PDA

View Full Version : Влюбихте ли се....



tuzaro
09-15-2008, 17:47
на 15 не се ли влюбихте у някоя девойка, само да кажа че тея дето вленаха в мойто даскало са пълен батал...

anichkaaaa
09-15-2008, 17:50
Ооо аз на тебе се сърдя .... :o :D

BaiToq
09-15-2008, 17:51
Като бях на 15 ли??? :grin:
Тогава се влюбих,да.
Ама на 15 септември...та те са 94 уе :shock:
Ама де да ги знаеш кви каки са
в днешно време 8-)

BaiToq
09-15-2008, 17:52
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,БАЙ ТОЯ ЦЪКНА 1000 ПОСТА!!!
НАЙ-ГОЛЕМИЯ!!!!!!!!!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,ПРАВ И КОРАВ....
БАХТИ ПИЧА!!!!!!!!

tuzaro
09-15-2008, 17:53
ееееее бай тоя е голем пич :grin:
ани ше се сърдиш а :x :-)

anichkaaaa
09-15-2008, 17:54
ееееее бай тоя е голем пич :grin:
ани ше се сърдиш а :x :-)

Ми да пък ... ти не се сещаш за мен и на всичкото отгоре ми изневеряваш ! :x

unfaithful1234
09-15-2008, 17:54
в един от съседния клас,който ме гледаше мноооооо е як! :oops: :-D

BaiToq
09-15-2008, 17:55
ееееее бай тоя е голем пич :grin:
ани ше се сърдиш а :x :-)

Ми да пък ... ти не се сещаш за мен и на всичкото отгоре ми изневеряваш ! :x
Спокойно,Бай Тоя има 1001 мнения
и ти е подготвил 1001 нощ...
Приказки,бе,приказки :-P

tuzaro
09-15-2008, 17:56
ееееее бай тоя е голем пич :grin:
ани ше се сърдиш а :x :-)

Ми да пък ... ти не се сещаш за мен и на всичкото отгоре ми изневеряваш ! :x я кажи ти у кой се влюби на 15, само да сбъркаш името :x

WithLove
09-15-2008, 17:56
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,БАЙ ТОЯ ЦЪКНА 1000 ПОСТА!!!
НАЙ-ГОЛЕМИЯ!!!!!!!!!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,ПРАВ И КОРАВ....
БАХТИ ПИЧА!!!!!!!!
Да са ти честити.
Сигурно яко си се потил,эа да ги чукнеш 8-)

BaiToq
09-15-2008, 17:57
ЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ,БАЙ ТОЯ ЦЪКНА 1000 ПОСТА!!!
НАЙ-ГОЛЕМИЯ!!!!!!!!!
ДА Е ЖИВ И ЗДРАВ,ПРАВ И КОРАВ....
БАХТИ ПИЧА!!!!!!!!
Да са ти честити.
Сигурно яко си се потил,эа да ги чукнеш 8-)
Да...ама стига си спамила :lol:

anichkaaaa
09-15-2008, 17:58
ееееее бай тоя е голем пич :grin:
ани ше се сърдиш а :x :-)

Ми да пък ... ти не се сещаш за мен и на всичкото отгоре ми изневеряваш ! :x я кажи ти у кой се влюби на 15, само да сбъркаш името :x

Няма ти кажа пък ! :x :D :D :-)

tuzaro
09-15-2008, 18:00
:smt079 :smt057

anichkaaaa
09-15-2008, 18:03
:smt079 :smt057

:-P :-P :-P :D

woshata
09-15-2008, 18:20
всичките беха или некви кифляци :lol: или зубрааасс от къде и да ги погледнеш..да момиче съм..ама в мойто даскало и малко трудно да вииш мъжко..та оглеждам квот има :lol: :lol: 8-)

BaiToq
09-15-2008, 18:28
всичките беха или некви кифляци :lol: или зубрааасс от къде и да ги погледнеш..да момиче съм..ама в мойто даскало и малко трудно да вииш мъжко..та оглеждам квот има :lol: :lol: 8-)
:lol: :lol: :lol:

xxxSnowflakexxx
09-15-2008, 18:45
всичките беха или некви кифляци :lol: или зубрааасс от къде и да ги погледнеш..да момиче съм..ама в мойто даскало и малко трудно да вииш мъжко..та оглеждам квот има :lol: :lol: 8-)
:lol: :lol: :lol:
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:

PlagueRages
09-15-2008, 19:01
Найте ли кво мисля за любовта - майната и на любовта за 2 път са преебавам туй яко като първия път са оказа курва , а втория беше свясна ОБАЧЕ ме раздразниха мн неща и се напих и и ги наприказвах едни шарени....По -добре да :smt002 и :smt030 и ако някоя ми предложи да съ такоами , няма да откажа и ша си напрая кефа

Pliok0019
09-15-2008, 19:04
Един от 9ти клас ми каза, че е влюбен в мен, а един от 8ми ме сваляше... Не стига, че момченценцата ме помислиха за педофилка, ами и като излизах ме уцелиха с 3 моркова.

Vichko0o
09-15-2008, 19:29
Ооооо да определено съм се влюбил ! Влюбен съм във възможно най-очарователното,интелигент о,красиво и добро момиче което може да съществува :) Тя е всичко за мен и съм готов да преобърна света стига тя да е щастлива :)

mArMaLaDkA
09-15-2008, 20:52
Абе..баш влюбване не.. Има много нови ученици...И всичките грозни. 8-) Някои в лицето приличаха на смазани от тир,на други гласовете бяха все едно удряш чувал с котки по стената..Пълна скръб!Аз си държа на традицията и тая година пак оглеждах един,дето миналата година бяха големи усмивки,уж "случайни" засичания в лафката,барчето.. 8-) Та така де,нищо не стана миналата година и тая надали ще стане,разминават ни се смените.

Whyniser
09-15-2008, 21:01
Тоа па.Мани ги зайците.Аз се влюбих в новата ни лелка.Мисля утре да и донеса цветя. Какво ще кажете. И кажете какво да напиша в картичката. :D

pinky_shine
09-15-2008, 21:01
Даа.В един, който е 12кл и ме мислеше за зайче :-)

anichkaaaa
09-15-2008, 21:05
Тоа па.Мани ги зайците.Аз се влюбих в новата ни лелка.Мисля утре да и донеса цветя. Какво ще кажете. И кажете какво да напиша в картичката. :D

" Лелче, харесвам начина по който ме караш да се възбуждам , когато се наведеш за да чистиш тоалетната . Харесва ми начина , по който ме гледаш , докато метеш боклуци . Харесва ми да гледам как огромното ти , но същевременно толкова прекрасно тяло се носи в ритъм заедно с метлата и цялото даскало сякаш трепери при всяка твоя стъпка. Обичам те лелче ! "

Whyniser
09-15-2008, 21:40
Тоа па.Мани ги зайците.Аз се влюбих в новата ни лелка.Мисля утре да и донеса цветя. Какво ще кажете. И кажете какво да напиша в картичката. :D

" Лелче, харесвам начина по който ме караш да се възбуждам , когато се наведеш за да чистиш тоалетната . Харесва ми начина , по който ме гледаш , докато метеш боклуци . Харесва ми да гледам как огромното ти , но същевременно толкова прекрасно тяло се носи в ритъм заедно с метлата и цялото даскало сякаш трепери при всяка твоя стъпка. Обичам те лелче ! "
За да не се смеете ето я и лелката http://www.botevgrad.com/uploads/news/6046/s1_adriana_lima_2.JPG :D :razz:

anichkaaaa
09-15-2008, 21:43
Емии тогава:
"Лелче ай да та еба ма "
:D :D :D

Whyniser
09-15-2008, 21:54
Емии тогава:
"Лелче ай да та еба ма "
:D :D :D
Е не може така.Това облекло на снимката е за работа.По-работлива лелка от тая няма.Како ще ме научиш ли на как се прави това нещо,което каза по-горе.Не за друго за таз лелка трябва да е незабравимо. :razz: :-P :lol: 8-)

anichkaaaa
09-15-2008, 21:56
Емии тогава:
"Лелче ай да та еба ма "
:D :D :D
Е не може така.Това облекло на снимката е за работа.По-работлива лелка от тая няма.Како ще ме научиш ли на как се прави това нещо,което каза по-горе.Не за друго за таз лелка трябва да е незабравимо. :razz: :-P :lol: 8-)

Добре ся трябва да напрайш няколко неща :D :D Готов ли си ?! :D :D

Whyniser
09-15-2008, 21:59
Емии тогава:
"Лелче ай да та еба ма "
:D :D :D
Е не може така.Това облекло на снимката е за работа.По-работлива лелка от тая няма.Како ще ме научиш ли на как се прави това нещо,което каза по-горе.Не за друго за таз лелка трябва да е незабравимо. :razz: :-P :lol: 8-)

Добре ся трябва да напрайш няколко неща :D :D Готов ли си ?! :D :D
Давай :D

anichkaaaa
09-15-2008, 22:01
Начиии поглеждаш там между краката си имаш едно нещо такова дългичко :D :D Виждаш ли ? :D

Whyniser
09-15-2008, 22:03
Начиии поглеждаш там между краката си имаш едно нещо такова дългичко :D :D Виждаш ли ? :D
Да,следваща стъпка :D :razz:

anichkaaaa
09-15-2008, 22:07
Такаа начи когато я видиш следващия път .. буташ я в кенефа докато чисти ..Събуваш и гащите и тя би трябвало да има 2 дупки .. И пъхаш това дългото в която дупка си избереш и готово :D :D :D

Whyniser
09-15-2008, 22:12
Такаа начи когато я видиш следващия път .. буташ я в кенефа докато чисти ..Събуваш и гащите и тя би трябвало да има 2 дупки .. И пъхаш това дългото в която дупка си избереш и готово :D :D :D
Како,а ще покажеш ли как изглеждат тея дупки,че аз малко не разбирам. :D

anichkaaaa
09-15-2008, 22:12
Такаа начи когато я видиш следващия път .. буташ я в кенефа докато чисти ..Събуваш и гащите и тя би трябвало да има 2 дупки .. И пъхаш това дългото в която дупка си избереш и готово :D :D :D
Како,а ще покажеш ли как изглеждат тея дупки,че аз малко не разбирам. :D
Е няма ли кой да ти покаже :D :D

Whyniser
09-15-2008, 22:15
Такаа начи когато я видиш следващия път .. буташ я в кенефа докато чисти ..Събуваш и гащите и тя би трябвало да има 2 дупки .. И пъхаш това дългото в която дупка си избереш и готово :D :D :D
Како,а ще покажеш ли как изглеждат тея дупки,че аз малко не разбирам. :D
Е няма ли кой да ти покаже :D :D
Няма аз разчитам само на мойта Кака.Тя знае всичко. :D . Айде стига спамихме тук в темата на откривателя на радио Ултра Перник .

anichkaaaa
09-15-2008, 22:20
Такаа начи когато я видиш следващия път .. буташ я в кенефа докато чисти ..Събуваш и гащите и тя би трябвало да има 2 дупки .. И пъхаш това дългото в която дупка си избереш и готово :D :D :D
Како,а ще покажеш ли как изглеждат тея дупки,че аз малко не разбирам. :D
Е няма ли кой да ти покаже :D :D
Няма аз разчитам само на мойта Кака.Тя знае всичко. :D . Айде стига спамихме тук в темата на откривателя на радио Ултра Перник .

Доообре деее спииирааамммм :oops: :oops: :D :D

Whyniser
09-15-2008, 22:23
Такаа начи когато я видиш следващия път .. буташ я в кенефа докато чисти ..Събуваш и гащите и тя би трябвало да има 2 дупки .. И пъхаш това дългото в която дупка си избереш и готово :D :D :D
Како,а ще покажеш ли как изглеждат тея дупки,че аз малко не разбирам. :D
Е няма ли кой да ти покаже :D :D
Няма аз разчитам само на мойта Кака.Тя знае всичко. :D . Айде стига спамихме тук в темата на откривателя на радио Ултра Перник .

Доообре деее спииирааамммм :oops: :oops: :D :D
Защо пишеш такаааааа да не въздишаш Како.Пийни си водица.Аз знам ти въздишаш на лелката.Не е срамно.3 моми и се радваха в тоалетната.Докато я миеше те направо се побъркаха там дето ти каза.

anichkaaaa
09-15-2008, 22:26
Такаа начи когато я видиш следващия път .. буташ я в кенефа докато чисти ..Събуваш и гащите и тя би трябвало да има 2 дупки .. И пъхаш това дългото в която дупка си избереш и готово :D :D :D
Како,а ще покажеш ли как изглеждат тея дупки,че аз малко не разбирам. :D
Е няма ли кой да ти покаже :D :D
Няма аз разчитам само на мойта Кака.Тя знае всичко. :D . Айде стига спамихме тук в темата на откривателя на радио Ултра Перник .

Доообре деее спииирааамммм :oops: :oops: :D :D
Защо пишеш такаааааа да не въздишаш Како.Пийни си водица.Аз знам ти въздишаш на лелката.Не е срамно.3 моми и се радваха в тоалетната.Докато я миеше те направо се побъркаха там дето ти каза.

Аз по теб въздишам бе :D :D :D

Whyniser
09-15-2008, 22:28
Тъй ли :oops: :oops: .

anichkaaaa
09-15-2008, 22:28
Амм тъй я :D :D :-D

cherinka
09-16-2008, 06:50
Ами, интересното е, че имаме 10-15 моменца в училище и уж вчера само мадами оглеждах, то кво стана някакво пиче ми се мерна пред оченцето, дето за сефте го бях видяла.. и може би леко го харесах.. не знам и аз.. но в момента като се замисля не беше кой знае какво.. има и по-хубави от него.
Абе, тва е някаква супер забатачия.... то дори толкова са зле тия момчета, че един лаф не миоеш си размениш с тях, и толко са се изпедерастили и ако им чуете гласченцата кви са станалиии.. простууууу.. :lol:
Иначе за ебни са номер1 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
КРАСОТА, БЕ, КРАСОТА!

tuzaro
09-16-2008, 07:47
то в ана май освен пендели няма други 8-)

5StaR
09-16-2008, 15:36
anichkaaaa,™G-Baby™ тва беше най-тъпия "флирт" който съм виждал. 8)

anichkaaaa
09-16-2008, 16:32
anichkaaaa,™G-Baby™ тва беше най-тъпия "флирт" който съм виждал. 8)

хаха флирт ?! Мнее ние така си пишем просто :)

AFT
09-16-2008, 17:19
^ За 'просто писане' има Кофата. Две страници пълни с глупости, дори не беше забавно. И за Бога, тея кавички не са са украса. :-o
Иначе зайците в мойто даскало мясат на 5 клас, бати злето. Има и някви момичета, дет изглеждат по-големи от сестра ми дори (18год). :shock: Ужс,ужс...

anichkaaaa
09-16-2008, 17:21
^ За 'просто писане' има Кофата. Две страници пълни с глупости, дори не беше забавно. И за Бога, тея кавички не са са украса. :-o
Иначе зайците в мойто даскало мясат на 5 клас, бати злето. Има и някви момичета, дет изглеждат по-големи от сестра ми дори (18год). :shock: Ужс,ужс...

Апффф добре добре .. да не съм писала само аз ?!

tuzaro
09-16-2008, 17:22
преди малко се връщам от даскало и искам да скоча от някъде :cry:

AFT
09-16-2008, 17:23
^ За 'просто писане' има Кофата. Две страници пълни с глупости, дори не беше забавно. И за Бога, тея кавички не са са украса. :-o
Иначе зайците в мойто даскало мясат на 5 клас, бати злето. Има и някви момичета, дет изглеждат по-големи от сестра ми дори (18год). :shock: Ужс,ужс...

Апффф добре добре .. да не съм писала само аз ?!


Изглеждаш по-умна от ония 'плейбой',та зат'ва на теб се скарах. :Д

anichkaaaa
09-16-2008, 17:31
^ За 'просто писане' има Кофата. Две страници пълни с глупости, дори не беше забавно. И за Бога, тея кавички не са са украса. :-o
Иначе зайците в мойто даскало мясат на 5 клас, бати злето. Има и някви момичета, дет изглеждат по-големи от сестра ми дори (18год). :shock: Ужс,ужс...

Апффф добре добре .. да не съм писала само аз ?!


Изглеждаш по-умна от ония 'плейбой',та зат'ва на теб се скарах. :Д

хах дае добре ... няа са повтори

InnchetO
09-17-2008, 22:01
и толко са се изпедерастили

а точно ! \:D/ :( :D