PDA

View Full Version : "свободна връзка" ?!!?



glezan4e
09-16-2008, 06:53
Привет отново :) Много често чувам за свободни връзки и други подобни измислици... но някак си не ми е ясно какво точно е свободна връзка.. а за вас какво е ?

anichkaaaa
09-16-2008, 06:56
Свободна връзка .. Миии гледай "американски пай - the naked mile" :-D :-D А иначе това значи двата "екземпляра" да си се е*ат с който си искат обаче накрая винаги да се връщат при "половинката" си . Което за мен е АДСКИ безмислено ... :D

cherinka
09-16-2008, 06:59
Двама души да са заедно, да си излизат напред - назад, да си се виждат, да се забавляват, да си говорят, да си помагат, да се подкрепят, да си се харесват и същевременно това всичкото да го правят с някой друг.
Абе с по-прости думи - позволено им е да правят секс не само с партньора си. Но..не всичко се свежда до секса.
ОФ, абе ай някой по-умен от мен да го обесни по-добре. :D

cherinka
09-16-2008, 07:21
Свободна връзка .. Миии гледай "американски пай - the naked mile" :-D :-D А иначе това значи двата "екземпляра" да си се е*ат с който си искат обаче накрая винаги да се връщат при "половинката" си . Което за мен е АДСКИ безмислено ... :D
аа, ся видях, че си писала преди мен.
Да, точно така, плюс това, че им е позволено да правят абсолютно каквото си поискат и пожелаят.
Това тряа да си супер избочал, за да предоставяш партньора си и на други хора. 8-)
Ама така е.. някои се забавляват и същевременно си търсят голямата лубов.. на пръв поглед тия връзки изглеждат доста лесни, обаче на практика не е така, защото тряа да имаш супер здрав характер и да не ти пука много много, защото гадното идва когато единия от двамата лека по лека се влюбва в другия.. тогава ревности мревности ии абе, странна работа е всичко тва...

anichkaaaa
09-16-2008, 07:22
Свободна връзка .. Миии гледай "американски пай - the naked mile" :-D :-D А иначе това значи двата "екземпляра" да си се е*ат с който си искат обаче накрая винаги да се връщат при "половинката" си . Което за мен е АДСКИ безмислено ... :D
аа, ся видях, че си писала преди мен.
Да, точно така, плюс това, че им е позволено да правят абсолютно каквото си поискат и пожелаят.
Това тряа да си супер избочал, за да предоставяш партньора си и на други хора. 8-)
Ама така е.. някои се забавляват и същевременно си търсят голямата лубов.. на пръв поглед тия връзки изглеждат доста лесни, обаче на практика не е така, защото тряа да имаш супер здрав характер и да не ти пука много много, защото гадното идва когато единия от двамата лека по лека се влюбва в другия.. тогава ревности мревности ии абе, странна работа е всичко тва...

Абе с една дума трябва да не ти пука за човека до тебе :-D

jghgh
09-16-2008, 08:33
Тва ми напомня на лафа че една жена винаги търси подходящия мъж, но не и пречи да се забавлява през това време с неподходящите. :-D Не че има нещо общо с темата, но ми изникна тази асоциация.

sh3_1s_7h3_0n3
09-16-2008, 08:40
Развяваш си байряка насам-натам. Уж си имаш 'гадже', но той не може да ти държи сметка къде ходиш, какво правиш, целуваш ли се, спиш ли с някого и т.н, но и ти не можеш да го ревнуваш и да му забраняваш това и онова.
Ето това е 'отворена връзка'. Виждате се предимно за секс, защото ви е хубаво заедно, но кой какво прави, не е ваша работа. :)

hooliganka89
09-16-2008, 09:10
Ми и двамата имат право да спят с други,но само секс без обвързване.
Тва за мен би могло да се нарече свободна връзка.

glezan4e
09-16-2008, 09:38
а за мен направо си не е връзка :-D

HONDA
09-16-2008, 10:48
Хората вече ти обясниха какво е.
Аз не бих имала такава. Просто не мога да си представя, че докато е с мен, приятеля ми ще ходи и при други. Би ми било адски неприятно.

Lady_B_
09-16-2008, 11:42
Свободна връзка .. Миии гледай "американски пай - the naked mile" :-D :-D А иначе това значи двата "екземпляра" да си се е*ат с който си искат обаче накрая винаги да се връщат при "половинката" си . Което за мен е АДСКИ безмислено ... :D

+17123437492 !

tarataika
09-16-2008, 12:46
то това става повече като приятели за секс, излизате си заедно, но връзката не е ангажираща и е по-добре така, поне ако единия от двамата има някакви колебания

sh3_1s_7h3_0n3
09-16-2008, 12:50
Хората вече ти обясниха какво е.
Аз не бих имала такава. Просто не мога да си представя, че докато е с мен, приятеля ми ще ходи и при други. Би ми било адски неприятно.

защото го обичаш. :)

Но ако ти беше само за единия секс, вероятно нямаше да мислиш така. ;)

PeopleAlwaysLeave
09-16-2008, 12:54
Според мен тия връзки са напълно безсмислени - какъв е смисъла уж да ходиш с някой и в същото време да се чук*ш на поразия с други ? Така 1 вид излиза, че ти изобщо не уважаваш човекът до теб и изобщо има ли смисъл от този човек и да казваш, че сте гаджета като това, което правиш с него го правиш и с други? (един вид той изобщо не се различава от останалите). Не знам, явно има хора, които харесват подобни взаимоотношения, но за мен лично са безсмислени :?

ElisaDay
09-16-2008, 13:17
Обясниха ти какво е .. няма и а зда го правя , но пък ще си кажа мнението :D Що пък да са безсмислени връзките?Аз не ги намирам за безсмислени.Ами ако търсиш просто забавление?Не всички търсят голямата любов.Пък и да я търсиш никога не е излишно да се позабавляваш, докато я намериш :D Аз съм "ЗА" такива връзки.Абе щом взаимно изпитвате удоволствие - няма проблем.

MusicIsTheKey
09-16-2008, 13:39
"За" подобни връзки съм. Хубаво си е, стига някой да не се влюби.

Понякога има само химия между двама човека, нищо друго. Хем е забавно, хем е приятно, хем е удоволствие, хем всеки е свободен да прави каквото иска.

soul1199
09-16-2008, 13:46
Развяваш си байряка насам-натам. Уж си имаш 'гадже', но той не може да ти държи сметка къде ходиш, какво правиш, целуваш ли се, спиш ли с някого и т.н, но и ти не можеш да го ревнуваш и да му забраняваш това и онова.
Ето това е 'отворена връзка'. Виждате се предимно за секс, защото ви е хубаво заедно, но кой какво прави, не е ваша работа. :)taman tva 6qh da kaja :lol: :shock: :shock: da ne mi promiva6 mozuka :shock: :?

PeopleAlwaysLeave
09-16-2008, 13:48
За "просто забавление" се виждаш с някой, изч*квате се и "чао еди кой си". Когато си обвързан с някой вероятонстта той да се влюби в теб е много голяма. За това съм против - глупаво е да мислиш само за себе си, за своето забавление, да бъдеш егоист... Когато има само химия, може, но колко от случаите минават "само с химия" ?

cherinka
09-16-2008, 14:37
naduta_fukli4ka, прекаляваш вече.
Темата не е за това, какво мислиш ти.. като толкова много искаш, си направи една тема и си спори с другите.




глупаво е да мислиш само за себе си, за своето забавление, да бъдеш егоист...
след време друга песен ще пееш...

sh3_1s_7h3_0n3
09-16-2008, 15:33
Абе не всичко е любов. Сексът си е нуждичка, както и да го погледнете. Това дали го правиш с чувства, или не, няма никакво значение. Е, да, усещането е различно от емоционална гледна точка, но задоволяването е едно. Какво лошо има да си задоволиш нагона, когато нямаш гадже и няма кого да нараниш?! :)
Някои им казват приятели с привилегии. - що пък да си нямаш и такъв за 'черни дни'? 8-)

BaiToq
09-16-2008, 17:25
Свободна връзка .. Миии гледай "американски пай - the naked mile" :-D :-D А иначе това значи двата "екземпляра" да си се е*ат с който си искат обаче накрая винаги да се връщат при "половинката" си . Което за мен е АДСКИ безмислено ... :D
Болезнено права е тази
болезнено красива жена :-)

sexy_baby_originale
09-16-2008, 18:17
Под свободна връзка се разбира следното: да ходиш с едно момче/момиче, да правите секс и така на татък, обаче и двамата същевременно да ходите и с още някой и с него да правите нещата, които правите един с друг. Демек да си изневерявате със знанието на другия, което за мен е отвратително и болезнено. :(

Bubbly
09-16-2008, 19:13
[quote="naduta_fukli4ka"]b]Според мен тия връзки са напълно безсмислени - какъв е смисъла уж да ходиш с някой и в същото време да се чук*ш на поразия с други ? Така 1 вид излиза, че ти изобщо не уважаваш човекът до теб и изобщо има ли смисъл от този човек и да казваш, че сте гаджета като това, което правиш с него го правиш и с други? (един вид той изобщо не се различава от останалите). Не знам, явно има хора, които харесват подобни взаимоотношения, но за мен лично са безсмислени :?
А защо да е безсмислено? Ти да не би да си с приятеля си само заради секса? Аз така го разбирам подчертаното. Моите разбирания за свободна връзка общо взето се различават от вашите. Не е задължително да се чукаш с всеки срещнат Едно е да имаш възможността, съвсем дуго е да го правиш. Просто когато ти се иска да излезеш само с приятели и с тези от другия пол, да можеш да го направиш без да има скандали. Или пък на морето да пофлиртуваш с някой батко за 10 дена без драми. Ако наистина се обичате, ще се връщате при партньора си, защото там ви е по-приятно и наистина го искате, а не защото, така трябва. Другият вариант е забавление. Най-важното, разбира се, е да сте единодушни в мненията си, иначе става лошо, когато единият от двамата хлътне повече от другия.
За финал най-важното- при отворените връзки го няма това чувство на собственост тип връх на човешкия егоизъм и душевна простотия "Милуу ти си мой и на никой друг" или "Защо не ми каза, че ме обичаш по телефона снощи?" :razz:

sh3_1s_7h3_0n3
09-17-2008, 05:35
Моите разбирания за свободна връзка общо взето се различават от вашите. Не е задължително да се чукаш с всеки срещнат. Едно е да имаш възможността, съвсем дуго е да го правиш. Просто когато ти се иска да излезеш само с приятели и с тези от другия пол, да можеш да го направиш без да има скандали. Или пък на морето да пофлиртуваш с някой батко за 10 дена без драми. Ако наистина се обичате, ще се връщате при партньора си, защото там ви е по-приятно и наистина го искате, а не защото, така трябва. Другият вариант е забавление. Най-важното, разбира се, е да сте единодушни в мненията си, иначе става лошо, когато единият от двамата хлътне повече от другия.
За финал най-важното- при отворените връзки го няма това чувство на собственост тип връх на човешкия егоизъм и душевна простотия "Милуу ти си мой и на никой друг" или "Защо не ми каза, че ме обичаш по телефона снощи?" :razz:

Никой не е казал, че трябва да спиш с всеки срещнат. Но дори и да го направиш, никой 'копче' не може да ти каже. :)
Освен това ти като си имаш 'гадже', не излизаш ли с приятели? И как може за такива обикновени, приятелски срещи някой да прави скандали, независимо приятелите ти дали са момчета или момичета. :-o
А и в една нормална, обикновена връзка, не би трябвало да има такова 'свръх чувство на собственост'. Всеки сам разполага със себе си независимо в каква връзка. :)

suitable
09-17-2008, 06:28
На хората толкова вече им е писнало от скандали след изневери, че измислили тези "свободни връзки". Незнам дали има някъде въпрос "за или против сте ?", но аз съм твърдо против.. ако искам да ходя постоянно по различни - няма да търся връзка..

glezan4e
09-17-2008, 07:20
На хората толкова вече им е писнало от скандали след изневери, че измислили тези "свободни връзки". Незнам дали има някъде въпрос "за или против сте ?", но аз съм твърдо против.. ако искам да ходя постоянно по различни - няма да търся връзка..
на същото мнение съм

koalka
09-17-2008, 10:02
"Сводободна връзка" се разбира да имаш пълната свобода да правиш, каквото си искаш, да си се забиваш с други, да нямаш никакви задръжки...Ама не мога да си представя как някой, ако те обича би ти позволил такова нещо и съответно ти, ако обичаш как може да го правиш.
Всъщност, това за мен не е връзка...

MusicIsTheKey
09-17-2008, 12:31
Ама не мога да си представя как някой, ако те обича би ти позволил такова нещо и съответно ти, ако обичаш как може да го правиш.

Тук не става въпрос за любов, обич и т.н, а просто за плътски удоволствия и забавления. Това им е готиното на тези 'връзки'.

В момента имам такава и да ти кажа честно - харесва ми. Аз нямам чувства, той няма чувства, всеки си излиза с когото иска, всеки прави каквото иска. Както се изказа някой по-горе - 'приятели с привилегии'.

Nam3less3
09-17-2008, 12:39
Това ми е фаворит на мене. И е нормално, хората вече почват да нямат предрасъдаци, по-широкоскроени са и т.н.
За жалост повечето момичета не са склонни на такива по-свободни връзки.