PDA

View Full Version : Пусти срам!



Ne_Znaesh
09-15-2008, 21:37
В даскалото са се появили някои нови хорица и между тях има един страшен хубавец! Не! Не е някой от онези газарчета или фешанчета. Като цяло не е един от мнoгoто. Много естествен, и ебати чара вади тоя човек ! :oops: Та за мой късмет пича оня ден ме заговаря в коридора на даскалотo. Обаче аз тъпотията от СРАМ се направих, че не го чух. Не се мина много време пак ме заговори..измрънках едно "здравей" и това беше. Лошото сега е , че го виждам всеки ден, всеки ден и съм яко хлътнала по него! 8-) А сега той даже не ме и поглежда бе мама му стара! Нула внимание! :shock: Преди погледи ала бала, ме заговаряше, а сега.... :(
Споделих с приятелка и тя ми казва, че сигурно се е отказал, мисли си, че съм надута..или не го харесвам. И естествено де, и аз щях така да си помисля, след като опитвам 2 пъти да заговоря някой човек а той/тя ме подминавама като пътен знак. :? Нормално.

Та гледам, че хиенките го нападат лека полека и не искам да го изпусна, защото ми са казвали, че и е много свястно момче.

Има ли смисъл да се опитвам поне да се запознаем след като вече той не ми обръща внимание? И каква мислите, че е причината за това негово безразличие? От това, че и 2та пъти от срам не му обърнах внимание ли?! :oops: :(

jotitu
09-15-2008, 21:41
винаги има смъсъл :) щом е всестен няма да те отблусне гадно така, чр пробвай иначе все ще се питаш какво би било :)

mArMaLaDkA
09-15-2008, 22:03
Ами да.Най-вероятно се е отчаял,понеже кой знае как е тренирал пред огледалото, 8-) а пък ти не си му обърнала внимание.Опитай се да го закачиш по коридорите.Или пък го заговори..шегувай се колко ти е било неудобно миналия път и нещо такова.Ако си изобретателна ше го измислиш. 8-) Важното е да не се притесняваш.Отиваш,заговар яш го.Ще му се възвърне интереса.Бтв,знам че съм супер нахална,ама да не правя нова тема:Има едно момче(с 2 години по-голямо)и мин.учебна година се засичахме,личи си че има интерес,обаче не ме заговаря.И аз съм като авторката на темата.Смисъл,много искам да видя това момче,обаче като го видя супер забързвам крачката,панирвам се и се държа надменно. :shock: Някой да даде идеи как да се запозная с него(изключваме варианта със искането на запалка или цигара-и двамата не пушим)

BaiToq
09-16-2008, 05:11
В даскалото са се появили някои нови хорица и между тях има един страшен хубавец! Не! Не е някой от онези газарчета или фешанчета. Като цяло не е един от мнoгoто. Много естествен, и ебати чара вади тоя човек ! :oops: Та за мой късмет пича оня ден ме заговаря в коридора на даскалотo. Обаче аз тъпотията от СРАМ се направих, че не го чух. Не се мина много време пак ме заговори..измрънках едно "здравей" и това беше. Лошото сега е , че го виждам всеки ден, всеки ден и съм яко хлътнала по него! 8-) А сега той даже не ме и поглежда бе мама му стара! Нула внимание! :shock: Преди погледи ала бала, ме заговаряше, а сега.... :(
Споделих с приятелка и тя ми казва, че сигурно се е отказал, мисли си, че съм надута..или не го харесвам. И естествено де, и аз щях така да си помисля, след като опитвам 2 пъти да заговоря някой човек а той/тя ме подминавама като пътен знак. :? Нормално.

Та гледам, че хиенките го нападат лека полека и не искам да го изпусна, защото ми са казвали, че и е много свястно момче.

Има ли смисъл да се опитвам поне да се запознаем след като вече той не ми обръща внимание? И каква мислите, че е причината за това негово безразличие? От това, че и 2та пъти от срам не му обърнах внимание ли?! :oops: :(
Има смисъл,да.
Нищо не губиш.

anichkaaaa
09-16-2008, 06:21
Има смисъл,да.
Нищо не губиш.

Ехх съгласна :-D :-)

BaBy_bS
09-16-2008, 06:29
и според мен има смисъл

HONDA
09-16-2008, 10:34
Има смилъл, разбира се. Просто преглърни "пустия срам" и пробвай ти да го заговориш. Така вероятно ще разбере, че имаш интерес към него.

CaseY_StoneR
09-16-2008, 12:15
Срам путка не ебе.
+1 :D :D :D

ThereIsNoWayOut
09-16-2008, 12:26
опитай да го заговориш по коридорите , нищо не губиш .. успех ;)

tarataika
09-16-2008, 12:30
ако си миклиш, че той те е харесвал - давай, но според мен си го отблъснала с поведението си :(

summerlovee
09-16-2008, 14:11
А за да не отварям друга тема и аз ще напиша моя проблем в тази.... Миналата седмица баща ми ме запозна с едно момче, което учи в моето училище...ии ми е доста симпатичен. Въпроса ми е като се видиме тия дни по даскалото (дано се видиме) ако не ме поздрави той, какво да правя...? В смисъл да си го избия ли от главата или да намеря начин да му покажа че ми е симпатичен... :( Извинявам се за тъпия въпрос ама... се чудя много ....

sasha_90
09-16-2008, 14:54
Приятелката ти има право.Следващият път,когато видиш въпросното момче го заговори и направи всичко възможно да се запознаете.Успех.

Lacey_66
09-16-2008, 14:59
винаги има смъсъл :) щом е всестен няма да те отблусне гадно така, чр пробвай иначе все ще се питаш какво би било :)

+1 ;-) :wink:

Whyniser
09-16-2008, 15:10
Приятелката ти има право.Следващият път,когато видиш въпросното момче го заговори и направи всичко възможно да се запознаете.Успех.
Съгласен.То щом разговора започне просто трябва да се отпуснеш :oops: :)

WithLove
09-16-2008, 15:18
Ето още един случай,когато човек сам се прецаква.
Работи в своя полэа,а не обратното.
Срамуваш се,ама от какво?
Срам те е да говориш с човека ли?
Ееее,това е маса тъпо.
Хора сме все пак и трябва да можем да си контактуваме.
Откаэал се е сигурно,эащото не е видял интерес от твоя страна.
Обаче не е късно.Не се откаэвай.По-добре късно,отколкото никога.Клишенце,което понякога е вярно.Например сега в твоя случай.
Следващия път,когато го видиш,отиди и му кажи с усмивка 3драсти.3аговори го нещо-попитай го как се чувства в новото даскало,какво иска да учи эанапред,с какво се эанимава и т.н.Абе,покажи му,че се интересуваш от него и ти е интересен.
Дано само не се окаже някой чаровник,който обаче няма много сгоден характер :) Късмет ти пожелавам и не поэволявай на страха да ти попречи.Не се притеснявай,че вече не ти обръща внимание.Щом е пробвал,эначи ти се кефи :) Давай.Поеми ти инициативата преди да е станало късно.

tItEufFf
09-16-2008, 16:29
Ти си по-добре от мен .. Аз нямам срам да го заговоря, ама пък не мога да говоря (на френски) .. Ужасно е, защото виждам, че и той има симпатии към мен, но и ме е страх да не го изпусна. А ти - заговори го. Просто го направи. Няма смисъл да се срамуваш.

xxKiFlAxx
10-07-2011, 10:35
Така...нормално да не те търси . Момчета Не харесват срамежливи момичета а точно другия тип (няма да го пиша ). С тях e просто..и е като за глупаци :D
харесвана съм в у-ще само докато разберат че ме e срам :?
после или не ми обръщат вече внимание или ще е някой досаден от който не мога да се отърва! До скоро имаше двама в класа ми добре че не са при нас вече :?

Така че-няма що да съжаляваш.Щом не те търси няма интерес :D не се излагай да правиш нищо