PDA

View Full Version : Казах й ЧАО ;]



RoCkSpOt
09-15-2008, 19:37
Не й го казах боквално даже не съм й го казвал,но се усетих,че просто си прави пи*ки с мене....ходи с ония ами расправя объркана съм :D От 1 страна се радвам за нея и не не ми пука вече,но като я вида с него пак нещо ме такова от въртре :-o Но няма значение вече нема да излизам при тех и така...Но тя продължава вика ми харесвам те мн,но него повече за тва избрах да съм с него,но ми е гадно като не си с мен(смл че не се събирам при тях)но немога да ги гледам ..... неиздържам просто.Последните 4-5 дена немаше ден в който да не ревна :D чуствам се до някъде добре щото вече знам как седът нещата и нямам празни надежди :)

Lacey_66
09-15-2008, 19:40
:) Е поне се опита де ... понякога е хубаво просто да продължиш... Пожелавам ти само успехи за напред :-) :-) :-)

zaraaa
09-15-2008, 19:45
:) Е поне се опита де ... понякога е хубаво просто да продължиш... Пожелавам ти само успехи за напред :-) :-) :-)
+12365

BaiToq
09-15-2008, 19:45
Не й го казах боквално даже не съм й го казвал,но се усетих,че просто си прави пи*ки с мене....ходи с ония ами расправя объркана съм :D От 1 страна се радвам за нея и не не ми пука вече,но като я вида с него пак нещо ме такова от въртре :-o Но няма значение вече нема да излизам при тех и така...Но тя продължава вика ми харесвам те мн,но него повече за тва избрах да съм с него,но ми е гадно като не си с мен(смл че не се събирам при тях)но немога да ги гледам ..... неиздържам просто.Последните 4-5 дена немаше ден в който да не ревна :D чуствам се до някъде добре щото вече знам как седът нещата и нямам празни надежди :)
Браво!
За 5 реда имаш само 4569 правописни грешки.
Можеше и по-зле да е!

tuzaro
09-15-2008, 19:46
браво, ама гледам че пак не си ме слушал... :?

Vichko0o
09-15-2008, 19:48
Нямаше дума, в която нямаше грешка :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:
Иначе на мацката и бий шута и да не ти пука ;)

BlindedAngel
09-15-2008, 19:49
Чао еди кой си :lol:

RoCkSpOt
09-15-2008, 19:50
Лол найстина много грешки :D

xxxSnowflakexxx
09-15-2008, 19:50
:) Е поне се опита де ... понякога е хубаво просто да продължиш... Пожелавам ти само успехи за напред :-) :-) :-)
+12365
+777898985

xxxSnowflakexxx
09-15-2008, 19:50
:) Е поне се опита де ... понякога е хубаво просто да продължиш... Пожелавам ти само успехи за напред :-) :-) :-)
+12365
+777898985

ThereIsNoWayOut
09-15-2008, 19:51
ох , айде стига с тоя правопис , голяма работа като има грешки , who cares .., по темата : правилно си постъпил , успех занапред ;)

WithLove
09-15-2008, 19:52
Честито.
Яко е да достигнеш до душевен мир.Но и лесно се губи.
Просто чувството е жестоко,неэаменимо е.Само веднъж съм достигала. 8-)
Праэните надежди са кофти нещо,ама помагат донякъде,докато не осъэнаеш,че са прекалееееннооо праэни.
Давай напред,човече.

RoCkSpOt
09-15-2008, 19:54
Мерси на всички за подкрепата :grin:

BaiToq
09-16-2008, 06:13
ох , айде стига с тоя правопис , голяма работа като има грешки , who cares .., по темата : правилно си постъпил , успех занапред ;)
Да,голяма е работата.
Защото е жалко млад човек
да бъде неграмотен простак.
Без да обиждам автора.
Жалко е за България,
защото ако осъзнаваш каква
простотия се лее...

tarataika
09-16-2008, 13:59
ми продължавай само така. Относно правописа - не че нещууу, ама няма да е зле да се стегнеш, че както вс мн добре знаем, матурата по БЕЛ в дванайсти клас не е отменена още.

sasha_90
09-16-2008, 14:10
Браво за смелостта.Не е честно да си с човек,който те мами зад гърба.

BaiToq
09-16-2008, 18:35
ох , айде стига с тоя правопис , голяма работа като има грешки , who cares .., по темата : правилно си постъпил , успех занапред ;)
Да,голяма е работата.
Защото е жалко млад човек
да бъде неграмотен простак.
Без да обиждам автора.
Жалко е за България,
защото ако осъзнаваш каква
простотия се лее...


хахаха заради едно "о" го правиш неграмотник ама тои е наи честното момче дето познавам без да сам го виждал дори.аз такива приятели дето имам познати и всеки ден сам с тях не са толкова честни така че.....иначе към автора брао бате , така е трябвало , да продалжиш напред.... и повечко пиенИе...знаешш
Да,правя го неграмотен.
За честен и нечестен нищо
не съм казвал.
Може и Бог да е,но не може да
пише на български.
Не е само за 1 "о".
Приятен ден.