PDA

View Full Version : просто да споделя



jotitu
09-15-2008, 21:52
Тъжно ми е... не съм била по-влюбена в приятеля ми и като цяло съм свикнала по цял ден да сме заедно... Сега той е 12 клас, а аз 11 и сме различни смени... А събота и неделя баща му го мъкне на село... Притеснявам се, че ще се отдалечим много... Обичам го.. обичам да сме близки... Днес заспах в него.. цял час и половина е седял мирно само и само да не ме събуди... Всеки път като ме изпраща сядаме на тротоара малко преди вкъщи и си говорим.. за случки, за нас, за нещо от живота.. обожавам тези мигове... Наистина има и лоши моменти и той си мисли глупости, че ми е тежест и т.н. , но всъщност всичко е само за момента...

И така... тъжно ми е... просто исках да го напиша.. човек осъзнава себе си като се види "чено на бяло"... не очаквам дори коментари.. просто споделям... не искам да ми казвате нищо..

Пожелавам любов като нашата на всеки... вече над година и го обичам още повече от преди...

mArMaLaDkA
09-15-2008, 22:10
Еми кажи това,което си написала и тук.+ че приятеля ти е 12 клас!!!Би трябвало сам да може да решава,не баща му да го мъкне като куфар.

jotitu
09-15-2008, 22:13
еми да караме се за тоя баща и за това мъкнене като куфар... но вече нямам сили да правя скандали за едно и също.... а и да му кажа за написаното нещата няма да се променят...

BaiToq
09-16-2008, 05:09
Тъжно ми е... не съм била по-влюбена в приятеля ми и като цяло съм свикнала по цял ден да сме заедно... Сега той е 12 клас, а аз 11 и сме различни смени... А събота и неделя баща му го мъкне на село... Притеснявам се, че ще се отдалечим много... Обичам го.. обичам да сме близки... Днес заспах в него.. цял час и половина е седял мирно само и само да не ме събуди... Всеки път като ме изпраща сядаме на тротоара малко преди вкъщи и си говорим.. за случки, за нас, за нещо от живота.. обожавам тези мигове... Наистина има и лоши моменти и той си мисли глупости, че ми е тежест и т.н. , но всъщност всичко е само за момента...

И така... тъжно ми е... просто исках да го напиша.. човек осъзнава себе си като се види "чено на бяло"... не очаквам дори коментари.. просто споделям... не искам да ми казвате нищо..

Пожелавам любов като нашата на всеки... вече над година и го обичам още повече от преди...
Страхотна!
Къкмет ти пожелавам. :)

BaBy_bS
09-16-2008, 06:28
о стига моля ти се.аз като съм на училище,а моя приятел е на работа.преди е карал и нощни,какво-да не сме се разделили?-не,не сме,ще правим година и 3 скоро.според мен ако наистина се обичате винаги ще намирате време да сте заедно.да не говорим,че това време може да е всяко божа вечер,след като единия от 2мата се върне от даскало.стига глупости,какво раздалечавано,какво нещо :)

jotitu
09-16-2008, 09:21
2 пъти в седмицата ходя на сбирки на българския червен кръст, защото съм член, но също така имам и вечерен час, а той не вярвам всяка вечер да е свободен така че в най-добрия случай ще се виждаме 3 пъти в седмицата...

SINDEL
09-16-2008, 09:23
Събирайте се ве4ер след даскало. Пробвайте да уредите да оставате да спите заедно - или у тях или у вас. Отиди с него на село, ако той и техните нямат нищо против.
Винаги има как да си откраднете време :)

hooliganka89
09-16-2008, 09:24
Мерси за пожеланията.

suitable
09-16-2008, 09:44
Поддържайте си връзка, когато не се виждате.. не мисли за това как ще се отдалечите един от друг.. може дори и да стане обратното - тоест копнежа да се видите ще се усили и така, когато сте заедно ще се наслаждавате с пъти повече.. радвай се, че си стигнала до тук, и че наистина изпитваш подобни чувства към някого..

HONDA
09-16-2008, 10:27
Поддържайте си връзка, когато не се виждате.. не мисли за това как ще се отдалечите един от друг.. може дори и да стане обратното - тоест копнежа да се видите ще се усили и така, когато сте заедно ще се наслаждавате с пъти повече.. радвай се, че си стигнала до тук, и че наистина изпитваш подобни чувства към някого..
Много добре казано.
+1

Lady_B_
09-16-2008, 10:30
Тъжно ми е... не съм била по-влюбена в приятеля ми и като цяло съм свикнала по цял ден да сме заедно... Сега той е 12 клас, а аз 11 и сме различни смени... А събота и неделя баща му го мъкне на село... Притеснявам се, че ще се отдалечим много... Обичам го.. обичам да сме близки... Днес заспах в него.. цял час и половина е седял мирно само и само да не ме събуди... Всеки път като ме изпраща сядаме на тротоара малко преди вкъщи и си говорим.. за случки, за нас, за нещо от живота.. обожавам тези мигове... Наистина има и лоши моменти и той си мисли глупости, че ми е тежест и т.н. , но всъщност всичко е само за момента...

И така... тъжно ми е... просто исках да го напиша.. човек осъзнава себе си като се види "чено на бяло"... не очаквам дори коментари.. просто споделям... не искам да ми казвате нищо..

Пожелавам любов като нашата на всеки... вече над година и го обичам още повече от преди...

Красиво ! Още дълго време заедно :)

ThereIsNoWayOut
09-16-2008, 10:54
това е най-красивата любов на света :smt007, обичам те :smt057

tarataika
09-16-2008, 12:53
Събирайте се ве4ер след даскало. Пробвайте да уредите да оставате да спите заедно - или у тях или у вас. Отиди с него на село, ако той и техните нямат нищо против.
Винаги има как да си откраднете време :)

+1