18 съм аз...А той изглежда много по-голям,но всъщност понякога се държи като дете,понякога е сериозен.....
3.Ми да ни делят 6-7 километра... :D от един град сме иначе едва ли щях толкова да се чудя кво да правя.
Мисля да оставя нещата така....Ще си остана с моето си момче..Пък със сладура ще се виждаме само като приятели....Въпреки ,че си мисля че със сегашния ми приятел не се чувствам толкова щастлива...

tuzaro
09-17-2008, 17:40
аз имам един тъжен разказ, ама незнам дали да го споделя :( сподели го :) ако искаш и ако не те натъжава да говориш разбирасе,ама каквото и да е станало трябва да знаеш че има хора които винаги ще са с теб :-)щом изявяваш желание ще го споделя, ама после да не се сърдиш че си ме питала 8-) почвам
Начи една вечер на морето беше много добре ядене, пиене и т.н. обаче към 3 и нещо почна да свършва пиенето, а на нас ни се пиеше и тъй като нямаше кво друго само едно шише мента почнахме на нея ама тя една сладка влиза хубаво и така се донапихме... На другата сутрин пак почнахме на мента с спрайт и така до вечерта... И така обичаната от мен преди морето мента вече не е, като я помириша и ми се повръща... Докато с водката е по голяма любов, много съм се напивал с нея ама още ми харесва :oops:

BaiToq
09-17-2008, 17:42
аз имам един тъжен разказ, ама незнам дали да го споделя :( сподели го :) ако искаш и ако не те натъжава да говориш разбирасе,ама каквото и да е станало трябва да знаеш че има хора които винаги ще са с теб :-)щом изявяваш желание ще го споделя, ама после да не се сърдиш че си ме питала 8-) почвам
Начи една вечер на морето беше много добре ядене, пиене и т.н. обаче към 3 и нещо почна да свършва пиенето, а на нас ни се пиеше и тъй като нямаше кво друго само едно шише мента почнахме на нея ама тя една сладка влиза хубаво и така се донапихме... На другата сутрин пак почнахме на мента с спрайт и така до вечерта... И така обичаната от мен преди морето мента вече не е, като я помириша и ми се повръща... Докато с водката е по голяма любов, много съм се напивал с нея ама още ми харесва :oops:
Явно пренебрегваш добрата стара Ирикия :-P

nicolepcd
09-18-2008, 15:48
Запознахме се със зор, щото него го беше срам... чак на втория ден :D И после бяхме около месец приятели и аз си отидох в България... дъ енд :D На другото лято ще го убия! 8-)

flubeny_zagybeny
09-19-2008, 16:06
мойти вълшебни приказки са само "пролетни" хех :P

Sunny_stz
09-19-2008, 16:14
Ами аз моя човек го срещнах точно началото на това лято и любовта ни продължава и сега :) Не е някаква лятна афера.Иначе има много такива връзки които са само за лятото,летни авантюри :)))

moon_flower
09-19-2008, 17:01
Мойто е много объркано.Общо се забих с три момчета(не съм няква курва,просто бях цял месец на едно място и с който и да се забия все си тръгваше на другия ден)и с последното момче все още ходим ама е малко сложно,защото е от друга държава и виждането става трудно,но успяваме. :D

DJ_Mrav4o
09-19-2008, 20:08
Хубаво си беше... И на 14 ти септември свърши... с гръм и трясък :smt070 :smt067 :smt066 :smt071 :lol: