PDA

View Full Version : Между другото сега разбирам Иван Ангелов...



qka^pichka_Vn
09-15-2008, 20:39
Неговото поведение е абсолютно адекватно,взимайки предвид статуса на страната ни. Едва ли не ни подтикват да се държим така. Еми,то Бг вече не става за други персонажи-момчето просто показа какво значи да живееш тук....и си доказа,че по този начин печели мн повече фенове...ами ако беше някое кротко момченце,дали някой щеше да го забележи,а? Много проста формула за Бг-бъди прост,бъди 'тарикат' и ще си и център на внимание,и ще постигнеш успехи...Хората с образование,по-задълбочените нямат място тук. И сега оправдавам поведението на 'оня клоуна'. То направо си е адекватно като се има предвид какви са хората,които живеят тук,на управниците ни,на цялото ни състояние. ... Е те тва исках да кажа....

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-15-2008, 20:45
Моето мнение е, че той беше само пример как държавата деградира. Лично на мен ми беше дяволски противен и дълбоко се изненадвах, че има хора, които са го направили такъв кумир. Не смятам, че в нормална държава, с нормални принципи, морал и закони, Иван щеше да се радва на такава популярност.
Може би той каза открито онова, което много от нас искат да заявят на глупавото управление: "Плюя на ш*баните ви норми и закони".
Обаче все пак не бих казала, че простащината е най-удачното поведение за млад, талантлив, та дори и до някаква степен привлекателен човек.

qka^pichka_Vn
09-15-2008, 20:47
И все пак той се държеше така,защото знае къде живее!!!

Blacklisted
09-15-2008, 20:48
К'ъв е тоя?

Decu
09-15-2008, 20:49
^ Май тоя от мюзик айдъл.. :-o

qka^pichka_Vn
09-15-2008, 20:50
глупости...

абсолютни глупости, просто повечето сте адски повърхностни, но с големи претенции- това е проблема
Кажи ми как отсяваш повърхностните от задълбочените,по какви критерии и не се ли сещаш,че неговото беше абсолютна маска,той може да е всичко друго,но не и това,което показваше,не е задължително човек да се държи както другите очакват нали така....а и кажи ми сега,какво разбираш под повърхностен,а?

splendour
09-15-2008, 20:52
awe i4 ni ma kefi.bahti selqndyra :? :? :? :? :?

Seducti0n
09-15-2008, 20:52
Неговото поведение е абсолютно адекватно,взимайки предвид статуса на страната ни. Едва ли не ни подтикват да се държим така. Еми,то Бг вече не става за други персонажи-момчето просто показа какво значи да живееш тук....и си доказа,че по този начин печели мн повече фенове...ами ако беше някое кротко момченце,дали някой щеше да го забележи,а? Много проста формула за Бг-бъди прост,бъди 'тарикат' и ще си и център на внимание,и ще постигнеш успехи...Хората с образование,по-задълбочените нямат място тук. И сега оправдавам поведението на 'оня клоуна'. То направо си е адекватно като се има предвид какви са хората,които живеят тук,на управниците ни,на цялото ни състояние. ... Е те тва исках да кажа....

И кое по-точно му е адекватното?!
Медиите са 4-тата власт, хората им вярват безусловно, без да си дават сметка как ги манипулират и разиграват.
Иван може да е и интелигентен човек, но както казваш ти, рядко в днешно време ще забележат акъла и умствения ти потенциал, важното е сеир да става....
А цената на това зрелище я плащаш ти, с мнението си и с този погрешен извод.

qka^pichka_Vn
09-15-2008, 21:01
Повърхностен е човек, който е твърде зает с маската си за пред обществото, който плюе на собствените си принципи, за 15 минути слава.

Повърхностни са всичките онези клиширани човечета, които се мислят за много оригинални, докато повтарят едни и същи "дълбокомислени" фрази, научени наизуст и повтаряни в какви ли не ситуации...

Мога да пиша до утре, но важното е, че ти си повърхностна, защото говориш за какъв трябва да си, за да успееш тук. Показваш едно абсолютно нихилистично отношение, както и подкопана вярва в моралните устои на обществото...
Така е и не е ли България рай за повърхностните хора?!

Blacklisted
09-15-2008, 21:04
Главата ти е рай за необосновани глупости :)

MoOnLiGhT_ShAdOw
09-15-2008, 21:06
Повърхностен е човек, който е твърде зает с маската си за пред обществото, който плюе на собствените си принципи, за 15 минути слава.

Повърхностни са всичките онези клиширани човечета, които се мислят за много оригинални, докато повтарят едни и същи "дълбокомислени" фрази, научени наизуст и повтаряни в какви ли не ситуации...

Мога да пиша до утре, но важното е, че ти си повърхностна, защото говориш за какъв трябва да си, за да успееш тук. Показваш едно абсолютно нихилистично отношение, както и подкопана вярва в моралните устои на обществото...
Така е и не е ли България рай за повърхностните хора?!

Да разбирам ли, че смяташ България за рай, освен това ти е кеф да показваш, че си повърхностна?

qka^pichka_Vn
09-15-2008, 21:07
Главата ти е рай за необосновани глупости :)
Необосновани? Нали знаеш,че всеки живее в различни реалности. За мен нещата седят така. Такива са обстоятелствата около мен. Такива са хората. Да,може за теб да не е така,радвам се. Ама хора разни. А и всичко според мен опира до психиката на човека...

Seducti0n
09-15-2008, 21:15
нихилистично отношение


Ако няма да те затрудня с едно обяснение :oops:

Blacklisted
09-15-2008, 21:17
Главата ти е рай за необосновани глупости :)
Необосновани? Нали знаеш,че всеки живее в различни реалности. За мен нещата седят така. Такива са обстоятелствата около мен. Такива са хората. Да,може за теб да не е така,радвам се. Ама хора разни. А и всичко според мен опира до психиката на човека...
Изпадаш в краен субективизъм...

ULTRA_LEVSKI
09-15-2008, 21:19
Яка пичка, искаш ли тесличка в тъпата главичка?

psychopath
09-15-2008, 22:13
кой беше тоя :-o

babity
09-16-2008, 07:02
Пхахахах! :lol: :lol: :lol: Забелязали го, станал известен... пхахахаха! :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: Т'ва беше някаква свещенна простотия! Ок, за известно време много се говореше за него, наистина беше популярен, ама за колко време беше това? Месец, два, три... А после? На к'ва цена? За всички сериозни/порастнали хора той беше и си остава един палячо, който ламти за малко ефирно време. Идол е само за децата! А и в интерес на истината може и да ми обясниш в какво точно е "успял" този цървул. Той просто се закопа.... жестоко! Мога да се хвана на бас за сериозна сума пари, че ако този клоун реши да кандидатсва за някой висок пост (в работата) малко хора ще му предоставят шанс да се докаже и това ще е точно заради изцепките му по телевизията. И... смяташ ли, че е редно всички дечурлига да се кланят на един недорасляк и да се опитват да му подражават?

GutCandy
09-16-2008, 07:29
Ти па ся в новия ти клас не са те приели и вече стигаш до някакви нихилистични заключения...Точно...

Пък за тоя Иван ли е,Драган ли е...Не разбрахте ли,че всичко е една постановка?Една единствена цел имаха...сеир...


П.П Аз пак ще те запитам къде учиш и в кой клас си...ако си тази,за която те мисля,ще ти обясня защо класът ти се държи така...

vanPersieFan11
09-16-2008, 08:12
Пък за тоя Иван ли е,Драган ли е...Не разбрахте ли,че всичко е една постановка?Една единствена цел имаха...сеир...

+ 1>всичко е сценарий 8)

Blab
09-16-2008, 08:52
и не се ли сещаш,че неговото беше абсолютна маска,той може да е всичко друго,но не и това,което показваше
Иван е алкохолик.
Сам ще се довърши.
По темата - възрастните ти го казаха.

qka^pichka_Vn
09-16-2008, 09:39
Ти па ся в новия ти клас не са те приели и вече стигаш до някакви нихилистични заключения...Точно...

Пък за тоя Иван ли е,Драган ли е...Не разбрахте ли,че всичко е една постановка?Една единствена цел имаха...сеир...


П.П Аз пак ще те запитам къде учиш и в кой клас си...ако си тази,за която те мисля,ще ти обясня защо класът ти се държи така...
В 7ма във Варна.... хаха някакви рецепти изготвени готови ли имаш за всеки,на когото не му харесва даскалото!? :D

hardball
09-16-2008, 13:45
Малко ли работа имаш, че мислиш за глупости?
Докато измерваш човек (и по- лошото, себе си) по това, което другите казват и шумят за него, а не по това което е, и което прави, си в грешка.
Изводът: прави каквото трябва, да става каквото ще.
Хората са си го казали, не се занимавай с дивотии, сядай да четеш народни поговорки.

TheCookie
09-16-2008, 19:13
Според мен обаче....(извинявай) пишеш глупости.....ама кое му е адекватното....те малките не се държат така...а и другото което е..такава ни била държавата..ами дай ся като е такава сички да се държим като пълни льохмани...а????и после що Бълагрия била зле..ами пример си ти...щом за тебе това е нормално поведение.... :x :x :x говори зле за теб..а и другото което е..как държавата ни да се издигне..еми..няма начин..като иван ангелов..или там къфто беше..се държи така...ти си сългасен/на да му подръжаваш..и има толкова много които също се държат като него..боже...после имаш претенции каква ни била държавата

ScionOfStorm
09-16-2008, 21:37
кой беше тоя :-o

ахм?

Sladur_
09-16-2008, 22:16
Момчето не беше лошо но факт сега само неговото име се помни. И едно хубаво качество живее си живота така както си иска дори на мене или на другите да не им харесва факт ! Живей така както за последно

qka^pichka_Vn
09-16-2008, 22:21
Според мен обаче....(извинявай) пишеш глупости.....ама кое му е адекватното....те малките не се държат така...а и другото което е..такава ни била държавата..ами дай ся като е такава сички да се държим като пълни льохмани...а????и после що Бълагрия била зле..ами пример си ти...щом за тебе това е нормално поведение.... :x :x :x говори зле за теб..а и другото което е..как държавата ни да се издигне..еми..няма начин..като иван ангелов..или там къфто беше..се държи така...ти си сългасен/на да му подръжаваш..и има толкова много които също се държат като него..боже...после имаш претенции каква ни била държавата
Мисля,че бъркаш причинно-следствените връзки. Едното е повлияно от другото. Поведението е повлияно от държавата, а не държавата се влияе от поведението му. Защото ние правим държавата. Да,аз си обичам България,но ако не беше всичко толкова скапано в самата постойка от закони,начин на мислене и права на хората,нямаше да говоря така. Замислете се просто....

Bloodlust
09-17-2008, 13:37
Трябваше да прочета пет-шест мнения за да се сетя кой е тоя Иван Ангелов :-o Голяма слава просто. Сега по темата.
Писна ми някакви тъпи патки, (да не кажа друга думичка) да го изкарват брилянтния тактик, който си бил сложил маска, бла бла. Човека просто си е селянин в мисленето и постъпките си. Не разбирам от къде го измисли това, че той се държал така, защото това било положението в страната. Да, факт е, че много дечурлига го приеха за идол, но той си се държеше като тъпанар, просто защото си е такъв. А да съдиш за цял един народ, по някакъв си дрисльо... Ха, щом си го *прозряла* Великия Иван давай - прави като него и накарай България да те обича.

Pliok0019
09-17-2008, 15:50
Кой е Иван Ангелов?